Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2012., 13:42   #1
Question Otvoreno pitanje Zinki Bardić, savjetnici predsjednika Vlade

Draga Zinka

pročitah jutros da su se tobaom bavili na jučerašnjoj sjednici vlade, naravno kako i spada, na zatvorenom dijelu, sa kojega su dali ovo priopćenje;

Priopćenja za javnost

23. veljača 2012. danas

Premijer Milanović imenovao posebnu savjetnicu Zinku Bardić

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/pr...u_zinku_bardic


Prema tekstu vladina priopćenja, ti ćeš Zinka raditi na;
utvrđivanja stanja, izrade strateških razvojnih planova i analiza, pripreme prijedloga i usklađivanja provedbe pojedinih projekata iz programa Vlade te za pojedina pitanja stalne ili povremene prirode od značaja za obavljanje dužnosti predsjednika Vlade.

Također prema tekstu vladina priopćenja, ti ćeš to raditi volonterski.

Pa sam se ja eto zabrigao, toliko posla, a volonterski rad. Od čega češ živjet, što ćeš jesti, kako ćeš platiti tramvaj, režije?

Jer možemo se mi i šaliti, pitanje je zaozbiljno, kako ti to misliš raditi taj posao savjetnika predsjednika Vlade?

Kako volontiraš moraš imati posao gdje ćeš zarađivati za kruh, daklen redovnih 8 sati rada negdje na poslu. Poslije toga bi mogla savjetovat Zokija, no oni ne rade prekovremeno, dakle dođeš na Markov trg i poljubiš onu kapiju. Jer ne da nema Zokija, nema nikoga osim čuvara. Ni onaj novoformirani ured za savjetnike ni on ne može raditi prekovremeno.

Pa kako ćeš onda ti, a i drugi toje kolege savjetnici, uopće raditi?
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 13:59   #2
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
...

Pa sam se ja eto zabrigao, toliko posla, a volonterski rad. Od čega češ živjet, što ćeš jesti, kako ćeš platiti tramvaj, režije?
...

Kako volontiraš moraš imati posao gdje ćeš zarađivati za kruh, daklen redovnih 8 sati rada negdje na poslu.
Necu ulaziti u razloge i odgovor prozvane, ali...

Od cega zive oni "plemeniti" glazbenici koji svoj zadnji album daju besplatno preko interneta? Od novca kojeg su zaradili ranije, od imovine, dionica, fondova, nekretnina. Je li ta "plemenitost" u besplatnom dijeljenju svojeg rada zaista "plemenita" prema konkurenciji, onoj koja nema "backup" izvor sredstava?

Zinka sasvim sigurno ima racunicu. Mozda joj je ovo, kao i velikim odvjetnicima kad rade pro bono (u slucaju poznatih klijenata i medijski popracenih slucajeva) dobro ulaganje u vlastitu "poznatost". Mozda stjece iskustva. Mozda se dobro udala.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.