Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2008., 16:23   #61
e pa ako si "sasvim slučajno" poslala molbu onda to nije posao za tebe, a na razgovor nisi sigurno pozvana nego na psihologijsko testiranje.
MSviben is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 19:55   #62
Quote:
angelina dj kaže: Pogledaj post
ljudi sasvim slučajno sam poslala molbu u Croatia Airlines i dobila sam poziv za razgovor, pa jel mi može neko napisati što me tamo očekuje?
prvo psiho test,dug je put do finalnog razgovora...
gaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 21:29   #63
zanima me jel tečaj jako naporan i jel bih mogla kombinirat tečaj i posao ta dva mjeseca koliko obuka za kabinsko osoblje traje? Trenutno radim na recepciji u casinu, i trebaju mi novci ta dva mjeseca...ima neko kakvih iskustava.hvala ( vezano za obuku za kabinskom osoblje CA )
Plava 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 02:12   #64
koliko ja znam, moras prvo proci sva testiranja, a dio tecaja (ili cijeli cak), ti je u Njemackoj....
__________________
Mejor sola, que mal acompanada
malena1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 09:00   #65
e hvala ti na odgovoru...da znam da trebaš prvo proć sva testiranja...al ono čisto informativno me zanimalo. A ti si to prošla ili..?
blackbetty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 11:26   #66
Nisam ti ja bila na tim testiranjima, vec sam par puta htjela slati molbu za cabin crew, ali eto nisam. No, prosle godine je upala jedna moja poznanica, tako da to znam.

jesi se ti prijavila za cabin crew? jel natjecaj zavrsen?
__________________
Mejor sola, que mal acompanada
malena1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 11:27   #67
zatvoren, mislim........
__________________
Mejor sola, que mal acompanada
malena1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 13:33   #68
e ja ti mislim da tije još otovren, nisam ziher pogledaj na stranicama Croatie Airlines. Ma meni je to fora posao, i uvijek sam si razmišljala i htjela pokušat to. Inače mi stari radi u zračnoj luci, ali nažalost nemam neke veze. Ma mene su zvali na testiranja. Pa u četvrtak idem. Ne očekujem ništa posebno, idem vidjet i to je to. Prođem ne prođem, imam posao tako da mi nije frka i daj mi reci jel imala vezu?
blackbetty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 16:22   #69
nije imala vezu. ako njimam odgovara tvoj profil, uzet ce te. dobro je da oni ne traze 1 ili 2 osobe, nego vise, pa imas i automatski vise sanse.
__________________
Mejor sola, que mal acompanada
malena1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 17:21   #70
Quote:
MSviben kaže: Pogledaj post
e pa ako si "sasvim slučajno" poslala molbu onda to nije posao za tebe, a na razgovor nisi sigurno pozvana nego na psihologijsko testiranje.

ako sam slučajno poslala,to ne znači da to ne želim raditi, inače mi je to oduvijek privlačno, ali imam stalan posao već 4 godine tako da sam se tamo prijavila iz znatiželje.... i eto zvali i sad sam prošla te psihološke testove i testove inteligencije.... nedavno su mi javili da sam to prošla i da idem dalje... ovaj tjedan idem u taj drugi krug, pa me odmah zanima da li svi idemo u taj 2. krug ili je to bila nekakva selekcija, i što me sada tamo čeka?.... i da, nisam znala što me tamo čeka pa sam zato napisala razgovor,sory na krivom izrazu...[/COLOR]
angelina dj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 07:53   #71
Ma baš me zanima kak će to izgledat, i do kad uopće imaju oni te selekcije. Ti si već sad prošla taj psihološki test, a ja tek u četvrtak idem. Baš me zanima koliko ljudi uopće primaju...
blackbetty is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 00:45   #72
Thumbs up

Quote:
blackbetty kaže: Pogledaj post
Ma baš me zanima kak će to izgledat, i do kad uopće imaju oni te selekcije. Ti si već sad prošla taj psihološki test, a ja tek u četvrtak idem. Baš me zanima koliko ljudi uopće primaju...
pa da zaista ima nas tamo ko kineza,ja znam curu koja je već i bila u tom 2.krugu.... izgleda da nas ima mnogo.... ma ti testovi su ti velika glupost,ali cura recimo koja je sjedila do mene nije gotovo ništa riješila pa izgleda da postoje ljudi sa zaista malom inteligencijom i svejedno se tamo prijave, a nije imala ni toliko pameti da zaokruži bezveze pa možda i nešto prođe.... eto uglavnom, prilično sam sigurna da ćeš proći,jer ako si se uspjela ulogirati na ovaj forum, budeš i te testove prošla..... sretno....
angelina dj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 07:53   #73
Wink

ma, ja se ne brinem...idem vidjet pa kaj....prođem, ne prođem, bar znam da sam pokušala hvala
blackbetty is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 08:16   #74
E da, zaboravila sam još pitat...ako prođeš prvo testiranje za kolko te(vremenski) zovu na sljedeće? Mislim dva, tri dana, tjedan dana??
blackbetty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 01:57   #75
Quote:
blackbetty kaže: Pogledaj post
E da, zaboravila sam još pitat...ako prođeš prvo testiranje za kolko te(vremenski) zovu na sljedeće? Mislim dva, tri dana, tjedan dana??
kao nama su rekli da će nam rezultate javiti za oko 3 tjedna, ali mene su nazvali nakon 5 dana.....
angelina dj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 15:44   #76
pa mislim da bi to uskoro trebalo završit, jer ako tečaj traje 2 mjeseca, a oni traže ljude od 4 do 10 mjeseca, u veljači bi trebao počet tečaj. kaj ne??
blackbetty is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 14:57   #77
ja sam bila na tom psiho, pismenom, javili su mi se nakon 3 dana, bila sam neki dan na razgovoru sa psihologicom, javili su mi se odmah slijedeci dan. slijedeci tjedan imam provjeru engleskog. placa je - dok traje obuka - 1500kn, za troskove hrane, puta... obuka je svaki dan (osim sub i nedj) od 8-16h. onda imas ispit, a raditi se pocinje 1.4.; isto nemam vezu, tako da.... vidjet cemo kad produ sva ta testiranja, i komisija i lijecnicki... e da, ako ne prodjes nesto od toga, ne zovu te, nego ti posalju mail.
pata-pata is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 23:43   #78
Trenutno je stanje u CTN-u takvo da vam svima preporučam da očekujete ubrzo njihov poziv, ako vas već nisu zvali.
__________________
Samo je put zapisan, ali ne i odredište.
9A-CTN is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 08:21   #79
Ja sam jučer bila na tom psihološkom testu. Ma meni se ne sviđa to što nema mogućnosti produljenja ugovora. Trenutno imam posao i glupo mi ga je onda ostavit kad ću za pola godine svisit. To ja sam pričam kad bi me zvali, što ne znači da hoće
blackbetty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 13:13   #80
pozdrav =)

..da se i ja priključim ovoj temi. prošla sam psihologijsko testiranje, razgovor sa psihologicom i test engleskog jezika. idući tjedan imam razgovor sa povjerenstvom.
zna li netko što se može očekivati na tom razgovoru i od koliko se ljudi sastoji povjerenstvo?
prosjek čekanja između selekcije krugova kod mene je bio cca 3-10 dana. sretno svima!
Kik'ee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:04.