Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2006., 15:46   #1
Eeee moj narode... virtualni

Ma svi ovi nadri fasisti, islamisti, judaisti, komunisti kada izadju na svjetlo dana furaju svoje normalne svakodnevne filmove i onda kao sto neki perveznjak sjedne za komp i pocne da trazi svoje perverzije tipa "stari pedofili u akciji" "Stikla na mojim jajima", "Incestouzne seoske webstranice" Sve u svemu mislim da bi jedan dobar seks sve to rijesio. Nema ovdje kod nas (tj. vas ) ni cetnika, ni jugoslovena, ni islamskih fundamentalista ... sve je to jedna virtualna sarena laza koja se krija iza najveceg hrvatskog internet domena. A virtualno ce ostati uvijek virtualno. Ono sto bi trebalo da brine Hrvatsku i sve oko nje je to da je Austrija sve pokupovala i da ce nam (vama, nama australcima ce amerika sve da pokupuje) ce nam korporacije odredjivati unutrasnju a bogami i vanjsku politiku. Ali toga nikog nije briga ovdje u virtualnom svijetu, vazno je da ima cetnika, zlocina iz proslog rata, da ima suplje price, da ima busanja u svoja nacionalna prsa, ali samo kada je u pitanju komsija, onaj zlotvor, onaj sto mu je u genima..... i o tome pametuju oni sto su vani vec desetljecima. Sto se tice jugonostalgije i jugonostalgicara, ex komunista; treba nam neko po kome cemo pljuvati jer nam ni ovo danasnje nije dobro, ali uvijek mozemo (doduse, sa iskrivljenim cinjenicama) dokazati da je ono proslo ....to bilo gore, a ako neko i dokaze da je bilo drugacije, jednostavno cemo ga popljuvati, a dotle stranci ce otvarati cementare i tvornice autoguma ( koje su prljave i zabranjene na zapadu) a mi cemo aplaudirati razvoju i primicanju prema svijetloj buducnosti ( u ovom slucaju EU, NATO ili koja li vec globalna integracija).

Ali virtualne ratove cemo voditi do poslijenjeg cetnika, ustase, balije, jevreja...jer nista drugo ni neznamo, nego da vrtimo datumima i brojevima zrtava (ono, kao ko je vise taj je gori od onog ko je manje pobio).

Narode virtualni, ima precih stvari .... ali koga to zanima.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 15:54   #2
Nema nama iz Austro-ugarske van. anšlus...

A bosna, ba, imal kaka bena da i nju kupi za džaba, a poslje da kukuleliše?
Zeev Zion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:02   #3
Quote:
ADEX kaže:
treba nam neko po kome cemo pljuvati jer nam ni ovo danasnje nije dobro, ali uvijek mozemo (doduse, sa iskrivljenim cinjenicama) dokazati da je ono proslo ....t
Adex, izravna ratna steta u Hrvatskoj u ratu je procjenjena na oko 21.000.000.000 $ (21 milijarda $).....
Plus onoliko zrtava i civila.........

Hoces nam reci da ne trebamo traziti krivca?
Da smo sami krivi za to?

Daj, ne pisi gluposti, nisi uopce "iznad nas" sa tim svojim baljezgarijama...
Cak stovise dosadan si....Ako ti je do starog rezima preseli u Kubu a ne maltretiraj ljude na forumu svojim frustracijama.
Blixa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:03   #4
ADEX, oprosti ali Hr je krajnje nerazvijena. Koliko ja vidim kod nas se ne može izgraditi ni vrtić a da zeleni ne demonstriraju. Nažalost nemoguće se vratiti u spilju, već treba ići naprijed od ovoga gdje smo sad...što pametniji i složniji to će nam biti bolje, i dokle god imamo ljude zaluđene glupim komunizmom, ne ide se naprijed. Dokle god imamo četnike koji nas žele uništiti, teško je ići naprijed.

Sadržaj je važan, a ne samo pakiranje...
Istranin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:12   #5
Quote:
Zeev Zion kaže:
Nema nama iz Austro-ugarske van. anšlus...

A bosna, ba, imal kaka bena da i nju kupi za džaba, a poslje da kukuleliše?
Vec je kupljeno. Nema ATMa koji nije njemacki ili austrijski.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:14   #6
Quote:
Norylo kaže:
Nego, ADEX, ti kao sveznadar si mi jedina kompetentna faca za pitanje koje neznam tko bi mi mogao kompetentnije odgovoriti od tebe. Budući da ti ne obitavaš više pod ovim "našim" podnebljem, a ipak sve znaš, sigurno bi mi znao reći gdje klokanica nosi pičku?
Nije mi bila namjera da izgledam nadmjeno i ubuce molim te bez provokacija. Ovo cu da brisem.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:18   #7
Quote:
Blixa kaže:
Adex, izravna ratna steta u Hrvatskoj u ratu je procjenjena na oko 21.000.000.000 $ (21 milijarda $).....
Plus onoliko zrtava i civila.........

Hoces nam reci da ne trebamo traziti krivca?
Da smo sami krivi za to?

Daj, ne pisi gluposti, nisi uopce "iznad nas" sa tim svojim baljezgarijama...
Cak stovise dosadan si....Ako ti je do starog rezima preseli u Kubu a ne maltretiraj ljude na forumu svojim frustracijama.
Vec vidim na sta ce ovaj topic okrenuti. Nije mi bila namjera da budem nadmjen. Zna se ko je krivac. Ali postoji razlika izmedju ko je bio krivac i trenutne presutnog odobravanja tipa "Svabo ce nam uvesti red"
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:20   #8
Quote:
ADEX kaže:
Ali postoji razlika izmedju ko je bio krivac i trenutne presutnog odobravanja tipa "Svabo ce nam uvesti red"
A tko kaze "Svabo ce nam uvesti red"?
Osim sto ta recenica izgleda zvoni u tvojoj glavi na neki cudan nacin?
Blixa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:21   #9
Quote:
Istranin kaže:
ADEX, oprosti ali Hr je krajnje nerazvijena. Koliko ja vidim kod nas se ne može izgraditi ni vrtić a da zeleni ne demonstriraju. Nažalost nemoguće se vratiti u spilju, već treba ići naprijed od ovoga gdje smo sad...što pametniji i složniji to će nam biti bolje, i dokle god imamo ljude zaluđene glupim komunizmom, ne ide se naprijed. Dokle god imamo četnike koji nas žele uništiti, teško je ići naprijed.

Sadržaj je važan, a ne samo pakiranje...
Upravo potvrdjujes moju tezu.

Dokle god bude te price, biti ce:"Ah, kako to da nam je Karlsberg kupio i izvore vode, umjesto da je kupio samo pivaru(nesto banalno, i malo mijenjam imena).
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:21   #10
Quote:
ADEX kaže:
Zna se ko je krivac.
Tko je krivac?
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:22   #11
Quote:
Blixa kaže:
A tko kaze "Svabo ce nam uvesti red"?
Osim sto ta recenica izgleda zvoni u tvojoj glavi na neki cudan nacin?
Da mozda izgleda da zvoni ali pogledaj gdje se ljudi prijvaljuju najvise na posao i zasto.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:25   #12
Quote:
rambi kaže:
Tko je krivac?
Oni koji su bili u mogucnosti da zakonski odobre kupoprodaje a istovremeno im niko nije gledao na prava da zarade sebi nesto kao "finders fee" (procenat na nadjeni ugovor ili posao). Ma znas i sama.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:26   #13
Adex, zivim u Svedskoj i znas da su im Ameri pokupovali vecinu auto industrije?
Ericsson je skoro sav preselio van, vrlo malo poreza placaju ovdje?
Kompletne velike firme im sele van i ne placaju vise nista poreza ovdje, eventualno ono sto moraju platiti radnicima u administraciji.

Suplja ti sva prica...Ko je Hrvatska da se odupre toj globalnoj filozofiji?
Ili nam nudis neko rjesenje ala Sjeverna Koreja, odjebi sve oko sebe, zatvori se i "sretan" si??

Daj, prestani sanjati.........
Blixa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:27   #14
Quote:
ADEX kaže:
Da mozda izgleda da zvoni ali pogledaj gdje se ljudi prijvaljuju najvise na posao i zasto.

Nemam pojma na sto mislis?
Ljudi su se odvijeka prijavljivali tamo gdje su bolji uvjeti i gdje je bolje placeno.
Blixa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:30   #15
Quote:
Blixa kaže:
Adex, izravna ratna steta u Hrvatskoj u ratu je procjenjena na oko 21.000.000.000 $ (21 milijarda $).....
Plus onoliko zrtava i civila.........

Hoces nam reci da ne trebamo traziti krivca?
Da smo sami krivi za to?
Pa ne trebamo.
Znamo tko je kriv. I znamo da s tom činjenicom ne možemo ništa. Ne treba nama nitko ništa priznat, a od koga i čega ćemo naplatit?
Od onog jada?

Quote:
Istranin kaže:
ADEX, oprosti ali Hr je krajnje nerazvijena. Koliko ja vidim kod nas se ne može izgraditi ni vrtić a da zeleni ne demonstriraju. Nažalost nemoguće se vratiti u spilju, već treba ići naprijed od ovoga gdje smo sad...što pametniji i složniji to će nam biti bolje, i dokle god imamo ljude zaluđene glupim komunizmom, ne ide se naprijed. Dokle god imamo četnike koji nas žele uništiti, teško je ići naprijed.

Sadržaj je važan, a ne samo pakiranje...
Ne slažem se da je nerazvijena. Ima svakakvih gluparija, ali nije nerazvijena.
Zeleni neka demonstriraju, ali da baš demonstriraju protiv gradnje vrtića - gdje je to točno bilo?
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:44   #16
Quote:
Blixa kaže:
Suplja ti sva prica...Ko je Hrvatska da se odupre toj globalnoj filozofiji?
Ili nam nudis neko rjesenje ala Sjeverna Koreja, odjebi sve oko sebe, zatvori se i "sretan" si??

Daj, prestani sanjati.........
Prvo, tema je o virtualnom forumskom svijetu. Tako da nisam jedini koji "sanja".

Ne nudim rjesenja, gluvo bilo, ukazujem na cinjenice. Kakva Sjeverna Koreja???? Ja govorim o mogucnosti da se Gavrilovic nadje u svakoj prodavnici koja nudi suvomesnate proizvode, da "Postup" bude vino koje ce se prodavati kao i italijanska vina (koja su bezveze ali su "italijanska" pa su zato dobra. Govorim o tome da "dozvole", "papire" rade nasi ljudi a ne firme iz njemacke, austrije...
I tako dalje. Ako se vec prodajes, prodaj se kako treba i za pravu cijenu a ne za prvi "finders fee".
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:48   #17
Quote:
ADEX kaže:
Prvo, tema je o virtualnom forumskom svijetu. Tako da nisam jedini koji "sanja".

Ne nudim rjesenja, gluvo bilo, ukazujem na cinjenice. Kakva Sjeverna Koreja???? Ja govorim o mogucnosti da se Gavrilovic nadje u svakoj prodavnici koja nudi suvomesnate proizvode, da "Postup" bude vino koje ce se prodavati kao i italijanska vina (koja su bezveze ali su "italijanska" pa su zato dobra. Govorim o tome da "dozvole", "papire" rade nasi ljudi a ne firme iz njemacke, austrije...
I tako dalje. Ako se vec prodajes, prodaj se kako treba i za pravu cijenu a ne za prvi "finders fee".
A ne znam sta bi ti rekao jer i nemam statistiku kome se sta prodavalo "na prvu ruku"...

A to za virtualni svijet foruma.....
Ako ti nekog volis nema te sile da ce te natjerati da o toj osobi/narodu ruzno napises. A posto se na forumu vrlo brzo pokaze ko koga voli i koliko ja sam misljenja da je to samo pozitivno.
Neka se zna!
Zasto mesti osjecaje i misli pod tepih?
To smo radili u Yugi pa je tinjalo ispod povrsine.
Blixa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:50   #18
S time da se ljudi troše na nešto nepostojeće, a promiče im postojeće, štoviše, nameće im se "stvarnost" - s time se apsolutno slažem.
Zaboravljamo na SADA.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 17:05   #19
rambi ako nemas sta da kazes na ovoj temi, nemoj. Postove ti brisu svi.
To se isto odnosi na waltera i ostale.


Ako se stvarno nema sta da kaze, nemojte ni pisati.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 17:08   #20
Quote:
Blixa kaže:
A ne znam sta bi ti rekao jer i nemam statistiku kome se sta prodavalo "na prvu ruku"...

A to za virtualni svijet foruma.....
Ako ti nekog volis nema te sile da ce te natjerati da o toj osobi/narodu ruzno napises. A posto se na forumu vrlo brzo pokaze ko koga voli i koliko ja sam misljenja da je to samo pozitivno.
Neka se zna!
Zasto mesti osjecaje i misli pod tepih?
To smo radili u Yugi pa je tinjalo ispod povrsine.
Eto ti bi iz svedske trebao da znas kako su se prodavali placevi oliti mjesta za MacDonalds u Zagrebu.

A opet, o tome se po forumu vuce par postova i kraj. I onda opet "zlocin ovdje, zlocin tamo iz rat od prije 10 godina".
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.