Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2013., 01:02   #5361
Quote:
daenerys92 kaže: Pogledaj post
di u splitu mogu najpovoljnije kupit komodu?
običnu bijelu s par ladica..onako za donji veš
u lesnine san bila cijene su im
Ali totalno emezzeta.

Ima ti ovaj tjedan i Lidl ladičar lijepi bijeli (isuse nisu normalni u lidlu odeš po paprike i kruv,vratiš se sa namještajem i kosilicom za travu), ali emezzetakicka ass u zadnje vrijeme s omjerom cijene/kvalitete/kulnesa.
Alexa is offline  
Old 07.06.2013., 11:36   #5362
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ali totalno emezzeta.

Ima ti ovaj tjedan i Lidl ladičar lijepi bijeli (isuse nisu normalni u lidlu odeš po paprike i kruv,vratiš se sa namještajem i kosilicom za travu), ali emezzetakicka ass u zadnje vrijeme s omjerom cijene/kvalitete/kulnesa.
Ovo potpisujem za kvalitetu. Prošle godine kupili kožni dvosjed trosjed za male pare... PREZADOVOLJNI!!!!!!
__________________
Journey of thousand miles begins with one step :D
kety29 is offline  
Old 07.06.2013., 11:48   #5363
Drage djevojke i žene,
zna li koja gdje u Zgu trenutno ima dobar izbor žniranaca? U Deichmannu u Avenue Mallu nema baš nešto, a želim što više skratiti obilaženje dućana obućom u gradu ako je moguće. Hvala
Natsuko is offline  
Old 07.06.2013., 12:29   #5364
di kupiti poštarsku torbu na području Zg-a, ali ne onako tvrdu, nego više vrećastiju, oću reći da nije tvrda u obliku pravokutnika ili kocke, neg da je od lagane kože/ imitacije kože...boje konjaka/ svijetlosmeđa...malo da je veća, da stane jedno A4 bilježnica u nju...stvarno tražim, ali ne nalazim baš
pattie_boyd is offline  
Old 07.06.2013., 14:07   #5365
Quote:
Natsuko kaže: Pogledaj post
Drage djevojke i žene,
zna li koja gdje u Zgu trenutno ima dobar izbor žniranaca? U Deichmannu u Avenue Mallu nema baš nešto, a želim što više skratiti obilaženje dućana obućom u gradu ako je moguće. Hvala
mislim da ti najbolji i najveći izbor žniranaca ima onaj striček na uglu frankopanske i ilice
i u nami se zna nać ok izbor
TweetyBirdy is online now  
Old 07.06.2013., 19:00   #5366
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
mislim da ti najbolji i najveći izbor žniranaca ima onaj striček na uglu frankopanske i ilice
i u nami se zna nać ok izbor
Joj super si, skroz sam zaboravila na tog stričeka s ugla. Budem čekirala, hvala!
Natsuko is offline  
Old 08.06.2013., 11:32   #5367
top s cipkom na ledjima? imao takko ali otislo u trenu
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Old 09.06.2013., 11:25   #5368
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
top s cipkom na ledjima? imao takko ali otislo u trenu
C&A.
Alexa is offline  
Old 10.06.2013., 13:39   #5369
Pozdrav!
Evo zanima me da li mozda netko od vas zna gdje bi mogla pronaci ovakvu haljinu, inace sam iz Osijeka i svugdje sam ju trazila po gradu, ali je nigdje nisam mogla pronaci, pa me zanima da li netko zna da li se takva haljina moze naruciti preko nekakve stranice na internetu ili nesto. http://www.zaslike.com/files/b52yftsuapl0fmtnop5.jpg
anonimna05 is offline  
Old 10.06.2013., 15:16   #5370
gde u zg-u izraditi puzle od fotografije? jos ako bi negdje bilo gotovo za 3-4 dana od dostave slike bi bilo odlicno
djevojka-broj-8 is offline  
Old 10.06.2013., 15:36   #5371
Quote:
anonimna05 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Evo zanima me da li mozda netko od vas zna gdje bi mogla pronaci ovakvu haljinu, inace sam iz Osijeka i svugdje sam ju trazila po gradu, ali je nigdje nisam mogla pronaci, pa me zanima da li netko zna da li se takva haljina moze naruciti preko nekakve stranice na internetu ili nesto. http://www.zaslike.com/files/b52yftsuapl0fmtnop5.jpg



Evo ti verzije:

Haljina 1.

Haljina 2.

Haljina 3.

Ima ih još, samo serćaj.
Alexa is offline  
Old 10.06.2013., 17:07   #5372
di kupit kalup za tortu u obliku dupina? nećakinja me uvalila u potragu. tnx.
neman312 is offline  
Old 10.06.2013., 23:13   #5373
Quote:
anonimna05 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Evo zanima me da li mozda netko od vas zna gdje bi mogla pronaci ovakvu haljinu, inace sam iz Osijeka i svugdje sam ju trazila po gradu, ali je nigdje nisam mogla pronaci, pa me zanima da li netko zna da li se takva haljina moze naruciti preko nekakve stranice na internetu ili nesto. http://www.zaslike.com/files/b52yftsuapl0fmtnop5.jpg
Dona u Portanovi je imala takvu haljinu. Nisam sigurna ima li ih još. Pogledaj tamo
gilza is offline  
Old 11.06.2013., 10:09   #5374
Quote:
djevojka-broj-8 kaže: Pogledaj post
gde u zg-u izraditi puzle od fotografije? jos ako bi negdje bilo gotovo za 3-4 dana od dostave slike bi bilo odlicno
U Praškoj ulici s desne strane kad ideš s trga
kety05 is offline  
Old 11.06.2013., 10:11   #5375
Quote:
neman312 kaže: Pogledaj post
di kupit kalup za tortu u obliku dupina? nećakinja me uvalila u potragu. tnx.
Neznam da li imaju baš u obliku dupina ali možeš vidjeti ovdje
kety05 is offline  
Old 11.06.2013., 11:18   #5376
Gdje u Zagrebu povoljno kupiti duksu (hoodie),vel. XXL, sa ciferšlusom?
ifigenija is offline  
Old 11.06.2013., 22:43   #5377
bok curke, gdje bih mogla kupiti privjesak za ključeve ili lančić u obliku bicikla? trebala bih za rođendan jednom dečku, a ne znam gdje to kupiti
zagrebačka cura is offline  
Old 12.06.2013., 20:19   #5378
Pogledaj tam gdje izrađuju ključeve... ?
Free M. is offline  
Old 12.06.2013., 23:35   #5379
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
bok curke, gdje bih mogla kupiti privjesak za ključeve ili lančić u obliku bicikla? trebala bih za rođendan jednom dečku, a ne znam gdje to kupiti
ja kupila sebi u dućanu s biciklima i tom svom biciklističkom opremom pa pogledaj malo tamo...
__________________
All of my life where have you been I wonder if I'll ever see you again...
any_222 is offline  
Old 13.06.2013., 00:02   #5380
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Pogledaj tam gdje izrađuju ključeve... ?
Quote:
any_222 kaže: Pogledaj post
ja kupila sebi u dućanu s biciklima i tom svom biciklističkom opremom pa pogledaj malo tamo...
hvala curke, potražit ću tamo
zagrebačka cura is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.