Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2007., 15:33   #41
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post

zna li tko mozes li na Duhu traziti epiduralnu (i kada) i da li je daju?
Kad sam je rodila u sobi samnom je bila zena koja je dobila epiduralnu. Ona je rekla da imaju kanila samo za tri zene dnevno i kad to potrose vise ne daju. Ali se mozes dogovoriti sa doktorom pa da je sama kupis u apoteci ( nesto sitno kuna). A daju je kada je zena otvorena 4 cm. Tak mi je rekla, ali joj provjeri negdje, mozda se nesto mijenjalo.

Dok sam je bila u bolnici nosili su bebe u djeciju sobu, ali si mogla traziti da ju ostave cijeli dan ili po noci. Koliko sam ja primjetila niti jedna beba nije ostala po noci. Bas se ne mozes previse odmoriti uz svoju i joj dvije bebe u sobi. Ali, sta sad. Spavat cete doma dok muz ili baka dadiljaju.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:41   #42
Quote:
flekica35 kaže: Pogledaj post
Blue sve su ti trudnice, a i rodilje koje sam uspila vidit dok sam bila gore imale svoje piđame i kapatoe. Meni je to o.k. Moje je.
sta je kapato?
bas su imale piđame ili spavacice? ja doma nemam niti jednu spavacicu.. niti ih ikada nosim.. pa ako mogu u pidjami..
meni je rekla frendica da je nosila njihovu, ali kad su posjeti da se presvukla u svoju..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:43   #43
Quote:
flekica35 kaže: Pogledaj post
J
Blue sve su ti trudnice, a i rodilje koje sam uspila vidit dok sam bila gore imale svoje piđame i kapatoe. Meni je to o.k. Moje je.
Ma nek su! Najozbiljnije mislim trošiti isključivo njihove spavaćice. Imam svoj bademantil i svoje papuče!
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:44   #44
kapato-šlafrok. Mislim da se u zg tako kaže, ako sam nešto iskrivila oprosti.

Imale su pidžame. Jedna jedina je bila u spavačici.
__________________
tko spava, nije budan
flekica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 15:48   #45
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
.. pa ako mogu u pidjami..


Kak mislis da te pogledaju na viziti ak si u pidami? Jedino da se presvlacis iz pidame...

Ja sam isto imala njihove spavacice. Dobili su nove, linija 2007 (zbilja, pise na dzepu 2007 ) i cak imaju sve gumbice...
Isto imala svoj bademantil i slape. Ne zaboravite slape za tusiranje!! ( to mi je sad palo ne pamet).
__________________
mama po zanimanju

Zadnje uređivanje putnica : 12.11.2007. at 19:58. Reason: q
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 20:14   #46
cure, raspravu o spavacicama sam prebacila na Iskustva iz bolnica tema je odlicna i vazna svim curama koje planiraju roditi na Sv.Duhu, a nisu upoznate s novim rezimom.
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 15:57   #47
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post

Kak mislis da te pogledaju na viziti ak si u pidami? Jedino da se presvlacis iz pidame...
kada krene vizita ti lijepo skineš donji dio piđame i pokriješ se plahtom....kada prođe vizita isto napraviš ali obrnutim redosljedom
ja tako radila i bilo mi cool....i bilo mi je lakše u piđami jer sam znala da mi jednokratne gaćice neće opasti dok hodam
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 23:25   #48
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
ako rooming-in postoji samo na Sv. Duhu,a ja pripadam u Petrovu,jel mogu ja tamo?
vise nema pripadnosti i svaka rodilja bira gdje ce roditi samo bi bilo dobro da u izabranoj bolnici obavis bar 1 pregled prije poroda
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 19:38   #49
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
vise nema pripadnosti i svaka rodilja bira gdje ce roditi samo bi bilo dobro da u izabranoj bolnici obavis bar 1 pregled prije poroda
Da li mozda znas, mogu li ja birati I doktora koji ce me pregledavati na SD?
Tj... Mogu li se naruciti kod jednog, a ne svaki put drugi, koji naidje..
Naravno, voljela bi da me I porodi taj koji ce me pregledavati, ali nemora on biti u smjeni...
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 20:05   #50
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Da li mozda znas, mogu li ja birati I doktora koji ce me pregledavati na SD?
Tj... Mogu li se naruciti kod jednog, a ne svaki put drugi, koji naidje..
Naravno, voljela bi da me I porodi taj koji ce me pregledavati, ali nemora on biti u smjeni...
ja bi voljela da je tako, al mislim da se to u našem sistemu već zove "veza"...a znamo da to , nažalost, nije besplatno..
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 14:24   #51
Quote:
hany kaže: Pogledaj post
ja bi voljela da je tako, al mislim da se to u našem sistemu već zove "veza"...a znamo da to , nažalost, nije besplatno..
Zasto bi to bila veza? ..sta trazim previse?
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 16:35   #52
Quote:
hany kaže: Pogledaj post
ja bi voljela da je tako, al mislim da se to u našem sistemu već zove "veza"...a znamo da to , nažalost, nije besplatno..
nije samo veza. Koliko znam izbor ordinarija nudi i privatno zdravstveno osiguranje.
__________________
tko spava, nije budan
flekica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 19:27   #53
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Zasto bi to bila veza? ..sta trazim previse?
ako netko ima iskustvo s tim da je izabrao doktora na SD, a da nije bilo nazovimo poznanstvo, i da mu je taj netko pod normalno došao i na porod u neko doba, ja bi htjela da nam ispriča...bez zezancije..
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 21:02   #54
Nisam mislila da mi dolazu na porod ako mu nije smjena.. To sam I napisala gore da bi bilo super I da mu uletim sa porodom kad mu je smjena.. .. Mene zanima mogu li traziti da me jedan odredjeni uvijek pregledava, a ne tko naidje..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 23:09   #55
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Nisam mislila da mi dolazu na porod ako mu nije smjena.. To sam I napisala gore da bi bilo super I da mu uletim sa porodom kad mu je smjena.. .. Mene zanima mogu li traziti da me jedan odredjeni uvijek pregledava, a ne tko naidje..
sigurno možeš odabrati liječnika za pregled,ne znam jel imaš koga ciljano ,ako imaš nazoveš sv.duh pitaš kada je u ambulanti kojim danima i on ti vodi ostatak trudnoće i gotovo sam sigurna da će te i poroditi ako bude dežuran..sv duh ima super doktore osim par iznimaka ali nadajmo se da oni će biti na GO kada ćemo mi rađat
danchi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 10:08   #56
Quote:
danchi3 kaže: Pogledaj post
sigurno možeš odabrati liječnika za pregled,ne znam jel imaš koga ciljano ,ako imaš nazoveš sv.duh pitaš kada je u ambulanti kojim danima i on ti vodi ostatak trudnoće i gotovo sam sigurna da će te i poroditi ako bude dežuran..sv duh ima super doktore osim par iznimaka ali nadajmo se da oni će biti na GO kada ćemo mi rađat
sa iznimkama na sunce!
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 14:24   #57
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Nisam mislila da mi dolazu na porod ako mu nije smjena.. To sam I napisala gore da bi bilo super I da mu uletim sa porodom kad mu je smjena.. .. Mene zanima mogu li traziti da me jedan odredjeni uvijek pregledava, a ne tko naidje..
možda bi bilo najbolje kad se naručuješ da pitaš:kad ima taj i taj dr.ambulantu i tada se naručiš...vjerujem da to može...
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 14:35   #58
Quote:
hany kaže: Pogledaj post
možda bi bilo najbolje kad se naručuješ da pitaš:kad ima taj i taj dr.ambulantu i tada se naručiš...vjerujem da to može...
tako cu i probati napraviti.. nadam se da ce mi uspjeti da svaki put dodjem kod njega
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 14:39   #59
Mislim da kad si kod njega da ostaješ kod njega za naručivanje - jer je svima u interesu da te prati isti dr.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 14:42   #60
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
tako cu i probati napraviti.. nadam se da ce mi uspjeti da svaki put dodjem kod njega
kod naručivanja to možeš. a koliko se sjećam, svaki dr. ima svoj dan kad prima pacijente. u svakom slučaju pitaj kad se naručuješ
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:20.