Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2008., 17:21   #81
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
tugovanje (muško) uz alkohol sam vidjela milijun puta. plakanje mogu nabrojati na prste. al dobro, možda puste suzu kad nitko ne vidi. mm je plakao kad smo imali veliku krizu, to mi je bilo . ne mislim ružno, nego nisam navikla.

Ja sam se mogao rasplakati pred osobom koju sam volio. Jer mislim da je smisao ljubavi ta da se dijeli sve, pa i tuga. I nekad mi je bilo toliko teško zato što mi je cura plakala ( naravno zbog ozbiljnih problema, ne gluposti kak nekad znaju ) da se nisam mogao suzdržati suzu pustiti. Ne doživljavam se zbog toga ništa slabiji, jednostavno predaniji osobi koju volim ( sam volio/ ću voljet ).
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 17:26   #82
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Ne doživljavam se zbog toga ništa slabiji...
nisam ja to ni rekla

osobno, više cijenim tipa koji pokazuje osjećaje, nego "frajera" koji se napije ko deva, jer nema petlje za drugo.

odrasla sam uz dečke,s curama se nisam pretjerano družila...prošla sam s njima svakakva govna a pokazivanje emocija im baš nije bila jača strana
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 17:30   #83
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
nisam ja to ni rekla

osobno, više cijenim tipa koji pokazuje osjećaje, nego "frajera" koji se napije ko deva, jer nema petlje za drugo.

odrasla sam uz dečke,s curama se nisam pretjerano družila...prošla sam s njima svakakva govna a pokazivanje emocija im baš nije bila jača strana
Kad smo šlampavi.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 22:30   #84
Mislim da je to Elvis dobro opisao
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 19:08   #85
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Za mnom dugo i bolno...
Fatalna žena, šta ćeš
__________________
Never give up, it's such a wonderful life
Pisces10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 19:17   #86
Inače, kad je moja frendica ostavila svog dečka, a bio je ludo zaljubljen u nju, toliko se ponižavao, zvao, molio da mu se vrati...ipak bi svi trebali sačuvati nekakvo dostojanstvo, to je bilo previše s njegove strane...tako da ima svašta, inače, da, oni su zatvoreniji po pitanju emocija od cura,tj. manje pokazuju, ali kad je ljubav u pitanju, svi smo mi isto ranjivi
__________________
Never give up, it's such a wonderful life
Pisces10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 19:38   #87
pa mislim da je to sve tak relativno
neki muški pokazuju osjećaje malo više... skoro ko cure
dok neke cure skrivaju osjećaje bolje od muških i naravno postoje varijacije između tog dvoje
skoro pa ni jedan čovik nema isti način tugovanja ili da?
oblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 19:18   #88
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
zanima me kako muskarci rjesavaju i podnose osjecaje nakon prekida veze s osobom do koje im je stalo ,kako se ponasaju za vrijeme trajanja svade(ne vidanja)?uvijek mi se cini ,gledajuci cure ,da vise pokazuju osjecaje.znaci li to da i vise osjecaju?ma ne kuzim ,ako ima ko da mi objasni...
pocnu barit druge cure -_-
posebice poslje prekida..."da prebole staru curu"..

-_-
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 00:40   #89
nisam ovog trena prekinuo sa curom al me draga osoba(zenska) sjeb*** i sad slusam hladno pivo samar,nije sve tako sivo,ne volim te,prljavci steta sto je kurva i jos takve pjesme...pijem pivu,votku i sto jos nadem po kuci...i onda cu se sutra dic zgazen i vjezbat ic ko lud...da potrosim gnjev....
__________________
My heart is cold so I've been told...
Dr.Q1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 01:32   #90
naravno da plačemo ili barem ja...

ali ne znam jel plačem zbog sebe ili zbog prekida
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 00:11   #91
kak tugujem? jadno i pubertetski ali locem. bez reda. unistavam se cugom cak. i kaj onda? onda sam glup i kontorliram se da ju ne zovem i cvilim na mobitel.

Zato topim u vinu čitav svet, jer u čašu
Može svašta da stane.
rizling sve to poravna.
rizling i balasevic.
__________________
i nogom u guzicu je korak naprijed.
devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 22:30   #92
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
zanima me kako muskarci rjesavaju i podnose osjecaje nakon prekida veze s osobom do koje im je stalo ,kako se ponasaju za vrijeme trajanja svade(ne vidanja)?uvijek mi se cini ,gledajuci cure ,da vise pokazuju osjecaje.znaci li to da i vise osjecaju?ma ne kuzim ,ako ima ko da mi objasni...
To je vrlo jednostavno.
Osjećaju sve ono što osjećate i vi samo je problem u prirodi koja našu tugu prikazuje drugačije od vas. Osjećaj je isti.
Konkretno nakon rastave karikirano gledajući osjećao sam se ko mali pesek sa strganim repom, usred polja na kiši bez ikakve zaštite i skloništa.
No vrijeme koje je potrebno za preboliti različito je od slućaja do slučaja.
Doslovce sam patio skoro 4 mj. a ni sad pola godine poslije nije mi baš milo i sa sjetom se sjetim prošlih dana.
Trenutno se ne vidim nigdje, i živim iz dana u dan.
Nadam se da će ti osjećaji s vremenom prestati, i da če se sve vratiti u normalu.

Eto to je otprilike tako kod mene ali i kod dosta drugih dećkiju koje poznam, no mi te osječaje više držimo u sebi,jer okolina od nas očekuje da budemo jaki i čvrsti. A to nije baš jednostavno kad ti je duša slomljena
duh15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 17:48   #93
Uh, bas tema za mene.
Evo moja bivsa i ja smo bas jucer prekinuli nakon dvije godine, a zivili smo zajedno godinu dana.
Kako tugujem? Hmm, imam neki gorki osjecaj u sebi, ali uglavnom pokusavam potisnut negativne emocije. Razmiljam o drugim stvarima, ali gorcina je uvijek tu. Neki ce reci da nije zdravo potisnut emocije, ali ne znam kak bi izgledalo da odjednom puknem, ne znam jel bi plakao ili divljao i rasturao sve oko sebe.

Jucer, kad smo i prekinuli, sam bio totalno ljut. Nisam je htio ni vidjet ni cut i rekao sam neke stvari koje mislim da su je dosta pogodile. Rekao sam ih samo zato jer sam znao da ce ju bolit. Kasnije mi je bilo zao pa sam se ispricao i priznao da sam pretjerao.

Tu noc sam proveo s frendovima. To je vise manje procedura kod nas. Ako frend prekine, tvoja je duznost provest taj dan, a i par dana kasnije, s njim i pricat o svemu i svacemo. Samo da ne mora razmisljat previse o prekidu.

Danas, dan nakon prekida, je drugacije. Cudno se budit sam ujutro. Osoba koju sam do neki dan volio danas zeli biti sto dalje od mene. Kuzim zasto, treba distanca da bude lakse, ali ipak nije lako.

Uglavnom, kazu neki da muskarci lakse podnose prekide. Ne znam bas, mislim da je to vise do osobe i veze. Ja imam osjecaj da zene pokazu vise emocija i puno im je teze prvih dana, ali nakon svih suza i cokolada one su ok. Muskarci puno duze drze tugu i gorcinu u sebi, nekad i godinama.

Znajuci sebe, ovaj prekid ce vjerovatno ostavit trag na meni. Vjerovatno necu tako lako ulazit u sljedece veze. Nisam bas osoba koja se lako zaljubi tako da se nadam da mi ovo nece sjebat vjeru u ljubav.

Eto, tako tugujem.
__________________
Sjedi Ćiro na vrh šupe, malim prstom čačka dupe.
delmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 17:56   #94
Quote:
delmore kaže: Pogledaj post
Uh, bas tema za mene.
Evo moja bivsa i ja smo bas jucer prekinuli nakon dvije godine, a zivili smo zajedno godinu dana.
Kako tugujem? Hmm, imam neki gorki osjecaj u sebi, ali uglavnom pokusavam potisnut negativne emocije. Razmiljam o drugim stvarima, ali gorcina je uvijek tu. Neki ce reci da nije zdravo potisnut emocije, ali ne znam kak bi izgledalo da odjednom puknem, ne znam jel bi plakao ili divljao i rasturao sve oko sebe.

Jucer, kad smo i prekinuli, sam bio totalno ljut. Nisam je htio ni vidjet ni cut i rekao sam neke stvari koje mislim da su je dosta pogodile. Rekao sam ih samo zato jer sam znao da ce ju bolit. Kasnije mi je bilo zao pa sam se ispricao i priznao da sam pretjerao.

Tu noc sam proveo s frendovima. To je vise manje procedura kod nas. Ako frend prekine, tvoja je duznost provest taj dan, a i par dana kasnije, s njim i pricat o svemu i svacemo. Samo da ne mora razmisljat previse o prekidu.

Danas, dan nakon prekida, je drugacije. Cudno se budit sam ujutro. Osoba koju sam do neki dan volio danas zeli biti sto dalje od mene. Kuzim zasto, treba distanca da bude lakse, ali ipak nije lako.

Uglavnom, kazu neki da muskarci lakse podnose prekide. Ne znam bas, mislim da je to vise do osobe i veze. Ja imam osjecaj da zene pokazu vise emocija i puno im je teze prvih dana, ali nakon svih suza i cokolada one su ok. Muskarci puno duze drze tugu i gorcinu u sebi, nekad i godinama.

Znajuci sebe, ovaj prekid ce vjerovatno ostavit trag na meni. Vjerovatno necu tako lako ulazit u sljedece veze. Nisam bas osoba koja se lako zaljubi tako da se nadam da mi ovo nece sjebat vjeru u ljubav.

Eto, tako tugujem.
Isto tak to doživljavam. Isto. Znaš da je nekaj u tebi što te stišće i dosta je duboko. Ja što sam uspio je to da ne budem bezobraza. Mislim da time pokazujem da smo iznad te situacije. i uvijek sam mislio da su frendovi + u tome. Ja sam svoje stvarno pazio kad su bili nogirani.
A ovo za ljubav. Vjerujem u nju, možda više nego prije. Zato što ona koja je prošla najvjerojatnije nije bila prava.

Uglavnom, drž' se!
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 18:24   #95
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
zanima me kako muskarci rjesavaju i podnose osjecaje nakon prekida veze s osobom do koje im je stalo ,kako se ponasaju za vrijeme trajanja svade(ne vidanja)?

HARD. MANUAL. LABOR.

Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
uvijek mi se cini ,gledajuci cure ,da vise pokazuju osjecaje.znaci li to da i vise osjecaju?
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 18:27   #96
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Isto tak to doživljavam. Isto. Znaš da je nekaj u tebi što te stišće i dosta je duboko. Ja što sam uspio je to da ne budem bezobraza. Mislim da time pokazujem da smo iznad te situacije. i uvijek sam mislio da su frendovi + u tome. Ja sam svoje stvarno pazio kad su bili nogirani.
A ovo za ljubav. Vjerujem u nju, možda više nego prije. Zato što ona koja je prošla najvjerojatnije nije bila prava.

Uglavnom, drž' se!
Hvava na podrsci.

Da, inace imam vise kontrole nad svojim osjecajima, ali jucer sam se izgubio. Ali nije to bilo divljanje i vikanje, nego onako, doktorski mirno sam joj reko neke stvari koje su sve imale trunke istine u sebi tako da je jos vise bolilo. Zao mi je, ali ne znam jel mi oprostila. Bio sam ljut jer je zapravo ona prekinula vezu, ali je to napravila tako da je mene natjerala da prekinem i kazem "gotovo". To mi je bilo nekako kukavicki i to me skroz raspizdilo. Danas nebi tako.

Ovo s frendovima je istina. Da njih nema bilo bi mi grozno. Cim se nadjem s njima odmah mi se dize uteg sa srca. Kad sam sam imam previse vremena za razmisljanje.

Za ljubav, ha, sad razmisljam kako necu nikom dozvolit da me ponovno tako povrijedi. Ali opet, znam sebe, i kad se nadje neka ponovno cu izgubit glavu i postat romanticar.
__________________
Sjedi Ćiro na vrh šupe, malim prstom čačka dupe.
delmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 18:38   #97
Baš sam pisao malo prije na nekoj temi, kaj romantičari još hodaju?
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 23:32   #98
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
zanima me kako muskarci rjesavaju i podnose osjecaje nakon prekida veze s osobom do koje im je stalo ,kako se ponasaju za vrijeme trajanja svade(ne vidanja)?uvijek mi se cini ,gledajuci cure ,da vise pokazuju osjecaje.znaci li to da i vise osjecaju?ma ne kuzim ,ako ima ko da mi objasni...
Uglavnom, trude se biti dostojanstveni. Ili pak divljaju po forumu!
Roony is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.