Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2008., 21:22   #21
mene su u euroherzu isto zavlačili, trebalo im je oko mjesec dana da odobre isplatu štete, tip nas je s boka udario, prestrojavao se bez provjeravanja i naravno pri tome pričao na mobitel, ali meni to nisu javili, onda sam sjela na telefon, pa su mi rekli da je sve odobreno, ali da nemaju moj br tekućeg da mi uplate, nakon što sam otišla/ vratila se s mora, zovem ih jer još niš nije uplaćeno, razlog- kao nisu dobili faksom moju karticu, nešto im je bio u kvaru, a naravno nisu me nazvali da mi to kažu, sjela sam lijepo u auto i do njih, da ne bi opet faks bio u "kvaru" i nakon ne previše ljubaznosti s moje strane, slijedeći dan mi je lova bila uplaćena
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 01:43   #22
Quote:
geostanko kaže: Pogledaj post
Pitanje kao u naslovu : dakle , koje autoosiguranje je u RH najpovoljnije ( čitaj najjeftinije ! ) mislim na obvezno autoosiguranje po mojim saznanjima dosad to bi bilo Jadransko molim sve relevantne informacije
Uskoro mi se blizi registracija pa sam putem e-maila zatrazio ponude za AO i KO osiguranje kod par osiguravajucih kuca i dobio sljedece ponude za AO.

Cijena je za vozilo (ZG) od 55kw/75ks sa osiguranjem putnika.

Ico_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 09:03   #23
Quote:
drakic kaže: Pogledaj post
prvo su zavlacili kao da nevide iz policijskog izvjesca tko je kriv pa hoce slike pa ovo pa ono, sto cuda traze. na kraju su isplatili 70% stete jer kao i brat je kriv za nesta i nedaju vise. mozda smo mogli izvuci 100% ali tko bi se ganjao s njima po sudovima i slicno... uglavnom gamad teska, najbolje bi bilo kad nitko nebi kod njih regao auto pa da nitko nema zajeb*** s njima vise.
A gle, ja sam sličan slučaj imao sa CO. Slike oni ne mogu dobit, a ti ih možeš vidjet samo kod suca za prekršaje ili eventualno na policiji mimo procedure, ako se dobro sjećam. Svako osiguranje je dobro dok se ne dogodi šteta, onda je povuci potegni, tko će prvi odustat i kolko ti hitno treba lova. Osobito ako je veći udes (šteta) i ako situacija nije kristalno čista. Takve se stvari rješavaju prek advokata nagodbom. Rijetko kad uopće dođe do suda, tada se obično useru i bez pardona prihvate zahtjev i plate. Sud bi ih više koštao.

Zadnje uređivanje stef_zg : 13.08.2008. at 10:37.
stef_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 23:29   #24
A na čemu vi štedite, katastrofa
Većina vas gleda samo kako proći jeftinije za pišljivih 200kn. A da okrenete malo stvar i razmislite što ćete u nekom drugom osiguranju dobiti za tih 200kn? To nikome nije palo na pamet??? Sad ne bi tu pisali o nekim čekanjima isplata, zavlačenjima itd.
U biti je jednostavno, treba se odlučiti za kvalitetu ili cijenu.
Johnny Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 08:14   #25
Quote:
Johnny Boy kaže: Pogledaj post
A na čemu vi štedite, katastrofa
Većina vas gleda samo kako proći jeftinije za pišljivih 200kn. A da okrenete malo stvar i razmislite što ćete u nekom drugom osiguranju dobiti za tih 200kn? To nikome nije palo na pamet??? Sad ne bi tu pisali o nekim čekanjima isplata, zavlačenjima itd.
U biti je jednostavno, treba se odlučiti za kvalitetu ili cijenu.
Ništa Johnny Boy , baš ništa osim možda arogancije nakon dugogodišnje vjernosti - kao meni prošle godine u CO : kad sam pitao za got.popust ( koji sam dotad godinama uredno realizirao ) službenica mi je odvratila "a nema više toga" kao da sam tražio nešto ilegalno ili je ona mislila da je država i to zabranila kao i dijeljenje bonusa hvala društvo svima - odoh registrirati i osigurati tutaća
geostanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 10:28   #26
Quote:
Johnny Boy kaže: Pogledaj post
A na čemu vi štedite, katastrofa
Većina vas gleda samo kako proći jeftinije za pišljivih 200kn. A da okrenete malo stvar i razmislite što ćete u nekom drugom osiguranju dobiti za tih 200kn? To nikome nije palo na pamet??? Sad ne bi tu pisali o nekim čekanjima isplata, zavlačenjima itd.
U biti je jednostavno, treba se odlučiti za kvalitetu ili cijenu.
Prema mojem iskustvu razlike u tretmanu baš i nema .

Što se tiče got. popusta u CO, daju 5% na gotovinu, jednokratno plaćanje debitnom ili kreditnom karticom.
stef_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 10:38   #27
Quote:
stef_zg kaže: Pogledaj post
Prema mojem iskustvu razlike u tretmanu baš i nema .

Što se tiče got. popusta u CO, daju 5% na gotovinu, jednokratno plaćanje debitnom ili kreditnom karticom.
Pa primijetio sam da se puno ljudi žali na osiguranja iz Agram grupe. Ja sam u Allianzu i par stvari sam riješio bez ikakvog problema. Istina je da plaćam nešto veću cijenu, ali dok mi nešto zatreba nikad nije bilo problema. Oni isto daju popust na plaćanje gotovinom. Imaju čak i popust ako si klijent ZABAe, tako da se i tamo može proći jeftinije.
Johnny Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 13:16   #28
Quote:
geostanko kaže: Pogledaj post
kao meni prošle godine u CO : kad sam pitao za got.popust ( koji sam dotad godinama uredno realizirao ) službenica mi je odvratila "a nema više toga" kao da sam tražio nešto ilegalno
Gotovinski popust od 5% si dobivao na obavezno ili kasko osiguranje?
Ico_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 14:36   #29
Ja nakon dvije godine jos cekam kod Jadranskog osiguranja isplatu stete, to su svjetski prvaci u zavlacenju. Da ne kazem da je ponuda koju su ponudili smijesna.
Zato svakome onom ko uzima osiguranje od agram osiguranja mogu reci dabog da te netko pogodio sa osiguranjem iz Agram grupe, pa onda stedi tih par sto kn.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 14:42   #30
S Allinazom nije bilo problema(trenutno kod njih), imo slučaj s Triglav osiguranjem riješeno za mjesec dana bez ikakvih problema, dali fer cijenu.
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 11:50   #31
Quote:
Johnny Boy kaže: Pogledaj post
Sad ne bi tu pisali o nekim čekanjima isplata, zavlačenjima itd.
o isplatama smo pisali u slučajevima kad je nas netko udario, a ne mi njega, ja sam do ove godine uvijek imala osiguranje u co, a ove godine smo imali nekakvo
prelamanje osiguranja, pa smo morali u generaliju, nemam pojma kakvi su oni??
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 11:05   #32
Najpovoljnije obvezno auto osiguranje

Gdje je trenutno najpovoljnije osigurat auto od
obavezne auto - odgovornosti?
Znam da su cijene kod svih iste, ali
navodno neke kuće (zastupnici) nude dodatne popuste,
tipa besplatan tehnički, osiguranje osoba,
dodatni popust na policu od 200-300 kn?
Znači, ako je netko nedavno radio tehnički, ili ima informaciju,
dobro bi mi došlo.
Hvala
Marty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 11:49   #33
Ja sam nedavno regao Polo u eurohercu,dobio gratis tehnički to je 170kn mislim i 100kn bon za gorivo na Antunoviću
exfreerider is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 11:59   #34
ja u croatia os i dobil sam prvu pomoć i reflektirajući prsluk na poklon , ništ posebno ali čovjeka razveseli
tomo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 12:05   #35
nama je žena šta radi odma kraj tehničkog u splitu, izračunala najpovoljnija osiguranja od njih sedam s kojima radi. njoj odma izbaci najpovoljnije ponude s obzirom na tip auta. tako da ti je dobra ideja uletit u osiguranja kraj tehničkog di se radi s više osiguravajućih kuća. najpovoljnije je nas ispalo Velebitsko za osnovno i kasko. dobili vučnu službu i ogromne popuste. ukupno (za oba osiguranja ) nam je posušilo skoro 2500kn (nešto zbog starosti vozila 2 god, i još nešto, neznan više šta, ako te bude zanimalo mogu provjerit). tribalo je ispast skupa oko 6000kn. ispalo malo više od 3500.
p.s: ispalo bi nam i bolje ali je 1. auto na ime pa nema tog popusta
__________________
05. 09. 2009. welcome to Dreamland
gatito is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 12:52   #36
exfree, gdje si radio tehnički?
pretpostavljam, da je besplatan samo u njihovim stanicama?
Marty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 14:41   #37
nije skroz gratis tehnički, nego dobiješ bon u vrijednosti kako je napisano (170kn), koji ti se onda odbije od ukupne cijene tehničkog.

dobro pretpostavljaš.
suzuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 15:48   #38
Obavezno osiguranje: Prošao Croatiu, allianz, Kvarner još neka i najmanje mi cijenili u Generalli osiguranju. Tamo potpisao i još se oni hvale kako imaju najjeftinije kasko. Auto mi ima i kasko ali su odvojeni datumi. AO u 2 mj a Kasko imam u 11 mj (Kvarner, zbog susjeda koji je zastupnik ali budem otišao)
jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 21:23   #39
Quote:
Marty kaže: Pogledaj post
exfree, gdje si radio tehnički?
pretpostavljam, da je besplatan samo u njihovim stanicama?
Zagreb u njihovoj teh. stanici
i dobio sam kupon od vučne službe za jedno šlepanje
exfreerider is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 10:23   #40
ja sam prošao Croatia, Euroherc, jadransko, Allianz i u Kvarneru mi bili najjeftinie.....čak za oko 200 kn čini mi se

ostala nisam bio u mogučnosti posjetiti jer ih nema kod mene
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.