Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2013., 10:03   #1001
znaci dobila sam laptop i na njemu je windows 8 dosta je drugaciji od windows 7 prvo nisam znala kako da ga ugasim haha eh sad neznam napraviti novu temu xD pa cu pitati ovdje, imam jedan problem nemogu nista da instaliram na laptop mislim mogla sam do juce, instalirala mozzilu i neke osnovne stvari,instalirala adobe flash player i javu da bi mogla filmice gledati i odgledam ja film i da bi sad ponovo pokusala nece da ga pokrene kao treba java i taj adobe flash i ja ta dva programa koja sam skinula odem lijepo uninstal i da ih ponovo skinem nece mislim skinem ja njeh s neta i kliknem dva puta nece da otvori kliknem desni klik i open opet nece da otvori kliknem onda desni klik i Run as administrator jer nema onog samog "run", i kad kliknem na taj run as administrator otvori mi prozor na kome pise "Do you want to allow the following program to make changes to this computer" i ima yes-no ja kliknem na yes i opet se nista ne desava apsolutno nista eh tako za bilo sto sto sam htjela inst pokusala da inst google chrome isti problem, sta bi moglo biti mislim stvarno ne vjerujem da sam pokupila neki virus ili nesto :S POMOZITE DOBRI LJUDI
PieceOfDreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 16:14   #1002
Stavi si da su ti instalacije kompatabilne sa Windows 7.
__________________
Microsoft Certified Professional, WP Developer
https://www.facebook.com/pages/Box-M...48801151914481
https://twitter.com/BoxMobile14

Zadnje uređivanje Cilim : 22.01.2013. at 16:37. Reason: * ako odgovarate na post koji je odmah iznad vašeg odgovora nema potrebe da ga Quotate, samo bezveze zauzimate prostor.
UltraHardcore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 16:46   #1003
nemam ton na win 8 i npr na you tubu slika radi usporeno , naravno bez tona...probao sve ali nista čak i drivere mjenjao ,sad su oni iz win7 i opet nista ,,,help!!!!!
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 17:31   #1004
jel postoje driveri za tvoju maticnu/laptop za win8?
I mogo bi navest na cemu to ne rade driveri...nismo sveznadari na osnovu youtube-a i tona

Sent from Desire23

Edit: * ako odgovarate na post koji je odmah iznad vašeg odgovora nema potrebe da ga Quotate, samo bezveze zauzimate prostor.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav

Zadnje uređivanje Cilim : 22.01.2013. at 18:41.
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 16:54   #1005
Ovako kupujem novi laptop pa me zanimaju vaša mišljenja: što uzeti windows 7 ili 8? Koje su prednosti/nedostaci oba?
tammy_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 19:18   #1006
windows 7 naravno, na 8 nema prednosti samo nedostataka

Zadnje uređivanje Cilim : 23.01.2013. at 22:18.
Ravinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 19:35   #1007
Šališ se ili ozbiljno?
tammy_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 21:43   #1008
definitivno 8 imam ga na 2 uredjaja i radi savrseno
I mozes ga postelat da ti izgleda ko 7, tako da nema mjesta dilemi
ali ako imas priliku, pogledaj negdje kak zgleda 8 i vidi da li ti odgovara

Sent from Desire23
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 08:54   #1009
Quote:
Ravine kaže: Pogledaj post
windows 7 naravno, na 8 nema prednosti samo nedostataka
To kod tebe....
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 10:44   #1010
Quote:
Ravine kaže: Pogledaj post
windows 7 naravno, na 8 nema prednosti samo nedostataka
Kako je lijepo nasmijat se pošteno ovako rano ujutro
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 11:49   #1011
Instalirao w8 pa imam par pitanja.
Na koji način na klasičnom ekranu, ne na metro-u, pošto nema opcije da klikneš na start-program, otvoriš neki program (paint, kalkulator....)??? Recimo paint-a nema ni na metro-u ekranu več sam trebao ići na tražilicu.

Drugo pitanje, kad sam otvorio neku sliku, nikako je ne mogu minimizirati pa da gledam tu sliku i nešto drugo??
U ovom slučaju htio sam gledati device manager od w8 i print scr sliku od device manager od w7 (da vidim nazive drivera)
Kuki81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 12:59   #1012
U metro počni pisati recimo pai... Kad ti se pojavi Paint desni klik na njega i pinaj ga na start ili taskbar....



A drugo odvuci sliku prema desno ili lijevo do ruba pa će ti se otvoriti na pola ekrana a drugu odvuci u suprotni smijer do ruba...

Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:02   #1013
Mislim da je kod njega problem sa slikom što mu ju otvara sa metro aplikacijom za slike. Otvori ju s običnim Windows Photo Viewer umjesto sa Fotografije metro aplikacijom pa će ti bit kao na Win 7. Ja sam si stavio da mi po defaultu s time otvara.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:11   #1014
A-ha pa neka ide onda desni klik na sliku i open with windows photo viewer.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:14   #1015
Jaooo, bacili ste me u dilemu... da na kraju zakljucim da mi win 8 ne pasu, koliko bi me kostalo da se prebacim na win7? (ne da sam radim, vec da dam nekom da mi to stavi) I znam da nije tema, ali: MS Office 2007 ili 2010?
tammy_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:15   #1016
I ja mislim da je tu problem podesi da ti otvara slike nekim vjuerom
desni klik na sliku - properties - open with...tu stisni CHANGE i odaberi program kojim želiš da ti otvara

Quote:
tammy_19 kaže: Pogledaj post
Jaooo, bacili ste me u dilemu... da na kraju zakljucim da mi win 8 ne pasu, koliko bi me kostalo da se prebacim na win7? (ne da sam radim, vec da dam nekom da mi to stavi) I znam da nije tema, ali: MS Office 2007 ili 2010?
kako da zaključiš da ti ne pašu pa nemaš ih. Po kojoj logici si shvatil da ti ne pašu? Zato kaj si pročital 2-3 posta?
Koštalo bi te koliko ti netko naplati ko bu to radil Oficce je svejedno. Nebuš videl razliku. Ako imaš 2010 stavi njega, ako nemaš stavi 2007
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 13:54   #1017
Quote:
tammy_19 kaže: Pogledaj post
Jaooo, bacili ste me u dilemu... da na kraju zakljucim da mi win 8 ne pasu, koliko bi me kostalo da se prebacim na win7? (ne da sam radim, vec da dam nekom da mi to stavi) I znam da nije tema, ali: MS Office 2007 ili 2010?
Ne znam za osmicu ali sedmica je imala 30 dana trial. Znaći kad instaliraš windowse, ne moraš upisat CD key i 30 dana si na miru. Ako to ima i osmica, isprobaj obije prije nego što kupiš pa vidi koja ti bolje odgovara. A ako nema, nabavi piratsku na 30 dana za isprobat, nitko ti neće zamjerit jer ako se proizvođač nekog softvera sam ne udostoji napravit free trial, imamo si ga pravo sami napravit, jel Nikad se ne kupuje na slijepo, prije nego probaš.

A koliko će ti netko instalaciju naplatit, u to ne bi ulazio. Ako ne znaš sam najbolje je da zamoliš prijatelja. Ja svojim prijateljima uvijek besplatno pomognem, nije neki posao instalirat windowse.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 15:19   #1018
8 nema trial, ali se da napraviti. U .iso fajl se stavi jedan notepad fajl i rijeseno. 2 minute posla isprobano
frend je htio probati 8 i napravil sam mu tak na svoje Win 8 koje imam na lapu (na .iso koji imam od tih winsa). Automatski instalira trial...i dolje desno (klasika) izbaci build 9200 i to je to. Ako mu se svidi, reko sam mu da nazove MS Hrvatska i neka dalje s niima vidi za key

Sent from Desire23
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 15:45   #1019
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
8 nema trial, ali se da napraviti. U .iso fajl se stavi jedan notepad fajl i rijeseno. 2 minute posla isprobano
frend je htio probati 8 i napravil sam mu tak na svoje Win 8 koje imam na lapu (na .iso koji imam od tih winsa). Automatski instalira trial...i dolje desno (klasika) izbaci build 9200 i to je to. Ako mu se svidi, reko sam mu da nazove MS Hrvatska i neka dalje s niima vidi za key

Sent from Desire23
Eto. Samo nek nade nekog ko ce mu instalirat oba sustava pa nek proba i odluci.

Sent from my X10i using Tapatalk 2
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 16:30   #1020
zanima me jel se moze ovaj update stavit na piratsku verziju win 8, te jel oni postaju onda stalno aktivirani ili ne? ako netko zna odgovor bio bi mu jako zahvalan
dancek16 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:55.