Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2013., 18:00   #41
Pozdrav svima
Da li su zvali nekog na razgovor da je bio prošli tjedan na testiranju (VSS)? Mene su danas zvali za četvrtak Da li neko možda zna gdi se oni točno nalaze i kako doći do njih javnim prijevozom (bus, tramvaj)?
*normalna* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 09:14   #42
Quote:
*normalna* kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima
Da li su zvali nekog na razgovor da je bio prošli tjedan na testiranju (VSS)? Mene su danas zvali za četvrtak Da li neko možda zna gdi se oni točno nalaze i kako doći do njih javnim prijevozom (bus, tramvaj)?
ako ne dolaziš svojim automobilom ili nemaš nikoga da te odveze, moja preporuka ti je da uzmeš taxi i da se ne zezaš sa sredstvima javnog prijevoza s obzirom da su smješteni malo van ruke...
consent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 21:51   #43
Pozdrav svima,

ja sam također bila prošli tjedan na testiranju ali me na žalost nisu zvali. ;( Zanima me da li su još nekoga zvali?

*Normalna*, ako nije problem, napiši što je bilo na razgovoru.

Sretno sutra!

Bye
Zadovoljna555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 11:36   #44
S obzirom da su raspisali ukupno 8 natječaja za različita radna mjesta, logično mi se čini da će proces intervjuiranja teći tako da odrade jedno po jedno radno mjesto (tj. sumnjam da će u istom danu zvati na razgovor kandidate za različite pozicije...)...to mi se nekako logično čini, lakše je njima tako raditi intervjue jer lakše mogu komparirati pojedine kandidate. A, s obzirom na blagdane, vjerojatno će zakazivati većinu intervjua nakon njih. Također, pojedina mjesta možda moraju popuniti čim prije, a za pojedina možda imaju više vremena.
Mislim da je na testiranju bo popriličan broj kandidata (u grupi u kojoj sam ja bio bilo nas je 10, a cijeli taj dan su bila testiranja s terminima u razmaku od dva sata, prvi termin u 9 ujutro, zadnji u 7 navečer).

Sve u svemu: vidjet ćemo
consent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 16:42   #45
Razgovor je prošao ok. Pitali su o tome što sam radila na dosadašnjem radnom mjestu, pričali što se oćekuje na radnom mjestu za koje sam se javila, postavljali neka pitanja o dosadašnjem iskustvu i više manje je to to. Rekli su da će drugi krug razgovara bit sredinom siječnja.
*normalna* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 17:03   #46
Consent,slažem se s tobom i iskreno se nadam pozivu iako je očito konkurencija velika i teško je! ( i da, uzmimo u obzir da možda ima ljudi iz Plive koji prelaze, a oni su nekako favorizirani u Xellii i imaju prednost pred ostalima - takve bar ja info imam).

Normalna, hvala puno na odgovoru i ako nije problem jel bi htjela navesti za koje radno mjesto si se ti prijavila, čisto da znam imam li se čemu nadati?.

Hvala
Zadovoljna555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 09:55   #47
Quote:
Zadovoljna555 kaže: Pogledaj post
Consent,slažem se s tobom i iskreno se nadam pozivu iako je očito konkurencija velika i teško je! ( i da, uzmimo u obzir da možda ima ljudi iz Plive koji prelaze, a oni su nekako favorizirani u Xellii i imaju prednost pred ostalima - takve bar ja info imam).

Normalna, hvala puno na odgovoru i ako nije problem jel bi htjela navesti za koje radno mjesto si se ti prijavila, čisto da znam imam li se čemu nadati?.

Hvala
Štoviše, za 2 ili tri radna mjesta traže i više izvršitelja tako da je za očekivati da će proces intervjuiranja potrajati...
consent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2013., 15:36   #48
i ja dobih poziv za razgovor, za istrazivaca sam se prijavila.. uh, vidjet cemo

Zadnje uređivanje SSephora : 23.12.2013. at 15:36. Reason: .
SSephora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 12:37   #49
Quote:
SSephora kaže: Pogledaj post
i ja dobih poziv za razgovor, za istrazivaca sam se prijavila.. uh, vidjet cemo
I ja sam se prijavila za istraživača, ali ništa još...Nekako se nadam da možda ipak budu zvali, s obzirom da su ovih dana blagdani pa sigurno ne zovu...

Iskreno ti čestitam i želim ti puno sreće!
Zadovoljna555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 01:12   #50
Quote:
Zadovoljna555 kaže: Pogledaj post
I ja sam se prijavila za istraživača, ali ništa još...Nekako se nadam da možda ipak budu zvali, s obzirom da su ovih dana blagdani pa sigurno ne zovu...

Iskreno ti čestitam i želim ti puno sreće!
Ja sam se isto prijavilo, ali kako sam tek izasao s faksa i nemam iskustva mislim da me ni nece zvat, koliko sam shvatio po ovome sto se pise iskustvo je jako bitno.
need4speed is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 16:50   #51
Quote:
Zadovoljna555 kaže: Pogledaj post
I ja sam se prijavila za istraživača, ali ništa još...Nekako se nadam da možda ipak budu zvali, s obzirom da su ovih dana blagdani pa sigurno ne zovu...

Iskreno ti čestitam i želim ti puno sreće!
Hvala puno, također želim sreću i tebi i drugim kandidatima
SSephora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 20:13   #52
Bok društvo, jesu li se nekom iz Xellie javili. Bio sam na razgovoru, a kad ono ništa! Trebali su se javiti ovih dana!
Maska1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 11:01   #53
Pozdrav, jel tko pozvan na testiranje za natječaje koji su bili do 1.9.?
anićan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 13:31   #54
Quote:
anićan kaže: Pogledaj post
Pozdrav, jel tko pozvan na testiranje za natječaje koji su bili do 1.9.?
nope.... ni tebi isto ništa nisu javili?
scintilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 22:53   #55
Kolega je dobio testiranje na mail. Prijavio se i rješavao psiho i test inteligencije putem linka koji su mu poslali. Na testu inteligencije je klasično vremensko ograničenje.
Ionic liquid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 15:43   #56
da, moj kolega također.... meni nisu poslali, ne znam da li namjeravaju ili ne namjeravaju, vjerojatno ne, predugo je prošlo
scintilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 14:24   #57
Pozdrav, ima li netko novije iskustvo? Da se nedavno zaposlio i slično
surri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:08   #58
Pozdrav,

Da li su već počeli pozivi na testiranje? Vezano uz nedavne natjecaje u 9. mjesecu.
Camellia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:02   #59
Quote:
Camellia1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Da li su već počeli pozivi na testiranje? Vezano uz nedavne natjecaje u 9. mjesecu.
Jesi li uopće dobila ikakav poziv nakon prijave na natječaj?
surri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 20:39   #60
Ne, nisam primila još nikakvu povratnu informaciju.
Camellia1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.