Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2007., 12:31   #1
Najbolje tenisice za basket

dakle,zanima me koje su vam se tenisice najvise iskazale u basketu.ne u kosarci u dvorani,neg ono,real life play na betonu.
trenutno imam neke reebokice koje su odradile posao(vec se raspadaju ),pa me zanima sta se najvise isplati kupit.mislio sam ovaj put nes zesce uzet,paa..molim savjet
pozz
__________________
Everyone knows...
Fat Boys Don't Fly!
marcvs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 12:40   #2
Quote:
marcvs kaže: Pogledaj post
dakle,zanima me koje su vam se tenisice najvise iskazale u basketu.ne u kosarci u dvorani,neg ono,real life play na betonu.
trenutno imam neke reebokice koje su odradile posao(vec se raspadaju ),pa me zanima sta se najvise isplati kupit.mislio sam ovaj put nes zesce uzet,paa..molim savjet
pozz

Ja sam imao duuuugo vremena neke adidasove...Prilicno zadovoljan sam bio sa njima.Planiram sad uzet neke and1 al bas nemam povjerenja u njih...
cocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 12:42   #3
Zna li mozda netko gdje bi mogao u zg-u pronaci ovako nesto (inace to je onaj arm sleeve)

http://ziagraphics.com/mm5/graphics/00000016/MCD652.jpg
cocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 22:43   #4
Quote:
cocker kaže: Pogledaj post
Planiram sad uzet neke and1 al bas nemam povjerenja u njih...
Nakon 7-8 pari and1 tenesica mogu reci da se po kvaliteti ne mogu usporedjivati sa nike i adidas tenesicama...jesu udobne (jedini razlog zasto ih kupujem) ali kvaliteta (izdrzljivost) nije bas najbolja...nakon 3-4mjeseca na haklu tenesice vise nisu upotrebljive...tak da ak kupujes and1 imaj u vidu da ne budu dugo trajale...
__________________
Zivjeti je vrlo nezdravo. Tko zivi, taj umire.
igi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 22:27   #5
Quote:
cocker kaže: Pogledaj post
Zna li mozda netko gdje bi mogao u zg-u pronaci ovako nesto (inace to je onaj arm sleeve)

http://ziagraphics.com/mm5/graphics/00000016/MCD652.jpg
čuo sam da ima.... 100kn dođe

Zagreb nema ništa od tenisica za košarku, sramota! jedino and1 u ciboni, al najbolji dućan za kupnju teniica je Wolfsport pored mercantonea, tamo je samo reebok al se isplati, samo tamo kupujem, od sad
__________________
Moja prodaja
Big Al is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 09:23   #6
Meni su za dvoranu najbolje and1, a za napolje nike.
a u vezi arm sleeve-a i ja tako nesto trazim pa ako mi se posreći.
Lover boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 12:57   #7
Uzmi najkice za van, duže će ti trajat.
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 15:45   #8
nike je najbolji.vjeruj meni imam trenutno 12 pari kosarkaskih patika i nike su daleko najbolje.

a najudobnije su jordanke, ali su skupe.

zato sa nike neces faliti
__________________
A man is not old until regrets take the place of dreams!
underdog8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 00:55   #9
Ajmo ljudi pomagajte ...namjeravam ovaj tjedan skocit do ZGa kupit neke tenke za basket ...uvjet da nisu And1(udobne jesu ali kvaliteta je ocajna ), da nemaju vanjski zracni i da cijena nije veca od 1000kn...trazim nes slicno Nike Air Zoom Huarache 2K5 ili Nike Air Zoom Huarache Elite TB...jel imate kakvu preporuku sto i gdje kupiti...nisam par mjesci kupovao nesto u ZGu(tada je ponuda tenki bila ocajna) da li se nesto u medjuvremenu promjenilo?...svaki prijedlog dobrodosao...pozdrav
__________________
Zivjeti je vrlo nezdravo. Tko zivi, taj umire.
igi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 01:28   #10
ne znam čemu ovaj linč And1 patika,jer ja imam trenutno 2 para,ove starije su mi se nedavno raspale,a imam ih od 2003.,1. mjesec(taj dan sam u 8 ujutro iša u Zadar,počinjao je meč Roddick-El Aynaoui na Australian openu,vratia sam se kući oko 13:30 i bili su na polovici 5. seta ),a igrao sam sa njima 80% vremena na betonu,20% u dvorani.i svi koji su igrali basket u Vodicama znaju da imamo jedan od najgorih betonskih terena,na kojem ljudi mijenjaju patike kao čarape,zato toplo preporučam And1!
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 10:15   #11
Quote:
chiro23 kaže: Pogledaj post
ne znam čemu ovaj linč And1 patika,jer ja imam trenutno 2 para,ove starije su mi se nedavno raspale,a imam ih od 2003.,1. mjesec(taj dan sam u 8 ujutro iša u Zadar,počinjao je meč Roddick-El Aynaoui na Australian openu,vratia sam se kući oko 13:30 i bili su na polovici 5. seta ),a igrao sam sa njima 80% vremena na betonu,20% u dvorani.i svi koji su igrali basket u Vodicama znaju da imamo jedan od najgorih betonskih terena,na kojem ljudi mijenjaju patike kao čarape,zato toplo preporučam And1!
Ma nije to linc na AND1 nego cista realnost...i ja trenutno imam And1 tene za basket...nosim and1 od vremena kad si ih mogao kupit u samo jednoj trgovini u ZG(sport4sport) i zato mislim da imam dovoljno iskustva da kazem da sto se tice kvalitete su ocajne naspram adidasa ili nikea...ali u Zagrebu ako gledas samo ponudu tenesica And1 ima najveci izbor i tak da sam cesto primoran uzet neke and1...kazes imas tene od 2003???koji model?hebote meni za basket traju max 4-5mjeseci, nakon toga to se vise nemoze nazvat tenesicom

Kad idem kupovat tene za basket totalno sam lud...mislim da u Afganistanu imaju veci izbor nego kod nas evo sutra "letim" za ZG i nemam pojma kaj da uzmem
__________________
Zivjeti je vrlo nezdravo. Tko zivi, taj umire.
igi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 13:30   #12
Quote:
marcvs kaže: Pogledaj post
dakle,zanima me koje su vam se tenisice najvise iskazale u basketu.ne u kosarci u dvorani,neg ono,real life play na betonu.
trenutno imam neke reebokice koje su odradile posao(vec se raspadaju ),pa me zanima sta se najvise isplati kupit.mislio sam ovaj put nes zesce uzet,paa..molim savjet
pozz
and1, nike ili addidas
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:36   #13
Quote:
igi13 kaže: Pogledaj post
Ma nije to linc na AND1 nego cista realnost...i ja trenutno imam And1 tene za basket...nosim and1 od vremena kad si ih mogao kupit u samo jednoj trgovini u ZG(sport4sport) i zato mislim da imam dovoljno iskustva da kazem da sto se tice kvalitete su ocajne naspram adidasa ili nikea...ali u Zagrebu ako gledas samo ponudu tenesica And1 ima najveci izbor i tak da sam cesto primoran uzet neke and1...kazes imas tene od 2003???koji model?hebote meni za basket traju max 4-5mjeseci, nakon toga to se vise nemoze nazvat tenesicom

Kad idem kupovat tene za basket totalno sam lud...mislim da u Afganistanu imaju veci izbor nego kod nas evo sutra "letim" za ZG i nemam pojma kaj da uzmem
šta ja znam,nosia sam i nike i adidas,i converse all star ali njih uopće neću komentirat,samo ću reći
uglavnom,odnos kvalitete(koji je na strani adidasa,nike i ne baš),dugotrajnosti i udobnosti,možda sam subjektivan zbog dobrog iskustva dosad,je po meni na strani And1.nike je razvikan,adidas ne toliko udoban.

inače,ove šta imam od 2003 ne znam točno ime modela,pokušavam naći sliku na netu ali ne ide mi baš,tražit ću na googleu pod anthology valjda
a ove novije sam kupio 2005 i još uvik me služe sasvim dobro.inače sam i ja kupovao bar jedan par godišnje,a sad eto ne moram otkad imam ove.

jebote,koji spam post...
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 21:28   #14
Kaj češ u ZG, nema niš osim AND1 a i Iverson IX ak su još tamo, bile su Lebronske prije za 500kn! jabolje ti je otič u Budimpeštu!
__________________
Moja prodaja
Big Al is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:15   #15
Quote:
Big Al kaže: Pogledaj post
Kaj češ u ZG, nema niš osim AND1 a i Iverson IX ak su još tamo, bile su Lebronske prije za 500kn! jabolje ti je otič u Budimpeštu!
Hebiga nemam izbora...trebaju mi tenke...bio sam u Kutini i Sisku - jad i bijeda sto se tice tenesica...nadam se da bum sutra nasao nesto u ZGu...
__________________
Zivjeti je vrlo nezdravo. Tko zivi, taj umire.
igi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 14:24   #16
and1 bio kupio onaj prvi model,dok nitko nije imao pojma koja je to marka..dao 1400kn..i strgale se nakon jedne tekme..šta više reći..
naj mi uvijek bile od bryanta adidaske...imam 4 para sve čitave a po 6 od stare...naravno imam i jordanice,ali u njime se ne igra..
dakle svi top modeli osim and1 su ok,ovisi izbor o osobnim preferencijama...
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 21:20   #17
neki dan sam bio u ilici u nikeu, stvarno imaju los izbor tenisica za basket. uvjek pitam kad ce doc nesto, tip kaze sljedeci tjedan i tako stalno ali nista. jos mi je reko da ce doc lebronke 4, nista. na nike u ilice ne racunajte stvarno je jadan ducan
profesor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:36   #18
and 1 nisu baš kvalitetne, ali ove zadnje koje sam imao tj. koje još imam su ove i te mi se patike nisu oderale niti niš, a imam ih skoro godinu dana
( imam ovakav model samo plave boje )
sada sam kupio converse-ice

inače mislim da su nike-ice najbolje i najkvalitetnije patike
bad copy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 11:37   #19
Prije mjesec i pol sam ubo po drugi put zaredom and1 swift http://www.bestsport.com.pl/rys2/prd1148552515.jpg samo crno-bijele...jednostavno nisam imao drugog izbora ...ponuda tenki u ZGu nikakva...bad copy kakve conversice i di si kupio?
__________________
Zivjeti je vrlo nezdravo. Tko zivi, taj umire.
igi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 12:49   #20
kupio sam ih u puli u intersportu koji se nalazi u mercatoru, pokušat ću naći sliku na netu, ako nema onda ti slikam sa digitalnim

edit- našao sam ih, nisu od wade-a, ovako izgledaju



bad copy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.