Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2016., 15:46   #821
Meni je isto Milkin grozan. Presladak i presvuzvast. Najjaci mi je Crvenkin Jaffa, sve ostalo mi nije Jaffa
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 19:25   #822
da zaokruzimo pricu o podravkinim namazima

razina odvratnosti pasticada pastete ipak nije dosegnuta, ali hummus je los, gorkast i savjet je ne kupovati, niti iz znatizelje. fuj
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 20:21   #823
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
da zaokruzimo pricu o podravkinim namazima

razina odvratnosti pasticada pastete ipak nije dosegnuta, ali hummus je los, gorkast i savjet je ne kupovati, niti iz znatizelje. fuj
a daaaaaaj i kaj da sad radim sa konzervom?
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 22:26   #824
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
a daaaaaaj i kaj da sad radim sa konzervom?
baci, nema joj pomoci
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 12:33   #825
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
da zaokruzimo pricu o podravkinim namazima

razina odvratnosti pasticada pastete ipak nije dosegnuta, ali hummus je los, gorkast i savjet je ne kupovati, niti iz znatizelje. fuj
Pašticada je definitivno loša, hummus jeste malo gorkast ali pretpostavljam da je to radi dodanog maslinovog ulja. Meni je taj hummus generalno OK i ne smeta mi gorkastost, ali s obzirom na cijenu mislim da se više isplati kupiti Sana hummus u kadici.

Ja sam svih tih 5 namaza dobio promotivno i probao sam baš ta dva. Ostala 3 čekaju povratak s mora u ZG.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 13:16   #826
Quote:
BigDaddy kaže: Pogledaj post
Pašticada je definitivno loša, hummus jeste malo gorkast ali pretpostavljam da je to radi dodanog maslinovog ulja.
ha, tesko je reci; maslinovo ulje je tek na petom mjestu liste sastojaka, iza suncokretovog ulja, tako da ne vjerujem da se te dvije kapi mogu osjetiti

za moje vidjenje hummusa, nije ni priblizno dovoljno kremast

no, eto.
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 19:23   #827
Nekakav odvratni ledeni čaj Jana, šumsko voće.
Bio je toliko pun šećera da želim Todoriću da mu zbog dijabetesa odrežu sve ekstremitete, uključujući i hemeroide...

Fakat sam lud zbok te sveopće amerikanizacije & šećerizacije, ti idioti su počeli hitat šećer čak i u grah s kobasama...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 19:35   #828
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Nekakav odvratni ledeni čaj Jana, šumsko voće.
Bio je toliko pun šećera da želim Todoriću da mu zbog dijabetesa odrežu sve ekstremitete, uključujući i hemeroide...

Fakat sam lud zbok te sveopće amerikanizacije & šećerizacije, ti idioti su počeli hitat šećer čak i u grah s kobasama...
joj, to je ono zlo koje se nekad prodavalo kao Jamnica ledeni čaj. prestrašno nešto oduvijek i bilo.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 20:54   #829
Joj ja tog caja mogu popit na litre

OT: zvijezdin tartar umak, steta 10kuna sta sam dala za njega
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:59   #830
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Nekakav odvratni ledeni čaj Jana, šumsko voće.
Bio je toliko pun šećera da želim Todoriću da mu zbog dijabetesa odrežu sve ekstremitete, uključujući i hemeroide...

Fakat sam lud zbok te sveopće amerikanizacije & šećerizacije, ti idioti su počeli hitat šećer čak i u grah s kobasama...
ak te smeta secerizacija, sto si uopce isao kupovati ledeni caj umjesto, npr, vode?
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 11:41   #831
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ak te smeta secerizacija, sto si uopce isao kupovati ledeni caj umjesto, npr, vode?
Zato jer u automatu nije bilo ništa osim zašećerenih sranja, a ja sam bio jako žedan.

Je li sada tvoja znatiželja barem malo utažena ili ti trebam napisati što sam jeo da sam tako ožednio?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 11:49   #832
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Zato jer u automatu nije bilo ništa osim zašećerenih sranja, a ja sam bio jako žedan.

Je li sada tvoja znatiželja barem malo utažena ili ti trebam napisati što sam jeo da sam tako ožednio?
mozes, daj
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 19:36   #833
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ak te smeta secerizacija, sto si uopce isao kupovati ledeni caj umjesto, npr, vode?
sumnjam da ga smeta šećerizacija jer je baš konkretno taj Jamnicin od šumskog voća okusom brutalno sladak. ja naprimjer obožavam Studenu od brusnice. vjerojatno je sastavom isto smeće s istom količinom šećera, ali okusom nije tako brutalno slatka.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 23:47   #834
Inace povremeno pojedem Vindijin kefir u velikoj casi i bude mi ok. Nedavno par puta uzela u boci od litre, a unutra kao da je obicni jogurt. Nije pokvareno, ali kao da su ulili u krivu ambalazu. Ja to nemrem pit'.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 10:24   #835
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
sumnjam da ga smeta šećerizacija jer je baš konkretno taj Jamnicin od šumskog voća okusom brutalno sladak. ja naprimjer obožavam Studenu od brusnice. vjerojatno je sastavom isto smeće s istom količinom šećera, ali okusom nije tako brutalno slatka.
Baš je brutalno slatko. Jebiga, ledeni nesti od breskve sam uspijevao popiti, ali ovo je koma.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 11:48   #836
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post
OT: zvijezdin tartar umak, steta 10kuna sta sam dala za njega
Isuse da..pregusto, premasno, slabo zacinjeno. Tartar za zbukanje. ..ali zato Dijamantov Tartar u onoj "vrecici", taj mi je super. Laksi, masu kopra i zacina.
MarkoMh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 19:40   #837
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Ne da se meni igrat takvu lutriju...

Jedini Jaffa koji mi je uvijek svjež je Milkin - ima s čokoladom, narančom i malinama. Jest sladak je, ali je sočan i meni je to dovoljno kad se zaželim Jaffe.
ajme, to sam jednom probala i užas

a kraš i crvenka su mi presuhi.. ovaj iz lidla može proć, al najbolji mi je bio griesson soft cake nisam dugo jela pa ne znam jel se što promijenilo

ontopic:



grozno s time da ja nemam problem sa slatkoćom kod milki, rijetko što mi može bit preslatko.. ovo jednostavno ne valja
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 19:46   #838
Jaffe i slični biskvit keksi su dosta rizični po ljeti ako nisu pravilno skladišteni pa čak i ako ih se iskrca iz kamiona i onda stoje sat-dva pred skladištem na suncu.
Ista stvar je i sa štrudl keksima, kao i biskvite po ljeti ih treba izbjegavat jer u 80% slučajeva budu presuhi.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 16:48   #839
meni je isto jafa o milke užas er ta njihova čokolada ne paše okusom, ali se slažem da djeluju kao friško napravljeni(biskvit pogotovo naspram ostalih)

Također ne fino:
-koestlin napolitanke od čokolade-grozan okus, nekakav lješnjakast, to čokoladu nije vidjelo. Pakiranje unutra je isto grozno.
-koestlin breakfast biscuits, probala sam sve vrste i svi su mi nekakvi suhi i okus pijeska imaju, ne znam s čim bolje usporedit.A neki opet preslatki za takav proizvod.
-pašteta od tune podravka(ne sjećam se koja je bila koja je imala oličan okus jer zadnjih godinu dana nisam uspjela nać tu koju obožavam, mislim da je pakiranje promijenjeno pa onda i proizvod).
-tuc original prezirem, s okusom obožavam
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 23:21   #840
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
Inace povremeno pojedem Vindijin kefir u velikoj casi i bude mi ok. Nedavno par puta uzela u boci od litre, a unutra kao da je obicni jogurt. Nije pokvareno, ali kao da su ulili u krivu ambalazu. Ja to nemrem pit'.
Nažalost, to im se jako često "događa"

Posebice kad je "na akciji"

Imaju neko nesuvislo obrazloženje u stilu kako se "možda" radi, da su "ispirali cijevi" vodom, pa je malo razrjeđenije
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.