Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2016., 10:47   #2281
tamo '97 mislim, ubijala sam se u ab kulturi od jagode..bila je u bijelom tetrapaku, 350g ako me sjećanje dobro služi..nakon promjene ambalaže, promijenio se i okus, ona je bila više gušća i jagoda se više osjećala..ova nova nije ni sjena onoj..
ne pamtim kada popijem sadašnju ab kulturu, prije sam popila baš s guštom..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 11:52   #2282
također su imali jogurt sa šumskim jagodama. e, to je tek bilo
ovi želei mi nikada nisu bili fini, a kao klinka sam bez pardona mlatila slatko. čini mi se da su blufonci bili puno prije huga.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 13:54   #2283
Rauch ledeni čaj od bodljikave kruške (jel to uopće točan naziv za prickly pear?) i još nečega. Sjećam se da ga se moglo kupiti jedino u nekakvom crnom tetrapaku od 2 litre (google mi ne pronalazi nikakvu sliku) i da je bio jako fin. Ne presladak (dapače, ostavljao je jedan gorkast aftertaste), i baš je fino gasio žeđ. Drugi kupovni ledeni čajevi mu nisu ni do koljena.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 14:11   #2284
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Rauch ledeni čaj od bodljikave kruške (jel to uopće točan naziv za prickly pear?)
indijska smokva
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 15:37   #2285
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
također su imali jogurt sa šumskim jagodama. e, to je tek bilo
ovi želei mi nikada nisu bili fini, a kao klinka sam bez pardona mlatila slatko. čini mi se da su blufonci bili puno prije huga.
Žele blufonci? toga se ne sićam, tko je proizvodio?
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 17:06   #2286
ne sjećam se tko je to proizvodio. bili su crvene i zelene boje u prozirnim čašicama. mislim da se radilo o blufoncima.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 17:34   #2287
ja se sićam samo Huga takvog
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 18:04   #2288
Ovo što spominje Garga je bilo prije Huga. Na poklopcu jednog je bio neki vjeverac, a drugog mišica ili tako nešto. I meni su bezveze bili ti želei, a stvarno me tada oduševljavalo sve i svašta.
Mislim da je proizvod bio Dukatov.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 18:54   #2289
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Ovo što spominje Garga je bilo prije Huga. Na poklopcu jednog je bio neki vjeverac, a drugog mišica ili tako nešto. I meni su bezveze bili ti želei, a stvarno me tada oduševljavalo sve i svašta.
Mislim da je proizvod bio Dukatov.
Da, likovi iz crtiča, roza mišica i plava vjeverica. Ja ih nisam jela jer sam tada bila u "bljak ja to ne volim" fazi, zato ih se ni ne sićan. Huga sam jela. Prije par godina sam kupila u Sarajevu neku mješavinu za žele od maline, baš me podsjetio na Huga
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 18:58   #2290
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Ovo što spominje Garga je bilo prije Huga. Na poklopcu jednog je bio neki vjeverac, a drugog mišica ili tako nešto. I meni su bezveze bili ti želei, a stvarno me tada oduševljavalo sve i svašta.
Mislim da je proizvod bio Dukatov.
Dukat, Blufonci želei - zeleni, mislim kako je bio okus jabuke (inače meni bio super!) Zip, mali frajerski vjeverac, a crveni je bio Zok, sova.

(I tako smo tada tražili tajnu veeeelike moći..)

Zadnje uređivanje FineGold : 22.07.2016. at 20:06.
FineGold is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 16:24   #2291
Quote:
Provincijalkaa kaže: Pogledaj post
U ovim vrućim danima tako mi fali
- rashlađeni Nestea Crni ribizl
- Zagi kornet - sladoled od lješnjaka
- sladoled na štapiću Top mix i sl. bio je zeleno žuti (marakuja i nešto), te crveno bijeli (višnja i limun)
- domaći parvi s okusom paradajz, a ne ova trava neukusna i bez okusna
.... ima toga još samo da se sjetim, ovo je ovako na brzak.
kako se zvao taj crveno bijeli? nije top mix, trazila na netu pa nema pod tim imenom
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 16:30   #2292
čiji je sladoled bio top mix?
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 16:58   #2293
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
i meni je lino lada bolja od nutelle

sad sam se sjetila jos neceg sto sam obozavala, a vise ne vidjam... onaj ledov sladoled - slik milk
i kontiki, ali u dvije boje, rozoj i bijeloj.
kako se zvao taj sladoled? nije kontiki.
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 17:06   #2294
Prvi Kontiki koji se pojavio krajem 90ih je bio rozo-bijeli
kasni je se pojavio ovaj Kontiki
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 19:35   #2295
A nasla sam sve kontikije na jednoj slici pa nije bio niti jedan s dvije boje, zapravo ovoga nigdje bas nisam nasla na popisu ledo proizvoda. Zato pretpostavljam da nije kontiki. Mislim da cu posslat ledu poruku na fejs
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 13:40   #2296
A jel itko zna sto se dogodilo s Jogobellom light vocnim jogurtima? Odjednom ih nigdje nema kupiti, a pojavile su se ove sto pise 0%. I vodenastije su i bzvz. Je li to znaci da su ih zamijenili skroz ili... Nek mi netko kaze da ce se ove obicne Light opet vratiti
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 21:49   #2297
Blufonaca se ne sjećam ali Huga da.. neznam zašto.
sjećam se i Ledo zimskih sladoleda.. bio je jedan u obliku djeda mraza i imao je žvaku (okruglu) za nos, i kad si pojeo sladač žvakao si žvakaču
onda je bio jedan u obliku bora zeleni preljev i malo je pucketao i imao je okus coca cole..
Ledo polar sladoled, e i taj mi je bio fin (kako se samo sjećam ) to je bio ljetni, nešto kao snickers (takvog oblika i dužine) vanilija unutra a čokolada izvana i nije bilo štapića..
i da, sad sam se sjetila; žvakače cigarete?! ima li toga više? i onaj pucketavi prah koji smo stavljali u usta i pucketalo je
__________________
"Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog!"
Loza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 22:00   #2298
Ima pucketavog praha još uvik, a od ovih sladoleda Ledovih ja se sićan jedino dida mraza sa nosom - žvakom
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 22:03   #2299
Gdje ima za kupiti tog pucektavog praha?
__________________
"Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog!"
Loza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 22:29   #2300
Onog u modroj kesici na vanzemaljca sam vidila u Mullera, ali ima i nekih drugih, prijateljica ih kupuje svojoj dici u malom privatnom dućanu tako da ih valjda ima svugdi...
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.