Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2016., 13:36   #7561
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Mamma Mia, Zadar.

Uzeli za veceru specijal pizzu s dodatkom rikole. Mozzarela, panceta, rajcica, gljive.

Tijesto klasicno, ali prilicno tanko, svega izdasno na pizzi, sve dobro. Velicina pizze, nekrkijevska, dakle ko pizza u ohari

Jako fina pizza sve skupa, navratit cu opet ako bude prilike iako imam jednu zamjerku. Panceta je meni osobno bila prepecena i malo preslana, zeni je bila ok.

Ugodan lokal, ljubazno osoblje isko je bila guzva, dobra atmosfera, jedino bi mogli na terasi poraditi na rasvjeti. Dosta je slaba i krajnji stolovi uz ogradu nisu dovoljno osvijetljeni. Morao sam dobro napregnuti oci da vidim sto to pliva u maslinovom ulju koje smo dobili na stol. Cili papricice su bile
Pošto pizza?
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 21.07.2016., 13:40   #7562
Joj ja bi sad tu pizzu iz zadra.
Za rucak danas moram jesti varivo od graska😥
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 21.07.2016., 13:40   #7563
German, ova specijal je 48kn. Sad vidim, uz gore navedeno, na njoj je i sunka. Dodaci su po 8,00kn.

Ima i jeftinijih, uglavnom su oko 40-45 kn. Najskuplja, i jedina koja seznacajno izdvaja cijenom je s plodovima mora sa 7x,00 kn.

Evo fotka, mada nije bas uspjela


Venera, varivo bi mi danas bas sjelo
MisterNo007 is offline  
Old 21.07.2016., 13:59   #7564
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
German, ova specijal je 48kn. Sad vidim, uz gore navedeno, na njoj je i sunka. Dodaci su po 8,00kn.

Ima i jeftinijih, uglavnom su oko 40-45 kn. Najskuplja, i jedina koja seznacajno izdvaja cijenom je s plodovima mora sa 7x,00 kn.

Evo fotka, mada nije bas uspjela


Venera, varivo bi mi danas bas sjelo

Tnx, s obzirom da se radi o morskoj destinaciji, više nego korekta cijena, stavljam na popis.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 21.07.2016., 14:23   #7565
Je, korektne cijene i jako fina klopa. Nisu pizzeria, imaju i tjestenine, meso, svasta nest. Koliko sam primjetio, ljudi oko nas su takodjer bili vrlo zadovoljni s onim sto su jeli.
MisterNo007 is offline  
Old 21.07.2016., 14:28   #7566
Mamma Mia je ok, jeo sam dosta puta tamo i uvijek je bilo dobro.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Old 21.07.2016., 19:56   #7567
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Mamma Mia je ok, jeo sam dosta puta tamo i uvijek je bilo dobro.
Također, u sezoni ili van nje svaki put je hrana bila jako dobra.
Pangaea is offline  
Old 22.07.2016., 18:53   #7568
+1 mamma mia je uvijek bila kvalitetan izbor
stadleter is offline  
Old 24.07.2016., 09:54   #7569
Uzeo dostavu iz pizzerie zlatna kuna....uzeo calcone, majke ti mile nešto gore i slanije nisam u životu pojeo....sir kao da su otopili zdenka sir a "šunka" ak je više od 15 kn/kg u nabavi mam se hitim z balkona...grozota. 35 kn
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 25.07.2016., 22:03   #7570
Nedavno smo u O'Hari jeli pizzu s biftekom- ja i "klasičnu" dijete. Muž je pio kavu 😃. Sastojci fini i tijesto mi je ok ali biftek neću ponoviti- nisam navikla na takvu pizzu. Držat ću se svog klasičnog izbora: pršut, rukola i cherry rajčica.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Old 26.07.2016., 01:53   #7571
Quote:
morfin@ kaže: Pogledaj post
Nedavno smo u O'Hari jeli pizzu s biftekom- ja i "klasičnu" dijete. Muž je pio kavu 😃. Sastojci fini i tijesto mi je ok ali biftek neću ponoviti- nisam navikla na takvu pizzu. Držat ću se svog klasičnog izbora: pršut, rukola i cherry rajčica.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Meni je tamo najjače uzeti Sei formaggi sa šunkom )ili špekom)
Pablo is offline  
Old 26.07.2016., 09:20   #7572
Duksa:
Kad jaganjci ne utihnu - pršut, ovčji sir , mozarela. Jako fino. Prvi put da mi se od tamo nešto svidjelo.
Klinci su jeli Drugu - šunka i sir, nisu bili oduševljeni iako je pica izgledala jako sočno.
Brat je jako htio onu s inčunima, ali kad je došla bila je skroz prazna jer osim inčuna i sira nije bilo ničega. Ta je fakat bila čudna moram priznati.
Sve u svemu ok iskustvo, ali nije da ću sad tamo odmah ponovo otrčati...
VK Girl is offline  
Old 26.07.2016., 13:29   #7573
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Uzeo dostavu iz pizzerie zlatna kuna....uzeo calcone, majke ti mile nešto gore i slanije nisam u životu pojeo....sir kao da su otopili zdenka sir a "šunka" ak je više od 15 kn/kg u nabavi mam se hitim z balkona...grozota. 35 kn
hvala sto si napisao, ja zaboravila povuci svoju preporuku (mislim da sam na dostavi spomenula njih kao ok opciju za dostavu), naime ne znam jesu li mijenjali vlasnike ali otkako su dodali i meksicku hranu pizza je otisla u penis. steta, bila je dobra.
ako ima netko preporuku za tresnju, molim lijepo.
nisamtu is offline  
Old 27.07.2016., 12:10   #7574
s obzirom da se na telefon u Kuhinji nitko nije javljao (pretpostavljam da su otišli na godišnji tojest preselili se na more da tamo rade u sezoni),
uzeo sam 4 sira iz picerije Stara volovčica... pica je istinizavolju velika i brzo je stigla, ali nema nikakve veze sa onime što sam znao jesti u Kuhinji navodno su 4 sira a vjerojatno su 2 ili čak 1, sa nešto natrganih komada gorgonzole i naribanim parmezanom koji se vide ali nemaju nikakvog okusa...
s tim sam jeo zelene masline i one su mi bile bolje od pice
jel ima koja dobra picerija u istočnom dijelu grada koja radi dostavu?
Krkimir is offline  
Old 27.07.2016., 12:26   #7575
Prosikito na Donjim Sveticama ima dobre pizze i dostavu.
I Pizz'up ima noviju otvorenu pizzeriu u tom dijelu grada, ali malo su im jače cijene...no narudžba preko njihovog weba nudi neki popust.
Mufasa is offline  
Old 27.07.2016., 12:28   #7576
Quote:
Mufasa kaže: Pogledaj post
Prosikito na Donjim Sveticama ima dobre pizze
jedino ako se nešto žestoko promijenilo, samo jednom sam uzeo picu od tamo i poslije nisam, nije bila vrijedna spomena
a neki su ovdje pisali da im tamo pice isto nisu bile dobre
Krkimir is offline  
Old 27.07.2016., 13:07   #7577
Oprostite kaj pitam jel mi se ne čita cijeli thread, kaj je na kraju preporuka za centar? Kapuciner i zlatna kuna su drek i užas.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 27.07.2016., 13:15   #7578
Probaj onda Pizz'up, njihove bi ti mogle pasati.

Mada je meni 4 sira iz Prosikita bila dobra prije nekih mjesec dana.

Da si bliže Kod Žaca koji je kod Ribnjaka, uputio bi te tamo, ali traže i više novaca za pizzu.
Mufasa is offline  
Old 27.07.2016., 13:40   #7579
@Krkimir

Ne znam koji im je krug dostave, ali meni je za taj centar prema istoku fina pizza iz Piccola na Sigečici. Ne jedem s mesom pa ne znam kaj stavljaju gore, ali Margherita i Grčka su mi fine.
__________________
"The fact that a believer is happier than a sceptic is no more to the point than the fact that a drunken man is happier than a sober one. The happiness of credulity is a cheap and dangerous quality", George Bernard Shaw
ChocoCat is offline  
Old 27.07.2016., 13:55   #7580
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jel ima koja dobra picerija u istočnom dijelu grada koja radi dostavu?
Verona Due, Dubrava.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.