Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2016., 18:56   #6761
Tamo preko puta ericsona na jednoj od ulica okomito na Bastijanovu su mi bile okej.
Mislim da je choco bar ili tak nekak.
I imaju 150 dodataka

Poslano sa mog C6603 koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 20.07.2016., 19:04   #6762
Hehe, upravo na taj plejs sam mislila kad sam spomenula 150 dodataka. Jednom sam bila tamo i kad sam vidjela tanjure na stolovima drugih ljudi, nekako mi je to bilo odbojno - 5 preljeva, čokoladice, puding, šlag, nekakve šarene perlice... Pa sam na kraju naručila kolač koji je ispao užasno loš i sladak. Al da, ak naručiš neku s normalnim dodacima, možda su palačinke ekšli i ukusne.
Mushmula is offline  
Old 20.07.2016., 21:36   #6763
da da, choco cafe... fine su tamo palačinke ja uzmem obično 2 ili 3 dodatka najviše i bude to dobro

a meni su najdraže tamo na savskom mostu kod superkul tete u galapagosu uspomena još iz studentskih dana
ma.nx is offline  
Old 21.07.2016., 09:21   #6764
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
Hehe, upravo na taj plejs sam mislila kad sam spomenula 150 dodataka. Jednom sam bila tamo i kad sam vidjela tanjure na stolovima drugih ljudi, nekako mi je to bilo odbojno - 5 preljeva, čokoladice, puding, šlag, nekakve šarene perlice... Pa sam na kraju naručila kolač koji je ispao užasno loš i sladak. Al da, ak naručiš neku s normalnim dodacima, možda su palačinke ekšli i ukusne.
Probaj u Latini, Savska

https://hr-hr.facebook.com/latina.palacinke/
VK Girl is offline  
Old 24.07.2016., 09:55   #6765
Pozdrav, dobila sam preporuku za restoran Radmanove mlinice kraj Omiša, zanima me jel bio netko, navodno je hrana tradicionalna, al nigdje ne nalazim jelovnik, cijene... ?
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Old 24.07.2016., 16:58   #6766
Bezvezno i debelo precijenjeno, totalno mass-turistička osrednja konfekcija.
Jedino je ambijent hladovine uz rijeku i ostatke kamene mlinice fora, tak da meni za otić na kavu ili slatkač.
Bolje na klopu otić u brdo kod Kremenka ili u Tadića konobu.

A u Omišu se konačno otvorilo nešto gastro hvale vrijedno-bistro & lounge bar LaFabbrica, okusom, estetikom i konceptom-pristupom-uslugom, na mjestu ex kafića Toreta (na čuvenom "s" zavoju u luci, na kraju Fošala). Dobro i krcato.



ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Old 24.07.2016., 19:22   #6767
Radmanove mlinice - jedino fora ambijent a ostalo potvrđujem ispod navedeno.

Kremenko preporučam pod obavezno!

Spizza u Jelsi - fenomenalna hrana po super cijenama. Preporuka za zapečene njoke!

Bakus u Stonu - fina hrana, mala zamjerka jedino za školjke na buzaru, puno premalo drugih školjki u odnosu na obične dagnje, rožata bila malo gumenasta i previše pečena.
charmed84 is offline  
Old 27.07.2016., 12:51   #6768
Može li netko preporučiti kvalitetnu domaću konobu na potezu od crikvenice pa prema unutrašnjosti, bilo koji smjer. Ono,kao inkognito negdje pozicionirana..."hidden gem"

(može i klasičan restoran ako nema baš ovog)
__________________
chaos is order yet undeciphered
littup is offline  
Old 27.07.2016., 14:06   #6769
Quote:
littup kaže: Pogledaj post
Može li netko preporučiti kvalitetnu domaću konobu na potezu od crikvenice pa prema unutrašnjosti, bilo koji smjer. Ono,kao inkognito negdje pozicionirana..."hidden gem"

(može i klasičan restoran ako nema baš ovog)


Meni jedino pada na pamet Studec u Pavlomiru, to je od Novog prema Bribiru.. Imaju domacih specijaliteta, rostilj, za peku mislim da se treba najaviti.. Dosta su aktivni na FB stranici pa pogledaj malo, znaju imati sezonski meni..
__________________
ajde Bože budi drug, pa okreni jedan krug, unazat planetu..
pchelicaMaja is offline  
Old 27.07.2016., 14:28   #6770
Quote:
pchelicaMaja kaže: Pogledaj post
Meni jedino pada na pamet Studec u Pavlomiru, to je od Novog prema Bribiru.. Imaju domacih specijaliteta, rostilj, za peku mislim da se treba najaviti.. Dosta su aktivni na FB stranici pa pogledaj malo, znaju imati sezonski meni..
zapisano. hvala.
__________________
chaos is order yet undeciphered
littup is offline  
Old 27.07.2016., 14:55   #6771
Quote:
littup kaže: Pogledaj post
Može li netko preporučiti kvalitetnu domaću konobu na potezu od crikvenice pa prema unutrašnjosti
neko je bio pisao da se jako dobro jede u Fužinama, ali ne znam koji točno restoran... ako neko zna neka napiše
Krkimir is offline  
Old 27.07.2016., 15:02   #6772
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
neko je bio pisao da se jako dobro jede u Fužinama, ali ne znam koji točno restoran... ako neko zna neka napiše
Vjerojatno Bitoraj, hotelski restoran. Ima jebačke palačinke od oraha.
A i mesina je ok kako sam čuo.
Deedy is offline  
Old 27.07.2016., 18:01   #6773
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
neko je bio pisao da se jako dobro jede u Fužinama, ali ne znam koji točno restoran... ako neko zna neka napiše
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Vjerojatno Bitoraj, hotelski restoran. Ima jebačke palačinke od oraha.
A i mesina je ok kako sam čuo.
Bitoraj je osrednji kad je u najboljem izdanju. A nije uvijek u najboljem izdanju. Ako se zadnjih 3-4 godine nije dogodilo nešto jako pozitivno.

Bolja je Arnika. To je križanac pansiona i planinarskog doma, klopa vuče na domaću, nije vrh restoranske gastronomije ali je fina i poštena. I imaju fine vlastite suhomesnate stvari i domaće kolače. Po meni bitno bolji izbor od Bitoraja.

Možda je u međuvremenu niknulo i štogod novo, ali nisam čuo takve vijesti.
Emericzy is offline  
Old 27.07.2016., 21:05   #6774
Reci cu ti sto ima novog u Arnici zadnjih godina.
Raspada se.
Neobnovljena, starinske sobe, ne bas odrzavane... prasnjave. Wci zaudaraju po kanalizaciji i starom opcenito. Dorucak je najgori ikad. A vlasnici se ne da s tim hrvati. Daje popuste na kuponskim ponudama, no dalje od toga ne ide. Nije dobro.
Bili jednom tamo, koristili to kao bazu za skociti do spilja, na Krk itd. Lokacijski ok no sve ostalo niposto.
Tako da tvoj savjet ipak ovaj put ne stoji nazalost.

Bitoraj je u svakom pogledu za Arniku spejs šatl.
Deedy is offline  
Old 27.07.2016., 23:00   #6775
Gostionica VAGABUNDINA KOLIBA
https://www.tripadvisor.com/ShowUser...ar_County.html
BigDaddy is online now  
Old 27.07.2016., 23:38   #6776
Po meni je najbolji izbor u Fužinama Konoba Volta, također u samom centru.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 28.07.2016., 01:46   #6777
Preporučite mi restoran

Volta nula bodova, bar što se "autohtone" divljači tiče, totalno bzvz, a preskupo.

Bitoraj ako baš mora (pred davnih 15 godina bio je vrh), no najbolji match case je već spomenuti Bagabundo (Vagabundina koliba) na šumskom predjelu Ravno (cca. 900 mnv), cesta Fužine-Lič-Bribir/Novi vinodolski.
A tu je solidna i gostiona Vera te lovački dom Vepar iznad Lukova, ak to još dela.
I Studec u polju između Novog i Bribira.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Old 28.07.2016., 06:31   #6778
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Reci cu ti sto ima novog u Arnici zadnjih godina.
Raspada se.
Neobnovljena, starinske sobe, ne bas odrzavane... prasnjave. Wci zaudaraju po kanalizaciji i starom opcenito. Dorucak je najgori ikad. A vlasnici se ne da s tim hrvati. Daje popuste na kuponskim ponudama, no dalje od toga ne ide. Nije dobro.
Bili jednom tamo, koristili to kao bazu za skociti do spilja, na Krk itd. Lokacijski ok no sve ostalo niposto.
Tako da tvoj savjet ipak ovaj put ne stoji nazalost.

Bitoraj je u svakom pogledu za Arniku spejs šatl.
U, jebote, ružno mi je to čuti. Ali dobro da mi to kažeš. A baš sam se napenalio jedan od ovih dana u Fužine. Ovaj forum zlata vrijedi.
Emericzy is offline  
Old 28.07.2016., 06:52   #6779
fala svima, nešto od toga ću sigurno posjetiti
__________________
chaos is order yet undeciphered
littup is offline  
Old 28.07.2016., 13:27   #6780
Imate li sto za preporuciti u Dubrovniku, a da nije prevara za turiste? Riba, meso... svejedno

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
cMaltese is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.