Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2008., 11:32   #81
Quote:
desifriraj kaže: Pogledaj post
možda nekakve preporuke za Topalovića ili Čurića? iskustva? koliko se čeka red? i jel imaju uzv?
Ja sam kod Čolaka(Špansko, jel?) i u principu sam bila samo na jednom pregledu i nije mi se baš svidjelo Dugo sam čekala, nalazi papa testa su mi bili gotovi za 4 mjeseca , a i sam pregled je bio neugodan... Uglavnom, trenutno kod njega uzmimam uputnice, a idem u polikliniku Sunce.
Međutim, ne da mi se toliku lovu ostavljat privatniku, pogotovo jer zbog svake sitnice trebam kod soc. gin. (uputnice, recepti...), pa ako itko ima kakvu preporuku za ordinaciju na području Španskog/Prečkog, može na PM
Čak razmatram i studentsku, čula sam da tamo ima dobar gin., a i blizu mi je posla...

Edit: Sorry, napisah krivo ime, nije Topalović, nego Čolak u Španskom Da, i ja sam čula da je Topalović super...
__________________
Nekad je lakše pisat, nekad čitat.

Zadnje uređivanje MeDiOkRiTeT : 18.12.2008. at 12:09.
MeDiOkRiTeT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 12:04   #82
Topalović je u studentskoj, u suprotnoj smjeni od moje
ako je to taj Topalović
oboje su jako dobri, mislim moja (Stepanić, napisah na onom drugom topiku) je fenomenalna, a i Topalovića hvale
__________________
u kupusu.
kupusichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 21:00   #83
može li netko dati broj od wahida?

kako je sa prebacivanjem - da li moram sama podići karton od bivšeg ili kako?

topalović je tako-tako, ok je - ali sestra je
Yellammadevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:57   #84
Quote:
Yellammadevi kaže: Pogledaj post

kako je sa prebacivanjem - da li moram sama podići karton od bivšeg ili kako?
za mijenjanje liječnika (bilo kojeg, pa tako i ginekologa) moraš se prvo kod novog upisati, tj mora ti dati formular s kojim ideš na HZZO u Klovićevu. Tamo te unesu u sustav i dobiješ 2 kopije formulara od kojeg 1 nosiš kod svog starog liječnika, usput digneš karton, a drugi - zajedno s preuzetim kartonom - nosiš novom.
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:03   #85
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
za mijenjanje liječnika (bilo kojeg, pa tako i ginekologa) moraš se prvo kod novog upisati, tj mora ti dati formular s kojim ideš na HZZO u Klovićevu.
možeš ići i u HZZO u Jukićevu 12...kako ti je bliže...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:06   #86
Ja sam išla u Jukićevu i to iza 14 sati sam došla i nije bilo žive duše.Karton nisam uzela od svojeg ginekologa.Niti sam mu odnijela formular,samo sam otišla kod nove gin. i dala joj potvrđen forumular.Bogu hvala da starog nisam ni vidjela.
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 21:22   #87
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
za mijenjanje liječnika (bilo kojeg, pa tako i ginekologa) moraš se prvo kod novog upisati, tj mora ti dati formular s kojim ideš na HZZO u Klovićevu. Tamo te unesu u sustav i dobiješ 2 kopije formulara od kojeg 1 nosiš kod svog starog liječnika, usput digneš karton, a drugi - zajedno s preuzetim kartonom - nosiš novom.
ma od kud ti da se nosi karton? nitko od mojih cura to nije morao a nisam ni ja prije 4 godine. iz zga sam
oni srede te formulare i karton prenesu kod drugog ginekologa
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 23:21   #88
tako je....ne moraš bivšem ginekologu, već 1 primjerak ostane u HZZO-u, drugi daš novom ginekologu, a treći ostaje tebi...prebacivanje kartona oni srede...

btw. kad dobiješ prijavni list kod novog ginekologa, moraš ga kopirati još 2 puta prije neg ideš u HZZO, jer tamo moraš doći sa 3 primjerka...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 07:56   #89
Ne znam kako ste vi, ja znam da sam prije par mj na ovaj način promijenila i gina, zubara i dr opće med.
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 09:20   #90
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
Ne znam kako ste vi, ja znam da sam prije par mj na ovaj način promijenila i gina, zubara i dr opće med.
možda zato kaj si išla u klovićevu. ako ideš u jukićevu karton ne trebaš uzimati ti već oni to srede
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 09:55   #91
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
možda zato kaj si išla u klovićevu. ako ideš u jukićevu karton ne trebaš uzimati ti već oni to srede
moguće.
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 11:53   #92
Ima li netko iskustva sa dr. KHALED NASSABAIN - on je suprotna smjena od Hadžiselimović u dz. Željezničar...?!?

On prima, a nemam nikakvih info. o njemu.
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 14:33   #93
Dragi forumaši jel mi netko zna reći koji sve ginekolozi rade u studentskoj poliklinici i koji je prema vašem mišljenju najbolji
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 16:46   #94
ja sam se nedavno prebacila kod Stepanić (studentska dr.) i prvi put kad sam išla bilo je koma, al danas sam bila na papi i bila mi je baš super!! valjda je onaj put imala loš dan...ko bi znao...
tinchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 17:12   #95
A osim te Stepanić koji još tamo rade, čula sam za Topalovića i Čurića, jesu oni još tamo?
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 17:50   #96
Ne znam za druge, ali ja sad tražim gdje ću, jer sam kod Stepanić i ne odgovara mi.

Prošli put me poslala doma, bez pregleda (a načekala sam se i bila sam naručena). Iz razloga da mi je prošla ovulacija i da moram doći oko ovulacije... Bezveze.

Nikad prije ni poslije - čula za to. Išla sam samo na pregled i papu. I onda sam tek za mj. dana dobila novi termin... Mislim, ako je tako - mogla me sestra to propitati i naručiti tako (oko ovulacije) isprve. Mislim da joj je bila gužva i nije joj se pregledavalo, pa je odgodila... To mi je neprofi...
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 12:12   #97
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
...molim dobru dušu koja je zadovoljna sa svojim socijalnim ginekologom na zapadnom dijelu grada (dakle, špansko, prečko, jarun, črnomerec kajjaznam sve do centra) da mi pošalje pm ili da tu objavi...
treba mi normalna osoba koja radi preglede duže od 25 sekundi, koja ima 5 min za razgovor, nije škrta na onoj jednoj godišnje uputnici koju trebam i da po mogućnosti ima ultrazvuk
naprosto odbijam da netko tko nema vremena za pregled od dvije minute ili razgovor od pet dobiva svaki mjesec glavarinu od HZZO na moje ime (negdje prije sam pročitala da netko veli 5 kuna, mislim da je cifra oko 120 kn po glavi osiguranika)
takodjer. moze i centar. btw, selim na jarun, ali sam nova u zg-u pa me zanima koji mi je najblizi dom zdravlja? zahvaljujem!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 12:39   #98
ja jučer podigla svoj karton kod dr. Bokić u Prečkom i sretna sam.
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 14:33   #99
Quote:
libetoži kaže: Pogledaj post
A osim te Stepanić koji još tamo rade, čula sam za Topalovića i Čurića, jesu oni još tamo?
ne, samo stepanićka i topalović tamo rade....ćurić je u mirogojskoj...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 17:42   #100
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
ja jučer podigla svoj karton kod dr. Bokić u Prečkom i sretna sam.
I kod kojeg ginekologa si otišla,ako nije tajna?Ja sam bila kod nje jednom do sada(prebacila sam se od Chedida) i bila je i više nego ok.Sestra je maloal dobro.
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.