Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2016., 18:03   #341
Ovako na prvu, ovaj djusi lusi i ne izgleda bas mali.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 19:55   #342
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Ovako na prvu, ovaj djusi lusi i ne izgleda bas mali.

Pa i nije. Bas je napravljen onako... Krkacina stajl. Dva mesa, pecivo, hrpa karameliziranog luka i sira. Ja sam samo probala, jako je socan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 20:20   #343
To cu probat, volim socan burger
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 21:07   #344
Ta sva 3 tanjura bi krki morao pojest da se najede onak posteno. Mali je taj dupli. Ja sam pojeo taj veci s 4komada mesa i 2 pommesa i onda sam bio ok i dvije tocene naravno(al socan je da, makar su burgeraj i thommy socniji). Pa ako je i krki krkan sumnjam da se najede od jednog duplog tamo.. al da je fino je. I da, treba otic i potrosit 100kn i gustat a ne jedan mali i ostat gladan. Pa tolko i u meku mozes potrosit. Da su stavili opciju sa 6kom mesa i 6 sira uzeo bi taj za 100tku okruglo

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 21:10   #345
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
Ta sva 3 tanjura bi krki morao pojest da se najede onak posteno.
Pa ako je i krki krkan sumnjam da se najede od jednog duplog tamo
tako sam i mislio... meni je kod Srbina 6 uštipaka i jedna lepinja čisto dovoljno, koliko je to u odnosu na 3 mala iz Submarina?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 21:54   #346
Halo..pa cemu toliko filozofije? Odi i probaj, u cemu je problem...l sad 3 strane oces otic ili ne.
Ja još nisam bila, otic cu jednom. Jela sam u Papasu i tamo mi je odlican, sta se mene tice opravdava cijenu i najedem se od njega i krumpira.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 21:59   #347
a isuseeeeeeeeeee krki!!!!
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 22:29   #348
Meni je Burgeraj najukusniji, još imaju točenu Sierra Nevadu i Zmajsko.
Ali nakon što sam vidio ovaj sa slike đusi lusi ide se ponovno u Submarine.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 15:13   #349
Nakon duže vremena otišao u Burger King i mrknuo jedan Big King XXL menu (43 kn). Fin, velik burger s dvije pljeske, cheddarom, zelenom salatom, svježim lukom, kiselim krastavcima i (mislim) barbecue umakom. Nemam neki veći prigovor, puno mi više BK leži od McDonald'sa. Kasnije smazao i jedan vrući brownie sa sladoledom (15 kn).
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 15:48   #350
Da big king xxl je odlican. Samo tamo su mi bezveze cheeseve. Dupli cheese 22kn a bolji mi u meku za 12kn. Al vevi sendvici su u BK bolji

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 18:53   #351
Bili danas u Papasu i definitivno i dalje mi je to najfiniji burger. Meso jako ukusno, pecivo odlično, domaći krumpirići također super.
Radila jedna jako simpa konobarica, terasa puna, nema čekanja.
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 19:03   #352
Neki dan frend me natjerao do Submarina (utorak mislim), sjedili ko budale 10-15 min, pozvali konobara ali se nije pojavio...reko a jebga ajmo u Papas nisam nikad bio.

Odmah sa vrata ljubazna konobarica dobar dan izvolte' ...pa sam uzeo onaj Čikago burger.
(ima svašta u njemu, karamelizirani luk, pečena paprika umaci...) fino poklopim stisnem i NJAM! Imam povelika usta pa mogu dobro zagrist i sve fino FLJAS! ispade na dašurinu za serviranje. A šta sad pa sam iz one kante na stolu (moja baba je iz slične na bunaru grabila vodu za napajat stoku ) uzeo beštek i nafinjaka poklopao burger koji je poprilično fin, nije obilat ali je dobar.
Ok mjesto skroz...

Drugi dan na poslu ekipa sa posla ajmo u onu pivnicu novu Garden pivnica...blizo nam je....Ima specijal meni, hamburger + pivo + krumpirići, to je ki MCD za odrasle
Kad sam vidio da su hamburgeri turbo micro size sa kolegicom sam uzeo 3 ta specijala, to je taman mjera, ostale kolege su svi ostali gladni. Inače ukusan hamburger, osoblja premalo, uhodavaju se curke, mora se čekat na šanku i uzeti piće i iće.

Pivo je jako fino, ala zmajsko, varionica, fakin...

Super mi je taj prostor, post industrijal stil, ko' stvoreno za koncert Laibacha ili kakav performans
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 19:13   #353
Znači jeo si burger iz Submarine-a.
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 19:21   #354
Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post
Znači jeo si burger iz Submarine-a.
pa da, viš ipak sam ga pojeo!
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 10:15   #355
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Kad sam vidio da su hamburgeri turbo micro size sa kolegicom sam uzeo 3 ta specijala, to je taman mjera, ostale kolege su svi ostali gladni.
koliko si iskrcao za to?
i da li se možda radi o zloglasnim sliderima?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 13:24   #356
Onaj Tommys Street Burger na vrhu Tkalče sad se zove Mr. Moo pa ako budete tražili ko ja, da znate
E al stvarno im je dobar burger, pecivo lipo i mekano, a meso sočno. Isplati se probati svakako.
sp@mmerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 23:19   #357
Prvi put sam bio u Burgeraju. Jako ugodna atmosfera, odličan izbor piva. Krumpirići su mi bili odlični. Hamburger međutim samo fin. Papas, Šalša i Rougemarin su na potpuno drugom nivou za mene. (Submarine mi jednostavno nije sjeo, iz dva pokušaja.)
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 17:54   #358
Meni i dalje burger najbolji u Rocketu a najmanje mi se svidio u Burgeraju. Plus ona spika s wc-om mi stvarno ide na živce.

Sad tri puta zaredom bila u Papasu i fakat je fino. Jel zna netko odakle nabavljaju pecivo?

Malo mi dojam pokvario jedan sitni crni konobar. Brate al mu se ne da radit ko da radi za đaba.
carrie_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 21:37   #359
Pecivo rade sami...kad se tek otvorilo, jedan od vlasnika je stalno obilszio i pitao goste kakvo je pecivo i sto treba poboljsati...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 23:32   #360
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Pecivo rade sami...kad se tek otvorilo, jedan od vlasnika je stalno obilszio i pitao goste kakvo je pecivo i sto treba poboljsati...
Ma kakvi sami... Pa zna se da je papas pravi vlasnik Mario Kovačević, to je industrija, American bar dollar je ista stvar samo u Osijeku...
Pecivo im peče neka pekarnica, bio sam par puta kad su ga dovozili, ali nisam stigao pogledati natpis na kutijama.
rudi1107 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.