Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2014., 09:51   #201
Ako nije ovogodišnji model probaj nazvat outlet u Rosesu.
Dok nismo ušli u EU TH iz UK nije shippao u HR, a nakon toga nisam gledala. Cijene su kao i kod nas, tako da mi baš i nije bilo previše interesantno.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 11:46   #202
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Ako nije ovogodišnji model probaj nazvat outlet u Rosesu.
Dok nismo ušli u EU TH iz UK nije shippao u HR, a nakon toga nisam gledala. Cijene su kao i kod nas, tako da mi baš i nije bilo previše interesantno.
Je, ovogodišnji je model... http://eu.tommy.com/Emery-Espadrille...20%26size%3D41

U Humanicu su samo ostali veliki brojevi. U Tkalči isto... ne znam više gdje bi gledala. Meni treba 37. Iako, nisam već dugo kupila njihove espadrile pa nisam baš sto posto ziher da se radi o 37 Ali opet, pretpostavljam da ako su mi njihove balerinke 37 da bi trebale biti i espadrile.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 11:57   #203
Evo, ima ih ovdje

http://www.efootwear.eu/product-eng-66006.html

i na snizenju su.

Dostavljaju u HR, pt je 14,40 eura, upravo provjerila
imas i placanje Paypalom.
__________________
<3<3<3

Zadnje uređivanje sugarfree30 : 16.07.2014. at 12:03.
sugarfree30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:50   #204
jeste narucivale s ove efootwear stranice...ja san sad isla vidit
sandale koje nema broja ode u modiane..znate li mozda bi li
povukle mozda cipele iz neke dr. modiane u split?
bubica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:54   #205
Quote:
sugarfree30 kaže: Pogledaj post
Evo, ima ih ovdje

http://www.efootwear.eu/product-eng-66006.html

i na snizenju su.

Dostavljaju u HR, pt je 14,40 eura, upravo provjerila
imas i placanje Paypalom.
Teeenx!!
Što se dogodi u slučaju da mi dođu dok sam na go??
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:56   #206
Quote:
bubica44 kaže: Pogledaj post
jeste narucivale s ove efootwear stranice...ja san sad isla vidit
sandale koje nema broja ode u modiane..znate li mozda bi li
povukle mozda cipele iz neke dr. modiane u split?
Modiana ima TH cipele??
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 14:12   #207
Quote:
bubica44 kaže: Pogledaj post
jeste narucivale s ove efootwear stranice...ja san sad isla vidit
sandale koje nema broja ode u modiane..znate li mozda bi li
povukle mozda cipele iz neke dr. modiane u split?
evo mislim se za jedne balerinke pa nikako odluciti

Pise da stignu kroz 4 dana kurirom..vjerojatno je onda Fedex ili Dhl u pitanju, ne znam ali ne izgleda mi nesigurno jer se placa paypalom


Bila sam u Rosesu u subotu i tamo je jaako slaba ponuda obuce. Nesto japanki, 2-3 balerinke (oko 420-440 kn) ..
__________________
<3<3<3
sugarfree30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 14:17   #208
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Modiana ima TH cipele??
da, CC West ima i odjece i obuce (gore na katu kod djecjeg H&M-a)
__________________
<3<3<3
sugarfree30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 14:33   #209
Quote:
bubica44 kaže: Pogledaj post
jeste narucivale s ove efootwear stranice...ja san sad isla vidit
sandale koje nema broja ode u modiane..znate li mozda bi li
povukle mozda cipele iz neke dr. modiane u split?
Zašto sam vidila ovaj post
Zanima me ista stvar, je li stranica ok? :ide peglat karticu:
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 15:35   #210
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Je, ovogodišnji je model... http://eu.tommy.com/Emery-Espadrille...20%26size%3D41

U Humanicu su samo ostali veliki brojevi. U Tkalči isto... ne znam više gdje bi gledala. Meni treba 37. Iako, nisam već dugo kupila njihove espadrile pa nisam baš sto posto ziher da se radi o 37 Ali opet, pretpostavljam da ako su mi njihove balerinke 37 da bi trebale biti i espadrile.
Imam njihove petere balerinke br. 36, s time da su mi jedne taman, a četvere malo trče zamnom. A dva različita modela špagerica imam 37 jer su one manji modeli. Prije naručivanja probaj kod nas par bilo kakvih različitih modela špagerica br. 37 da se ne zezneš.

Probaj nazvati The Core da ti provjere. Osim Tkalčićeve imaš ih i u Kaptol centru, Av.Mallu, Areni i mislim CCOne West.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 17:12   #211
je.ja san napravila potragu za sandalama po stu i zadru.pa nista.
jel 100% sigurna ova stranica???
bubica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 21:09   #212
Problem je u tome sto nigdje nema 37 ili 38 u ni jednoj boji!!
Bila sam u modiani u cco east, imaju samo 40 crne. Peek samo bijele 40 i 41.
Edit: ako stvarno stignu za 4 dana narucila bi si ih odmah!! Ali, sljedeci tj idem na more pa me malo strah... Nemam pojma........
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 10:44   #213
i ja sam bila u potrazi za njima, ali svuda su prodane, tako da cu preko neta naručit pa me zanima ako može pomoć koji broj da uzmem jer ih nisam probala? inače nosim 37-38.
__________________
...tko zna...mozda jedna od sretnih, jedna od tisuću bit ću baš ja...
nutella3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 11:36   #214
Može mi tko reči kakovo je stanje u TH dućanu u Opatiji......ima li cipela i brojeva ???? i naravno sniženja. Idem u blizinu Opatije pa da ne gnjavim dragog uzalud
bubaljuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 14:31   #215
Quote:
nutella3 kaže: Pogledaj post
i ja sam bila u potrazi za njima, ali svuda su prodane, tako da cu preko neta naručit pa me zanima ako može pomoć koji broj da uzmem jer ih nisam probala? inače nosim 37-38.
Ja sam u cm 23,5 i odgovaraju mi u broju 37.
Prije sam nosila njihov 36 ali mi je i tad noga bila 23 cm a sad su mi taman na rubu iza peta pa mislim da kad bi hodala bi mi izlazila pa to ružno izgleda, bar meni.

Od kud ćeš si ih naručiti, slala sm mail ovima na gorenavedenom linku i odg nakon 2 dana, tako da mislim da su ok...na webu od tommy-a su skuplje i manji izbor espadrila ili wedgesica.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 15:12   #216
Quote:
nutella3 kaže: Pogledaj post
i ja sam bila u potrazi za njima, ali svuda su prodane, tako da cu preko neta naručit pa me zanima ako može pomoć koji broj da uzmem jer ih nisam probala? inače nosim 37-38.
Od kud ćeš naručiti?
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 09:04   #217
gledam već par dana ovu majicu na TH stranici kad ono isti taj model nađem kod nas u Peek&C u CC1 za MANJE PARE nego što je na njihovoj službenoj stranici (750kn kod nas, regularna cijena bez sniženja) ... ostadoh zaprepašten da je takvo što uopće moguće, kod nas obično cijene takvih stvari idu 50%+ od onih na njihovim službenim stranicama

http://eu.tommy.com/Hunter-Solid-Swe...002%26size%3DS

samo eto na žalost pored hrpe brojeva u cc1 nisu imali baš mog
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 16:24   #218
Quote:
bubica44 kaže: Pogledaj post
jeste narucivale s ove efootwear stranice...ja san sad isla vidit
sandale koje nema broja ode u modiane..znate li mozda bi li
povukle mozda cipele iz neke dr. modiane u split?
Evo ja sam naručila sa ove stranice pa da podijelim iskustvo. Naime, baš na ovoj temi sam vidjela za tu stranicu i kako sam zakasnila na sniženja u dućanu i prodao mi se željeni broj prijateljica mi je naručila čizmice od ovih Poljaka. Ja ne koristim paypal pa sam nju zamolila.

Počelo je loše, ali na sreću završilo dobro. Naručila je negdje tjedan prije blagdana i dobila od njih mail da je narudžba zaprimljena i od paypala mail da su im uplatili novac. Ali poslije toga ništa, čak ni na profilu koji je napravila na njihoboj stranici narudžbe uopće nije bilo. Onda im je poslala mail i opet nije dobila odgovor. Kada je već bilo prošlo 20tak dana, ja sam ih pokušala kontaktirati prvo na skypeu a onda i na mail. I srećom dobijem na mail odgovor. Uglavnom zaprijetila sam im da ćemo tražiti novac nazad i da mi ovo čak izgleda kao neka muljaža. Odgovorili su mi samo da će mi poslati taj isti dan. Nikakva ni isprika, ni ništa iako smo čekale tri tjedna već. Poslali su mi mail da su poslali i tracking broj. Uglavnom, onda je stiglo za pet radnih dana.
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 17:06   #219
Prošle god nisam uspjela kupiti/naručiti željene špagerice pa sam ove u niskom startu...
Pa eto pitanjca za sretne vlasnice ovakvog modela http://eu.tommy.com/Emery/FW56818540...D3%26size%3D36 - kakve su vam, da li su udobne, i najviše me zanima da li vas žulja ova peta??
Frendica me odgovara od takvih, govori da su nju jaaako žuljale, da ih nije mogla nositi... itd... i nagovara me i govori da je bolje uzeti neke koje iza imaju remenčiće i otvorenu petu... Nešto u ovom stilu kopčanja:

http://cyt.sneaker-kingz.com/img/pro...462/large1.jpg

http://cdna.lystit.com/photos/136e-2...arge_flex.jpeg

Sad sam opet u dilemi...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 19:19   #220
Jel' ima još gdje outlet osim u Začretju?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.