Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2009., 23:21   #5521
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
U Du bas i nema izbora ali ni kvalitetnih stolara koji bi to mogli napraviti da izgleda wow,svi se "rekreativno" bave izradom namjestaja,uz neki drugi stalni poso!
Ne znam što želiš, ali i te kako ima wow kuhinja izrađenih po mjeri u Dubrovniku, jest da nemamo izbora kao neki veliki gradovi (ipak imamo cca 40-tak tisuća stanovnika, pa omjer ponude-potražnje diktira tržište) ali, ja sam za svoju kuhinju dobila i račun i garanciju i odličnu izradu i evo sad sam od istih upravo naručila još hrpu stvari da mi naprave po stanu (dječju sobu, ugradne ormare u hodniku, namještaj za dnevni...).
Tinkili is offline  
Old 21.10.2009., 10:28   #5522
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
a kaj nije moja za 700 povoljnija?
Sorry, nisam našla Post u kojem piše taj podatak. Ja sam odgovorila Dubrovcanki 25 koja kaže kako te ugradbene koštaju skoro koliko i pećnica. Ako si našla za 700 kn jeftiniju - svaka ti čast!!! A ja se veselila kako sam jeftino prošla......
Danny1 is offline  
Old 21.10.2009., 11:09   #5523
Quote:
Tinkili kaže: Pogledaj post
Ne znam što želiš, ali i te kako ima wow kuhinja izrađenih po mjeri u Dubrovniku, jest da nemamo izbora kao neki veliki gradovi (ipak imamo cca 40-tak tisuća stanovnika, pa omjer ponude-potražnje diktira tržište) ali, ja sam za svoju kuhinju dobila i račun i garanciju i odličnu izradu i evo sad sam od istih upravo naručila još hrpu stvari da mi naprave po stanu (dječju sobu, ugradne ormare u hodniku, namještaj za dnevni...).
i ja se slažem s ovim!!!! I sama planiram dati raditi kuhinju, ormare i ovo što sam do sad vidjela rađeno po mjeri u poznanika je odlično!
thune is offline  
Old 21.10.2009., 12:04   #5524
Quote:
Tinkili kaže: Pogledaj post
Ne znam što želiš, ali i te kako ima wow kuhinja izrađenih po mjeri u Dubrovniku, jest da nemamo izbora kao neki veliki gradovi (ipak imamo cca 40-tak tisuća stanovnika, pa omjer ponude-potražnje diktira tržište) ali, ja sam za svoju kuhinju dobila i račun i garanciju i odličnu izradu i evo sad sam od istih upravo naručila još hrpu stvari da mi naprave po stanu (dječju sobu, ugradne ormare u hodniku, namještaj za dnevni...).
Tinkili ajde da ne reklamiramo sibni mi na PM info please, vidjela sam tvoju na fotkama i para mi da je stvarno OK!
__________________
Meditiram jer kažu da ne smijem udarati ljude.
Dubrovcanka_25 is offline  
Old 21.10.2009., 12:08   #5525
Quote:
Danny1 kaže: Pogledaj post
Sorry, nisam našla Post u kojem piše taj podatak. Ja sam odgovorila Dubrovcanki 25 koja kaže kako te ugradbene koštaju skoro koliko i pećnica. Ako si našla za 700 kn jeftiniju - svaka ti čast!!! A ja se veselila kako sam jeftino prošla......
Hvala curke na sugestijama,ali sam malo picajzla pa ocu da mi isto izgledaju,obe uzimam od Boscha jer su identicne....
Onda se i nemam pravo bunit koliko placam te moje zeljice....
No,kad je vec toliko placam,uposlit cu je samo tako!
Imam knjigu "Jela iz mikrovalne"....
__________________
Meditiram jer kažu da ne smijem udarati ljude.
Dubrovcanka_25 is offline  
Old 21.10.2009., 12:27   #5526
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
Hvala curke na sugestijama,ali sam malo picajzla pa ocu da mi isto izgledaju,obe uzimam od Boscha jer su identicne....
Onda se i nemam pravo bunit koliko placam te moje zeljice....
No,kad je vec toliko placam,uposlit cu je samo tako!
Imam knjigu "Jela iz mikrovalne"....
Potpuno si u pravu! Taj ulog se onda svakako isplati! Bit će sigurno prekrasno!!!!
Danny1 is offline  
Old 21.10.2009., 15:21   #5527
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
Hvala curke na sugestijama,ali sam malo picajzla pa ocu da mi isto izgledaju,obe uzimam od Boscha jer su identicne....
Onda se i nemam pravo bunit koliko placam te moje zeljice....

u pravu si
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 22.10.2009., 22:21   #5528
jel ima ko staklenu kuhinju?svida mi se al mi se cini da bi lako mogla biti polupana i gdje sam onda??
ryana is offline  
Old 22.10.2009., 22:24   #5529
Quote:
Rok isporuke kuhinja od iverala je tri tjedna, a za lakirane kuhinje je pet tjedana.
Cijena naslikane kuhinje s PDV-om uz gotovinski popust od 10 % iznosi :

03.10.09.
Cijena kuhinje s frontama od iverala 15690,00 kn
Cijena kuhinje s frontama od medijapana lakiranog mat/polumat 18360,00 kn
Cijena kuhinje s frontama od lakobel stakla sa AL-okvirima 19460,00 kn
Cijena kuhinje s frontama od medijapana lakiranog visoki sjaj 22340,00 kn

+DOSTAVA GRAD ZAGREB (platiti dostavi - Zaprešić, Samobor, V.Gorica, D.Selo + 50 kn) 400,00 kn
+IZMJERA I UGRADNJA (platiti ugradnji - u cjenu nisu uključena spajanja vode,struje,plina itd.) 1830,00 kn
Ponuđene cjene se neznatno mjenjaju nakon odabira materijala.

NAPOMENE :
Ukoliko ste iz Zagreba ili okolice postoji mogućnost našeg dolaska do vas gdje vam u vašem domu možemo izraditi ponudu za vašu kuhinju. Izrada naše ponude u vašem domu koštat će vas 200,00 kn. Ukoliko se odlučite kupiti kuhinju od nas taj isti iznos bit će vam obračunat u cijenu kuhinje!
to sam dobila ponudu mailom od "nova kuhinja" za svoju kuhinju 323x252 cm. ne znam jel preskupo al meni se ne cini.
pokusat cu stavit sliku ako naucim kak se to radi

Zadnje uređivanje fonemf : 23.10.2009. at 02:55.
ryana is offline  
Old 22.10.2009., 22:32   #5530
perilica beko 3000 kn,napa 3300,hladnjak ariston 4000,pecnica oko 2500,sudoper oko1000 kn. opremu sam prvo kupila a kuhinja ce se raditi prema mjerama aparata.namjerno nisam prvo kuhinju tako da mi se ne suzi izbor aparata
ryana is offline  
Old 23.10.2009., 19:18   #5531
Old strikes again[IMG][/IMG]
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Received Infraction
Old 23.10.2009., 19:28   #5532
Nice work, koliko para?
City is offline  
Old 23.10.2009., 19:31   #5533
lijepa kuhinja

jedino mi se ne sviđa ovo srebrno između plafona i gornji elemenata
cilla is offline  
Old 23.10.2009., 20:14   #5534
Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
lijepa kuhinja

jedino mi se ne sviđa ovo srebrno između plafona i gornji elemenata
Tamo su plinske cijevi ,odvod nape ,hlađenje ugrađene pečnice i frižidera,transformatori lampica....i isto je kao i dolje pa je kao srebrni okvir slike..kuhinje
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 23.10.2009., 20:19   #5535
Old super je al se slazem sa cillom za to gore. Radije bi to knaufom zatvorila ili bi kuhinju produzila do strop ako je moguce. Limeni "cokl" gore mi je ipak malo previse.
No dobro, idealno bi bilo i da nema ovih vodoravnih elemenata i stakla nego da se nastavio okomiti niz.
Al ne ulazim u osobni ukus. Izradu pohvaljujem. Cini mi se jako dobro napravljeno.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Old 24.10.2009., 00:17   #5536
Old fora kuhinja, osim ovog čudnog gore jel. Dobro zvuči u teoriji "kako dolje tak i gore", ali praksa nekad funkcionira drukčije.
Ima iste pločice i lajsne parketa ko ja.. Moguće da je susjeda
Aoife is offline  
Old 24.10.2009., 00:29   #5537
@old,

Sve pohvale za najnoviji uradak

Slažem se sa sly, ljepše bi bilo da je u knaufu, ali svak po svome guštu.

U svakom slučaju, lijepa kuhinja i sviđa mi se

I mene bi zanimalo koliko dođe takva jedna kuhinja ?
jel od medijapana lakiranog ili mi se čini
murtila is offline  
Old 24.10.2009., 00:59   #5538
u Oldovom stilu....jako lijepo, čistih, jasnih linija, uredno

a zakaj si dobil crveni kartonček?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 24.10.2009., 01:09   #5539
Zato jer je prethodno zamoljen da ne posta svoje radove jer je to reklamiranje.
Ako zelis vidjeti razloge kartona uvijek mozes kliknuti na karton.
Razgovori o kartonima vode se iskljucivo na PŽK.
fonemf is offline  
Old 24.10.2009., 01:15   #5540
Zato jer se navodno reklamiram , a takve kuhinje se ne mogu vidjeti u Solidumu ili na nekom sličnom mjestu,jer nisu standard ..da sam priznati dizajner (a dizajner jesam - čisto informacije radi) ne bi se tako prihvaćali moji prilozi ,ja bar ne pokazujem tuđe radove i NE reklamiram se ,jer ionako nemam vremena .
Pošto se nemam namjere blamirati zbog gluposti ,naći ću neku manje kritičnu grupu ljudi za izmjenu mišljenja.
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.