Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2007., 12:44   #21
Quote:
amiee kaže: Pogledaj post
ja sam si danas kupila ljubichaste lakoste chizmice i zelene cubanas (koje su SVI zivi uzimali ).. ko ima vremena neka si ode pogledati.. ja sam vidjela preslatkih chizmica koja osobno ne bih nosila, ali mislim da bi se "curama s mode" neke chak i svidjele, na prijemjer, pepe jeans chizmice, tako nshto, mislim da je netko vech spomenuo
e pa to su te, ja sam kupila .. zapravo, bile su one kjut na visu petu (te sam htjela , ali sta ce mi jos jedne takve, bez obzira sto su slatke), pa sam kupila one crne kao kaubojke ... ma
__________________
pratim te
lioness is offline  
Old 05.12.2007., 22:00   #22
Večeras sam bila u Kaptol centru i vidjela sam u Mandarini duck da imaju sniženje i predbožićni popust na sve artikle od 20% na sve načine plaćanja. Znaći i na novu kolekciju jesen/zima Cavalli i Ferre
Croissant is offline  
Old 05.12.2007., 22:39   #23
Kako doći do trgovačkih meka? (King's Cross, Avenue Mall...)

Naime, kako će nas skoro početi bombardirati reklamama, sniženjima i tako dalje, zamolio bih vas da meni, a i ostalima koji nisu rođeni u ZGu, objasnite kako od neke točke (npr. glavnog kolodvora ili Trga bana Josipa Jelačića) doći do tih poznatijih centara.

Moram si obnoviti garderobu, nisam kupovao ništa već 2 godine...

Osobno, znam kako doći do AMa, ali za KC nisam siguran, pa zato i pitam.

Naravno, sredstvima javnog prijevoza.

Hvala unaprijed.
__________________
"I ja i supruga primamo od svojih udruga po 3700 kuna, a sin nam radi u Unikonzumu."
Zastupnik romske i još 11 nacionalnih manjina Nazif Memedi, odgovarajući na pitanje odakle mu novac za dvije kuće i dva automobila
mmmm is offline  
Old 05.12.2007., 23:11   #24
Quote:
mmmm kaže: Pogledaj post
Naime, kako će nas skoro početi bombardirati reklamama, sniženjima i tako dalje, zamolio bih vas da meni, a i ostalima koji nisu rođeni u ZGu, objasnite kako od neke točke (npr. glavnog kolodvora ili Trga bana Josipa Jelačića) doći do tih poznatijih centara.

Moram si obnoviti garderobu, nisam kupovao ništa već 2 godine...

Osobno, znam kako doći do AMa, ali za KC nisam siguran, pa zato i pitam.

Naravno, sredstvima javnog prijevoza.

Hvala unaprijed.

dodjes do a malla, sto si rekao da znas, tamo obavis cijeli shoping i miran si

salim se ... onda sjednes na tramvaj gdje tramovi voze prema zapadu, na 7-icu ili 14-icu ... dodjes do okretista savski most, iskipas se, odes na stanicu gdje tramvaji voze prema zapadu, sjednes na bilokoji na kojem pise precko i vozis se do kraja. kad si dosao do okretista, ides na desno prema super konzumu nekoliko metara (ajmo odokativno reci 100), kad si ga uocio, sa tvoje lijeve strane u gornjem kutu se vidi city centar ... za king cross mozes od ove tocke, al ces morat na bus stanicu ili dvije

eto, nadam se da sam pomogla
__________________
pratim te
lioness is offline  
Old 05.12.2007., 23:35   #25
Itekako je pomoglo. Još sad samo kažite na koji bus moram i to je to.
__________________
"I ja i supruga primamo od svojih udruga po 3700 kuna, a sin nam radi u Unikonzumu."
Zastupnik romske i još 11 nacionalnih manjina Nazif Memedi, odgovarajući na pitanje odakle mu novac za dvije kuće i dva automobila
mmmm is offline  
Old 05.12.2007., 23:41   #26
Quote:
mmmm kaže: Pogledaj post
Itekako je pomoglo. Još sad samo kažite na koji bus moram i to je to.
bus je mislim jedan jedini koji staje na toj busnoj stanici u blizini city centra ... ne znam na koliko si dana planirao shoping, ako samo jedan, a mall i city ce ti biti i vise nego dovoljni, sumljam da ces stici i king cross ... ali eto, kako hoces. info imas, raspolazi s njime
__________________
pratim te
lioness is offline  
Old 05.12.2007., 23:52   #27
U AM sam bio danas, prošao cijeli u 2 sata. Ipak nisam žensko, ne volim komplicirati i znam što tražim.

Idem u nedjelju na Jakuševac. Možda nađem neke detaljčiće ili koji dizajnerski dio odjeće (koji si inače ne bih mogao priuštiti - nije da patim za tim, najčešće i jesam u brandovima, ali makar za van da imam)... a koji lanac ili narukvica ili remen - uzimam 100%.
__________________
"I ja i supruga primamo od svojih udruga po 3700 kuna, a sin nam radi u Unikonzumu."
Zastupnik romske i još 11 nacionalnih manjina Nazif Memedi, odgovarajući na pitanje odakle mu novac za dvije kuće i dva automobila
mmmm is offline  
Old 07.12.2007., 09:08   #28
bokic
mislim da smo malo skrenuli sa teme naslov je sniženja i rasprodaje zima 07/08-evo ja prijavljujem Rossi krvavi most i Ozaljska cipice -20%
slusam vase info
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Old 07.12.2007., 09:21   #29
ja sam nešto snimila u nafnafu, zato, ako netko zna kad bi moglo početi sniženje, neka javi....
Mortizia is offline  
Old 07.12.2007., 09:33   #30
Quote:
abeille kaže: Pogledaj post
U Boogaloou je rasprodaja:Reebok,Pepe Jeans,Dr.Martens,Art...

Kazu da ima i obuce i odjece, ali i puno ljudi pa da sev dosta brzo nestaje
A ovo je naravno, baš onda kada ja nisam u Zg
Frend mi rekao da je kupio vrećicu svega i svačega, za sebe, curu, sestru, sestrine klince...
__________________
x
Elektra is offline  
Old 07.12.2007., 09:52   #31
Quote:
abeille kaže: Pogledaj post
Slijedeci tjedan?

Hm...procitala sam da ova rasprodaja traje samo tri dana...
Navodno je ista rasprodaja idući tjedan u Tvornici, valjda zato.
 
Old 07.12.2007., 11:09   #32
Quote:
Mortizia kaže: Pogledaj post
ja sam nešto snimila u nafnafu, zato, ako netko zna kad bi moglo početi sniženje, neka javi....
i ja isto. torbu . i cipele

jel znaš do koliko % budu sniženja tamo?
mighty_aphrodite is offline  
Old 07.12.2007., 11:23   #33
prijavljujem rasprodaju:
TVORNICA, 11.-13.12., od 10-18h
Koffee freak is offline  
Old 07.12.2007., 11:25   #34
zaboravih napomenuti - rasprodaja JEGERSTAR
Koffee freak is offline  
Old 07.12.2007., 11:34   #35
Koliko sam primijetila sniženja su počela, bar 20% u pojedinim dućanima. Naf naf je odavno imao snižen dio asortimana, a sniženje je i u stefanelu kao i u amadeusu. Zna li netko kad će početi sniženje u h.bossu?
anya is offline  
Old 08.12.2007., 10:21   #36
Quote:
anya kaže: Pogledaj post
Koliko sam primijetila sniženja su počela, bar 20% u pojedinim dućanima. Naf naf je odavno imao snižen dio asortimana, a sniženje je i u stefanelu kao i u amadeusu. Zna li netko kad će početi sniženje u h.bossu?
iza nove godine...njihovo se najvise isplati...
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Old 09.12.2007., 05:02   #37
Postoje li organizirana sniženja poput onih u BOOGALOOU i ovom koji će biti u TVORNICI, možda i u Splitu?
fala unaprid
fedora is offline  
Old 09.12.2007., 12:50   #38
Quote:
anya kaže: Pogledaj post
Koliko sam primijetila sniženja su počela, bar 20% u pojedinim dućanima. Naf naf je odavno imao snižen dio asortimana, a sniženje je i u stefanelu kao i u amadeusu. Zna li netko kad će početi sniženje u h.bossu?
jel znaš što je sniženo u amadeusu?
raverica is offline  
Old 09.12.2007., 15:18   #39
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
jel znaš što je sniženo u amadeusu?
pa kaj se ima snizit u amdeusu kad je tam tak jeftino, pa skoro da dijele stvari , kolko para tolko muzike
Jessy05 is offline  
Old 09.12.2007., 19:44   #40
ima snizenje u transport footwear u zg-u,
ok je, recimo s 800 na 600 kuna i tak...
carrie is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.