Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2008., 11:21   #41
Kupila sam majicu, simpaticna je, ali naravno- nije kvalitetna. Stalno neke konce sa nje cupam. Koliko para, toliko muzike

Inace su nekako velike velicine, ja uzela S a majica mi je malo siroka.
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 14:20   #42
TEOP. je super kreator
ja inače kupujem u Mak modi i jako mi se sviđaju njegove kreacije
na cro a porteu je bio super
ovo sa storiem ne kužim kaj hoće postići s tim ali ok kome se sviđa
fashion guru is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 17:17   #43
"Pokloni" uz časopise

Nisam nasla temu a mozda bi bilo ok da imamo sve na jednom mjestu...
Priznajem cesto kupim casopis radi pokloncica iako mozda taj casopis inace ne kupujem
Zivcira me sta kad su knjige nema nigdje (recimo na netu) popisa svih knjiga koje postoje pa da vidim koju hocu prema radnji recimo nego tek kad kupis taj casopis vec s nekom knjigom unutra popis svega
Zadnje sam kupila Story sa majicom/suknjom i to je pantarija a ne majica/suknja ne svidja mi a i boje su neke bljedunjave
Ali recimo haljinica uz Joy iako nis posebno super stoji i bas je dobra za na more
Kupujete li vi? I ako znate uz sta i kad ce nesto izac okacite

Uz sljedeci Story majica na bretele prugasta sa slikom stikle a uz Sensu ili japanke ili slatka eko torba platnena
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 18:18   #44
Uz Gloriu Glam dobiješ mini O.P.I. lak
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 18:20   #45
vidila, kupila
nisam ga isprobala jos i ful su mini sizes i mini kistic imaju
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 18:26   #46
Baš me zanima kakav je, javiš kad isprobaš?

P.s. U svakom slučaju imam isti "poremećaj" kao i ti samo je kod mene teži slučaj: pada i na one fore npr. kupiš Nesquick dobiješ šalicu i tako... naravno samo ako je nešto što mi se sviđa
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 20:15   #47
majica-suknja ivice klarica

danas sam za 39 kn uz Stori dobila onu "krpu" od ivice klarica kaj zovu majica-suknja. A nigdje uputstva za upotrebu. Ima li netko slike ili savjete kako to staviti na sebe, kako zavezati?
lidijacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 21:15   #48
imas sliku na nekoj stranici story kako ju obuc ko majicu, ja sam pak to obukla ko majicu tako da sam kroz rupu provukla glavu tako da je vise materijala napred a otraga sam zavezala ali neznam jel on to tako planirao, po slici u storyu bas i nije, ko suknju nemam pojma kako osim ko pareo zavezat uglavnom razocaravajuca ja ta krpa cini mi se da bi majica na bretele mogla bit dobra i torbica (jana) mi je simpa, ako nista za ic u shoping speze da nemoras kupovat vrecice (iako imam vec neku za te potrebe)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 09:38   #49
majica-suknja ivica klaric

Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
imas sliku na nekoj stranici story kako ju obuc ko majicu, ja sam pak to obukla ko majicu tako da sam kroz rupu provukla glavu tako da je vise materijala napred a otraga sam zavezala ali neznam jel on to tako planirao, po slici u storyu bas i nije, ko suknju nemam pojma kako osim ko pareo zavezat uglavnom razocaravajuca ja ta krpa cini mi se da bi majica na bretele mogla bit dobra i torbica (jana) mi je simpa, ako nista za ic u shoping speze da nemoras kupovat vrecice (iako imam vec neku za te potrebe)
Hmm..gledam ja tu sliku, al mi nis nije jasno , jer ja imama samo jednu "krpu" a na toj slici izgleda da su dvije nekak vezane. Mora biti neka shema kako se veze u majicu a kako u suknju. Dakle, dragi Ivica ak citas ovo ti ili netko iz tvog tima, pa dajte neke upute o sastavljanju
lidijacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 14:03   #50
Quote:
lidijacro kaže: Pogledaj post
Hmm..gledam ja tu sliku, al mi nis nije jasno , jer ja imama samo jednu "krpu" a na toj slici izgleda da su dvije nekak vezane. Mora biti neka shema kako se veze u majicu a kako u suknju. Dakle, dragi Ivica ak citas ovo ti ili netko iz tvog tima, pa dajte neke upute o sastavljanju
dobila je i ja jucer od mamine prijateljice. I sjetila se vase rasprave ovde.
Al moze se provuc i ruka kroz onu rupu, pa da bude majica na jedno rame. Plus ono sta je Lilit rekla. Ne vidim kako bi to mogla bit suknja, osim kao pareo zavezat.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 18:47   #51
evo ja bila u vikendici i nosila sam ko pareo vulgaris preko kupaceg ili onako kako sam prije rekla glavu kroz rupu i zavezat odozada ko majicu (kad bi skinula mokri kupaci) ali nije mi za nikamo nego za tako po plazi
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 09:40   #52
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
evo ja bila u vikendici i nosila sam ko pareo vulgaris preko kupaceg ili onako kako sam prije rekla glavu kroz rupu i zavezat odozada ko majicu (kad bi skinula mokri kupaci) ali nije mi za nikamo nego za tako po plazi
pa da. al ionako sam ga dobila, pa me nije briga.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 23:52   #53
kaj se to dobije uz joy?????kakva haljina?
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 00:02   #54
ovaka

http://www.mojmag.com/ArchiveDetails.aspx?Id=32
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 00:10   #55
i? jel dobra haljinica? mislin za 30 kn se isplati, sta ne?
ja sam kupila elle i dobila onaj kupaci.. i super mi je, jedino sta se suši jako dugo, al ja se ionako odmah presvučem u drugi suhi.. jako mi se sviđa šta su napravili sa forom za zavezivanje pa si svatko može svoju veličinu namjestit!
ah, baš kad ovo sve čitam, strašno mi fali GIOIA.
__________________
Dajte nam cvike, cvike za sunceeee...
colbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 00:15   #56
elle nisam kupila jer mi kupaći mali, gaće ok,gore loše a fora je...

uglavnom badić je crni, pa bi haljinicu mogla uzet bijelu il pinky...zakaj ja to nisam znala? a stalno kupujem te časopise i svako ljeto kupujem joy..prošle god su bili sitni pokloni tipa nivea soft malo veći tester i tak,ne sjećam se više...al haljina za plažu, to moram nabaviti,

kaj samo na kioscima il ima i u običnim dućanima?



meni su ti pokloni za dodatnih 9 kn ok,
al kad ti neko napiše poklon to i to za samo 59.99 e to nije poklon
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 08:36   #57
A sta se vise gioia ne prodaje ili?
__________________
Il faut sourire pour être belle!
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 10:29   #58
ma kak se ne bi prodavala...samo ju rijetki kiosci imaju...
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 10:47   #59
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
vidila, kupila
nisam ga isprobala jos i ful su mini sizes i mini kistic imaju
dobar je
ja sam uzela onaj ljubicasti pluged in plum.jedino je malo nespretno lakirati s tako malom cetkicom , tj nije cak ni cetkica problem nego onaj dio koji drzis u ruci
nussha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 11:02   #60
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
evo ja bila u vikendici i nosila sam ko pareo vulgaris preko kupaceg ili onako kako sam prije rekla glavu kroz rupu i zavezat odozada ko majicu (kad bi skinula mokri kupaci) ali nije mi za nikamo nego za tako po plazi
Ja sam isto kupila tu krpu, čim sam raspakirala rekla sam da izgleda ko da se lijepo briše prašina s njom...
U storiju je slika na jednoj stranici kako se može nositi ko majica, al kad sam isprobala taj način sve me stezalo (provučeš glavu i jednu ruku kroz rupu, a ostalo svežeš ispod "nepokrivenog" ramena)...
Uglavnom, na kraju mi je dobro došlo jedino da se pokrijem po ramenima kad je sunce pripeklo...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:53.