Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2010., 21:19   #21
Ja ne moram, ja već imam čašu koju sam dofurala ko suvenir iz Pariza, sad ću ujutro kuhat kavu i nosakat po gradu (pa nek si misle otkud mi Starbucks kava kad Starbucksa nema, aha)
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 10:01   #22
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Ja ne moram, ja već imam čašu koju sam dofurala ko suvenir iz Pariza, ...
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 11:15   #23
A jbg, morala sam, sad držim nakit u njoj
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 14:39   #24
čula sam da će otvoriti interspar i to me jedino veseli.
i iskreno se nadam da će otvoriti 5.11. kako i planiraju jer živim preko puta i buka zbog tih radova je nepodnošljiva.
oni rade cijelu noć sa teškom mašinerijom, čovjek ne može niti prozor imati otvoren po noći.
živi užas!
kao što vidite, jako se veselim otvorenju.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 15:47   #25
Navodno planiraju otvoriti i Burger King, Kentucky Fried Chicken, Pizza Hut i Taco Bell. A starbucks je odustao zbog rizika (navodno istraživanje da hrvati to ne bu pili) i zbog recesijskih zarada u posljednih godinu dana. Odgađaju otvorenje kad bu firma u globalu u boljem stanju.

Također bi trebao doći i njemački Media Markt
Darth Ranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 18:19   #26
Quote:
Darth Ranger kaže: Pogledaj post
Navodno planiraju otvoriti i Burger King, Kentucky Fried Chicken, Pizza Hut i Taco Bell. A starbucks je odustao zbog rizika (navodno istraživanje da hrvati to ne bu pili) i zbog recesijskih zarada u posljednih godinu dana. Odgađaju otvorenje kad bu firma u globalu u boljem stanju.

Također bi trebao doći i njemački Media Markt
Stvarno? Super...još fast-fooda....da budemo lijepo debeli ko Amerikanci...
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 22:01   #27
Quote:
Darth Ranger kaže: Pogledaj post
Navodno planiraju otvoriti i Burger King, Kentucky Fried Chicken, Pizza Hut i Taco Bell.
Također bi trebao doći i njemački Media Markt
Čisto sumnjam; već bi se odavno time hvalili. A i ako se ne varam, Burger King je nekoć davno bio u King Crossu, ali je neslavno propao; koliko se sjećam, bio je skuplji od McD.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 17:23   #28
slike arena centra iznutra ---> http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...a-iznutra.html

izgleda ogromno...jel to veće od WG...iako ne znam što će nam toliko centara
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 18:05   #29
Iznutra je isti kao west gate,a od butika sve vec videno
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 19:31   #30
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
slike arena centra iznutra ---> http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...a-iznutra.html

izgleda ogromno...jel to veće od WG...iako ne znam što će nam toliko centara
ja se veselim zara home ako sam dobro cula! jedva cekam.

btw evo netko je trazio tj pitao za cijene .http://www.zarahome.com/shop/gb/en/zara-home/home

Zadnje uređivanje micek<3 : 18.09.2010. at 19:39.
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 21:06   #31
Stvarno isti WG iznutra, a dućani doosadniii...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 23:35   #32
H&M tek na proljeće, ništa od starbucksa...gap će valjda biti...jel ima šta dobro u zari home? I da li je to potvrđeno?

EDIT: sad čitam članak...zanemarite pitanja..
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 23:43   #33
stvarno nema smisla otvarati još jedan centar s istim trgovinama ....ja sam mislila da će tu biti puno više novih trgovina, a ne samo par....očito da ću i ovaj ignorirati isto kao i WG, jer sve trgovine u kojima kupujem postoje u CC1 koji mi je najbliži....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 00:08   #34
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Eto, od Starbucksa ništa. Navodno im ne odgovara to što Hrvati piju kavu sjedeći, a ne uzimaju za van. A logika im je jača; sad bi svi prije posla trebali ići do Arena Centra, kupiti kavu za van i onda ići na posao/faks/kamo god. Pa mogli su onda otvoriti lokal u centru, ili na Vukovarskoj.
Da, o ovome sam negdje već čitala. Navodno je taj ''sjedilački'' aspekt vrlo važan. Kako uvaliti kavu za van pored svih silnih terasa? Navodno su u Starbucksu radili neko istraživanje tržišta, proučili zašto je i kako propao Costa Coffee i na koncu zaključili da im se ne isplati dolazit.

Quote:
mladac kaže: Pogledaj post
navodo horvantičić ima pravo na 1 dućan u HR za H&M, pa tek kad on otvori mogu i drugdje otvarat... tak nekaj čula.
bile su priče da će H&M doć i u west gate kad se radio pa -nula bodova
U ovo ne vjerujem ni trena. Zašto bi jedan takav div poput H&M-a davao isključivu ekskluzivu Horvatinčiću? Nije on nitko i ništa. Nije čak ni siguran hoće li dobiti taj ulaz u garažu. Ako H&M želi prvo doći u centar, ima ovdje bome dosta slobodnih lokala, u Ilici barem nekoliko. Evo, i Zara se uspjela ugurat. Onaj Anić holding na Trgu gdje su sada Kinezi može se iseliti trenutno. Ionako je nejasno što jedan takav dućan radi na glavnom gradskom trgu.
__________________
Zagreb Daily Photo
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 02:09   #35
a ima i onaj ogromni prostor na uglu ilice i gundulićeve koji je već godinama zatvoren....taman bi onda bio nasuprot zare
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 14:38   #36
da, ali H&M je zakupio 1800m^2 toliko velikih prostora nema u centru
nisam ni tvrdila da je horvatinčić neka faca pa da su mu dali zato, al da će taj centar biti na najboljoj poziciji - hoće
vjerojatno su zato uzeli tamo
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 20:08   #37
uzeli su u centru jer im je politika da prvo otvaraju u centru grada, tak sam ja čula
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 21:10   #38
Frendica je išla na razgovor za posao u H&M i njoj su govorili da se isti otvara u centru (Horvatinčić), a Arenu nisu uopće spominjali...
bzzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 21:26   #39
ja sam se jedino h&m-u veselila, a sad čujem da niš od tog
al wg će definitivno propast kad se ovo otvori..
__________________
~prodaja~
Kockica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 21:36   #40
ja bi prije rekla da će king cross propasti, on mi je nekako najlošiji.. ja preferiram a mall i wg, ali istina da je on daleko
vidjet ćemo
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.