Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2011., 20:12   #61
Dobili su punu prvu sezonu od 22 epizode Uglavnom, prvih 10 epizoda će/je biti odemitirano ovog ljeta, a idućih 12 tek u ranu 2012. Ista stvar kao i PLL i ostale ABC Family serije.

Quote:
ABC Family has ordered an additional 22 episodes of Switched at Birth in what the network is billing as a “full first season order.”
Birth‘s initial 10-episode run concludes Aug. 8; the new batch of episodes will air in early 2012.

“Viewers have fallen in love with this show, just as we did when we first saw it,” said ABC Family prez Michael Riley in a statement. “We set out this year to bring viewers more original content than ever before, all with the trademarks of our bright, authentic, quality storytelling. We’re so thrilled to see this series become a break-out hit this summer and become a key component of our programming lineup into next year.”

Birth regularly ranks as Monday’s No. 1 series in ABC Family’s target demo of females 12-34.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 11:35   #62
Ajoooooj Daphne se sviđa Emmet. Kao da im nije dovoljno komplicirano u životu
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 12:05   #63
Skidam, pogledam, dođem komenirati

Znači, idući tjedan nam završava SaB, a za par tjedana PLL
__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:09   #64
Quote:
jele86 kaže: Pogledaj post

A Emmett i Bay su mi preslatki, samo će njemu biti grozno, ako se nađe u situaciji gdje mora birati između njih dvije.

Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Ajoooooj Daphne se sviđa Emmet. Kao da im nije dovoljno komplicirano u životu
bit će ovo zafrknuto definitivno

Inače, divna mi je Regina bila i na kraju je praktički Bay bolje sve skupa podnijela nego Daphne, al mislim da je i ovoj došlo do mozga, mislim sve je u sitnicama - tipa kad joj Kathryn napravi one palačinke s maslacem od kikirikija ili šta već a ova to ne voli, jest da joj je ova biološka mama, al jebi ga Regina je ta koja joj je stvarno mama i onaj poklon na kraju šta joj da - nije lejm nego predobro

Ja ne bi Daphne i Emmetta, bolje mi pašu Bay i Emmett, ovo dvoje su ovak i onak bff i uvijek će se moć na njega osloniti, ak pokušaju bit u vezi i propadne teško da će se stvari vratiti na staro.

Još jedna epka i pauza od pola godine zašto i zašto to rade
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:37   #65
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
bit će ovo zafrknuto definitivno

Inače, divna mi je Regina bila i na kraju je praktički Bay bolje sve skupa podnijela nego Daphne, al mislim da je i ovoj došlo do mozga, mislim sve je u sitnicama - tipa kad joj Kathryn napravi one palačinke s maslacem od kikirikija ili šta već a ova to ne voli, jest da joj je ova biološka mama, al jebi ga Regina je ta koja joj je stvarno mama i onaj poklon na kraju šta joj da - nije lejm nego predobro

Ja ne bi Daphne i Emmetta, bolje mi pašu Bay i Emmett, ovo dvoje su ovak i onak bff i uvijek će se moć na njega osloniti, ak pokušaju bit u vezi i propadne teško da će se stvari vratiti na staro.
Regina je bila odlična, a i Kathryn mi je sve bolja.
Meni je u početku draža bila Daphne, ali sad mi je puno draža Bay. Lik mi je puno realniji.
Jedino što mislim da Emmettova mama nikako neće prihvatiti njegovu vezu s Bay.
jele86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 22:01   #66
Živcira me što se Melody i Regina toliko zalažu za zajednicu gluhih, da se tako izrazim....

prvo Regina s onim ako Daphne dobije aparatić, neće biti niti na nebu niti na zemlji, niti u svijetu zvukova niti u svijetu tišine.....bolje ti je da ostaneš gluha, wtf?

a sad melody s tim zalaganjem za vezu sa također gluhom curom....kakve su to spike?
__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 10:32   #67
Odgledala jučer svih 9 epizoda . Oke je serija. Ima svojih momenata, kad me toliko naživcira i mislim zašto, o zaštoo gledam još jednu glupu "dječju" seriju, ali nekako se uvijek brzo iskupe s nečim
Ne znam jel stvar u meni/ vjerojatno je/, ali meni Daphne uopće nije simpatična. Od samog početka. Baš mi je štoviše, iritantna. Povodi se strašno za "novom obitelji", te bi sad jedno, te bi sad drugo.. Jadna Regina.
Dok mi je Bay Možda napravi dramu, ali odmah znaš s njom na čemu si..
__________________
... postoji plan da je andjeli ukradu.... smisljam bajku, cudnu naopaku uspavanku...
Smajliii is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 20:35   #68
Quote:
jele86 kaže: Pogledaj post
Regina je bila odlična, a i Kathryn mi je sve bolja.
Meni je u početku draža bila Daphne, ali sad mi je puno draža Bay. Lik mi je puno realniji.
Jedino što mislim da Emmettova mama nikako neće prihvatiti njegovu vezu s Bay.
same here
više me nitko ne živcira, pogotovo Kathryn, postala je skorz probavljiva, u početku je njezin muž se činio bolji al sad on radi drame too much..
šta se Bay tiče - apsolutno se slažem, iz minusa je došla u plus i prešišala Daphne. Baš me pozitivno iznenadila I povrh svega, više mi Daphne nije nimalo vau, mislim da nakon ove epke sam počela drugačije gledat na njezin lik.


Quote:
Tily13 kaže: Pogledaj post
Živcira me što se Melody i Regina toliko zalažu za zajednicu gluhih, da se tako izrazim....

prvo Regina s onim ako Daphne dobije aparatić, neće biti niti na nebu niti na zemlji, niti u svijetu zvukova niti u svijetu tišine.....bolje ti je da ostaneš gluha, wtf?

a sad melody s tim zalaganjem za vezu sa također gluhom curom....kakve su to spike?
U početku me nerviralo kako Regina nije za to da ova ima aparatić, sad malo manje, nije ni meni najjasnije to protivljenje

al za Melody i šta se protivi toliko to mi je apsurd samo takav, nakon ove epke mi se čini ko neka čangrizava ogorčena stara baba koja ima iza sebe propali brak i ne zna se s time nostiti pa frustracije liječi na drugima
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 21:31   #69
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
al za Melody i šta se protivi toliko to mi je apsurd samo takav, nakon ove epke mi se čini ko neka čangrizava ogorčena stara baba koja ima iza sebe propali brak i ne zna se s time nostiti pa frustracije liječi na drugima
I meni. Bay joj se ne sviđa, a očito samo zato što čuje.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 20:08   #70
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
I meni. Bay joj se ne sviđa, a očito samo zato što čuje.
takav sam i ja dojam stekla, kao ful je protiv toga da se petljaju gluhi i ne gluhi a ne bi da ima ijedan valjan argument - jer ono šta ona servira kao takav ne da ne drži vodu nego ne drži
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 14:20   #71
Evo, i meni je sad Daphne postala antipatična. Ono na početku epizode kad joj Emmet govori da mu se sviđa Bay, a ona mu kaže 'ne'. Dobro joj je rekao da ne traži njeno dopuštenje. I ono na kraju kad Bay jasno daje do znanja da će se boriti. Emmet ju je čekao godinama i sad ga odjednom primijećuje, sad kad on više ne ide za njom ko pesek i kad mu se sviđa druga. Bolnije je što je ta druga upravo Bay.
A Bay mi je sve draža.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 15:23   #72
Angelo - hot, hot, hot! Daphne je derište! Nadam se da će malo taj lik promijenit u drugom dijelu sezone. Sviđa mi se kako je Emmett progovorio zbog Bay, mislim da su stvarno dobri zajedno. Bay mi je trenutno najdraži lik u ovoj seriji i baš ugodno iznenađenje.
jele86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 19:22   #73
Budući da je ovo bilo "polufinale" nekako sam očekivala nešto vau, jest da nije bilo ništa vau, al sve u svemu solidno odrađeno. Zapravo sveukupni dojam ovih desetak epki je i više nego pozitivan baš me ABCF. super iznenadili ovim čudom.

Ajde da se i Angelo više pojavio, sad ispada da nije zapravo ništa od onog šta smo do sad mogli zaključiti o njemu, štoviše, čak se čini skroz simpa, al da ne trčim pred rudo suzdržat ću se oko formiranja mišljenja o njemu dok ne vidimo daljnji rasplet događaja. Jedino šta mogu reć da bi on i Regina baš bili skladni par, i ak joj fakat bude pomogao ko zna, možda i budu zajedno. Iako njušim hordu iz Pariza kako dolazi u obliku dedeka i bakice koji tjeraju svoju politiku

Zapravo svi likovi su mi postali ok, osim Daphne, i drago mi je da nisam jedina kojoj se mišljenje o njoj promijenilo. Zapravo ona me je i najviše razočarala od svih, od prvih epki kad je bila stvarno genijalna, pitam se u kojem je trenu krenulo to silaznom putanjom Bit će da kako je saznala da je Regina skrivala istinu itd... al dobro, manje bitno. Zapravo no comment na njezino današnje ponašanje.

Kathryn mi je skorz ok postala, prilično se urazumila, i u današnjoj epki kad sasluša Bay, drago mi je vidjeti da je normalna, u odnosu na početak.

Šta se tiče Bay - definitivno najveće iznenađenje sezone predraga mi je postala, zapravo najdraža od svih, cura je skorz normalna jest da ima svoje mušice, al se pokazala dosta zrela u zadnjim epkama. I drago mi je šta želi upoznat Angela i dat mu šansu.
I njezina veza s Emmettom, baš su bili danas divni, i kad mu kaže da možda djeluje čvrsta i jaka al da se lako lomi - preslatko i kad progovori zbog nje, ma divno Nadam se da će potrajati, i ful mi je drago šta nije odjebao Bay i potrčao Daphne, čisto jer bi se vjerojatno kasnije lupao glavom o zid.

I drago mi je da nije bilo Emmettove stare, odma je epka bila bolja
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 03:52   #74
lie, potpis na sve
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 15:20   #75
Upravo pogledala...

za tatu Angela, onako na prvu, ali vidjet ćemo što nam vrijeme nosi

naravno da će morati nekaj zakomplicirati, ali nadam se da se lik nije pojavio samo zbog love...

ostalo u svemu potpisujem lie, svojski odrađen komentar
__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 13:58   #76
Meni i Angelo nekak nije sjeo; nekak mi se čini da ima skrivene namjere iako mu se Bay "sviđa"
Daphne mi ide na živac
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 20:10   #77
Ni meni Angelo nije sjeo. Nemam baš dobar predosjećaj u vezi s njim. Možda ispadne pozitivac, ali iznenadilo bi me.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 23:11   #78
Badass Daphne me like

inače, sad pogledah zadnje dvije epizode, odlično su to odradili, serija mi je baš dobra postala i svi su mi likovi super

znači čekamo početak iduće godine

i da, ja stvarno mislim da su Sngelo i ona sestra to smislili zajedno da se dokopaju novca
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 17:03   #79
jos jedan obozavatelj, jedva cekam nastavak priče

bay i emmett su mi masu bolji od ove male.... vidim da vam je na pocetku ona bila simpatičnija, meni bas i nije, nekako su mi postale predvidljive situacije, i bilo bi bezveze da idu sparivat po shemi gluh s gluhim, di je tu onda drama, emmett i bay si masu bolje pašu ali ipak ce mislim ovisiti o publici što izglasaju s kime će koga sparit, ima na abc stranici pool, zasat bay i emmet vode 80%

što se tiče novopridološlog tateka ne bu na dobro,... on je dosao samo zbog para i vjerovatno je nesto smutio samo da se toga docepa i onda bye bye....

daphne ce se najvjerovatnije nakon muvanja oko emmetta spetljavat s wilksom, pa bude i tu zajedno nismo, buhu emmett, a ipak wilks... ne znam ali cini mi se da materijala za drugu sezonu baš i nema.... osim ako još štošta ne upetljaju......

super su mi ovi klipici što ekipa radi na youtube, najbolji momenti

http://www.youtube.com/watch?v=FCwrCXMZH-g&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=TrklxXwRQ7s
__________________
Naši blesavi neobrazovani stari, su toliko puta, pokazalo je vrijeme, pametniji od nas, obrazovanih i načitanih mladih!
KupiteKamasutru is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 08:49   #80
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Budući da je ovo bilo "polufinale" nekako sam očekivala nešto vau, jest da nije bilo ništa vau, al sve u svemu solidno odrađeno. Zapravo sveukupni dojam ovih desetak epki je i više nego pozitivan baš me ABCF. super iznenadili ovim čudom.

Zapravo svi likovi su mi postali ok, osim Daphne, i drago mi je da nisam jedina kojoj se mišljenje o njoj promijenilo. Zapravo ona me je i najviše razočarala od svih, od prvih epki kad je bila stvarno genijalna, pitam se u kojem je trenu krenulo to silaznom putanjom Bit će da kako je saznala da je Regina skrivala istinu itd... al dobro, manje bitno. Zapravo no comment na njezino današnje ponašanje.

Kathryn mi je skorz ok postala, prilično se urazumila, i u današnjoj epki kad sasluša Bay, drago mi je vidjeti da je normalna, u odnosu na početak.

Šta se tiče Bay - definitivno najveće iznenađenje sezone predraga mi je postala, zapravo najdraža od svih, cura je skorz normalna jest da ima svoje mušice, al se pokazala dosta zrela u zadnjim epkama. I drago mi je šta želi upoznat Angela i dat mu šansu.
I njezina veza s Emmettom, baš su bili danas divni, i kad mu kaže da možda djeluje čvrsta i jaka al da se lako lomi - preslatko i kad progovori zbog nje, ma divno Nadam se da će potrajati, i ful mi je drago šta nije odjebao Bay i potrčao Daphne, čisto jer bi se vjerojatno kasnije lupao glavom o zid.
A baš to, Lie - slažem se sa svime!

Mene je serija totalno iznenadila; skinula sam je neki dan čisto bezveze iako mi se sam opis nije uopće svidio, a kad sam vidjela da glumi mala kćer od Lukea iz Gilmorica, samo sam preokrenula očima.. i istina, bila mi je užasno antipatična u prvih par epizoda, a kasnije mi je baš postala draga, što je suprotan slučaj s Daphne.

Inače, Emmet & Bay su mi baš slatki, a pomalo se nadam da će Daphne završiti s Wilkeom, koji mi je baš simpa, i da će on u njoj probuditi neku bad girl Daphne - čisto da Daphne malo poludi zbog cijele situacije što će se definitivno dogoditi i događa se već i sad.. pogotovo još kad se i Angelo vratio.

Enivej, jeste skužili da je Angelo onaj Samanthin susjed iz prvog filma Seks i grad - onaj koji j**e sve živo? Samo sam čekala da Samantha od nekud dođe i da se baci na njega. Moram se naviknuti da je ovdje nešto hm.. čedniji.


Enivej, nastavljam gledati definitivno u siječnju!
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.