Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2013., 23:21   #981
Je li još tko pomislio da će eksplodirati bomba u onoj sceni kada sjede Saul i Mira i on počne odvezivati onaj nekakav paket, a kamera se naglo udalji




Solidno je to završilo na kraju, bilo je i vrijeme da Brody umre.
Song17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 23:24   #982
Ja sam pročitao negdje carrie dies i onda samo gledao kada će umrijeti, mislio sam kada su ih uhitili da je to to, gotova je
Yosemite Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 23:29   #983
Quote:
Yosemite Sam kaže: Pogledaj post
Pa smije, isto ko što se i smije izraziti negodovanje oko negodovanja o opadanju kvalitete serije Meni je to bezvze, pa prestaneš gledati, gleda tko želi, ne gledaš u izlogu cipele koje ti se ne sviđaju...
U biti ja sam samo ovdje odgovorio zašto se snima dalje jer je to i bilo pitanje (možda retoričko ali nisam siguran). Negodujte...
Pitanje jest bilo retoričko, postavljeno je iz očaja. Očaja radi toga što je (Dexter - odličan primjer) takvo prostituiranje postalo pravilo, a ne iznimka u licemjernom svijetu koji bi se trebao zvati umjetnost.

Puna su im usta "umjetničkih pobuda", "zadovoljstva kreiranja", "ponosa kvalitetnim proizvodom" i tome slično, a ne znaju stati kada toga nestane.
Muzu dok ide.

Da ti odgovorim na pitanje tko je toliko lud da stane s nečim u trenutku kada to nešto rastura kvalitetom i gledanošću - Britanci.

Ako su završili s onim što su htjeli reći i što su zamislili - jednostavno stanu.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 02:01   #984
Nekako mi je glupo Brody umro..mislio sam da ce biti dramaticnije...sve u svemu dobra sezona
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 15:23   #985
Slažem se da bi ovo trebao biti kraj serije. Lijepo zaokružena epizoda koja nema "loose endsa". Brody umre, carrie ide dalje svojim poslom, saul uživa u grčkoj. pa di ćeš bolje.

Sve je počelo s Brodyem, a s njim je i završilo.

Četvrta sezona bi mogla biti veliko razočaranje, ako ne smisle nešto jako bombastično.
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 15:48   #986
Quote:
Ajvz kaže: Pogledaj post
Pa što je ovo, ljudi Božji?! Ne mogu mi ovako završiti sezonu.
Gdje je sad forumašica koja je rekla da Damian ima potpisan ugovor na pet sezona? Ja sam joj potpuno povjerovala i opustila se.
Ja sam isto u šoku, , zbunjena i tužna. Oprosti i mene su prevarili.
Sve sam do zadnjeg mislila, ma nije moguće, izvući će ga nekako, svemirski brod s neba, bilo što,... pa čovjek ima ugovor na još sezona.

Al ništa, gotov je.
Sreća pa nisam vidjela spoiler. Sad kad ga vidim baš je bezobrazno tako boldano staviti. Da je barem bijelo pa tko hoće nek vidi.

Uglavnom, kad je već ovako ispalo, bio bi savršen kraj serije, iako je volim, al kad je gotovo, nek je gotovo.
Bojim se da će nastavak sve upropastiti.
Čisto sumnjam da su takvi genijalci da sad od ovoga mogu napraviti nešto dobro, vrijedno Homelanda.

Netko je pitao za onu scenu sa paketom,...kad se kamera udaljavala i je sam pomislila sad će bomba roknuti. Baš je bila navlakuša.
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 16:30   #987
da, jedino smisleno rješenje za dalje je da je ovo kraj serije. šta će mi serija kad je brody mrtav?
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:02   #988
Savrsen kraj serije. Serije a ne sezone.

Ocekujem neko sranje s Jawadijem.
Pablo is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:02   #989
Fail - svi sretni na kraju, nitko nikome ne zamjera, obitelj od Brodija nitko i ne spominje...
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 19:08   #990
Taj ugovor ništa ne znači, imao ga je i glumac koji je glumio Estesa pa su ga ubili na kraju druge sezone. I meni je žao Brodyja i Damiana Lewisa, ali četvrta sezona bi mogla biti najbolja još od prve jer su se riješili svih utega serije.
whataboutyoual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 19:23   #991
e da....ono kad carrie ide gledat javno smaknuće, jel još kome pala na pamet ona scena iz GoT-a kad arya ide na Nedovo smaknuće?
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 22:36   #992
Meni nije palo na pamet, valjda jer sam bila tako sigurna da će Brody preživjeti...

Slažem se sa većinom, dobar bi ovo bio kraj serije. Teško je zamisliti da će četvrta sezona biti jednako napeta kao ove prije.
Jedino mi je žao što se njih dvoje niti jednom nisu poljubili ove sezone. Ali dobro, Claire i Damian su više uspjeli prenijeti onom tišinom na mobitel pri zadnjem razgovoru nego bi drugi glumci uspjeli s pola strane teksta.
Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 23:41   #993
Quote:
Song17 kaže: Pogledaj post
Je li još tko pomislio da će eksplodirati bomba u onoj sceni kada sjede Saul i Mira i on počne odvezivati onaj nekakav paket, a kamera se naglo udalji









Solidno je to završilo na kraju, bilo je i vrijeme da Brody umre.

+1. A unutra friški kroasani zapravo...
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 01:46   #994
http://i.imgur.com/mcvbydA.jpg

__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 07:27   #995
Odlične prve dvije sezone. A onda ovo. Ovo je samo na trenutke bio Homeland na kojeg su nas priviknuli. Početak sezone jedno, kraj sasvim drugo, a sve bez neke posebne veze, smisla,... gotovo ni traga napetosti i neizvjesnosti na kraju svake epizode kao ranije. S obzirom na sve nabrojano još se serija dobro završila. Serija, ne sezona, jer ono što će slijediti će biti neka druga serija za izvlačenje novca, kao dobra krava koja daje puno mlijeka. Jer potencijala ima, u glumcima recimo, samo da ostave Brodyja da počiva u miru i smisle opet nešto originalno...
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 10:55   #996
Quote:
batsy kaže: Pogledaj post
da, ja sam mislo da će se to zbilja dogodit Ali dobro da nije
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 11:22   #997
ja sam se nadala da će dete jako brzo narasti, pa da će damian glumit njihovog sina koji će bit jako sličan ćaći.


kadli ono šipak, dete je curica



vidim da ste vi svi ostali silno razočarani, ali mene sad zaista drži ogromna znatiželja kako su oni zamislili sad radit sljedeću sezonu. u seriji koja je, u osnovi, ljubavna priča između dva lika, oni su sad jednog ubili. stvarno, stvarno me zanima što će sad dalje
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 11:55   #998
Finale - hrabar potez ili promašaj?

Nama se (MD i meni) baš čini promašaj. I baš je ko slučaj s Mentalistom, samo kaj je kod njega to bilo niti na pol sezone.

MD kaže da on ipak vjeruje da nije mrtav. Rekoh piše da službeno je. Ma živ je on. Inače nema smisla.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 12:04   #999
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post

mene sad zaista drži ogromna znatiželja kako su oni zamislili sad radit sljedeću sezonu. u seriji koja je, u osnovi, ljubavna priča između dva lika, oni su sad jednog ubili. stvarno, stvarno me zanima što će sad dalje
Pa sad će biti ljubavna priča s onim koji je živ i zdrav - Quinnom.

On će voljeti malu Brodycu kao da je njegova vlastita.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 14:17   #1000
Quote:
whataboutyoual kaže: Pogledaj post
Vidjet ćete svi vi hejteri tamo negdje u petoj a možda već i u trećoj sezoni kako je ova sezona dobra. I ja smatram da je prva bolja, ali kako vi ne osjećate 'u zraku' kako je serija i dalje vrlo kvalitetna.
Moj proročanski komentar od prije godinu dana na temu druge sezone. Pokazalo se da sam bio u pravu.
whataboutyoual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.