Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 00:15   #21
pročitala sam knjigu,sutra ću je vratit u knižnicu..pročitala sam je reda radi,ali se sve svodi na isto...takva debilana od knjige..inače sam pobornik tih think pink stvari,misli pozitivno,ali ovo...ovo je užas od knjige. A možda sam ja i previše knjiga na tu spiku pročitala pa mi se sad od svake bljuje
tasha_116 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 16:12   #22
Quote:
tasha_116 kaže: Pogledaj post
pročitala sam knjigu,sutra ću je vratit u knižnicu..pročitala sam je reda radi,ali se sve svodi na isto...takva debilana od knjige..inače sam pobornik tih think pink stvari,misli pozitivno,ali ovo...ovo je užas od knjige. A možda sam ja i previše knjiga na tu spiku pročitala pa mi se sad od svake bljuje
Ne zelim suditi, no kada si u stanju srociti ovakav komentar shvacam da ti se knjiga niti nije mogla svidjeti.
mislilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 18:02   #23
Quote:
mislilac kaže: Pogledaj post
Ne zelim suditi, no kada si u stanju srociti ovakav komentar shvacam da ti se knjiga niti nije mogla svidjeti.
Pa sto sudis onda kad ne zelis?

Nego, sto te konkretno odusevilo u knjizi da si u stanju krizariti za njenu navodnu vrijednost? Razmisljanju te nije naucila s obzirom na koji nacin si srocio gornju recenicu, NHF. Znaci knjiga ne uci o logici uzroka i posljedice sto je vidljivo iz prilozenog. O cemu uci?
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 20:00   #24
Quote:
r0nin kaže: Pogledaj post
Pa sto sudis onda kad ne zelis?

Nego, sto te konkretno odusevilo u knjizi da si u stanju krizariti za njenu navodnu vrijednost? Razmisljanju te nije naucila s obzirom na koji nacin si srocio gornju recenicu, NHF. Znaci knjiga ne uci o logici uzroka i posljedice sto je vidljivo iz prilozenog. O cemu uci?
Ja nit sam reko da sam izvkao neku veliku mudrost iz knjige ili otkrio tajnu zivota, al kakva god knjiga bila zalosno je reci da je sranje ili da ti se bljuje od nje.. Nisam imao namjer nikoga povrijediti al mislim da su ipak neke rijeci bile nepotrebne.
mislilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 20:02   #25
Quote:
mislilac kaže: Pogledaj post
Ja nit sam reko da sam izvkao neku veliku mudrost iz knjige ili otkrio tajnu zivota, al kakva god knjiga bila zalosno je reci da je sranje ili da ti se bljuje od nje.. Nisam imao namjer nikoga povrijediti al mislim da su ipak neke rijeci bile nepotrebne.
Čuj, nepotrebno je uopće komentirat izjave tipa "bljuje mi se" i sl. To ti već dovoljno govori na kojem nivou osoba funkcionira.
__________________
Implosive FM
Ravih is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 20:14   #26
Quote:
Ravih kaže: Pogledaj post
Ne zvuči nego JEST
Zašto se prodaje ista stvar u drugom pakiranju
__________________
Let the beat control your body.
InDaHaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 20:24   #27
Quote:
InDaHaus kaže: Pogledaj post
Zašto se prodaje ista stvar u drugom pakiranju

Zato što se porijeklo navedenog zakona različito tumači.
Najčešće se opisuju prilike u kojima on djeluje te razne tehnike korištenja tog zakona. Tu kreativnost dolazi do svojih beskonačnih formi.
__________________
Implosive FM
Ravih is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 20:26   #28
Mislim da je svaka tehnika korištenja ispravna, postoji samo one nama lakše i nama teže, ovisno o našem vjerovanju i predanosti toj vjeri
__________________
Let the beat control your body.
InDaHaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 20:28   #29
Quote:
InDaHaus kaže: Pogledaj post
Mislim da je svaka tehnika korištenja ispravna, postoji samo one nama lakše i nama teže, ovisno o našem vjerovanju i predanosti toj vjeri
slažem se
__________________
Implosive FM
Ravih is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.