Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2014., 11:21   #21
Niste spomenuli kolače s orasima. Obično bi se orasi sušili ujesen pa s ovim hladnijim danima čistili uz peć i bili bi najukusniji baš za za ovo razdoblje oko solsticija. Mmm... debele orahnjače.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 18:19   #22
kiseli kupus s domaćim njokama i kuhanom svinjetinom mi je bila prva asocijacija
naravno grah, onako ljuti na sto načina, iako to jedemo i kad je malo toplije (čitaj ljeti )

sarma, ali onako kako je moj stari pravi. volim sarmu, jedino što mi se pregadi jer se jede nekoliko dana u komadu, ostatak se zaledi i onda za par dana opet tura od nekoliko dana
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 20:41   #23
Sve s kiselim kupusom, hladetina, grah, čvarci, krvavice, slastice s cimetom, salenjaci...
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 21:19   #24
dugo mi je trebalo da zavolim poriluk, sad mi je jedno od omiljenih zimskih jela baš poriluk, skuhan na čušpajz sa ječmom i kuhani buncek pride
__________________
To die by your side is such a heavenly way to die.
*sara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 14:35   #25
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
i moja, tweetee!
ja se u to nikad nisam upustila, a trebala bi, dok još imam od koga naučiti

ont:
u zimska jela spadaju mi sva jela od kiselog zelja - sarma, sekeli, zelje s grahom, zelje s bučinim uljem kao salata
kisela repa s grahom ali s friškim mesom, ričet (ječam s grahom)

uglavnom....sve ono što nikako, nikad i ni pod kojim uvjetima ne spravljam ljeti
Zašto? Zašto sarmu ne bi spravljao ljeti? Možda je to bilo prije, kad kiselog zelja nije bilo 15.07. ali sad kad ga ima... ne pušim te sprehe zimsko jelo-ljetno jelo, bah... glupost.
Kao po ljetu mi treba nešto lakše? A zašto... plivam sat vremena... trošim kalorije vjerojatno i puno više nego zimi pa zakaj si ne bi maznuo 3 sarme s pireom , ili 3 tanjura sekelija ili pak grah s ljutim kobajama i hamburgerom
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 14:54   #26
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Zašto? Zašto sarmu ne bi spravljao ljeti?
ne znam za tebe, al ja recimo ne bi ljeti krčkala sarmu dve ure

al nije da je ne bi pojela da ju netko drugi skuha


btw...isto je i sa ostalim jelima koje si naveo
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:43   #27
a tu je caka.. ne bi kuhai al bi jeli. Respect (i ja isto tako nekako razmišljam )
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 21:03   #28
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
a tu je caka.. ne bi kuhai al bi jeli. Respect (i ja isto tako nekako razmišljam )
ne caka je da kiselo zelje ne može stajati do ljeta, može ako za zamrzneš ali ja sam veliki protivnik zamrzavanja kiselog kupusa ( bila raspravi u vezi toga na temi konobar vs gost)
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 21:12   #29
pa možeš po ljeti skiseliti zelje bez problema
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 21:14   #30
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
pa možeš po ljeti skiseliti zelje bez problema
možeš možeš , malo aditivića raznih i dobiš super fino kiselo zelje . samo kaj dobiš i kontaktni dermatitis od samo jedne glavice tog zelja kojeg si dirao
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 23:08   #31
Zašto?

Ja dok sam ljetos radio na moru nije bilo uvijek u trgovini za kupit kiselog zelja a svima se jela sarma/arambašići pa smo ga sami kiselili na brzinu. Za par dana se skiseli i odlično je...
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 05:04   #32
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Zašto?

Ja dok sam ljetos radio na moru nije bilo uvijek u trgovini za kupit kiselog zelja a svima se jela sarma/arambašići pa smo ga sami kiselili na brzinu. Za par dana se skiseli i odlično je...
a kako ste ga to skiselili na brzinu ?
i usred ljeta ?
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 09:35   #33
Zelje se dobro nabije u staklenku i zasoli svako malo, a pri vrhu se ostavi malo mjesta i pritisne se čašom. I tak se ostavi 5-6 dana na toplom. To je za manje količine I naravno ne radiš od domaćeg mladog zelja jer ga još nema, ali je po meni dobra alternativa, ako hoćeš svoje kiselo zelje po ljeti
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 10:48   #34
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
pa možeš po ljeti skiseliti zelje bez problema
Zašto ga kiseliti... pa maltene u svakom supermarketu imaš kiselo zelje i 01.08....
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 10:52   #35
A kad neki ljudi ne žele kupovno radi aditiva i ne znam čega domaće je domaće i te stvari
Meni je ono s placa skroz fino, a ak nema druge i kupovno iz trgovine je isto oke... Nećemo sad radit slona od zelja
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 10:05   #36
Nećemo... zato i jedem sarmu 01.08. a jeo bi i sušenog bunceka i restano zelje samo kad bi bunceka bilo u to doba godine... šmrc
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 20:28   #37
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Nećemo... zato i jedem sarmu 01.08. a jeo bi i sušenog bunceka i restano zelje samo kad bi bunceka bilo u to doba godine... šmrc
Pa sušenog bunceka u mesnicama ima kroz cijelu godinu.
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2021., 22:29   #38
Krenula sezona.

Police (krumpira).

Gulaši razni.

Grah-varivo.

Čvarci.

Kobase razne od kolinja.
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2021., 22:43   #39
Zimi mi je jako fino sekeli gulas i recimo krvavice iz pecni e da bude vani opna malo resh pecena uz restani.

A ljeti mi se jedu hladne povrtne stvari, spaghetti AOP carbonara peppe e cecce, neka arapska i perzijska jela, baba ganush i tak. Uz ribu rakove i skoljke. Jednostavno bolje pase vani na terasi na vrucinama nego zimska jela.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2021., 23:06   #40
Prošli tjedan sam se ubijao u sekeli-gulašu 2 dana
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:17.