Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Iza katedre

Iza katedre Rad i bivstvovanje u sustavu znanosti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2015., 20:25   #181
Quote:
Psycho Mantis kaže: Pogledaj post
Kod koje je osiguravajuće kuće najjeftinija polica osiguranja od nezgode i odgovornosti?
Euroherc.
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 03:14   #182
Pozdrav, imam pitanje u vezi jezičnih razina. Ako npr. treba B2 razina iz engleskog jezika, da li je potrebno priložiti potvrdu o položenom tečaju za tu razinu ili je navedena razina razina samo smjernica koliko se treba znati strani jezik na inozemnoj obrazovnoj ustanovi?
Oblige is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 00:53   #183
Quote:
Oblige kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam pitanje u vezi jezičnih razina. Ako npr. treba B2 razina iz engleskog jezika, da li je potrebno priložiti potvrdu o položenom tečaju za tu razinu ili je navedena razina razina samo smjernica koliko se treba znati strani jezik na inozemnoj obrazovnoj ustanovi?
Da, zar ne piše to u natječaju?
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 18:16   #184
pozdrav, zanima me natječaj za stručnu praksu preko erasmusa iduće ljeto, dali je on u 12mj ili sad u 6mj, jer na stranici erasmusa piše da je prošle godine natječaj za praksu bio u lipnju, sad nema nikakvih informacija za ovu godinu ili bar ja nisam našao pa ako neko ima informaciju
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 06:21   #185
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
pozdrav, zanima me natječaj za stručnu praksu preko erasmusa iduće ljeto, dali je on u 12mj ili sad u 6mj, jer na stranici erasmusa piše da je prošle godine natječaj za praksu bio u lipnju, sad nema nikakvih informacija za ovu godinu ili bar ja nisam našao pa ako neko ima informaciju
Za zagrebačko sveučilište je na početku rujna.
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 00:35   #186
u 9mj je natječaj, tad ću biti drugi semestar diplomskog (na fsb je 3,5 +1.5) oće mi se gledat kod natječaja uspjeh iz samo diplomskog taj jedan semestar ili će mi se gledat i iz prediplomskog, pitam zato što jer mi prosjek na prediplomskom nije bas najbajniji
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 03:12   #187
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
u 9mj je natječaj, tad ću biti drugi semestar diplomskog (na fsb je 3,5 +1.5) oće mi se gledat kod natječaja uspjeh iz samo diplomskog taj jedan semestar ili će mi se gledat i iz prediplomskog, pitam zato što jer mi prosjek na prediplomskom nije bas najbajniji
Prosle god. uopce prosjek nije bio bitan, prakticki samo redoslijed prijava.
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 15:31   #188
Quote:
Štreberica kaže: Pogledaj post
Prosle god. uopce prosjek nije bio bitan, prakticki samo redoslijed prijava.
to mi baš i nema smisla, da neko dobije potporu od tih nekih 400 eura jer je neznam 2 dana prije se prijavio na natječaj...
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 11:12   #189
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
to mi baš i nema smisla, da neko dobije potporu od tih nekih 400 eura jer je neznam 2 dana prije se prijavio na natječaj...
Nema, ali tako je. No koliko sam shvatila prosle god. su za strucnu praksu (Sveuciliste u Zagrebu) gotovo svi dobili potporu, osim dijela onih koji su se prijavili bas zadnjih dana.
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 21:09   #190
Stipendija

Pozdrav!

Zanima me da li stipendija sjeda u kunama ili eurima? Ukoliko sjeda u kunama, da li ste te kune pretvarali u eure kako biste na razmjeni u stranoj državi mogli dizati novac?
Gdje ste išli i koliko ste još novaca trebali pridodati uz stipendiju? Ako je netko možda bio u Belgiji?

Hvala!
__________________
Broj ljudi koji te promatra je direktno proporcionalan gluposti onoga što činiš. (Murphyjev zakon)
caffeine girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 11:40   #191
Pozdrav svima!

Zanima me ima li ovdje itko da je išao ili ide na stručnu praksu u inozemstvo sa studijem kroatistike - jednopredmetni? Hvala Ako ne postoji, možete li pomoći gdje gledati, tražiti i sl.?
Rosemite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 19:42   #192
Kada ispunjavaš obrazac Erasmus+ Learning agreement for Traineeships (mislim na dio BEFORE THE MOBILITY) sve sam ispunjavaš ili jedan dio ti, a ostalo matični fakultet i poslodavac / mjesto za praksu?

Nigdje nije navedeno tko šta ispunjava. Ima tko da je već ispunio to sve da mi pomogne?

Hvala
miaiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 11:03   #193
Ima tko da ide u Prag na stručnu praksu idući semestar?
the bluest eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 02:36   #194
Ima li netko da planira u Veliku Britaniju na stručnu praksu idući semestar?
ti-na9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 17:20   #195
Pozdrav ljudovi,mene zanima buduci da cu ja ove godine upisat prvu godinu fax-a na FESB-u (ako upadnem) i mene zanima jel se ja mogu uključiti u erasmus bez obzira što ja polazim FESB ili ima to veze s odabirom fax-a?
__________________
Carry on
d1n0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 00:19   #196
Quote:
d1n0 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudovi,mene zanima buduci da cu ja ove godine upisat prvu godinu fax-a na FESB-u (ako upadnem) i mene zanima jel se ja mogu uključiti u erasmus bez obzira što ja polazim FESB ili ima to veze s odabirom fax-a?
https://elearning.fesb.unist.hr/mod/...w.php?id=41167

S time da ne znam s kojim institucijama sličnog karaktera UniSt ima sklopljen sporazum. Ugl, svaki fakultet bi trebao moći pružiti mogućnost razmjene.
__________________
<švrakopis>
</švrakopis>
alchajmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 00:24   #197
Quote:
alchajmer kaže: Pogledaj post
https://elearning.fesb.unist.hr/mod/...w.php?id=41167

S time da ne znam s kojim institucijama sličnog karaktera UniSt ima sklopljen sporazum. Ugl, svaki fakultet bi trebao moći pružiti mogućnost razmjene.
Ajd hvala ugl zanima me ta opcija jer sam zainteresiran u daljne doškolovanje u inozemstvu
__________________
Carry on
d1n0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 21:34   #198
Ekipa jel itko bio na Erasmusu u Estoniji ili Portugalu? Portugal je ustaljenija destinacija od Estonije ali svaka info je dobrodosla

Isto tako, Erasmus Mundus- Tajland?

Hvala
Bibii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.