Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2010., 23:17   #41
Ja imam moulinex roto fritezu sa dnom koje se vadi kad se ispusti ulje ili mast u mrežicu stane 1,5kg hrane po papirima nikad je nisam toliko natrpao
probao sam koristiti palmino ulje ali mi je bolja biljna mast
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 00:03   #42
neće to u moju kužinu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 00:19   #43
ja sam prije 7 i kusur godina u svatovima na poklon dobila tefalovu od 2,5 l je bila i onako malo šira nego obično, ali mi se nije sviđala mrežica jer je bila široka a plitka.
ne znam da li sam ju u godini sana koristila 15-ak puta, i to pretežno bih jednom ili dva puta ispekla krumpir u njoj i onda ispohala lignje pa bacila ulje.
koristila sam ulje baš za prženje za friteze, pakiranje u limenoj kantici od 3 litre i to bih imala na dva puta.

nije mi se sviđala jer je previše pare stvarala i oni mirisi se upiju u zavjese, tako da odmah nakon upotrebe generalka kuće.
prošle godine sam ju poklonila šogorici koja ju koristi gotovo svakodnevno.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 14:26   #44
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
ja sam prije 7 i kusur godina u svatovima na poklon dobila tefalovu od 2,5 l je bila i onako malo šira nego obično, ali mi se nije sviđala mrežica jer je bila široka a plitka.
ne znam da li sam ju u godini sana koristila 15-ak puta, i to pretežno bih jednom ili dva puta ispekla krumpir u njoj i onda ispohala lignje pa bacila ulje.
koristila sam ulje baš za prženje za friteze, pakiranje u limenoj kantici od 3 litre i to bih imala na dva puta.

nije mi se sviđala jer je previše pare stvarala i oni mirisi se upiju u zavjese, tako da odmah nakon upotrebe generalka kuće.
prošle godine sam ju poklonila šogorici koja ju koristi gotovo svakodnevno.
Da u zatvorenom je friteza lagano sranje zbog pare
samo 2 puta i bacala ulje treba bar 5 puta ispeči pomfrit da se dobi onaj pravi šmek
ta tkz ulja za friteze su ustvari palmino ulje jer je postojanije na visoke temperature od običnog
ali ubaci lignje unutra i onda ga stvarno možeš baciti ulje
ali se lignje bolje ispeku zbog veče temp. i ne špricaju po cijeloj kuhinji dok se peku
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 14:41   #45
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Da u zatvorenom je friteza lagano sranje zbog pare
samo 2 puta i bacala ulje treba bar 5 puta ispeči pomfrit da se dobi onaj pravi šmek
ta tkz ulja za friteze su ustvari palmino ulje jer je postojanije na visoke temperature od običnog
ali ubaci lignje unutra i onda ga stvarno možeš baciti ulje
ali se lignje bolje ispeku zbog veče temp. i ne špricaju po cijeloj kuhinji dok se peku
preko ljeta sam pekla samo 2-3 puta krumpir i onda pohala meso ili lignje i bacala, a preko zime sam znala i malo više puta u jednom ulju krumpir peći.

pa lignje sam i pekla u fritezi baš zbog toga da ne špricaju okolo a i ne moraš se zezat sa okretanjem, i budu ravnomjerno ispečene.
ulje nakon njih ne valja za ništa.

uglavnom dobra je to stvarčica kad trebaš nešto na brzinu ispeći ,ali kažem u zatvorenom prostoru je zeznuto.
tako da ne žalim za njom što sam ju poklonila dalje.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 18:46   #46
fritezu nikad nisam imala, a vjerujem da ni neću....
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 23:31   #47
Quote:
darija67 kaže: Pogledaj post
Zanima me dali netko ima onu fritezu u koju ide samo 1 kašika ulja..vidjela sam to u nekom prospektu i zanima me jeli to stvarno moguće i kako radi?????
Imam ju ja, to je Tefalova ActiFryhttp://www.tefal.com.hr/All+Products...ry/ActiFry.htm
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOdlična stvar....Mi ju dobili na poklon za vjenčanje....okus krumpira a ne ulja, savršena...pohala u njoj, pekla lignje, pileće rolice....
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 23:52   #48
razmislit ću o ovoj seninoj
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 13:13   #49
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
fritezu nikad nisam imala, a vjerujem da ni neću....
Ja sam jednu dobila na dar.
Nisam je ni otpakirala.Po sistemu "šalji dalje" i ja poklonila.Mladi par se obradovao.
hihihihi
Iskreno,ja ne znam kaj bih s tom napravom.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 16:30   #50
a jel ta tvoja bila za pečenje na žlici?

rekla sam da bi eventualno takvu, ali onu na 2 l ulja - to ne!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 17:07   #51
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
a jel ta tvoja bila za pečenje na žlici?

rekla sam da bi eventualno takvu, ali onu na 2 l ulja - to ne!
nemam pojam.
Nisam je ni raspakirala.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 21:34   #52
Quote:
seni001 kaže: Pogledaj post
Imam ju ja, to je Tefalova ActiFryhttp://www.tefal.com.hr/All+Products...ry/ActiFry.htm
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOdlična stvar....Mi ju dobili na poklon za vjenčanje....okus krumpira a ne ulja, savršena...pohala u njoj, pekla lignje, pileće rolice....
Neznam baš da je žlica ulja dovoljna ali izgleda ok a pošto tefal radi kvalitetne stvari mogla bi biti dobra
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 02:49   #53
Te friteze (bar one stare) su vražje naprave. Sve se zapari/smrdi dok se peče, poslije imaš litre iskorištenog ulja koje je najbolje bacit, a čišćenje je prava uživancija. Je. Doma kod staraca smo je počeli koristiti samo na balkonu, znači dok je lijepo vrijeme...

Ja ju ne bi u svom stanu. Radije ću peći deset porcija biločega u tavi...

I ne vjerujem u superfino "prženje" na žlici ulja. Ispečeno je, al sigurno nije isti rezultat ko kad se bućka u dubokom ulju. Puno stvari se može isto tak ispeć sa žlicom ulja na masnom papiru u pećnici - po meni je onda bolje kupiti par rola papira za pečenje i uštedjet na "fritezi".
coco zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 10:27   #54
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Neznam baš da je žlica ulja dovoljna ali izgleda ok a pošto tefal radi kvalitetne stvari mogla bi biti dobra
I više nego dovoljna, vjeruj mi, oduševila sam i frendicu s posla koja je u procesu nabave, a vjenčana kuma ju kupila sebi neki dan
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 10:30   #55
Quote:
coco zoe kaže: Pogledaj post
Te friteze (bar one stare) su vražje naprave. Sve se zapari/smrdi dok se peče, poslije imaš litre iskorištenog ulja koje je najbolje bacit, a čišćenje je prava uživancija. Je. Doma kod staraca smo je počeli koristiti samo na balkonu, znači dok je lijepo vrijeme...

Ja ju ne bi u svom stanu. Radije ću peći deset porcija biločega u tavi...

I ne vjerujem u superfino "prženje" na žlici ulja. Ispečeno je, al sigurno nije isti rezultat ko kad se bućka u dubokom ulju. Puno stvari se može isto tak ispeć sa žlicom ulja na masnom papiru u pećnici - po meni je onda bolje kupiti par rola papira za pečenje i uštedjet na "fritezi".
Rezultat je bolji jer se ne upije deci ulja+možeš raditi na bilo kojem ulju jer se unutrašnjoist zagrije do 180 stupnjeva a to odgovara gotovo svim vrstama ulja, čim budem radila popmfri il neku drugu verziju, zalijepim sliku tu...
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 10:33   #56
ovdje se raspravljalo nešto više o njojhttps://www.forum.hr/showthread.php?t=266145&page=2
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 02:51   #57
Quote:
seni001 kaže: Pogledaj post
Rezultat je bolji jer se ne upije deci ulja+možeš raditi na bilo kojem ulju jer se unutrašnjoist zagrije do 180 stupnjeva a to odgovara gotovo svim vrstama ulja, čim budem radila popmfri il neku drugu verziju, zalijepim sliku tu...
Aj, baš daj, mene slike uvijek zanimaju i vesele
coco zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 13:51   #58
dajte mi pomognite

kak u fritezi napraviti liginje na pariški?, kak ih nutra stavljate, koje je ulje najbolje za liginje?

a to palmino ulje...ja to nebrem nigdje najti:ne zna?
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 17:07   #59
palminog ulja ima u Metrou.
karlos100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 20:00   #60
Quote:
komar20 kaže: Pogledaj post
dajte mi pomognite

kak u fritezi napraviti liginje na pariški?, kak ih nutra stavljate, koje je ulje najbolje za liginje?

a to palmino ulje...ja to nebrem nigdje najti:ne zna?
Euro alfa diskont imaš od 5L i 20L u kantama tamo je najisplativije
iako ja koristim biljnu mast bolje ispadne a što got pržio kad izvadim mrežicu sve se puno brže ocijedi praktički je krumpir suh
na pariški normalno kao i sve pohano samo onda sljedi čiščenje friteze
ali ni to nije problem 2 nove kocke biljne masti i to je to
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.