Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2011., 13:40   #81
Quote:
Frank Zappa kaže: Pogledaj post
Misliš na riblji restoran u čižićima?

Odličan je i zbilja da 3m od mora, parkiraš barku i na ručak)
Da Gospoja je super, pogotovo šurlice sa škampima uff
ne, baš u mjestu Klimnu .. mislim, uvala se zove Soline po mjestu na kraju uvale, al mi svi kaj dolazimo s kontra strane s čamcima ju zovemo Klimno ... znači kad se uđe s mora prođe se s lijeve strane velikim mol, to je ko neko malo remontno brodogradilište, uđe na lijevo i dva su restorana jedan do drugog (na 50 metara) .. uglavnom ovaj prvi, konobar ti priveže špage od broda ... ja za predjelo uzmem "bodulski pjat" sitne ribice frigane ..Žal se zove, sad sam pogledo ...
Frenky Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 17:36   #82
Mislim da se restoran zove Mala sten
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 21:57   #83
Quote:
Yvancheen kaže: Pogledaj post
meni definitivno Rivica u Njivicama jedan od najboljih u Hrvatskoj, kamoli ne na Krku
Definitivno se slažem s tom konstatacijom!
Ono što je najbolje u doba kad sam ja zalazio tamo jeste da je otvorena cijele godine za razliku od većine restorana.

Skoro pa bi se moglo reč da je Rivica "interna tajna sladokusaca"

Paše sve ..od ambijenta, preko posluge do jela...i naravno vinska karta je čak onda bila vrhunska! ( mislim na sredinu 80ih godina)
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 12:34   #84
Može tko dati neku konkretniju informaciju o cijenama?
tribequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 21:08   #85
Moram pohvaliti pizzeriu Dundo u Njivicama..
Dugo nisam jela tako izvrsnu pizzu s tako prefinim tjestom iz krušne peći..Sve pohvale
__________________
~ Meow cat
Please meow back ~ Baby Lasagna ~
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 12:41   #86
Može li tko reci kakve su cijene u restoranu/konobi Bracera u Malinskoj?? Svi hvale, ali o cijenama nitko nista....
Eli88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 14:15   #87
Quote:
Garbo kaže: Pogledaj post
Ove godine sam otkrila jedan mali restoran u Baškoj. Ne mogu se sad sjetiti kako se zove, ali nalazi se u ulici koja je paralalena s onom na obali, i to blizu onog dijela gdje je gat.

Malen je, ima romantičan ugođaj i zanimljiv je po tome što tamo svira jazz glazba. Nude uglavnom riblju hranu.

Vrlo romantično mjesto, pogotovo navečer.
http://www.koper.hr/bistrofrancesca/

Simpatično, opušteno.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 09:09   #88
Zvuči jako dobro. Meni je Baška inače simpatično mjesto. Nisam bio već par godina, a onda kad jesam, postojali su ugravnom tourist trap restorani. Ne sjećam se ni jednog koji bi bio OK. Ovo, međutim, djeluje jako zgodno.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 12:43   #89
Upravo sam si zato dao truda prisjetiti se kak se lokal zove i iskopati link.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 15:55   #90
Svake godine bez obzira gdje ljetujemo barem 2 vikenda u godinu idemo na nama najljepšu plažu Oprnu prema staroj Baški a poslije toga klopa obavezno u Puntu i to Ragusa ili Lanterna.U Ragusi je meni odlična meksička klopa a u Lanterni najbolje pržene lignje koje sam probala i to godinama već.
MOANI is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 22:17   #91
U malinskoj - bracera.
U dobrinju - nada.

Cijene u braceri vise nego pristojne. Nije skupo.

U dobrinju se jede specijalitet - domace surlice sa gulasom

Ragusa - losa ove godine, pokvarila im se klopa

Ups, u dobrinju se konoba zove zora, a ne nada. Moj bed
__________________
there is always a reason to smile.

Zadnje uređivanje štemajzl : 02.10.2011. at 22:05.
affirmation is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 01:17   #92
Evo ja sam u Krku iducih 10 dana. Koje konobe sad rade? Gdje ici na rucak? Moze i oko grada Krka....hvala!
quest11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 09:38   #93
Quote:
affirmation kaže: Pogledaj post
Ragusa - losa ove godine, pokvarila im se klopa
Nažalost, ovo moram potvrditi. Mm zna vlasnika, on i bivš žena se kolju za restoran i pitanje je ako će uopće raditi slijedeće godine. A šteta, voljela sam tamo ići.

Nego, mene je jako, jako ugodno iznenadila pizza u Valbiski, na suprotnoj strani od pumpe. Jeli tamo par puta, ništa posebno, ali prije par tjedana me pizza oduševila. Fino, tanko tijesto, ne previše pelata, taman, fin sir i odlična šunka gore
__________________
26.4.2011. stigao mali zmaj
hopeless_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 16:14   #94
Thumbs up

evo, moj prvi post na forumu. do sad nisam imala želju prijavit se za komentiranje,ali...
svake godine barem 5-6 puta idemo sa familijom na krk na nedjeljnje ručkove i od svih restorana koje ste nabrojali definitivno mi je najbolja cicibela u baški i rivica.
ali najveće razočaranje bila mi je konoba pud prevolt u milohnićima. spora i zbunjena posluga, nisu imali najobičniji sok od naranče u 7.mjesecu, donijeli su nam krivu narudžbu (janjetinu umjesto mrkača pod pekom) i još su bile same kosti pod pekom. i sve to uredno masno naplatili. maneštra, janjetina,palačinke i 3-4 soka 620 kn za 3 osobe.a ambijent...bez komentara
kasnije smo čuli da se otvorila još jedna konoba u milohnićima,Pud brest. i da je sve odlično,od ambijenta do deserta. vaše mišljenje?
nikicamikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 10:05   #95
Prevolt može biti ovakav i onakav, posluga je uglavnom 'opuštena', svašta se za njih može reći, al iz mojeg iskustva teško se može reći da su skupi.

Druga je priča koliko i takvi povoljni pružaju vrijednost za novac....

Onmo što mi je kod njih najbolje je pozicija na kraju sela i kad se gužva malo stiša, imaš osjećaj blaženog mira.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 21:37   #96
jedina prava konoba na cijelom otoku nalazi se u selu Poljica, neću ništa dalje reći, iznenadjenja prepuštam vama ..
__________________
Better to remain silent and be thought a fool than to speak out and remove all doubt
2nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 22:12   #97
Godinama se muvamo po krku i ja definitivno moram priznati da mi je rivica bila br 1
kažem bila. prvo, cijene su astronomske, no dobro to je rivica, kvaliteta je neupitna.
jedino kaj im priznajem da imaju najbolje šurlice sa škampima na obali.

Vrlo uvjerljivo br 1 meni zauzima Ulikva u Omišlju.
Dakle...Škampi od 30 cm s gradela, školjke ooš na buzaru oš na gradele od dagnje do jakobovih...
bez teksta sam. a cijena ni blizu rivice. ista jela sam jela u rivici i ulikvi i ulikva uvjerljivo vodi.
ribe kakve hoćeš, ma sve sve sve.

kad se sjetim kako su me opleli u rivici za 2 arbuna porcijaša 100 ojra dođe mi da sama sebi zaljepim šamar.
i još jedna kritika, nije im dobar kruh iako je domaći i na cugu se čeka...
ali ipak svako ljeto idem na šurle.
__________________
9.12.2010. upoznali smo svoj smisao života, našeg Ernesta <3
twisted.x.siste is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 23:30   #98
Quote:
2nice kaže: Pogledaj post
jedina prava konoba na cijelom otoku nalazi se u selu Poljica, neću ništa dalje reći, iznenadjenja prepuštam vama ..


Definitivno. Ostalo ne može niti uć u istu priču s njima... Iako, nikad nisam išao preko ljeta, pa ne znam dal se pokvare, ali van sezone je brutalno.
tripice is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 00:05   #99
Quote:
2nice kaže: Pogledaj post
jedina prava konoba na cijelom otoku nalazi se u selu Poljica, neću ništa dalje reći, iznenadjenja prepuštam vama ..
haha šališ se za Poljica!
Ragusa otišla u najam rastavili se !
Rivica se pokvarila kako su izmjenili milion kuhara i neznam šta ljudi misle da jedu friške škampe kad ih naruče u restoranu da jedete jadranske platili bi 500kn kg ako ne i više !
Barncin ,Orada najviše dolaze i Metroa kao i većina ostale ribe!
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 12:41   #100
Quote:
2nice kaže: Pogledaj post
jedina prava konoba na cijelom otoku nalazi se u selu Poljica, neću ništa dalje reći, iznenadjenja prepuštam vama ..
tri maruna

zakon
Bear is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.