Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2014., 13:15   #221
Nedavno

Vodnjanka u Vodnjanu standardno dobra, malo poskupili, grije samo na ognjiste i hladno za krepati unutra.

Orca Rovinj, standardno dobra, odlicne kobasice, jos ne rade svoj kruh, hladnjikavo, zeble me noge.

Kazun Pula velike porcije, solidne hrana, dobro otvoreno vino, prihvatljive cijene narocito imajuci u vidu porcije, njihov kruh,zagrijan prostor.

Jadruhi u Jadruhi ako se tako zovu, odlicna hrana, od njihovih zivotinja proizvedena, odlicne njihove rakije, domaci kruh i povoljne cijene, toplo unutra i toplo preporucujem.

Zimi mi smeta sparanje na grijanju, ako mi je zima ne mogu ni jesti ni piti.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 09:25   #222
Nitko nis ne jede? Nitko nis ne pise? Tipkam sama sa sobom.

Dajte ljudi.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 12:22   #223
Secesija, šta'š

Čekaj malo

Neee, izlazimo iz krize! Rekli na teveju!


Oštarije tour započinje, here we come

Da l' da plačeš il' da se smiješ
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 13:52   #224
Moja kartica i moje zelje se nikako ne mogu sastati. Klatiti po restoranima i kupovati knjige su mi jedini poroci. Putovanja sam smanjila, ovo jos ne.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 16:24   #225
Ah, želja tako puno, a mogućnosti tako male

Mi smo se u zadnje vrijeme malo više prehitili u drugu županiju

Opatiijskeee oštariijeee
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:52   #226
Neka preporuka za konobu u blizini Bala?
(ne daleko, ne skupo, solidno i ukusno)
Razmisljamo o Buicima (frend nahvalio) i o puli pineta (ali malo me zbunjuje, dvije nalazim, Zminj i Klarici ? )
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:06   #227
O Buicima pisem pohvale na drugom topicu, vise puta.

I o Pinu, u Zminju je, ima cudno radno vrijeme, sa pauzom pa provjeri, manji je pa i rezerviraj.

Klarice zaobidi kako god se zvali, bila jednom na nekoj festi, vino dijele na crno i bijelo.

Konoba oko Bala i Rovinja bas i nema.

U Balama je dobra La Grisa, nije jeftino.

Hvale Kancelira, nisam bila jako jako dugo pa ne mogu nis pametno reci. Ostali turisticki. Stancija Menegheti ne dela jos.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:20   #228
Buici? Istarska konoba? Ma daj, jedna od lošijih
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:32   #229
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
O Buicima pisem pohvale na drugom topicu, vise puta.

I o Pinu, u Zminju je, ima cudno radno vrijeme, sa pauzom pa provjeri, manji je pa i rezerviraj.

Klarice zaobidi kako god se zvali, bila jednom na nekoj festi, vino dijele na crno i bijelo.
Vino nas uopce ne zanima.
Ok, hvala...budemo vidjeli sto ce u datom trenutku biti opcija.
Quote:
Konoba oko Bala i Rovinja bas i nema.
Je, trazim...procitala sve teme, ali nista konkretno nema za preporuku.
Quote:
U Balama je dobra La Grisa, nije jeftino.
Znam, ali to nije nas izbor. I radi cijene, ali ne samo to. Imaju meni, proucila sam, nekako nije za nas.

Quote:
Hvale Kancelira, nisam bila jako jako dugo pa ne mogu nis pametno reci. Ostali turisticki. Stancija Menegheti ne dela jos.
Jelli smo i Kanceliru i u Istri.
Jedno i drugo, onako ok, nista posebno, ali posluzit ce ako nam se nece dati nikamo ici. Solidno, ne preskupo.
A Bembo?
Ta Stancija...cini se fensi/skupo ....pa opet otpada, ali ...kako ne radi, pa osmi je mjesec tu, vrhunac sezone?

Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Buici? Istarska konoba? Ma daj, jedna od lošijih
Svi dosta hvale. Frend kojem stvarno vjerujem po tom pitanju isto tako.
A misljenje jednog vegana ...sorry, ali nebitno ako ciljamo na meso.
Svakako, hvala na misljenu, javim ako smo bili, je li bilo ok ili si bila u pravu.
Problem je sto u sezoni svi oni nude manje/losije/skuplje nego u terminima prije i poslje navale turista.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 23:30   #230
Ja sam živjela u Istri u blizii i prošli smo dosta konoba. Nisam veganka. Svi oko mene su mesojedi. Al onak, hvala što si popljuvala moje mišljenje Očito averzija s drugih tema..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 23:42   #231
Nisam popljuvala tvoje mišljenje nego mislim da nam ne znači puno ako si vegan.
Nikakve veze s drugim temama nema, ali ako procitam dosta pohvala i jednu pokudu ipak ne vjerujem apsolutno tom jednom misljenju, a da zanemarim sve drugo, posebno frenda koji inace daje dobre preporuke.
To naravno ne znaci da nisi u pravu. U spici sezone mozda se i pokaze bas tako.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 23:46   #232
Nisam vegan, moj standard je uvijek fuži s tartufima uz bilo što drugo. Ali konoba nije samo hrana, to je i gostoprimstvo, ambijent, osoblje, porcije.. znači nije samo okus mesa. Meni barem.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 23:47   #233
Naravno. Ali ja eto ne volim tartufe.
Kakav je biftek?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 23:51   #234
Ne znam, dragi je jeo mislim nešto s boškarinom. Nije bio oduševljen. Meni recimo je pokazatelj stavljaju li listiće tartufa na vrh ili ne, ako stave samo tartufatu.. nah..
No ostavljam za pravo da je možda ukupni loš dojam, a nije bila gužva dapače praznjikavo, pokvario i dojam hrane.
Nitko nas nije ni pogledao dok smo bili a kamoli pitao je l treba nešto, niti ponudio desertom itd.
Uređenje unutra je očaj.. i tako.. javi kako ti je bilo.. A moja numbero uno je još uvijek Vela vrata Beramu..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 23:54   #235
Neda nam se daleko. Mozda odemo, a mozda i ne. Ovisi o trenutnom raspolozenju i ponudi u Istri i Kanceliru.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 00:18   #236
Mir curke

Ja sam u Buicima bila posljednjih 5-6 godina u raznim kombinacijama barem 15-20 puta, bilo je dobro do odlicno. Zimi mi je bolje, cijene su srednje, konobar je smotan, restoran je cist i uredan, nije fensi nego zapeo malo u vremenu ipak jako dugo radi,imaju stolnjake ( ne volim restorane bez stolnjaka), domaci kruh, prsut, divlju ribu, fino maslinovo, istarsko, terasu na kojoj nije pretoplo.

Generalno je u Istri bolje u proljece i zimi.


Bembo i Mali mol su slicni kao Istra i Kancelir koliko cujem, Toni je gori, navodno problemi unutar obitelji pa se vidi na poslu.

Stancija se renovira i otvaraju navodno krajem sljedeceg mjeseca, izgleda se oduzili radovi.

Razmisli da odete do Vodnjana ili Valbadona, blize nego u Buice ako ste locirani oko Bala. Ili Rovinj, Lim mozda.

Kako god, zelim vam dobru klopu i javi kako je bilo
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 18:00   #237
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
A moja numbero uno je još uvijek Vela vrata Beramu..
Sori, moram, Ber-mu

Mislim da Pino u Žminju radi jednu smjenu, popodne. Nisam sigurna, ali ako treba, mogu provjeriti. Tamo je dobra hrana, jednostavna, domaća, nije široka ponuda i sezonska je.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 19:12   #238
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Sori, moram, Ber-mu

Mislim da Pino u Žminju radi jednu smjenu, popodne. Nisam sigurna, ali ako treba, mogu provjeriti. Tamo je dobra hrana, jednostavna, domaća, nije široka ponuda i sezonska je.
opet

Imam li dobar broj? 098 9911795 ?
(ako znas od kada radi, napisi, molim te)
Pretpostavljam da cemo biti lijeni (malo vremena) ici bilo gdje, opcija Buici je zanimljiva, ne bi isla toliko puta da nevalja...Puli vjerojatno nije opcija zbog radnog vremena, ali za svaki slucaj...
Pase nam jednostavno. A ako nema stolnjaka jos i bolje.

Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Bembo i Mali mol su slicni kao Istra i Kancelir koliko cujem, Toni je gori, navodno problemi unutar obitelji pa se vidi na poslu.
Toni je nesto trece? (tj. peto)
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 20:02   #239
Toni je ona pizzeria preko puta nogometnog igralista, davno je valjala, mozda je i ime promijenila.

Odi kod Jure u Rovinj, nije konoba ali je odlican, rezerviraj, opis za dolazak i parking imas sa par slikica na susjednom topicu. Ima pauzu od 15 do 18. Od Bala do njega ,Rovinj, ima 12 km, do Zminja 18-20, Lima 12 km, Vodnjana-Pule oko 18, Buica 30, Berma i 50, sve u jednom smjeru pa razmisli.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 20:15   #240
Evo, radim na tome
Javim se kasnije.

Toni u Balama?
Nekad je meni tamo bilo dobro, pasta i pizze, ali nisam stvarno bila već dugo, Mm je nešto bila pisala da su se pokvarili
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.