Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2014., 14:01   #21
Quote:
mary1984 kaže: Pogledaj post
Ja imam Smoothie maker i užasno se teško skida čaša. Borim se s njom i po 5 minuta. Inaće sam zadovoljna

a mozda i mora ici teze... ipak ne smije biti labavo pricvrscena jer bi onda pustala tekucinu na spoju sa mikserom...
s vremenom ce ici lakse... valjda...

a tak i potrosis par kalorija dok se boris s njom
Korben Dallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 14:07   #22
Quote:
Korben Dallas kaže: Pogledaj post

a mozda i mora ici teze... ipak ne smije biti labavo pricvrscena jer bi onda pustala tekucinu na spoju sa mikserom...
s vremenom ce ici lakse... valjda...

a tak i potrosis par kalorija dok se boris s njom
Problem je što je u početku išlo vrlo lagano i onda od jedanput počeo pružati otpor
mary1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 14:43   #23
Možda bi pomoglo da kažeš o kojem se modelu radi, pa da onaj tko ima takvog kaže ima li i on takvih problema, ovako sva priča baš i nema smisla.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 16:25   #24
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Možda bi pomoglo da kažeš o kojem se modelu radi, pa da onaj tko ima takvog kaže ima li i on takvih problema, ovako sva priča baš i nema smisla.
Imam ovaj https://fbcdn-photos-g-a.akamaihd.ne...7b884ec0513214
mary1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:24   #25
Ja imam Philipsov HR2105 i dobro radi samo se čini se već izlizao gumeni prsten i počeo je curiti. Da li netko zna gdje se mogu kupiti novi gumeni prstenovi?
Šlic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 18:49   #26
Quote:
Šlic kaže: Pogledaj post
Ja imam Philipsov HR2105 i dobro radi samo se čini se već izlizao gumeni prsten i počeo je curiti. Da li netko zna gdje se mogu kupiti novi gumeni prstenovi?
Ovdje.

Za neke Philipsove modele moraš kupiti cijeli novi vrč. Ako ih trenutno nemaju naručiti će ga iz centralnog skladišta i dobiješ ga za cca dva tjedna. Možeš naručiti telefonski, a kada dio dođe, poslati će ti SMS poruku.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 20:12   #27
Željela bih kupiti odličan mikser, koji ima jak motor, ali da nije pretjerano bučan te da je do cca 300kn. Postoji tako nešto na našem tržištu?
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 23:24   #28
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
Željela bih kupiti odličan mikser, koji ima jak motor, ali da nije pretjerano bučan te da je do cca 300kn. Postoji tako nešto na našem tržištu?

Ja koristim ovaj: http://www.elipso.hr/mali-kucanski/m...ORENJE-ME500N/

Godinama ga imamo i mama i ja, a ona se inace bavi slasticarstvom, i jako smo zadovoljne. Dosta je jeftin, motor mu je jak a sto se buke tice, ne znam sto smatras bucnim. Najbolje bi bilo da odes u neki od ducana koji ih imaju u ponudi i probas, pa sama procijenis da li ti je ok.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 00:15   #29
Hvala na odgovoru.
Nisam nadodala da bih htjela da ima posudu za miksanje.
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 07:10   #30
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.
Nisam nadodala da bih htjela da ima posudu za miksanje.
Mikser Silvercrest u Lidlu ima posudu, 300 W i tri godine garancije pa mi se čini kao dobar odabir.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 21:39   #31
Hvala! Pogledati cu ga.
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 13:11   #32
Preporuka!
evo ljudi samo da javim da imam http://www.ekupi.hr/BRAUN-MQ-745-APE...ER-365817.aspx
Koristim ga puno i jos nikakvih problema nema
nozevi su kvalitetni(skoro svakodnevno se smrznuto voce i povrce blenda vec skoro 6 mjeseci i nozevi su jos uvijek ostri ko britva)
posude isto tako i nisu primile niti boje niti okuse ko sto se to u nekim posudama zna desit
motor je jak i izdrzljiv
sve u svemu preporuka!
2_kotaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 22:46   #33
Ima tko preporuku za bledner koji ima malu zapremninu (manje od litre pozeljno) i da je generalno sto manji a da ima jake nozeve da moze smrznuto voce blendat? Jos i jefin k tome
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 07:54   #34
Onaj novi delimano za smoothie ti je 200 kn i zapremina je mislim 1l.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 09:54   #35
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Onaj novi delimano za smoothie ti je 200 kn i zapremina je mislim 1l.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
imate li iskustva s ovim delimano blenderom? ja sam jučer kupila delimano utile power blender i stavim jabuke narezane ali uopće ih nije isjeckao nimalo, iako je onaj nož vrtio... ne kužim jel trebam sitnije isjeckati voće ili što?
hvala
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 10:19   #36
moras staviti tekucine...
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 10:21   #37
Quote:
dunjaranka kaže: Pogledaj post
imate li iskustva s ovim delimano blenderom? ja sam jučer kupila delimano utile power blender i stavim jabuke narezane ali uopće ih nije isjeckao nimalo, iako je onaj nož vrtio... ne kužim jel trebam sitnije isjeckati voće ili što?
hvala
Potrebno je dodati tekućine, kako je već navedeno.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 10:39   #38
hvala vam na pomoći, već sam se skoro rasplakala
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 23:12   #39
Kupila ja jeftini Tristar ali ne blenda mi dobro ;( Jel vaznije kakve su i koliko ostrica ima ili koliko wata ima?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 05:40   #40
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Kupila ja jeftini Tristar ali ne blenda mi dobro ;( Jel vaznije kakve su i koliko ostrica ima ili koliko wata ima?
I jedno i drugo, ali i oblik vrča. Ako radiš samo voće, to ćeš riješiti i s nekim jeftinijim blenderom, ne baš s ovom tristar igračkom, ali imaš već blendera za 350-400 kn koji će dobro obraditi voće. Ako radiš gušće smjese bilo od povrća, koristiš li sjemenke ili ćeš napraviti i paštetu, preporučam ti jedan od ova dva. Za samo kućnu uporabu, besprijekorni su.

http://www.elipso.hr/mali-kucanski/b...N-JB3060-crni/

http://www.elipso.hr/mali-kucanski/b...-JB-5160-crni/


Cijene na linku nisu realne. Prvi, JB3060, može se naći za cca 600 kn, a drugi, JB5160, za 1000 kn.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.