Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2014., 10:21   #81
gipsy
gargamišamel is offline  
Old 18.12.2014., 11:09   #82
Hvala svima koji su glasali za mene! Mislim da je ovo bio zadnji natječaj na kojem sam sudjelovala kao natjecatelj.
Smislit ću i postaviti temu do kraja dana i nadam se da će vas što više sudjelovati.
Gipsyqueen is offline  
Old 18.12.2014., 11:15   #83
Makar je moj glas nevažeći ubrajam se u skupinu krasne slike, krasan recept, što reći, svaka ti čast

A zašto nećeš više sudjelovati? Ugovor s 24kitchen ti brani natjecanja na forumu?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 18.12.2014., 11:27   #84
Hvala!

Ma pobijedila sam valjda 10 puta i mislim da je to dovoljno. Htjela sam već ranije prijeći samo na izvannatječajnu temu pa su me neki moji frendovi forumaši iznapadali.
Gipsyqueen is offline  
Old 18.12.2014., 15:45   #85
Neka ti nama daješ svoje recepte i što je najvažnije savjete! Hvala ti za to! Za ostalo: hu kers!
Ali za idući natječaj: meseka! Predlažem: pečenke božične i novogodišnje, priloge uz to i kako ih marinirate, jesu li jabuke u praščiću još uvijek in ili??
ben2010 is offline  
Old 18.12.2014., 17:08   #86
Hvala, draga Ben. Nova tema je postavljena i kao što već tamo rekoh, nadam se da će vas što više sudjelovati.
Gipsyqueen is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.