Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2007., 01:37   #1
Kako dobiti na poker aparatu?

Kad ste vec poceli otvarati slicne teme ajd da se nadovezem.
Primjetio sam da kod duplanja " veca ,manja "nekad zna ispast kombinacija npr:dvije ili tri (nekad i vise)male ili velike crne ili crvene za redom,treba uvijek udarati na istu dok se ne promijeni boja .
badday is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 12:37   #2
Quote:
badday kaže: Pogledaj post
Kad ste vec poceli otvarati slicne teme ajd da se nadovezem.
Primjetio sam da kod duplanja " veca ,manja "nekad zna ispast kombinacija npr:dvije ili tri (nekad i vise)male ili velike crne ili crvene za redom,treba uvijek udarati na istu dok se ne promijeni boja .
Znam igrat taj poker, ali ga nikad nisam niti taknuo. Radi se o onom elektroničkom. Već duže vrijeme gledam prijatelje kako igraju - koliko dobiju, duplo ubace. Osobno mislim da su te elektroničke stvari namještene (što je apsolutno moguće). Čuo sam da u kockarnicama takve aparate "zategnu" na određeni postotak na koji će oni davati neke veće iznose. Također, što se tiče onog lupanja veća - manja, gledam ljude kako se vesele: "Yeah, pogodio/la sam!" A ja si mislim: "Nisi ti ništa pogodio/la. To ti je on dao da poduplaš..." Imam takav osjećaj (možda griješim, ne znam).

Jedini poker koji igram je onaj uživo. Kad ja vidim onog tko mi dijeli karte i kad znam da se igra fer, onda se ne ljutim ni kad izgubim. Ne želim da me one elektroničke gluposti pljačkaju.
__________________
Predzadnje uneređivanje Dr. Neo Cortex : 32-13-2007 pr. Kr. at 25:63.
Dr. Neo Cortex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 12:56   #3
Quote:
badday kaže: Pogledaj post
Kad ste vec poceli otvarati slicne teme ajd da se nadovezem.
Primjetio sam da kod duplanja " veca ,manja "nekad zna ispast kombinacija npr:dvije ili tri (nekad i vise)male ili velike crne ili crvene za redom,treba uvijek udarati na istu dok se ne promijeni boja .
Sad sam se sjetio jednog aparata koji je imao neku shemu s tom većom i manjom. Samo je ovisilo o tome koja je prva, veća ili manja. Jedan je tip masovno dizao pare dok nisu skužili i maknuli taj aparat.

Ajde pretpostavimo da je taj poker pošten (). Ne znam na koji princip on dijeli karte, ali čini mi se da ih nakon svakog dijeljenja (ruke ili kako se to već zove) miješa (baš ću danas provjeriti). Onda je to teško za pogodit jer imaš 55 karata (54 + joker) od kojih je pola većih, a pola manjih. Jedino ako aparat ima opciju sa hvatanjem sedmica koje se drugačije zbrajaju.
Znači, na početku su šanse (ako u obzir dolaze sve 54 karte) veća:manja=27:27 (50:50). Ako pogodiš, recimo, veću, onda su malo veće šanse da će sljedeća biti manja itd. No, ako u obzir ne dolazi svih 54 karata, nego se miču one koje su spadale u jedno dijeljenje (5 + broj zamijenjenih), onda su manje šanse da se pogodi ona boja (ili veća i manja) koje je bilo više u dijeljenju.

Odgovor na tvoje pitanje - teško. Jedino da te baš gadno krene sreća pa da digneš neki velik novac i odmah prestaneš igrat (takvog još nisam vidio). Inače, računaj na to da su ti pokeri i oni koji ih posjeduju uvijek u plusu. Uvijek se više novca ubaci u njih, nego što oni pljunu natrag.
__________________
Predzadnje uneređivanje Dr. Neo Cortex : 32-13-2007 pr. Kr. at 25:63.
Dr. Neo Cortex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 16:44   #4
Quote:
Dr. Neo Cortex kaže: Pogledaj post
Također, što se tiče onog lupanja veća - manja, gledam ljude kako se vesele: "Yeah, pogodio/la sam!" A ja si mislim: "Nisi ti ništa pogodio/la. To ti je on dao da poduplaš..." Imam takav osjećaj (možda griješim, ne znam).
Slažem se sa tobom ali volio bi čuti od nekog programera na kojem principu radi to duplanje,zašto nekad pogodiš a nekad ne.
badday is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 16:58   #5
Igrao sam relativno cesto prije poker i ponesto procitao o tome.
Koliko sam ja skuzio, naravno ovisno o casinu, aparat je namjesten(i to je normalno) da vraca odredjeni postotak od novaca koji se stavi unutra(kad se gleda ukupno).

Vani, u yebenim casinima, je to oko 95% ili tak nesh. Al tam se vrte milioni i ko zna koliko. Za kod nas ne znam kak to ide.

A za veca manja, koliko se sjecam, procitao sam da jednostavno se karte vrte uzasno brzo u memoriji i kad stisnes onda izbaci kartu na kojoj je stalo.

A kako dobit...eh..ja bih reko da ces dobit, tj. da imas vise sanse, da odes tamo, ne igras, gledas svu ekipu i gledas na kojem aparatu ekipa masovno gubi. I onda nakon njih sjednes i igras

P.S. Ne moras znacit da su svi aparati isti, naravno.
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 23:10   #6
Quote:
NeVeR kaže: Pogledaj post

A kako dobit...eh..ja bih reko da ces dobit, tj. da imas vise sanse, da odes tamo, ne igras, gledas svu ekipu i gledas na kojem aparatu ekipa masovno gubi. I onda nakon njih sjednes i igras
Mislim da je baš suprotno,neki aparati u određeno vrijeme samo daju a neki samo uzimaju bez obzira o količini love koja je uplaćena u njega.
Skužio sam još da neki daju dobre karte ali nedaju duplanja,dok drugi se daju duplati ali nedaju nikakve karte tak da u svakom slučaju pušing rođo.
badday is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 21:00   #7
ja znam da je onaj aparat di stavis par kuna pa lovis neke medice onom trokrakom rukom namijesteni, ljepo izracunas vrijednost medeka, cijenu zetona, odredis zaradu i postavis da svaki n-ti put stisne jace, ako bas taj put dode netko tko nije dobro namijestio zarada je dupla
batana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 21:04   #8
jednostavno,moraš imati sreće
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 10:19   #9
Ovisi o aparatu vjerojatno ali igrao sam zadnjih par dana u bircu i skuzio sam da kad duplas, naizmjence ti se pokazuju rijeci HIGH i LOW....e sad, treba pogoditi pravu tipku dok je bas ta rijec na ekranu. Ako pogodis prvu, sljedeca se jos brze izmjenjuje

Zvuci lako ali je i prvu tesko potrefiti ako nemas dobre reflekse
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 12:58   #10
Najveca greska u igranju je imati konstantno ili duze vrijeme isti ulog.
Tako uglavnom kuca dobiva.
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 13:17   #11
sve je to čista prevara i na tim aparatima nitko nikada nije dobio neku lovu....
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 13:34   #12
ja i moj dragi dobili smo jack pot 25 000 kn na onom aparatu koji spaja likove u linijama, ne na pokeru
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 21:56   #13
Quote:
Vincent Vega kaže: Pogledaj post
sve je to čista prevara i na tim aparatima nitko nikada nije dobio neku lovu....
Nije nikakva prijevara...a znam covjeka koji dobiva na tom

Poanta je da je aparat napravljen tako da dugorocno gledano ima malu prednost nad tobom i da polako gubis novac
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:08   #14
ja sam siguran jedino u to da vi svi nabadate kaj bi moglo bit, a zapravo nitko nezna. ajde netko ko zna, koji razumije i koji ima iskustva sa takvim aparatima (ako takvih ima)...
__________________
the chase is better than the catch...
Zalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:14   #15
Quote:
no idea kaže: Pogledaj post
Poanta je da je aparat napravljen tako da dugorocno gledano ima malu prednost nad tobom i da polako gubis novac
Kako koji aparat. Ne mora to bit dugoročno. Recimo, ako u nekoj birtiji imaš tri poker aparata i namjeravaš na tom osjetno zaradit, onda pokeru daš "malo" veću prednost.
Naravno, postoje ljudi koji imaju sreće pa pogode baš kad aparat namjerava izbacit neki veći iznos, a neki opet konstantno gube. Sve je to namješteno i ti pokeri i slične elektroničke igračkice uvijek više "progutaju" nego što .
__________________
Predzadnje uneređivanje Dr. Neo Cortex : 32-13-2007 pr. Kr. at 25:63.
Dr. Neo Cortex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:23   #16
Ne kuzim sto zelis reci...poker aparat je u prednosti nad tobom i s vremenom ces ti gubiti novce. Ta prednost ovisi o tipu aparata odnosno o tablici isplate, npr. koliko flush vrijedi u odnosu na ulog.

I ne, ne vjerujem da je namjesteno...cisto iz razloga da to nije potrebno, ionako dobivaju upravo zbog te prednosti koju sam ranije spomenuo. S tim da je ta prednost nekoliko posto uz savršenu igru, a vecina igraca ne igra savrseno
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:36   #17
Quote:
no idea kaže: Pogledaj post
I ne, ne vjerujem da je namjesteno...cisto iz razloga da to nije potrebno, ionako dobivaju upravo zbog te prednosti koju sam ranije spomenuo. S tim da je ta prednost nekoliko posto uz savršenu igru, a vecina igraca ne igra savrseno
Ispočetka sam mislio da su ti aparati pošteni (teško je dobit i bez varanja), ali sada više ne. Ne nakon što sam vidio kako ljudi cijelu subotu navečer igraju poker, a svi zajedno dignu jedva 200 kn. Gazda svako malo ide vadit novac iz aparata jer više ne stane u njega. Strava...

Jedan tip što radi u kockarnici je "priznao" da imaju poker-aparate koji se mogu "zategnuti" na određeni omjer ubačeno-isplaćeno.
__________________
Predzadnje uneređivanje Dr. Neo Cortex : 32-13-2007 pr. Kr. at 25:63.
Dr. Neo Cortex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:52   #18
E jebiga, ako su ih isli dodatno namjestavati onda je to druga stvar....iako mislim da u casinima ne smiju biti namjesteni jer imaju nekakvu kontrolu
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 10:07   #19
Quote:
no idea kaže: Pogledaj post
E jebiga, ako su ih isli dodatno namjestavati onda je to druga stvar....iako mislim da u casinima ne smiju biti namjesteni jer imaju nekakvu kontrolu
Imaju kontrolu ali i zakon im dozvoljava namještanje:

ZAKON O PRIREĐIVANJU
IGARA NA SREĆU I NAGRADNIH IGARA

Članak 63.

Automati za igre na sreću moraju biti tako konstruirani, odnosno podešeni, da na ukupan broj programiranih kombinacija isplaćuju igračima najmanje 80% od vrijednosti uplata za sudjelovanje u igrama na sreću u tromjesečnom razdoblju, uz bilježenje ulaza i izlaza mehaničkim brojčanicima.

Tako da zaboravite sve navodne šeme kako dobiti na aparatu,stroj koji je programiran da ti uzme novce je nemoguće nadmudriti.
dajrakije is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 10:46   #20
Pa ako dobro shvacam zakon, to onda nije ono namjestanje da te aparat sjebe vec je ovo ona prednost koju aparat ima pred tobom a ocituje se u tablici isplata

E sad, naravno da neces igrati na aparatu kojem je omjer uloga na full house i flush 7/5 ali ako nađes aparat kod kojeg je 9/6, povrat novca je oko 98-99%
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.