Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2010., 20:36   #81
našla sam si super stvari za siću tamo.
 
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 12:27   #82
meni mana ima ok robu za po ljeti, slatkih majica, tunika i šoseva.imali su akciju 2 šplati i jednu stvar uzmi gratis..super stvari i ok cijene.kvaliteta im nije jaca strana al može proc.
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 17:02   #83
meni su super njihove kratke hlače, 70 kn, kupiš 2 para svako ljeto, peri deri i baci
__________________
the great escape
deceptacon
exitmusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 15:38   #84
Htio sam si kupiti neku majicu ali sve su bljak.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 01:26   #85
Quote:
exitmusic kaže: Pogledaj post
meni su super njihove kratke hlače, 70 kn, kupiš 2 para svako ljeto, peri deri i baci
Da, to sam i ja napravila prošlo ljeto
Vidiš ovo mi je podsjetnik da moram naći nove modele za ovo ljeto.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:50   #86
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
meni mana ima ok robu za po ljeti, slatkih majica, tunika i šoseva.imali su akciju 2 šplati i jednu stvar uzmi gratis..super stvari i ok cijene.kvaliteta im nije jaca strana al može proc.
meni je mana kvalitetnija od zare. svarno imam puno odjece i raznih brandova ali mani skidam kapu. toliko im je udoban pamuk <3
__________________
<3
passover is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:58   #87
Quote:
passover kaže: Pogledaj post
meni je mana kvalitetnija od zare. svarno imam puno odjece i raznih brandova ali mani skidam kapu. toliko im je udoban pamuk <3
meni se nekako majice rašire gore u grudima.imam i ja dosta stvari iz mane jer mi je to jedini ducan sa odjecom za mlade na krku( dok ne odem u ri ili zg).eto imam jednu trenerku iz mane 2 godine i super mi je. malo se raširila, sad bolje stoji..
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 14:24   #88
Ja sam kupila samo 2 para kratkih hlača i jednu haljino/tuniku. Nisam nešto puno platila, a bome sam ih iznosila, non stop su mi bile u pogonu.
Majice nisam kupovala.
Dobila sam jednu zimsku s kapuljačom na poklon, super se drži , ali mi je boja relativno brzo otišla.
Može li se negdje online pregledati njihova kolekcija?
Svi dućani su mi van ruke po nekim šoping centrima, pa da ne bacam đir bezveze.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 14:51   #89
Ja si nikad ništa nisam našla tamo Možda zato jer nisam baš ni gledala najbolje, više preletila, meni užasno idu na živce one vješalice kaj su posvuda, nemreš se mimoić s još jednom osobom između njih.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 17:29   #90
otvorena je mana u imp. galeriji. danas je sve sniženo 30%
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 11:32   #91
Meni je MANA čist ok.
Može se naći stvari.
Imam nekolicinu stvari iz MANE i baš su ok.
Imam dva pulovera već duže vrijeme i još su kao novi. nisu se ni razvukli nit ikaj. A ono nije skupo.

A sad je valjda ,kako sam čula, u svim MANA trgovinama akcija...
Ma ok je,nije tako loše kako se pisalo ovdje.


Quote:
jedarce kaže: Pogledaj post
ja idem dosta često jer uvijek imaju neke akcije, kupujem ponešto za djecu (ionak se podere začas), roba je onak, nije neka kvaliteta ali za tu cijenu se može probrati jer je puno robe i stalno mijenjaju, nekad nađem i istih stvari ko u drugim dućanima a u pola cijene, svakako se isplati pogledati
e to sam i ja primjetila, mijenjaju dosta često kolekcije. Ma meni je kvaliteta doobra.
ThatGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 15:13   #92
Uf, ja stalno kupujem u Mani.
Da, često mijenjaju stvari, svakih tjedan-dva. Uvijek nađem ono kaj mi treba, a cijene nisu velike. Najskuplje stvari koje sam vidjela su bile oko 300 kn, i to uglavnom ogromne, debele jakne i sl. Majice su obično po 99, 69, 119... Hlače ne kupujem tamo, jaknu sam kupila jednu, 250 kn mislim, gaće... svašta.
Gonissetri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 00:54   #93
ima mana u importaneu . danas naišla, i bilo je ok stvari iznenadile me niske cjene.
gdje još ima u zg-u mana ? ( iako mi se čini da će sutra kad ja moram u šoping sve nekako biti rasprodano. barem ovo šta vridi ) .


netko je iznad napisao pregled kolekcije online ? postoji li to ? da si uštedim vrijeme ...
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 07:00   #94
Ima u Dubravi u bivšoj Nami.
Vestica koju sam kod njih kupila se toliko razvuče da je nenosiva. Ostalo što sam kupila je ok, ali ta vesta..
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 15:10   #95
Imaju sad taaak slatku kolekciju donjeg rublja i potkušulja (blagdanskih)!!
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 18:37   #96
Baš sam danas bila u Mani i ugodno se iznenadila

kupila sam set od dvije božićne krpe uz koju se dobi i jedna modlica za kolače i sve lijepo upakirano svilenom trakicom, ja sam naravno sve vrste kupila tj. 5 ih je bilo !



Svakome je cijena 23,00 kn a ko se kupi više od 3 komada dobiva se popust od 40 % tako da sam 5 komada toga platila 69,00 kn

Prezadovoljna
__________________
Just Cake The Cupcake
Tihana20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 23:22   #97
Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
Imaju sad taaak slatku kolekciju donjeg rublja i potkušulja (blagdanskih)!!
kupila!
ThatGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 13:01   #98
Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
Imaju sad taaak slatku kolekciju donjeg rublja i potkušulja (blagdanskih)!!
daaaaaaa!
i fakat se isplati, ja sam dvoje bokserice+potkošulju platila 38 kn čini mi se
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 21:36   #99
Tak i ja....mačke su mi super!!
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 01:01   #100
Imaju super povoljne skafandere i skijaska odijela. Ja sam svojoj curuci kupila slatki i skroz kvalitetni skafander za 139kn!
tenaTT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.