Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2012., 15:08   #361
imam u fiesti silver calcium akumulator koji je na izdisaju, mogu ga zamijeniti bilo kojim ili isto mora biti silver?
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:43   #362
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
imam u fiesti silver calcium akumulator koji je na izdisaju, mogu ga zamijeniti bilo kojim ili isto mora biti silver?
bitna je amperaža , ne proizvođač.

ali uvijek pali ona: koliko novaca toliko muzike.

girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 02:09   #363
Nisam ni znao da postoji tolika filozofija oko akumulatora!?

8 godina mi u škodi feliciji stoji Varta akumulator, neki jeftiniji. Auto kroz cijelu godinu stoji vani pod vedrim nebom, i po ljeti i po zimi uvijek je palio iz prve. Često ga ne bi vozio i po tjedan dana (pogotovo zimi) i opet bi palio od prve...

Evo tek sad nakon 8 godina mislim da je crko jer po prvi puta ne mogu uplaliti auto... tako sam i nabasao na ovu temu...
mario_bla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 08:14   #364
Quote:
stef_zg kaže: Pogledaj post
Može biti bitan, jer su kablovi obično dosta na knap.
jučer mi baš na knap - a + kratak i nema druge već + produžiti uz kvalitetan i jaki spoj odgovarajućim kabelom istog presjeka i sve šljaka normalno ,tako da ubuduće nemoram voditi brigu oko toga jel lijevi ili desni kad kupujem akumulator
ddarkok. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 09:47   #365
Što napraviti sa starim akumulatorom? Gdje se to u ZG odvozi?
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 10:36   #366
Preuzimaju ih benzinske i dućani koji prodaju akumulatore.
A možeš ga i prodat.
karlos100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 12:44   #367
Quote:
sinisa_7 kaže: Pogledaj post
Što napraviti sa starim akumulatorom? Gdje se to u ZG odvozi?
jučer prodao u CIOS sl.brod 1,70 kn/kg

a Cios imate i u Zg
ddarkok. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 08:45   #368
Kažu da su original akumulatori (prva ugradnja) trajni,
a kakvi su original (GM)opelovi akumulatori koji se navodno mogu kupiti u Opelovim servisima?
xstrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 08:37   #369
Gdje se može kupiti Beren akumulator u Novom Zagrebu ili Rijeci (prednost Kukuljanovo)? Drže li Metro ili Getro te akumulatore možda? Ili Bauhaus, Pevec? Tražim po internetu ko blesava, ali jako malo informacija ima.
ja-koja-jesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 08:57   #370
Quote:
xstrom kaže: Pogledaj post
Kažu da su original akumulatori (prva ugradnja) trajni,
a kakvi su original (GM)opelovi akumulatori koji se navodno mogu kupiti u Opelovim servisima?
Ja sam na svojoj Astri G prvi akumulator mijenjao nakon 8 godina i stavio opet original koji traje sad vec trecu godinu dok je s druge strane poznanik na istoj Astri, slabiji motor promijenio tri komada u 8 godina .

Po meni se isplati uzeti taj origigi.
kochzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 09:59   #371
Quote:
ja-koja-jesam kaže: Pogledaj post
Gdje se može kupiti Beren akumulator u Novom Zagrebu ili Rijeci (prednost Kukuljanovo)? Drže li Metro ili Getro te akumulatore možda? Ili Bauhaus, Pevec? Tražim po internetu ko blesava, ali jako malo informacija ima.
Beren u Berenu. Tokić i Krešo, Ciak ti isto prodaju akumulatore pod svojim imenom.
Oni to NE proizvode, rade se za njih tamo gje je jeftinija proizvodnja i brendiraju prema imenu trgovine.
Bilo koji brend sa dobrom garancijom od 2-3 godine možeš kupiti.
Ili možda pitaš za BÄREN?
http://www.beren.hr/beren.html
imandaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 21:58   #372
Quote:
ja-koja-jesam kaže: Pogledaj post
Gdje se može kupiti Beren akumulator u Novom Zagrebu ili Rijeci (prednost Kukuljanovo)? Drže li Metro ili Getro te akumulatore možda? Ili Bauhaus, Pevec? Tražim po internetu ko blesava, ali jako malo informacija ima.
Evo pa zovi!
http://www.beren.hr/kontakt.html
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 13:29   #373
Da li ima tko kakav info o trenutnim akcijama za akumulatore, na području Zg?

samo za info, originalni izdržao 11 i pol godina u Mazdi, samo malo previše traže za njih u ovlaštenom...
__________________
"Oh, what a day! What a lovely day!"
marcons is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 11:23   #374
Pozdrav svima,ne znam da li je pravo mesto za moje pitanje,naime imam akumulator kupljen prosle godine,auto nije vozen poslednjih osam meseci,i naravno ispraznio se,pa me zanima da li se ovaj akumulator moze napuniti ili da kupujem nov?Bila bih zahvalna ako bi neko odgovorio na ovo moje pitanje.
sorinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 12:53   #375
Quote:
sorinada kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,ne znam da li je pravo mesto za moje pitanje,naime imam akumulator kupljen prosle godine,auto nije vozen poslednjih osam meseci,i naravno ispraznio se,pa me zanima da li se ovaj akumulator moze napuniti ili da kupujem nov?Bila bih zahvalna ako bi neko odgovorio na ovo moje pitanje.
8 mjeseci?

baci jer je otišao skroz...

Možda se i da napuniti ali je kapacitet niti 3 % od originalnog...
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 18:09   #376
.

.zna li netko tko otkupljuje akumulatore na području rijeke ?
yd4d2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 23:35   #377
Quote:
marcons kaže: Pogledaj post
Da li ima tko kakav info o trenutnim akcijama za akumulatore, na području Zg?

samo za info, originalni izdržao 11 i pol godina u Mazdi, samo malo previše traže za njih u ovlaštenom...
Ima tih akcija koliko hoćeš, svatko ti uostalom daje neki popust na akumulatore samo je pitanje koliki.

Imaš Ciak - Velika Gorica -30%, zatim Akumulatori Baterije - Ribnjak - 25%, imaš Munju u Bauhausu po bagatelama cijenama ali nebih je preporučio uopće, ili možda Fiamm u Metro-u.

Uglavnom, da se naći kvalitetan akumulator po povoljnim i vrlo različitim cijenama i nikako ne kupuj nešto najjeftinije... to je u principu najskuplje...
Johnny_IC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 23:37   #378
Quote:
yd4d2 kaže: Pogledaj post
.zna li netko tko otkupljuje akumulatore na području rijeke ?
Metis - Kukuljanovo?
Johnny_IC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 20:53   #379
Quote:
sorinada kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,ne znam da li je pravo mesto za moje pitanje,naime imam akumulator kupljen prosle godine,auto nije vozen poslednjih osam meseci,i naravno ispraznio se,pa me zanima da li se ovaj akumulator moze napuniti ili da kupujem nov?Bila bih zahvalna ako bi neko odgovorio na ovo moje pitanje.
mozes ga slobodno napunit, neće biti ko nov ali ako ćeš u budučnosti pazit da ne stoji onda će te služiti.

Munja u bauhausu je s popustom od 35% skuplja od Munje koja se prodaje tamo u heinzelovoj "bez popusta"
mega2spin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 16:49   #380
Quote:
streetmachine kaže: Pogledaj post
Ljudi koji akumulator da kupim??Mislim na marku akumulatora,ostale podatke znam!
moja preporuka topla, slovenski akumulatori, ja sam zadovoljan zimi pali od prve
bugy86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.