Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2009., 02:03   #61
u utorak nakon odnosa decko je primjetio krv na kondomu..stavila sam ulozak i islo je par sati malo krvi kao pocetak menstruacije..ujutro vise nije bilo nista ali me boljelo skoro cijeli dan..jeli moguce da me prstima ogrebao ili nesto slicno jer par puta je slucajno malo jace...sljedeci dan me nije nimalo boljelo...dali da idem ginekologu zbog toga ili da cekam pa ako se opet dogodi onfa odem?
kawaii23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 02:06   #62
i da dodam bila sam na ultrazvuku 18.11.i sve je bilo u redu i vadila sam krv.isto sve dobro(za pilule)..a prije otprilike mjesec i pol sam imala upalu jajnika
kawaii23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 10:26   #63
Quote:
kawaii23 kaže: Pogledaj post
i da dodam bila sam na ultrazvuku 18.11.i sve je bilo u redu i vadila sam krv.isto sve dobro(za pilule)..a prije otprilike mjesec i pol sam imala upalu jajnika
A kakav je rezultat papa testa??
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:29   #64
Quote:
berna kaže: Pogledaj post
ej ja sam sa svojim deckom 3 put vodila ljubav 20-og je to bio prvi put i naravno ja krvarim vec 3 put pa dal je To normalno uzme li se u obzir da sam bila djevica prije 5 -6 dana
Draga...to je potpuno normalno...ne brini....
Iz osobnog iskustva jas čak krvarila do jedno mjesec dana svaki put nakon odnosa pomalo...tako da nema brige
Uživa i pamet u glavu
__________________
...ne padnete li tu i tamo znači da i ne radite ništa posebno novo...
Katrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 17:30   #65
Quote:
Katrina kaže: Pogledaj post
Draga...to je potpuno normalno...ne brini....
Iz osobnog iskustva jas čak krvarila do jedno mjesec dana svaki put nakon odnosa pomalo...tako da nema brige
Uživa i pamet u glavu
ok Hvala Katarina sada mi je lakse al cu svejedno morat na Ginekoloski sto je sigurno je sigurno
berna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 01:44   #66
Quote:
fantazy kaže: Pogledaj post
joj
zar se niko neće javiti s sličnim problemom
ja jednostavno ne vjerujem doktorici
ne mogu vjerovat da do krvarenja dolazi zbog nadražene sluznice
ovo je stara tema, ali najbolje je čini mi se otići kod privatnih ginekologa, budući vjerujem da se ipak malo više potrude, nego državni. Kao kod zubara ( iako su se zubari, apsolutno svi pokvarili, pa ni to više nije pravilo..)
BlueMarine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 16:36   #67
molim za pomoc!
redovito imam odnose s deckom i nakon sinocnjeg odnosa (razmak izmedu odnosa je bio 5 dana) primjetila sam malo krvi, mislila sam da je ranica u pitanju i da ce to brzo zarasti ali ujutro se pojavilo krvarenje(nije bilo kao menstrualno krvarenje) i popodne mi se javila bol u trbuhu (kao kod menstruacije)!
menstruaciju trebam dobit tek za tjedan i pol, a zadnje 2 godine dobivala sam je redovito i uvijek tocno..
napolitankaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 01:37   #68
Quote:
rose1985 kaže: Pogledaj post
Meni se isto dogodilo, ali bilo je jaako puno krvi, nista me nije bolilo, kasnije nije bilo nikakvih posljedica.
i meni...:S....bas me strah nez sta da mislim...:S
__________________
...bilo bi super ,bilo bi sjajno beskrajno....:(....
nutella1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 18:45   #69
Quote:
BlueMarine kaže: Pogledaj post
ovo je stara tema, ali najbolje je čini mi se otići kod privatnih ginekologa, budući vjerujem da se ipak malo više potrude, nego državni. Kao kod zubara ( iako su se zubari, apsolutno svi pokvarili, pa ni to više nije pravilo..)
pa nije bas istina za zubare...meni je moja izuzetno njezna jer se ja bojim zubara nisu svi isti privatnici su bolji 100% samo je banana sto za privatnike nema se para
berna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 00:25   #70
Quote:
LMS kaže: Pogledaj post
ehm, imala bi pitanje.. Ugl, spavala sam s deckom prvi put...davno. I nigdje ni trunke krvi.. Pa je onda bila malo poveca pauza kako nisam imala nikoga.. Nasla novog decka, pokusala spavat s njim.. i paf, em nismo uspjeli (poveci je) em ja prokrvarila.. po njemu i po plahtama :/ To me iznenadilo, no smirih se jer sam pomislila da mi je 'doslo na naplatu' sto nisam prvi put krvarila.. I danas probali opet, sve islo glatko, do pred kraj, kad sam ja opet () prokrvarila.. (opet plahte nastradale heh ) Nema nekog prevelikog razloga, bolilo me nista nije.. Ginekologu nisam isla, ici cu sto prije, no interesira me dal bi se trebala brinut? :/
uf, draga, ne moraš se brinuti. Barem nemaš neku osnovanu brigu, osim ako još dugo potraje.
ja sam prvih desetak puta krvarila, i bilo je bolno prva tri puta; znam djevojke kojima je isto tako bilo.
__________________
Težak je , al pošto njen je lično, ja i taj kofer volim :D
buzzmala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 17:01   #71
Quote:
buzzmala kaže: Pogledaj post
uf, draga, ne moraš se brinuti. Barem nemaš neku osnovanu brigu, osim ako još dugo potraje.
ja sam prvih desetak puta krvarila, i bilo je bolno prva tri puta; znam djevojke kojima je isto tako bilo.
istina meni je prva 3 puta bilo dosta bolno (Misici ako se ne varam) sada sve sjeda na svoje
berna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 09:59   #72
Vaginalno krvarenje

Vec sam se se sexala, i pukao mi je himen. Nedavno me decko prstenjacio i nakon toga sam vidjel krv na svojim gacicama??
crnaaaovcaaa is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 08.09.2010., 01:12   #73
neka mi netko kaze je li opasno ili nije kad se krvari nakon odnosa?..meni se to cesto događa a nisam jos isla kod ginekologa..
lulinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 01:25   #74
Odi, i neka ti napravi bris na klamidiju.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 02:34   #75
Molim vas da i meni pomognete savetom. Pre 8 meseci sam prestala da pijem Logest nakon 5 godina i od tad mi menstruacije traju jedva tri dana, dok su pre Logesta trajale celih 7 a za vreme 4 i bile su mnogo obilnije nego ove sada. Poslednja menstruacija mi je bila 17.8, a 1,9 sam bila kod ginekologa na redovnoj kontroli, uradjeni su mi brisevi, kolposkopija i papa test, dr je rekla da vidi malo crvenilo i da je to ranica (za koju znam od ranije), takodje mi je rekla da nije neobcino da mi menstruacija sad traje krace . Ultrazvuk mi je zakazan za 13.9. i tada cu znati rezultate svih tih testova. 4.9. sam imala peting sa deckom prvi put kad je on prstima ulazio u vaginu, nista grubo niti neuobicajeno. Od sutradan pa do danas (znaci tri dana) na gacicama imam krvavi trag, ne nesto mnogo, ne probije do odece ali ga ima... Prilicno sam zabrinuta zbog toga, pokusavam da povezem sa necim i jedino mi pada na pamet da ima veze sa ginekoloskim pregledom ili sa tim sto je decko radio (mada ne znam kakve bi veze moglo da ima...). Kod ginekologa ne mogu pre 13og jer se zakazuje pa ako imate neki savet bila bih zahvalna.
Walll-E is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 13:17   #76
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Odi, i neka ti napravi bris na klamidiju.
ali to mi se dogodi samo nakon malo zesceg odnosa..neda mi se kod ginekologa..izbjegnem ga kad god mogu..
lulinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 19:01   #77
Mogu ti se stvoriti male ranice ili ozlijedice kod žešćeg seksa. Nećeš ni znati da su dolje niti će ti stvarati probleme. Ali onda moraš biti svjesna da si dolje podložnija raznim beštijama.
Ne bi smjela tako razmišljati ako imaš odnose, ginekolog se tada (posebno kod krvarenja) ne izbjegava, već traži.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 10:35   #78
Krvarenje pri odnosu ...?Q??!?

nadam se da neko zna odgovor ....

sinoc odmah nakon spolnog odnosa pojavilo manje krvarenej, par kapi ciste crvene krvi...
Zadnje menstrualno krvarenje zavrsilo se sada u utorak. Pijem diane35 vec 4 godine zbog sindroma PCOS i kao kontracepciju. Ne mijenjam partnere (udata sam) ali posljednji odnos imali smo prije mjesecnice znaci prije 10tak dana.
Odnos nije bio bas grub ali eto recimo da nije bio ni pretjerano njezan.
Pri odredjenom polozaju osjetila sam manju bol, ali to moze biti i normalno zar ne???
Nisam bas bila ni previse vlazna u toku odnosa...

krv se pojavila kada sam isla obaviti nuzdu, malo me peckalo ... i kada sam se brisala vidjela sam krv na t.papiru i u wc.u



brine me sada otkud ta krv???
nikada mi se prije nije desilo (osim recimo dan prije mjesecnice ili dan poslije regularnog prestanka krvarenja ...)
jel moze biti spotting??
moguce je da sam malo nahladjena jer imam osjecaj da imam nekda potrebu cesce ici u wc




jos par puta sam sinoc isla u wc ... kao po zlu islo mi se 5x u wc dok nisam zaspala
prvi iduci put bilo je malo krvi na papiru
a jutros samo malo narandzzastkasto na dnevnom ulosku ( s tim da je to sigurno malo posljedica tj ostataka odnosa od sinoc)


kako da znam da li je hitno da se obratim svom ginekologu??

hvala
manubis
manubis is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.05.2011., 00:30   #79
Question Krvarenje nakon seksa

Djevojka i ja smo nedavno poceli upraznjavati seks. I uslijedila je menstruacija. Nakon sto je prosla, spavali smo, bilo je zestoko pa je nju cijeli dan kasnije sve bolilo, no tada dolazi do problema. Sutradan, pocela joj se krv javljat kao da ima menstruaciju! Zna li iko o cemu bi moglo biti rijeci? Svaka pomoc je dobrodosla...
SonnyBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 00:32   #80
Question

javljam se ponovno, jer njeno krvarenje traje vec peti dan danas i jos nije prestalo... ima li iko ideju o cemu je rijec?
SonnyBlack is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.