Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2010., 15:18   #301
Quote:
škašiškafnjak kaže: Pogledaj post
u redu


Najbolje je sto hajdukovci sad misle da imaju neku moralnu satisfakciju, kao da kod njih obitavaju samo crkvenjaci kao onaj sudac Marić
To to, spinajte ovo odma na Hajduk. Franjo vam /facepalma u grobu, njega bar nisu uvatili s rukama u pekmezu
__________________
'Vo je naša zemja
Lunatt is offline  
Old 26.07.2010., 15:18   #302
isprike SN ako nije njihova greška
B52 is offline  
Old 26.07.2010., 15:21   #303
Jesam ti lijepo rekao da kupiš tiskano izdanje...

Al zanimljivo je fakat ovo kaj si uočio...ili je istragu vodio neki diletant ili je jebeni tipfeler...

Jel Hajduk igrao s Rijekom prije tog finala kupa i je li Andrić bio isključen...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 26.07.2010., 15:21   #304
Quote:
despot kaže: Pogledaj post
lijepo je slušat da netko kaže i ovim šupcima iz novina/indexa što ih ide, nevezano je li Mamić kriv ili nije
Pročitaj još jednom svoj post, naročito boldani dio, pa možda shvatiš kakvu si glupost napisao
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Old 26.07.2010., 15:22   #305
Sve je to realna slika Hrvatskog nogometa....A jedan Bruno Marić je već dokazao da je čovjek za prljave stvari..dovoljno govori o njemu da ga je prije nekoliko godina tadašnji trener Cibalie Ivica Matković ošamario ,i pri tome zaradio suspenziju.
__________________
Prava demokracija...
rolex77 is offline  
Old 26.07.2010., 15:24   #306
Quote:
Lunatt kaže: Pogledaj post
To to, spinajte ovo odma na Hajduk. Franjo vam /facepalma u grobu, njega bar nisu uvatili s rukama u pekmezu
Neka institucije pravne drzave rade svoj posao
I franju nije trebalo uloviti u s rukama nigdje kad je on to radio na ocigled svih, kao u pravoj banana drzavici

Btw, Mamić ponudio 100 000 € svakom ukoliko se pokaže da su on ili njegov brat upleteni u bilo kakve nečasne radnje

"hajdukovce" samo jebe sto je mamić malo veća ribica od njih, sve je to isti kuratz...
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
Old 26.07.2010., 15:30   #307
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post

Jel Hajduk igrao s Rijekom prije tog finala kupa i je li Andrić bio isključen...
radi se o utakmici 2:1, par dana prije finala kupa (ono, Ahmad u 90. i tako to...)

Quote:
Rijeka - Hajduk 2:1 (0:0)

Rijeka - Stadion na Kantridi.

Gledatelja oko 8000.

Sudac: Igor Pristovnik (Zagreb) - 5

Žuti kartoni: A. Pamić, An. Sharbini i Ah. Sharbini (Rijeka), te Vejić, Kalinić, Ibričić, Andrić, M. Buljat i Pandža (Hajduk)
Quote:
83 - Opasan kontranapad Rijeke, Andrić je na oko 25 metara srušio Vedrana Gerca i zaradio žuti karton. Iz slobodnjaka je odlično u rašlje pucao Fernandez, no Subašić brani
B52 is offline  
Old 26.07.2010., 15:30   #308
Quote:
škašiškafnjak kaže: Pogledaj post
"hajdukovce" samo jebe sto je mamić malo veća ribica od njih, sve je to isti kuratz...
Navijače definitivno ne, ne bi tija Mamića na čelu kluba za 10 trofeja... Funkcionere možda i jebe, doduše ne možda, sigurno
MEP is offline  
Old 26.07.2010., 15:32   #309
Quote:
škašiškafnjak kaže: Pogledaj post
Neka institucije pravne drzave rade svoj posao
I franju nije trebalo uloviti u s rukama nigdje kad je on to radio na ocigled svih, kao u pravoj banana drzavici

Btw, Mamić ponudio 100 000 € svakom ukoliko se pokaže da su on ili njegov brat upleteni u bilo kakve nečasne radnje

"hajdukovce" samo jebe sto je mamić malo veća ribica od njih, sve je to isti kuratz...
Jel to neka vrsta mita???Za takvu sumu love se mora pokazati izvor gdje ju je zaradio.
__________________
Prava demokracija...
rolex77 is offline  
Old 26.07.2010., 15:35   #310
aha, tu smo...
Quote:
U tunelu Kantride nakon nedjeljnog derbija Rijeke i Hajduka, duboko razočarani porazom i okončanjem snova o naslovu prvaka Hrvatske, neprimjereno ponašanje prema sucu Igoru Pristovniku prezentirala su dvojica članova stožera Hajduka - pomoćni trener Dean Računica i kapetan Srđan Andrić.

U zapisniku kojeg je Pristovnik dopremio HNL-u, odnosno disciplinskom sucu Krešimiru Vlajčeviću i povjereniku za suđenju Josipu Breznom, jasno piše kako mu je Računica poručio: "Doći ćeš ti u Dalmaciju, j...m ti mrtvu majku", dok je pomoćnom sucu Igoru Krmaru Srđan Andrić rekao: "J...m ti mrtvu majku u usta".
Quote:
Disciplinski postupak bit će ubrzan zbog sutrašnjeg prvog polufinalnog ogleda Kupa između Dinama i Hajduka na Maksimiru, što bi značilo da će Hajduk ako se najave uistinu i ostvare, u jednoj od najvažnijih utakmica sezone morati nastupiti bez svog važnog kotačića i kapetana ekipe.
hmm, da... ovo malo bode u oči
B52 is offline  
Old 26.07.2010., 15:40   #311
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
Jesam ti lijepo rekao da kupiš tiskano izdanje...

Al zanimljivo je fakat ovo kaj si uočio...ili je istragu vodio neki diletant ili je jebeni tipfeler...

Jel Hajduk igrao s Rijekom prije tog finala kupa i je li Andrić bio isključen...
hajduk jest igrao s rijekom u rijeci 3 dana prije, 10.05., ali rezultat nije bio 3:1 već 2:1 i samo jedan gol je pao u nadoknadi, ananasov za pobjedu.

nije sudio svilokos, već pristovnik, nije bilo 8, već 10 žutih kartona i nitko nije dobio niti 2 žuta niti izravam crveni.

bar tako kaže transfermarkt, koji se navodi kao izvor i u SN.
ako lažu mene i ja lažem vas.

sad kad sam pročitao ovaj scan iz SN-a još manje vjerujem da se sve to dogodilo
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 26.07.2010., 15:41   #312
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
Navijače definitivno ne, ne bi tija Mamića na čelu kluba za 10 trofeja... Funkcionere možda i jebe, doduše ne možda, sigurno
Upravo i komentiram to iz tog kuta, sto se mene tice moze mamić u zatvor jos prekjucer...
K'o drustvo smo dno dna pa jos malo ispod toga
Koja je to ekipa ljudi iza kojeg bi stao? Canjuga? mamići? Kerum? Svaguša? Maršić (jel se tako zvao onaj sto je ostavio milijunske dugove nakon rekordne sezone hajduka u ligi prvaka?! ), jel to Marković? Srebrić?
Štimac?
Za stakore u drugim klubovima ni ne znam kako se zovu jer su presitni...

Ovo za 10 trofeja pod nekakvim "mamićem", mislis da je Kerum bolji? sad nakon 5 godina ne bi "slavio" da osvojite sllijedeca 2 prvenstva?!
Isto smeće samo vrti manju lovu (bar u nogometu) od mamića pa niti ne drma toliko....A posto smo u jadnom drustvu i drzavi, gdje se sve nenormalno "unormalilo" "veselis" se i ovakvim prvenstvima...mada vidis koliko po stanju na tribinama

Koja je to ekipa koja ce pocistit ovaj šljam!? Necemo se "ocistiti" jos 20 godina

Tako da se rađe onda zajebavam sa svim tim nego da trosim živce na njihove milione €

(btw, ovo nije post u stilu "nemamo bolje od ovih, ili "Kome da ja ostavim dinamo?" , ima boljih to je sigurno, samo mi se cini da su svjetlosnim godinama udaljeni od pozicija na kojima je ova kamarila )
__________________
IBRO

Zadnje uređivanje škašiškafnjak : 26.07.2010. at 15:47.
škašiškafnjak is offline  
Old 26.07.2010., 15:43   #313
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
radi se o utakmici 2:1, par dana prije finala kupa (ono, Ahmad u 90. i tako to...)

Aha, sad sam se i ja sjetio...Anas vanjskom za Ahmada, a ovaj pogađa otprve...

Ne kužim ni ja, očito su Švabe nekaj zabrijale...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 26.07.2010., 15:46   #314
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
aha, tu smo...


hmm, da... ovo malo bode u oči
Fakat, Andrić nije igrao u Maksimiru...

Quote:
Dinamo - Hajduk 3:0 (2:0)
Hrvatski kup, Finale, prva utakmica.
Maksimir, 20.000 gledatelja, sudac Marić (Daruvar)

Strijelci: 1:0 Mandžukić (13.), 2:0 Sammir (28. - 11m), 3:0 Mandžukić (57.)

Crveni kartoni: J. Buljat (34.), Linić (45.)

Dinamo: Butina - Bišćan, Lovren, Hrgović, Etto - Vrdoljak, Badelj (od 77. Chago), Sammir (od 90. Ibanez), Tomečak - Mandžukić, Sivonjić (od 84. Tadić)

Hajduk: Subašić - M. Buljat, Vejić, Pandža (od 30. J. Buljat), Šerić - Gabrić, Skoko, Linić, Tomasov (od 37. Maloča) - Ibričić (od 89. Bartolović) - Kalinić
Izvor
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 26.07.2010., 15:47   #315
evo video kako vrijeđa novinare
prosvjed is offline  
Old 26.07.2010., 15:47   #316
Tadašnjeg trenera Hajduka Antu Mišu zatekli smo u Puli, gdje sada brine druge brige, ali se načas vratio u ruho Hajdukova trenera iz finala Kupa:

- Mogu se na sve samo slatko nasmijati i prisjetiti se kakve smo sve tada imali sumnje u zakulisne radnje. Mogli smo samo kukati, ništa nismo mogli dokazati, ali doista nije bilo normalno kako nam je Marić sudio u Maksimiru – prisjeća se Miše.

- Tri dana prije igrali smo u Rijeci i bili smo strašno ljuti na suđenje Igora Pristovnika, a Bruno Marić bio je četvrti arbitar. Izgubili smo u zadnjim sekundama utakmicu na Kantridi, a i tada smo bili iznervirani suđenjem Pristovnika tako da ga je Andrić htio fizički napasti, zbog čega je po hitnom postupku bio kažnjen i nije mogao igrati u finalu Kupa protiv Dinama, a i Vejić je bio jako ljut... Nastojali smo se koncentrirati na utakmicu finala protiv Dinama da damo sve od sebe, a tamo nas je dočekao i zaskočio još gorim suđenjem sudac Marić... Ipak, zarekli smo se da ćemo u revanšu sve pokušati nadoknaditi i dokazati da smo Dinamu ravnopravni i malo je falilo, pobijedili smo sa 3:0 i onda izgubili na jedanaesterce..

http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=22512
Shab is offline  
Old 26.07.2010., 16:01   #317
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
evo... znao sam da s pravom pitam za prijevod... pričaju o utakmici koja se igrala u 5. mjesecu 2009. i onda kažu da je Andrić dobio crveni u utakmici s Rijekom (3:1) iz 17.8.2008. pa zato nije igrao finale

Mislim, možda i prijevod valja, ali ovo su oni "pretpostavljali" na svoju ruku onako, o kojoj bi se utakmici moglo raditi.. mislim, koliko retardiran možeš bit da tako nešto napišeš, nek se ostave novinarstva ako nisu za to...
Puno grešaka ima. 17.8. je Buljat dobio crveni karton pred kraj utakmice. Tada je Rijeka pobjedila 3:1. U studenom te godine pobjeđuje Hajduk 2:0, tu je pocrvenio Strinić 10ak minuta prije kraja. Pošto je tada bila L12, igrali su 3 puta međusobno. U zadnjem ogledu Rijeka dobija 2:1. Tad je ono Ahmad zabio na kraju. Ako se nevaram to je tekma u kojoj je Subašić skoro pogodio djete kad je iz bjesnoće nabio loptu u aut, u kojoj je Vejić pokazivao bosanski grb publici kad je zabio gol i kad je Armada izvjesila onaj transparent u vezi Hajdukovog gubljenja prvenstva. Baš u trenutku dizanja transparenta Ahmad je zabio. Andrić je nešto prigovarao u tunelu pa je suspendiran, tj. kažnjen.
Luyindula is offline  
Old 26.07.2010., 16:03   #318
odbijam vjerovati u ovo
Veko32 is offline  
Old 26.07.2010., 16:05   #319
usput, 17.08.2008. jest rijeka dobila hajduka 3:1, jest sudio svilokos, jest bio jedan žuto-crveni (ananas drugi žuti zbog skidanja dresa nakon što je dao gol) i jedan izravni crveni, al ne andrić, već buljat. i samo je jedan gol pao u sudačkoj nadoknadi...


e da, znalo se da marić sudi prije utakmice rijeka-hajduk...

edit: jebemu, moram brže pisati, uvijek me neko preduhitri
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 26.07.2010., 16:28   #320
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
odbijam vjerovati u ovo
znan kako ti je
qkac is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.