Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2007., 18:34   #61
Quote:
zizuana kaže: Pogledaj post
a koliko ti placas za vestija tretman?jer prema odgovorima ispred mi se ne cini cijena bas super i daj mi reci sta u tom salonu ne moze vlasnika biti prisutan,tako sam zakljucila ili osobno si ti tako izabrala ?
ovak...do sad sam svoje pse trimala i taj sam tretman plaćala oko 220kn po psu ...pa kad to zbrojiš...ehh i ni baš malo..obzirom da ja svoje ne vodim na izložbe nisu im potrebne te frizure i šminkanja i pudranja,odlučila sam ih malo rasteretiti tog čupanja dlake (kažu da oni to vole... ).U salonu ih pošiša,sredi nokte,žlijezdu ako treba,i koliko sam skužila možeš bez problema biti prisutna ali kao i ostali vlasnici pasa nemam baš dobro iskustvo pa rađe ostavim gospođu da u miru radi svoj posao,a kad dođem psi su super!Kad sam napomenula da nemaju trauma,odgovorno tvrdim da sam imala iskustvo sa šišanjem pudle koja je nakon toga imala rane!!! na capama od špage!!!! i kraste od brijanja njuške ...
sada plaćam šišanje koje je i inače jeftinije 220kn za oboje.
Elitni saloni bi me sad popljuvali....ali i dalje kažem cijena ne garantira kvalitetu.Za bobteile ne znam koja je cijena,i baš me zanima jer ih naprosto oboooožavam i oduvijek želim imati jednog takvog medonju!!!
svađalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 19:41   #62
bitno je da su psi zadovoljni (da nisu prestraseni) i da si ti zadovoljna njihovim izgledom,drugo je manje bitno.a ovo sta si napisala za pudlicu je prestrasno, e pa zbog toga je mene strah svoju pesicu ostaviti nekom i vratiti se za 2 sata a moja malicka da ko zna sta prozivljava.znam da su psi nemirni kad su u blizini vasnika ali bar znam da se psu nece nista dogoditi.to mi je najvaznije.
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 20:15   #63
Quote:
zizuana kaže: Pogledaj post
bitno je da su psi zadovoljni (da nisu prestraseni) i da si ti zadovoljna njihovim izgledom,drugo je manje bitno.a ovo sta si napisala za pudlicu je prestrasno, e pa zbog toga je mene strah svoju pesicu ostaviti nekom i vratiti se za 2 sata a moja malicka da ko zna sta prozivljava.znam da su psi nemirni kad su u blizini vasnika ali bar znam da se psu nece nista dogoditi.to mi je najvaznije.
jasno!!
možda mi jesmo pomalo potpali pod te pomodarske pritiske (tak me uvjeravaju) ..ali smatram da smo isto tako odgovorni vlasnici naših kućnih ljubimaca i da im je u današnje vrijeme potrebno puno više njege i HIGIJENE,naročito ljubimcima koji imaju tu "sreću" živjeti u gradu i na betonu,udisati smog i na šapama svakodnevno nositi ulja i razna sranja sa asfalta.prema tome,važno mi je da su mi psi čisti i zdravi,a jel bu zurka na krizantemu ili dr ...nebitno ...ionako sam do sada bila jako jako zadovoljna radom gđe.Tee Marovt iz salon Tim pet koja ima,voli,poznaje i stručno trima i uređuje westiće a i druge pse.cijene jesu visoke ali pas može iz salona drito na izložbu!kome je to također važno.....
od srca preporučam također!
svađalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 03:50   #64
Zna li netko da li postoji salon negdje na Trešnjevci?
Iz jednostavnog razloga što ću se zagubiti ako ću morat tražit na drugom kraju grada.
Inače,starog pesa sam vodila na šišanje,koštalo je 200kn čini mi se...i nikad više (kod njih)-dali su mu nešto za spavanje,jadan pas je došao doma u 16h a nije mogao stati na noge do idućeg jutra.Nije jeo,pio,išao van...kasnije sam tek saznala da je moglo doći do pothlađenja i dehidracije.
Tako da i vama savjetujem da birate samo provjerene ljude,jer nekima zaista nije bitno što se životinji može dogoditi...
starr* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 09:50   #65
Quote:
starr* kaže: Pogledaj post
Zna li netko da li postoji salon negdje na Trešnjevci?
Iz jednostavnog razloga što ću se zagubiti ako ću morat tražit na drugom kraju grada.
Inače,starog pesa sam vodila na šišanje,koštalo je 200kn čini mi se...i nikad više (kod njih)-dali su mu nešto za spavanje,jadan pas je došao doma u 16h a nije mogao stati na noge do idućeg jutra.Nije jeo,pio,išao van...kasnije sam tek saznala da je moglo doći do pothlađenja i dehidracije.
Tako da i vama savjetujem da birate samo provjerene ljude,jer nekima zaista nije bitno što se životinji može dogoditi...
Goldschmidt u Okićkoj. Prije sam tamo furala Codija, dobar je groomer, i veterinar po struci. Malo mi je daleko pa sam zbog toga promijenila groomera.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 11:16   #66
Frizer za psa

Naš frizer više ne radi i sada naša kujica 8 godina stara nema kome na šišanje.
Inače živimo u Gajnicama.
Vidla sam reklame za neke frizere ali frka me ostaviti je bilo kome ipak ima već godine.
Molim Vas pomoć i tople preporuke.
Nita je inaće križanac pudle i pekinezera.
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 11:24   #67
stvarno je teško naći dobrog frizera za psa, koji zna svoj posao, a da ima strpljenja, ja sam ih prošla dosta sa svojim psom i najbolje iskustvo imam s jednim salonom u dubravi, znam da je daleko (i meni je), ali nije mi žao svaki put ići tamo. zove sa vavaland, evo ti link na stranicu http://www.vavaland.hr/
rade dvije cure, jako su drage i pažljive, pas mi nije istraumatiziran kako je znala biti nakon nekih drugih salona...
ariella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 11:36   #68
da li ti odgovara salon na črnomercu? kod instiuta za tumore

žena je super, peseki vole ići tamo, ne traumatizira ih, a i nije skupa
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 11:48   #69
Quote:
ariella kaže: Pogledaj post
stvarno je teško naći dobrog frizera za psa, koji zna svoj posao, a da ima strpljenja, ja sam ih prošla dosta sa svojim psom i najbolje iskustvo imam s jednim salonom u dubravi, znam da je daleko (i meni je), ali nije mi žao svaki put ići tamo. zove sa vavaland, evo ti link na stranicu http://www.vavaland.hr/
rade dvije cure, jako su drage i pažljive, pas mi nije istraumatiziran kako je znala biti nakon nekih drugih salona...
I ja sam zadovoljna vavalandom! "Nasa" frizerka je na porodiljnom pa smo morali traziti drugu. Mene su dobili na simpa web stranicu
Salon je u Dubravi, jest da ti je malo daleko, ali meni se jako svidjelo. I pesici vjerujem
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 11:50   #70
U principu mi odgovara sve od podsuseda do trešnjevke. Samo da nije pre skupo, da ne režu ili kure pse sa mašinicama, da mi se pas ne vrati doma sa buhama i da primaju i popodne jer moram uskladiti i sina, muža, posao ma znate.
Ja sam inače veterinarski tehničar. Znam šišati ovce (stvarno).... ali jako sam osjetljiva na svog peseke čak nerealno tak da ju nemrem ni piknuti ni ošišati.....
Osim toga volim uredne frizere. Dok je Nita bila mala išli smo kod jedne od koje se uvijek vratila smrdljiva i s buhama, onda ju je jednom porezala, pa ju je drugi puta skurila s mašinicom, pa mi je pukao film.
Gledala sam stranice i našla Šapu i salon Lajka je li netko bio tamo?
Ariella ovaj vavaland mi je stvarno predaleko svejedno hvala.
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 12:15   #71
Quote:
sandra i marko kaže: Pogledaj post
U principu mi odgovara sve od podsuseda do trešnjevke. Samo da nije pre skupo, da ne režu ili kure pse sa mašinicama, da mi se pas ne vrati doma sa buhama i da primaju i popodne jer moram uskladiti i sina, muža, posao ma znate.
ma žena ti je super vole je i psi i vlasnici
stvarno nikad nisam čula niti jedne primjedbe
uređuje sve vrste pasa

ja platim 100 kn za trimanje foxterijerke + manikura

pošaljem ti brojček i adresu na pm
ima žena službeni salon, firmu ili obrt za koji sam ja naravno za boravila kak se zove, ali obzirom na pravila o ne reklamiranju - detaljij na pm
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 12:18   #72
hvala polly
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 12:57   #73
Meni bi bilo drago da ovdje napišemo i ime groomera ili ime salona za pse s kojim smo zadovoljni, ali isto tako i ime salona/osobe kojoj više ne bismo vodili svoga ljubimca.

Na kraju krajeva, ovdje govorimo poimence o veterinarima ili vet. ambulantama, našem zadovoljstvu/nezadovoljstvu njihovim radom ili ponašanjem. Zašto onda ne i o frizerima? Jedno je komercijalna reklama ili pokušaj reklamiranja, drugo je izražavanje svog iskustva. Ja bih rado znala vaša iskustva, pa bih voljela da to ovdje i napišemo. Telefoni mogu na pm.
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 13:11   #74
o.k. mi bili kod Goldsmita on nam je bio stvarno super uvijek je lijepo ošišao Nitu (što i nije baš lako s križancima) i bio je jako uredan i čisti ali kao što rekoh više ne radi jučer sam se čula s njim.
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 23:13   #75
nije baš u redu ostavit ime od žene i privat broj telefona

ali se senilna ja uspjela sjetit i imena salona

mambo
a za sve ostalo tu je googl
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 00:02   #76
Quote:
polly kaže: Pogledaj post

ali se senilna ja uspjela sjetit i imena salona

mambo
I moja Luna ide u Mambo. I super sam zadovoljna. I cijenom i uslugom. Luna je uvijek najljepše ošišani pas u kvartu - bilo da je frizura kraća ili duža. A drago mi je i što nema prenemaganja, a na koje sam (nekim drugim poslom) naišla u jednom drugom salonu. Preporučam.
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 00:06   #77
Jbg, a ja iz Dubrave idem groomerici na Tresnjevku.
Salon Teri, vlasnica Snjezana, tel 098 903 4403. Psi je obozavaju, trudi se oko svakoga, obozava sisati mjesance (nema onaj glupi snobovski stav kako samo rasni psi zasluzuju takvu njegu), vlasnik moze i ostati ako zeli, telefonom se dogovori termin i sve je super! Moja Nora ju doslovno obozaaaava, a nju nije tako lako osvojiti
huncut is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 00:13   #78
Quote:
huncut kaže: Pogledaj post
Jbg, a ja iz Dubrave idem groomerici na Tresnjevku.
Salon Teri, vlasnica Snjezana, tel 098 903 4403. Psi je obozavaju, trudi se oko svakoga, obozava sisati mjesance (nema onaj glupi snobovski stav kako samo rasni psi zasluzuju takvu njegu), vlasnik moze i ostati ako zeli, telefonom se dogovori termin i sve je super! Moja Nora ju doslovno obozaaaava, a nju nije tako lako osvojiti
joj ja idem kod nje sa svojim pekinezerom, samo na cetkanje naravno

uspije mu sve mrse iscetkati gotovo bez rezanja dlake i sto mi je najbitnije mogu biti cijelo vrijeme prisutna
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 22:41   #79
Svaka cast svakome, ali on je najbolji!

TIP TOP !!!!

Ovo lijepim sa jednog linka!

Vlasnik Boris Pegan ima 14 Godina iskustva uređivanja svih vrsta kućnih ljubimaca u Americi (Las Vegas, San Diego Hollywood) i Europi (Skandinavija i Hrvatska).


Nudimo Vam usluge kupanja, šišanja, trimanja, raspetljavanja i raščešljavanja dlake pasa i mačaka, kao i pranje zuba, čišćenje ušiju i pražnjenje analnih žlijezda.


Također kod nas možete kupiti kozmetiku za izložbene pse: Petsilk, Hansens, Miracle Coat, Winners Circle, Stuff, Tropical, Ring 5 i Top Performance.


Boris Pegan
Sopnička 36
10 360 Sesvete (Sopnica) " istoćno predgrađe Zagreba"
GSM: (099) 216 4200

http://tiptop.ipo.hr/
http://hotelzapse.googlepages.com/
http://hotelzapse.googlepages.com/o_nama
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 00:08   #80
cak i pranje zubi?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.