Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2009., 12:10   #1721
Quote:
EnzoGiovanni kaže: Pogledaj post
Ja sam u tenisu 24 godine u u životu nisam vidio suze na dodjeljivanju pehara niti u juniorima a kamoli u profi-tenisu.
Sta je ono Roger plakao pred dve godine na AO,minutu pred ili minutu nakon dodijele pehara?
Mislim s obzirom da enco u zivotu nije vidio da tenisac place pri dodjeli pehara,a sumnjam da se tako olako namjestio za samarcinu (iako pouzdano znam da voli samarcine),mora da se radi o nekakvoj minuti,u tome je caka.I to je ful bitno.
Ah drkarosi,prepun ih je net.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 02.02.2009., 13:14   #1722
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Prijatelju, voleja nama jer sa današnje igrače učilo udaranju sa osnove crte od malih nogu.
Kužiš? Nije ih se ni učilo igrati voleje.
Nadal je počeo igrat voleje (samo kad je siguran u poentiranje) tek nakon što je navršio dvadesetu. Vjerojatno je Toni odlučio dodati taj segment u igri.


već je hrpa toga napisana poslije ovoga, možda se netko i na ovo osvrtao ali ipak.

voleji nisu (uglavnom) napušteni zbog odluke nekih trenera da ih više ne podučavaju ili nedostatka talenta današnjih igrača da ih igraju. razvoj tehnologije reketa jednostavno ih je učinio neučinkovitima. noviji reketi puno bolje upijaju udarac i omogućuju bolju kontrolu, tako da se ne isplati izlaziti na mrežu. suparnik će te uglavnom probiti.

meni je žao zbog toga, servis-volej je poseban spektakl, volio sam takve igrače, samprasov tenis na brzim podlogama je svakako vrhunac, posebno slam-dunk , ali ne treba ne treba zbog toga kriviti današnje igrače. igraju onako kako moraju da bi bili uspješni s današnjim reketima.
Shurik is offline  
Old 02.02.2009., 13:50   #1723
Quote:
To_all_my_friends kaže: Pogledaj post


Slika govori više od 1000 riječi, pa prosudite sami...
Bolji kut nisi moga nać

Uglavnom, rasprava je od početka za kurac i jedna od glupljih na forumu...Kritizira se čovjeka jer je na trenutak pokaza jednu "veliku slabost" a to su emocije...
Ono is offline  
Old 02.02.2009., 13:53   #1724
Quote:
EnzoGiovanni kaže: Pogledaj post
akademska-inteligencijo,
reci mi KADA SI VIDIO da je netko na DODJELI PEHARA ZAPLAKAO kao plačipička?
Carlosov post iznad

http://www.youtube.com/watch?v=72lhUIp2GUw
drito u glavu

Uostalom, zašto nigdje osim ovdje nema ovakvih kritika prema Federeru?...Na niti jednom od medija koji su bez problema išamarali Djokovica nakon predaje...
Ono is offline  
Old 02.02.2009., 15:11   #1725
Evo jednog zanimljivog i lijepog teksta o jučerašnjem finalu, citirat ću zadnje rečenice:

"Svaki naredni susret dvojice najboljih tenisera današnjice mogao bi da bude teniski praznik, baš onakav kakva je bila današnja nedelja. Uz nadu da će biti lišen budalastih zapažanja komentatora Javnog servisa, koji je dirljivu provalu emocija kod velikog švajcarskog tenisera prokomentarisao rečenicom: „Šta mu je uradio Nadal“. Međusobna razmena pohvala koja je usledila na kraju svečanosti više je od puke kurtoazije. Rečenice izgovorene u mikrofon pred punim stadionom deo su vida komunikacije kojim je nadarena tek šaka odabranih – Rafael Nadal i Roger Federer govore tečnim jezikom velikih šampiona.
Tačno onako kako igraju."
Rogerer is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.