Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2006., 21:39   #21
onda jednostavno isključit internet pa nek si misli...mislio sam da će mu to sve dosadit..ali prevario sam se...

no budući da sad ima obveza zbog popravnih ispita (nije ga bilo u školi nekoliko mjeseci),a tako i prakse (zaostaci) neće imati vremena za takve pizdarije...

hvala vam svima, savjeti su i dalje dobrodošli...
vukovarac69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 21:56   #22
Quote:
Constantine kaže:
Ti očito nikada nisi jebao neku pičku?
...
A to za curom, ne znaš nikakvu prijateljicu ili bar njegovi prijatelji? Valjda ima neka za koju bi mogli dogovoriti spoj. Makar i preko Iskrice.
Ti si ocito kulturni tip tvrdje tikve koji vidi zene kao predmete, zar ne? Sta mislis, da ce se cura zapaliti na tipa ovisnika o online igricama od 19 godina? Mozda ces joj ti platiti picu i pivu pa ce onda sve ici glatko? Kak mislis da ce se decko ponasat kad mu narihtaju spoj koji ne zeli s nekom curom koja nema s njegovim interesima blage veze
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 21:57   #23
Quote:
vukovarac69 kaže:
neki frendovi su mi predložili da nađem nekoga da ga sjebe i uništi sve što je stvorio, pa da mu se nebi opet dalo otpočetka...i to mi je rekao jedan dečko koji je isto imao problema s tim nekoliko mjeseci...ali na svu sreću znao je stati na vrijeme...
Hm, dosta tukaca je nastavilo igrati i nakon šta su izgubili flotu.
Ako želiš to napraviti reci koji uni igra, znam neke jače igrače.
Kažeš nekom kad nije online i neka mu slupa flotu.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 21:58   #24
Quote:
vukovarac69 kaže:
onda jednostavno isključit internet pa nek si misli...mislio sam da će mu to sve dosadit..ali prevario sam se...

no budući da sad ima obveza zbog popravnih ispita (nije ga bilo u školi nekoliko mjeseci),a tako i prakse (zaostaci) neće imati vremena za takve pizdarije...

hvala vam svima, savjeti su i dalje dobrodošli...
Vukovarče, nabavi neki keylogger kao što je netko rekao. Keylogger ti pamti sve što ukucaš tipkovnicom. Dobit ćeš njegovu šifru tako. Nakon toga promijeni šifru. Budući da je nekome dao svoju šifru, ispast će da je taj lik promijenio šifru. Nemoj slučajno ostavit negdje ikonu od tog programa na desktopu. Nakon što saznaš šifru i obaviš posao, obriši taj keylogger i history, cookiese i sve moguće što bilježi browser kojim surfaš da ne bi vidio da si skinuo taj program.
__________________
Baniran na nekoliko dana...
konj1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 22:01   #25
Quote:
Arslan kaže:
Ti si ocito kulturni tip tvrdje tikve koji vidi zene kao predmete, zar ne? Sta mislis, da ce se cura zapaliti na tipa ovisnika o online igricama od 19 godina? Mozda ces joj ti platiti picu i pivu pa ce onda sve ici glatko? Kak mislis da ce se decko ponasat kad mu narihtaju spoj koji ne zeli s nekom curom koja nema s njegovim interesima blage veze
kakav filozof. Ma, ne vjerujem da su mu samo Ogame na pameti, valjda ima nešto drugo o čemu bi razgovarao.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 22:19   #26
Mozesh mu pokushati predloziti da proda account na ebay-u ako je toliko visoko rangiran mogao bi i dobro zaraditi(ima ljudi koji dobivaju i po 100 $ za accounte.Znam iz osobnog iskustva za tu igru ja sam je prestao igrati jer osim sto mi je oduzimala previshe vremena poceo sam i zivce gubiti.Ali ako mu pobrishesh account i ako sazna imat cesh more problema(eventualno shto bi mogao probati je da ga na forumima od ogame prijavish da ima multyaccount(da igra s vishe accounta) pa ce ga banirati ali morash paziti da se to nikako ne poveze s tobom.Inace pola moje ekipe je zaludzeno s tom igrom(i imaju i cure i zene i ljubavnice itd.) to jednostavno morash vidjeti kada covjek planira kada ce doci doma da napravi fleet save(ko je igrao zna o cemu pricam) i racuna na minute da mu slucajno nebi account bio bez nadzora
__________________
Neverending loop-DSL out of sync-DSL in sync
No_Brains_at_all is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 09:16   #27
Quote:
papa štrumf kaže:
Hm, dosta tukaca je nastavilo igrati i nakon šta su izgubili flotu.
Ako želiš to napraviti reci koji uni igra, znam neke jače igrače.
Kažeš nekom kad nije online i neka mu slupa flotu.
ovo ti nije loša ideja, kad bi ga neko razbio vjerojatno bi odustao...raspitat ću se kod njega,navući ga na tanak led (valjda će reći koji uni)...

gdje se može skinuti taj keylogger?
vukovarac69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 09:17   #28
Quote:
No_Brains_at_all kaže:
Mozesh mu pokushati predloziti da proda account na ebay-u ako je toliko visoko rangiran mogao bi i dobro zaraditi(ima ljudi koji dobivaju i po 100 $ za accounte.Znam iz osobnog iskustva za tu igru ja sam je prestao igrati jer osim sto mi je oduzimala previshe vremena poceo sam i zivce gubiti.Ali ako mu pobrishesh account i ako sazna imat cesh more problema(eventualno shto bi mogao probati je da ga na forumima od ogame prijavish da ima multyaccount(da igra s vishe accounta) pa ce ga banirati ali morash paziti da se to nikako ne poveze s tobom.Inace pola moje ekipe je zaludzeno s tom igrom(i imaju i cure i zene i ljubavnice itd.) to jednostavno morash vidjeti kada covjek planira kada ce doci doma da napravi fleet save(ko je igrao zna o cemu pricam) i racuna na minute da mu slucajno nebi account bio bez nadzora
ma on je nesposoban za takve stvari,tako da eventualna prodaja ne dolazi u obzir...iako je dobra ideja
vukovarac69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 13:15   #29
Smjesti ga na psihijatriju, nakon što mjesec dana odleži tamo bit će bolje!
Jack23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 15:06   #30
Je, stvarno ne shvaćam taj užitak tih online igrica. Travian je sranje, treba ti deset ili pola sata da napraviš jednu zgradu osim ako te netko ne sjebe. A Ogame isto dugo traje te gradnja građevina. Ili bite... koja je nešto najgore ikad.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 16:10   #31
Quote:
Constantine kaže:
Je, stvarno ne shvaćam taj užitak tih online igrica. Travian je sranje, treba ti deset ili pola sata da napraviš jednu zgradu osim ako te netko ne sjebe. A Ogame isto dugo traje te gradnja građevina. Ili bite... koja je nešto najgore ikad.
Pa ocito je da govoris o necemu sto ne razumijes, kao i da volis vrijedjati sugovornike.

Mozda se moze na ebay i dobiti vise za account, ja sam dobio $400 za WoW account.
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 18:45   #32
Quote:
Arslan kaže:
Pa ocito je da govoris o necemu sto ne razumijes, kao i da volis vrijedjati sugovornike.

Mozda se moze na ebay i dobiti vise za account, ja sam dobio $400 za WoW account.
Ne vrijeđam ih, nego napadam i to samo kada je riječ o filmovima, a meni jednostavno nije igrivo to ako moram čekati toliko minuta na nekakvoj sličici koja bi nešto trebala predstavljati. Što da onda tada radim? Štrikam? A za Bitfight nisam imao strpljenja čekati jedan sat i pol u lovu na ljude da bi dobio jebeni sitniš.
A te idiotarije za kupovanje accounta ili oni jebeni japanci koji imaju tvornice sa radnicima koji beskonačno igraju igre da bi nabildali likove je čisto sranje. U čemu je onda užitak igranja?
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 16:40   #33
vjerojatno kad naučiš postane zanimljivo i zarazno...

kad je izašla igra championship manager tamo još 98/99 ja sam se isto navukao...ali ipak išao sam u školu,imao curu itd...i opet sam stigao igrati po noći...zato ne shvaćam ovo, da jednostavno ostaviš sve, ali ama baš sve samo da bi mogao igrat dan i noć...

zna se dogodit da pošalje neku naredbu u 2 ujutro (vjerojatno neki napad ili sl.) i navije si sat u 4,30 da ga probudi pa nastavlja igrat....nevjerojatno...
vukovarac69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 18:46   #34
Quote:
Constantine kaže:
kakav filozof. Ma, ne vjerujem da su mu samo Ogame na pameti, valjda ima nešto drugo o čemu bi razgovarao.
Dakle ne vjerujes da je tip ovisan o igri? Zasto onda tu postas gluposti? Please postedi nas svojih ispada i odi postaj negdje drugdje.
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 18:48   #35
Quote:
vukovarac69 kaže:
zna se dogodit da pošalje neku naredbu u 2 ujutro (vjerojatno neki napad ili sl.) i navije si sat u 4,30 da ga probudi pa nastavlja igrat....nevjerojatno...
Pa nisam ja jednom slicno radio u WoW, recimo isao minati kad ima manje gankera. Tu nije nista cudno.
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 21:46   #36
I ja sam ovisnik...

Gledaj, i ja sam ovisnik o online igri, WoWu. Moram uciti za ispite a non stop mi je na pameti kako cu postici jos jedan lvl. itd. no u WoWu su izumili nesto sto se zove Parental Control tako da starci mogu ograniciti igranje... Sta se tice ogame-a, vidio sam puno dobrih savjeta, ali nijedan mene nebi otjerao od kompa za vrijeme napada ili slicno. Ti kao stariji buraz mu najvjerovatnije neces moci nikako direktno pomoci, no ukoliko porazgovaras s njegovim frendovima (ako je fakat tako ozbiljno onda bi trebao) i objasnis im situaciju, oni bi ga mogli jako odgovoriti, pogotovo njegove frendice...
ekonomac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 22:02   #37
Quote:
Arslan kaže:
Dakle ne vjerujes da je tip ovisan o igri? Zasto onda tu postas gluposti? Please postedi nas svojih ispada i odi postaj negdje drugdje.
Daj idi se jebati. Čak i ovisnici o nečemu imaju o nečemu drugom raspravljati. Mislim, ja sam pomalo ovisnik o filmovima, ali imam uvijek druge teme za razgovor. A drugo, koji kurac ti hoćeš, tek si došao, već vidiš taj post i već me bez razloga napadaš na već tjedan dana starom topicu. Budala.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 13:52   #38
Quote:
ekonomac kaže:
Ti kao stariji buraz mu najvjerovatnije neces moci nikako direktno pomoci, no ukoliko porazgovaras s njegovim frendovima (ako je fakat tako ozbiljno onda bi trebao) i objasnis im situaciju, oni bi ga mogli jako odgovoriti, pogotovo njegove frendice...
da dobro kažeš, rado bi, samo stvar je u tome što se svojim ponašanjem izolirao i praktički nema više prijatelja...a prijateljice da na spominjem....iskompleksiran što nema iskustva teško mu je i pričati s ženskom osobom...

dakako osim s ljudima koje jako dobro pozna, primjerice mojom ženom i sl...

vidjet ćemo dolazi za par dana s puta a dok ga nije bilo premjestio sam komp u drugu sobu i isključio internet...pa ćemo vidjet
vukovarac69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 07:27   #39
ma nije stvar u igrici nego u njemu...puno nas je aktivnih igrača i dalje imamo RL...i to punoooooo aktivniji nego ogame igranje

za mene nije toliko ogame ni važan, nego ekipa s kojom si u savezu...zbog toga se gube dani i noći, zbog kružnih (punooooo spama ) poruka, chatanja na msn-u i ostalih sitnica koje nekad nemožeš naći u RL

a što se tiče toga da ne ide u školu...eeeeee....reci mu da je kreten ...kaj ja nebi trebao ići na posao? ma glupost živa ...a i znam klinčurije koja u školi pod informatikom visi na ogame
 
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 09:34   #40
Moj ex je postao ex i zbog opsesivnog gaminga. Znam uzasno puno ljudi starijih od 30 koji previse briju na igrice, zapustili su obitelji, prijatelje, a neki su se cak i rastavili. Imam jedne poznanike gdje su ona i on opsesivno zabrijlai na igrice. Nis ne rade - ne seve se, ne izlaze, brak im je totalno u kurrcu.

Da se razumijemo, obozavam se igrati i znam kako je to kad zabriješ na neku igircu, ali besmisleno mi je potrosit vrijeme pred kompjuterom. Zahiti me tu i tamo da jednom u mjesec dana na par dana totalno zabrijem...no vrlo brzo me to pusti.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.