Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2011., 15:40   #81
Prestrašno! Ma zar je moguće da pas/mačka...ne osjeća bol? Pa nema toliko anestetika i analgetika da ne osjeća skoro ništa : (? Što kažeš: razgrizla je šav, izgrizla crijeva, organi visili.......
Arwena, dišeš li ti u tom užasu?
Napravite A0 poster u ambulanti dr Bulata: NE SKIDAJ OVRATNIK NIKAD!
St Vanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 15:41   #82
Apolon (tko zna zašto se tako zove? ) traži dom. Spreman za novi život! http://i52.tinypic.com/2rc49yq.jpg

Notrzan s preslatkim doprinosom (broš psić, ogrlica maca......) u finaciranju potreba maca i pasa....
http://i53.tinypic.com/htycd3.jpg
http://i55.tinypic.com/ff4jgl.jpg

I-last but not the least!- posljednji u nabrajanju, ali NIKAKO posljednji po važnosti- bijeli mačak Orson traži dom: "Tko to dolazi po mene?!" Pogled s balkona (ha!ha! za privremenu udomiteljicu: kako drži mačka da ne napravi kakvu glupost): http://i52.tinypic.com/1221zrb.jpg


Zahara, ludo! ; ) Nakon svega.....diši malo za Arwenu. budi fair: Arwena DIŠE ZA TEBE, prasice jedna crna ; )! (
St Vanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 17:10   #83
Zahara je uginula prije pola sata
Pokušavala sam je reanimirati 20 min - nisam uspjela

Ne želim sada ovdje slovima nabrajati koga sve proklinjem sbog smrti ove prekrasne kuje, ali proklinjem ih dok im je zadnjeg gena na ovoj zemlji!!!
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 17:18   #84
Žao mi je.
mai14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 17:24   #85
O bože, znam kako je meni, a ne mogu ni zamisliti kako se ti očajno osjećaš
notrzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 17:54   #86
Grozno! Baš mi je žao!
Pretpostavljam da ste kod veta ostali dužni popriličnu svotu za nju?
an3l3j is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 18:38   #87
R.I.P. malena.Žao mi je.
nina.73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 18:42   #88
Quote:
nina.73 kaže: Pogledaj post
R.I.P. malena.Žao mi je.
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 18:52   #89
Quote:
an3l3j kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ste kod veta ostali dužni popriličnu svotu za nju?
Ne znam , nisam niti pitala - ta scena otvorene utrobe i rastrganih crijeva me je dotukla.
Tako sam se nadala da će preživjet nakon operacije, ali uzalud.....
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 19:01   #90
a da se objavi nagrada za informaciju koje je smece bilo vlasnik i odgovorno za tako tuzan zivot?
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 19:29   #91
Quote:
Asin kaže: Pogledaj post
a da se objavi nagrada za informaciju koje je smece bilo vlasnik i odgovorno za tako tuzan zivot?
Ništa joj više ne može pomoći, ništa je ne može vratiti ...večeras ide na moje životinjsko groblje kod mog Lexa, Tere, Debbice, malene slijepe sirotice,...

Odgovornima za smrt ove predivne kujice samo želim da crkavaju rastvorene utrobe, da si žele smrti i ne mogu crknuti!!!
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 19:36   #92
Siroto moje , opet jos jedan slucaj gdje zivotinja ispasta zbog ljudi koji ne promisljaju sto rade!! Zna se zbog cega je tu ovratnik, a zbog cega ga se nesmije skidat!
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 19:36   #93
nabavit ce nove ako vec i nemaju, brat od one prejadne mice Skoljkice koja je uginula kod Le0ne na zimu trune kod tog istog ludjaka, ista ona, mrsavije macke nisam u zivotu vidla i jadnijeg izgleda, bolje jedu cestari sto puta, samo da mi ga je maknut od tam.... treba ih zaustavit prokleto smece
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 21:00   #94
dosta podsjeca na slucaj s mojom binom samo si ona nije rastrgala savove i nije dirala crijeva koja su ispala, kao ova sirotica

R.I.P. malena

ps. drz se arvena
vuckici is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 22:09   #95
Quote:
vuckici kaže: Pogledaj post
samo si ona nije rastrgala savove i nije dirala crijeva koja su ispala, kao ova sirotica
O tom - potom!!!

Ne želim na mojoj temi ne pokušavajte zapikavati na mog predobrog veta!!!
Toliko mi je životinja spasio!!!
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 22:50   #96
Quote:
Arvena kaže: Pogledaj post
O tom - potom!!!

Ne želim na mojoj temi ne pokušavajte zapikavati na mog predobrog veta!!!
Toliko mi je životinja spasio!!!
arvenaaaa, nitko ne "zapikava" tvog veta
zašto je ova pesica morala to sve proživjeti i otići,ne znam , svi znamo da psi ne podnašaju ništa na sebi i trgaju sve sa sebe, pa nisu bez razloga i šeširi i sve mrežice i sve ostalo što smo izmislili a da bi koliko toliko sačuvali šavove i da bi nam životinje preživjele
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 22:56   #97
Quote:
Arvena kaže: Pogledaj post
O tom - potom!!!

Ne želim na mojoj temi ne pokušavajte zapikavati na mog predobrog veta!!!
Toliko mi je životinja spasio!!!
Ovo je bilo napisano zato da znas da smo i mi to prosli i da znamo kako ti je tesko i grozno bilo gledati to i dozivjeti....drzi se i s vremenom ces zatomiti ta sjecanja, jest da ce se vracati, ali biti ce laskse nakon nekoga vremena.....

Ja cim sam procitala sta se događa sam se sjetila Bine, jer sam znala kako ti je tesko u tom trenu to gledati i dozivjeti.....sorry ako sam to nedoreceno napisala....

Drzi se.....ona te sad prati pogledom s nekog boljeg mjesta...
vuckici is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 22:56   #98
vet je odlican, i danas ju je skrpao i pozivio jos par sati, Bianca je kod njega sterilizirana i sva izrezana zbog tumora i nije imala ovratnik jer nemam puno iskustva s tim, sad ZNAM i Bianca nije kap krvi pustila nakon operacije
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 23:29   #99
Jednostavno nije imala sreće, i kao da joj nije bilo suđeno
Izvukla sam je u teškom stanju dehidracije i infekcije kosti, tu je prvi puta operirana. Bila pod žestokom terapijom antibiotika. Vatica koja ju je obrađivala (moj vet nije bio u smjeni ) ju je sa još jednim vetom gledala na UZV da nije slučajno skotna, i na moje inzistiranje da dobro pogleda me je oprala da nemoj nju koja je 6 god studirala veterinu, ja sa svojojm forum naobrazbom učiti poslu i da nije skotna - nego se je nedavno kotila..
Poslije smo skužili da ipak nije dobro savladala svoj fax i da je Zahara skotna i da su štenci od svih terapija i njenog iscrpljenog stanja uginuli - hitno operacija.
I sada kada se je sve fino smirilo, ja stavljala okovratnik - oni skidali jer joj im je bilo žao, sinoć smo joj davali antibiotik rana je bila super, i milionti puta ponovili da joj niti slučajno ne skidaju okovratnik jer je 5. dan najkritičniji da si progrizu ranu (jer počinje zarastati i svrbi ih i bolucka), nisu poslušali, skinuli su ga kad smo otišli i dogodilo se je upravo ono što sam im pet dana slikovito opisivala da je velika vjerojatnost da će se dogoditi ako joj budu skidali okovratnik

Ne krivim niti njih jer su svjesni svoje greške, priznaju je i Zahara i svi mi smo platili danak naivnosti, neposlušnosti i ne shvaćanja težine zahvata (ja sam bila svjesna toga, ali...džabe)

Oprosti Zahara - osjećam se da sam te iznevjerila, nakon sve borbe za tvoj život i sada su je ti ljudi odlučili ostaviti jer se je lijepo slagačla s Vučicom i jako su je zavoljeli, pod narkozom joj je stavljen čip i čipirana je na njih, i eto....ode.....

Dođe mi da se ubijem, jer se paralelno borim i za život još jedne mace za koju je isto lako moguće da neće preživjeti

U proteklih godinu i pol su mi umrli na rukama moja dva stara psa i maca, slijepa maca, sada Zahara.... to mi je nateži dio ove borbe za nemoćne

Quote:
vuckici kaže: Pogledaj post
Ja cim sam procitala sta se događa sam se sjetila Bine,
Vjeruj mi da me i Bina još uvijek jako, jako boli u duši, držala sam je, mazila, hrabrila i srce mi puca od tuge što je uginula još praktički kao štene
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"

Zadnje uređivanje Arvena : 24.05.2011. at 23:36.
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 23:46   #100
Quote:
Arvena kaže: Pogledaj post
.....Oprosti Zahara - osjećam se da sam te iznevjerila, nakon sve borbe za tvoj život i sada su je ti ljudi odlučili ostaviti jer se je lijepo slagačla s Vučicom i jako su je zavoljeli, pod narkozom joj je stavljen čip i čipirana je na njih, i eto....ode.....

Dođe mi da se ubijem, jer se paralelno borim i za život još jedne mace za koju je isto lako moguće da neće preživjeti
arvena, zna Zahara da si napravila sve što si mogla, na žalost često se dešava da priče ne završe onako kako smo mi zamislili

i... još puno životinjica čeka na tebe
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.