Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2011., 09:37   #1
Zašto se nekim ljudima stalno žuri???

ili sam ja samo usporena? al mislim da stvarno nisam.

zašto neki ljudi popizde ako sve nije odma sada, ako se sa nekim poslom ne započne odma sada i ako se sve što se može danas napraviti ni slučajno ne ostavi za sutra??!

mrzim kad me neko požuruje oko stvari za koje znam da mi nije bitno hoće bit gotove danas ili sutra! nije da jurim na vlak, a i najčešće uvijek ima još jedan vlak malo poslije, pa mi je svedno.

volim stvari radit svojim tempom i ne shvaćam zašto bi sve moralo bit gotovo odma sada???!?!! (mama me živcira).
ko da sve usanove rade od 7 ujutru do 9, a ne do 1 ili 3 popodne.

ok, al ono,.. u čemu je stvar?
jel sam ja lijena, jel sam ko onaj skakavac iz priče koji je sve odgađao za idući dan, pa se smrzo kad je došla zima?
ili ti ljudi koji stalno žure imaju neki poremećaj,ili su nestrpljivi ili ne znam šta.

ili ljudi imaju potrebu da od svega naprave stresnu situaciju ili sam ja stvarno lijena? :/
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 10:06   #2
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
ili sam ja samo usporena? al mislim da stvarno nisam.

zašto neki ljudi popizde ako sve nije odma sada, ako se sa nekim poslom ne započne odma sada i ako se sve što se može danas napraviti ni slučajno ne ostavi za sutra??!

mrzim kad me neko požuruje oko stvari za koje znam da mi nije bitno hoće bit gotove danas ili sutra! nije da jurim na vlak, a i najčešće uvijek ima još jedan vlak malo poslije, pa mi je svedno.

volim stvari radit svojim tempom i ne shvaćam zašto bi sve moralo bit gotovo odma sada???!?!! (mama me živcira).
ko da sve usanove rade od 7 ujutru do 9, a ne do 1 ili 3 popodne.

ok, al ono,.. u čemu je stvar?
jel sam ja lijena, jel sam ko onaj skakavac iz priče koji je sve odgađao za idući dan, pa se smrzo kad je došla zima?
ili ti ljudi koji stalno žure imaju neki poremećaj,ili su nestrpljivi ili ne znam šta.

ili ljudi imaju potrebu da od svega naprave stresnu situaciju ili sam ja stvarno lijena? :/
Pa eto,ja sam primjetila da se žurim stalno. I to zato jer imam hrpu obveza (za koje sam sami si sama kriva jer si ih natovarim). S obzirom da je tebi svejedno na koji vlak stigneš (ne mislim u negativnom smislu),vjerojatno je zato jer nemaš nekih obveza, pretpostavljam da još studiraš ili ideš u školu? Istina sve je stvar organizacije, ali nekad kad ti organizacija ne ovisi o samom tebi, počneš se stalno žuriti. Neznam za druge al meni je to već pod normalno...
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 10:15   #3
Ja sam jedna od onih koja stalno zuri, obavlja sve ovog trena, nista ne ostavlja za posle. I volim sto sam takva, i imam mnoge koristi zbog toga, i na poslu a i u privatnom zivotu. Ali me zato uzasavaju pasivne osobe, i nemam ih medju prijateljima (rodbinu vec ne mogu da biram )....
Jedini problem je bio pronaci takvog partnera koji moze da me prati u svemu tome ili jos bolje da bude 'jaci" od mene....ali Bogu hvala nasla sam ga....ja sam za njega malo dete...
lliillyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 10:19   #4
Odgovor je vrlo jednostavan. Zato sto me sutra ceka jos toliko obaveza pa prekosutra jos toliko i ako nesto sto mogu danas ostavim za sutra, sutra ce mi biti pakao.

Blazeni bili oni koji uspjevaju imati vremena u danasnje vrijeme. Ne kuzim kako to uspijevaju osim ak nisu roditeljima na sisi, bez klinaca...onda se valjda moze tako.

Ja se veselim mom prvom sljedecem odmaranju za dvadesetak godiena kada klinci stasaju ali vjerojatno ce se onda tesko biti opustiti jer navika cini svoje.

Ustavri, meni je jako tesko naci zajednicki jezik s nekime tko je usporen
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 10:53   #5
"ljudi koji stalno žure" meni izgledaju kao da nemaju prioriteta, sve im je jako važno. +stvar temperamenta, netko voli ritam i skakanje, netko voli laganini i komotno. razumijem da se odjednom može pojaviti puno posla i strka je neizbježna, ali mi tu govorimo o ljudima koji STALNO nešto žure.

vezano uz lijenost - važno je samo da li korektno obavljaš svoje obaveze ili ne. ne moraš plesati po tuđem ritmu. nisi lijena dok god korektno obavljaš sve šta treba.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 11:05   #6
Quote:
zmay kaže: Pogledaj post
"ljudi koji stalno žure" meni izgledaju kao da nemaju prioriteta, sve im je jako važno. +stvar temperamenta, netko voli ritam i skakanje, netko voli laganini i komotno. razumijem da se odjednom može pojaviti puno posla i strka je neizbježna, ali mi tu govorimo o ljudima koji STALNO nešto žure.

vezano uz lijenost - važno je samo da li korektno obavljaš svoje obaveze ili ne. ne moraš plesati po tuđem ritmu. nisi lijena dok god korektno obavljaš sve šta treba.
Nisi mi odgovorila na pitanje što radiš?
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 11:28   #7
Quote:
Ribaa kaže: Pogledaj post
Nisi mi odgovorila na pitanje što radiš?
?

ti si se nešto zabunila.


radim svašta, šta investitor zatraži. "ozbiljan posao". žurba je normalna pojava, ali ako je žurba neprestana onda ukazuje na nešto drugo - to više nije stvar okolnosti nego stvar odabira (čovjek je zvrk pa ga kretanje veseli a mirovanje ruši) ili stvar neimanja prioriteta.

svi mi imamo samo 24 sata dnevno, nema smisla praviti se da ih imam 50. planovi moraju biti u skladu s tim, inače ti je zakurac plan.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 12:43   #8
Quote:
zmay kaže: Pogledaj post
?

ti si se nešto zabunila.


radim svašta, šta investitor zatraži. "ozbiljan posao". žurba je normalna pojava, ali ako je žurba neprestana onda ukazuje na nešto drugo - to više nije stvar okolnosti nego stvar odabira (čovjek je zvrk pa ga kretanje veseli a mirovanje ruši) ili stvar neimanja prioriteta.

svi mi imamo samo 24 sata dnevno, nema smisla praviti se da ih imam 50. planovi moraju biti u skladu s tim, inače ti je zakurac plan.
U 24 sata se moze puuuuno napraviti a moze se i dati prioritet vlastitoj ljenosti koju je tesko priznati pa se smisljaju izgovori kao odabir prioriteta.

Imas li djece? Vjerojatno ne jer nisu prioritet...

Da imas dvoje-troje, manevarski prostor bi ti se jako smanjio jer svakodnevne aktivnosti vise ne bi bile pitanje prioriteta nego rutina koja mora biti odradjena i na koju ne bi imao puno utjecaja.
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže

Zadnje uređivanje Partfiš : 23.12.2011. at 12:52.
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 12:43   #9
Quote:
zmay kaže: Pogledaj post
?

ti si se nešto zabunila.


radim svašta, šta investitor zatraži. "ozbiljan posao". žurba je normalna pojava, ali ako je žurba neprestana onda ukazuje na nešto drugo - to više nije stvar okolnosti nego stvar odabira (čovjek je zvrk pa ga kretanje veseli a mirovanje ruši) ili stvar neimanja prioriteta.

svi mi imamo samo 24 sata dnevno, nema smisla praviti se da ih imam 50. planovi moraju biti u skladu s tim, inače ti je zakurac plan.
Uf sorry Zeznula sam se, pomješala sam tebe i autoricu

Ja sam pričala o situacijama kad je neizbježna žurba, al sad da baš stalno i uvijek žurim, ne baš. Al po tom pitanju sam temperamentija i 'fletna'. Mene pak iritiraju ljudi koji su usporeni,imam osjećaj kao da su šeprtljavi,nemam pojma zašto
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 12:55   #10
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post


ok, al ono,.. u čemu je stvar?
jel sam ja lijena, jel sam ko onaj skakavac iz priče koji je sve odgađao za idući dan, pa se smrzo kad je došla zima?
ili ti ljudi koji stalno žure imaju neki poremećaj,ili su nestrpljivi ili ne znam šta.

ili ljudi imaju potrebu da od svega naprave stresnu situaciju ili sam ja stvarno lijena? :/
Govoreći iz vlastitog iskustva, da. Ja sam bolesno nestrpljiva i živčana. I to ide čak u neke krajnosti, kao npr. situacija u kojoj razgovaram na mob., pa mi se isprazni baterija, a meni se počnu ruke tresti od živčanosti, dok ne uspostavim ponovo vezu!
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 14:00   #11
jedna sam od tih dinamicnih i brzih. ekipa i dragi me zovu bezfitiljas. nemam strpljenja bas, odmah se "zapalim". tako i zivim i radim.

mene uzasno nerviraju spori ljudi i uopce mi nije jasno kako oni zive. jer, da ja imam takav tempo, nista na ovom svijetu ne bi stigla obaviti. trebala bi imati 2 pomocnika da sve stignem.

sve obavljam kako mi dodje na red. odmah, nema odgadjanja. jer, ili cu zaboraviti, ili cu biti u frci s rokom ili cu stalno morati voditi brigu o tome pa ce me to dodatno stresirati.

nazalost, samo manji dio ekipe oko mene ima taj obrazac ponasanja. sto me dovodi do pitanja: da nisam malo mozda neuroticna?

meni je odgadjanje posla ili obveza znak lijenosti. i svi smo mi lijeni nekad, ali ja imam feeling da ti usporeni su lijeni stalno.
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 14:20   #12
ok, da..trenutno sam nezaposlena i s roditeljima, pa imam previše vremena..
al ne znam, i kad trebam radit nešto, ne volim kad me neko tjera i forsira da to bude sada odma. ne volim stvari počinjat sad odma. uvijek imam još 5 minuta za uživanje.
i kad sam išla na fax, ako nešto nije hitno, onda se ima vremena. a onda u zadnji tren ako treba nespavat cijeli dan i noć i dan i noć- ok, nema problema..sve se to stigne.
ali stvar je da ljudi koji se stalno žure, oni žure i kad se trebaju opuštati. npr. kolko ljudi ima, koji kad im dođe godišnji, ne znaju kud bi sa sobom, jer su navikli radit?
ili npr. ako dolazi božić, uskrs ili ne znam šta, onda se treba žurit da se što prije naprave kolači, da se što prije sve, da bi sve bilo što prije gotovo.
iako npr. nikom nebi smetalo da ne bude 10 vrsta kolača, nego 3.
mislim da si neki ljudi natovare posoa i tamo di ga uopće nema.
ili npr. čišćenje kuće- to je beskonačan posao i naravno treba oprat sve, da ne bi bilo ko u štali. ali npr. neki ljudi će si natovarit posao da svaki dan usisavaju, svaki tjedan peru prozore i zavjese i šta ja znam,. i onda će kukat kako imaju puno posla, a sami si ga natovare (ne pričam o normalnim stvarima, kao skuhat ručakt i oprat suđe itd.)
i onda na kraju ljudi i kad odu na godišnji, stalno nekud žure. jedne godine sam popizdila kad me sestrična budila svaki dan u 8,9 da bi što prije što prije išli na plažu, da bi što bolje iskoristili svaku sekundu! meni se to neda. naravno, ako ću npr. otić na neko daleko putovanje i vidit nešto jedinstveno (npr. da odem u egipat ili štajaznam), pa naravno da ću htjet iskoristi vrijeme..ali ako smo došli tjedan, dva na more..pa kud da se žurimo. svaki dan se moš samo kupat i kupat i opet kupat.
i mislim da je i za živce bolje ako se čovjek malo više opušta i kaže- jebeš prozore, dobri su..
ne kažem da treba ljenčarit cijeli život i odgađat sve, ali ako neke stvari nisu tolko bitne, zašto onda dizat paniku oko njih i živcirat se da se to napravi što prije
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 14:36   #13
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
ok, da..trenutno sam nezaposlena i s roditeljima, pa imam previše vremena..
al ne znam, i kad trebam radit nešto, ne volim kad me neko tjera i forsira da to bude sada odma. ne volim stvari počinjat sad odma. uvijek imam još 5 minuta za uživanje.
i kad sam išla na fax, ako nešto nije hitno, onda se ima vremena. a onda u zadnji tren ako treba nespavat cijeli dan i noć i dan i noć- ok, nema problema..sve se to stigne.
ali stvar je da ljudi koji se stalno žure, oni žure i kad se trebaju opuštati. npr. kolko ljudi ima, koji kad im dođe godišnji, ne znaju kud bi sa sobom, jer su navikli radit?
ili npr. ako dolazi božić, uskrs ili ne znam šta, onda se treba žurit da se što prije naprave kolači, da se što prije sve, da bi sve bilo što prije gotovo.
iako npr. nikom nebi smetalo da ne bude 10 vrsta kolača, nego 3.
mislim da si neki ljudi natovare posoa i tamo di ga uopće nema.
ili npr. čišćenje kuće- to je beskonačan posao i naravno treba oprat sve, da ne bi bilo ko u štali. ali npr. neki ljudi će si natovarit posao da svaki dan usisavaju, svaki tjedan peru prozore i zavjese i šta ja znam,. i onda će kukat kako imaju puno posla, a sami si ga natovare (ne pričam o normalnim stvarima, kao skuhat ručakt i oprat suđe itd.)
i onda na kraju ljudi i kad odu na godišnji, stalno nekud žure. jedne godine sam popizdila kad me sestrična budila svaki dan u 8,9 da bi što prije što prije išli na plažu, da bi što bolje iskoristili svaku sekundu! meni se to neda. naravno, ako ću npr. otić na neko daleko putovanje i vidit nešto jedinstveno (npr. da odem u egipat ili štajaznam), pa naravno da ću htjet iskoristi vrijeme..ali ako smo došli tjedan, dva na more..pa kud da se žurimo. svaki dan se moš samo kupat i kupat i opet kupat.
i mislim da je i za živce bolje ako se čovjek malo više opušta i kaže- jebeš prozore, dobri su..
ne kažem da treba ljenčarit cijeli život i odgađat sve, ali ako neke stvari nisu tolko bitne, zašto onda dizat paniku oko njih i živcirat se da se to napravi što prije

istina, sloziti cu se s tobom. puno ljudi si nakrcava bzvz obveza i onda glume kak su jako zaposleni. pogotovo te kucanske gluposti itd. recimo, mami sam zabranila da vise pizz oko tog bozica i uskrsa i 10 vrsta kolaca. jer je bila nadrndana a za kaj? poanta je da se druzimo i budemo dobre volje, kaj ne?

i ovo u vezi godisnjeg, slazem se. moj godisnji izgleda isto nabrijano ali to je do mog karaktera. stalno zvrdam negdje ali druge pustim da ako zele leze ko krave po cijeli dan. meni bi to bila smrtna presuda.

ali, ne slazem se u vezi posla. nema tog zadatka kojeg sam dobila da nisam istu sekundu krenula s njim osim ako sam imala vec nesto u toku, pa bi ovo malo pricekalo. mislim, na poslu si, cijela svrha toga je da radis. kaj se imas posebno jos opustati? iz ovog napisanog, mozda ti problem lezi u tome da si kampanjac. meni je to uvijek bio izvor stresa. to odgadjanje. radje bi sve napravila pa bila na miru nego ovak, bila kao na miru pa onda pisala krv da nesto stignem. kod tebe je obratno. tebi je izvor stresa ovo odmah, sad.

a cuj, ako postizes dobre rezultate na poslu i na vrijeme si onda si jednostavan tip koji bolje radi pod pritiskom. to nije nista cudno ni lose. jednostavno tako radis svoj posao. da izbjegnes nesporazume na poslu, uvijek kad dobijes zadatak, trazi sefa da se decidirano izjasni kad mu trebas predati gotov zadatak ili sta vec radis. ako te on u medjuvremenu pozuruje samo mu reci da ce sve dobiti kad je i rekao da treba dobiti.
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 16:42   #14
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Odgovor je vrlo jednostavan. Zato sto me sutra ceka jos toliko obaveza pa prekosutra jos toliko i ako nesto sto mogu danas ostavim za sutra, sutra ce mi biti pakao.

Blazeni bili oni koji uspjevaju imati vremena u danasnje vrijeme. Ne kuzim kako to uspijevaju osim ak nisu roditeljima na sisi, bez klinaca...onda se valjda moze tako.

Ja se veselim mom prvom sljedecem odmaranju za dvadesetak godiena kada klinci stasaju ali vjerojatno ce se onda tesko biti opustiti jer navika cini svoje.

Ustavri, meni je jako tesko naci zajednicki jezik s nekime tko je usporen

Jedan sam od onih kojima se uvijek žuri ali barem ne prodajem priču da je to zato jer iman milion obaveza...,oprosti ali čovjek koji živi u paklu obaveza ne može imati 2826 postova na forumu.
Oni kojima se najćešće žuri su obično oni najtanjih živaca.
batas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 17:06   #15
Žuri se onima koji nešto čekaju. Makar da se opuste... bar ja
Blader is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 18:33   #16
ja mislim da ljudi koji žure da bi se opustili, na kraju ni ne uživaj više tolko u tom opuštanju... a možda i uživaju.. ne znam.
znam da je meni najveći užitak radit nešto što ne moram, dok bi trebala radit nešto drugo.. jer na kraju kad završiš neki poso, možeš ga ipak još jednom provjerit, pa nađeš grešku, pa promjeniš neku nebitnu sitnicu itd...i na kraju se odmaranje sastoji od trčanja u krevet, da se što prije zaspe
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 10:55   #17
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
U 24 sata se moze puuuuno napraviti a moze se i dati prioritet vlastitoj ljenosti koju je tesko priznati pa se smisljaju izgovori kao odabir prioriteta.

Imas li djece? Vjerojatno ne jer nisu prioritet...

Da imas dvoje-troje, manevarski prostor bi ti se jako smanjio jer svakodnevne aktivnosti vise ne bi bile pitanje prioriteta nego rutina koja mora biti odradjena i na koju ne bi imao puno utjecaja.
Djeca su stvar osobnog izbora. Obožavam kad ljudi koji imaju djecu kukaju kako ništa ne stignu, a to je bio njihov izbor. Nitko nikoga na ništa ne tjera. Bude ti kako si sam napraviš i kako rasporediš vrijeme. Svi smo mi u žurbi, ali ljudi koji to naglašuju kao da žele time reći da su oni bolji jer eto jedva nađu vremena i traže potvrdu i divljenje od drugih. Ili oni koji rade više poslova, pa to ponosno naglašavaju. Radiš sebi jbt., a ne meni. Neke stvari volim napraviti odmah, neke odgodim, kako kad. Ali u svakom slučaju nikome ne kukam radi obaveza koje moram napraviti.
gold_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 12:25   #18
...nikada ne zurim ....i uvijek uradim na vrijeme.....
....kada se radi u grupi onda se mora slijediti odredjeni tempo....ali sve u svemu vazno je da se uradi sve na vrijeme i kvalitetno...ma sto se radilo....a zadnjih 20 godina se tempo pojacava na skoro svim poslovima.....rad pod stresom je postao normala.....sto nije dobro za ljude ali je produktivno za kapital.....iscrpsti do kraja....
__________________
....nationalnost je uvjerenje....ona ne postoji doista....
Maria Callas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 14:51   #19
Quote:
lliillyy kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna od onih koja stalno zuri, obavlja sve ovog trena, nista ne ostavlja za posle. I volim sto sam takva, i imam mnoge koristi zbog toga, i na poslu a i u privatnom zivotu. Ali me zato uzasavaju pasivne osobe, i nemam ih medju prijateljima (rodbinu vec ne mogu da biram )....
Jedini problem je bio pronaci takvog partnera koji moze da me prati u svemu tome ili jos bolje da bude 'jaci" od mene....ali Bogu hvala nasla sam ga....ja sam za njega malo dete...
pa ja ne zurim bas uvijek, ali ne mogu dugo sjeditit na istom mjestu niti se bas previse opustiti u smislu da sjedim dugo ...
uvijek moram nesto smisljati..npr sjednem na sofu, gledam TV a u isto vrijeme mi s emota svasta drugo po glavi, moram se ustat , nesto
oproucit na netu, nesto istrazit, nesto muljat i tak..
ne volim jako pasivne osobe niti ih imam kao prijatelje..
Ne volim kada ljudi puno kukaju a nista ne ucine da bi si pomogli..
ne volim kada pricaju da nemaju love a samo sjede doma i cekaju da im zlica padne u usta..
volim napraviti nesto u svakoj mogucoj prilici u kojoj se nadem...
Nisam materijalista niti to sve radim iskljucivo zbog novca ali volim svasta prodavati, preprodavati, volim poznanstva ljudi
koji si slicni meni..volim ici na intervijue za posao iako mi novi posao ne treba,,
u glavnom uvijek sam u nkom pogonu,,,
ne volim razgovarati sa ostalim zenama o djeci jako dugo (valjda zato jer nemam djece, ali nema ih zato sto nemam vremena za to)
ne volim isprazne glupe duge razgovore..volim uvijek razgovarati o nekom businessu, akcijama, novim stvarima...
uglavnom ne razumijem ljude koji nista ne rade, nicem se ne bave, nista ih ne zanima..ne zelim imati nista s njima.. jer mi je jako bidno da se stalno krecem...
danascully is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 16:47   #20
Quote:
danascully kaže: Pogledaj post
pa ja ne zurim bas uvijek, ali ne mogu dugo sjeditit na istom mjestu niti se bas previse opustiti u smislu da sjedim dugo ...
uvijek moram nesto smisljati..npr sjednem na sofu, gledam TV a u isto vrijeme mi s emota svasta drugo po glavi, moram se ustat , nesto
oproucit na netu, nesto istrazit, nesto muljat i tak..
ne volim jako pasivne osobe niti ih imam kao prijatelje..
Ne volim kada ljudi puno kukaju a nista ne ucine da bi si pomogli..
ne volim kada pricaju da nemaju love a samo sjede doma i cekaju da im zlica padne u usta..
volim napraviti nesto u svakoj mogucoj prilici u kojoj se nadem...
Nisam materijalista niti to sve radim iskljucivo zbog novca ali volim svasta prodavati, preprodavati, volim poznanstva ljudi
koji si slicni meni..volim ici na intervijue za posao iako mi novi posao ne treba,,
u glavnom uvijek sam u nkom pogonu,,,
ne volim razgovarati sa ostalim zenama o djeci jako dugo (valjda zato jer nemam djece, ali nema ih zato sto nemam vremena za to)
ne volim isprazne glupe duge razgovore..volim uvijek razgovarati o nekom businessu, akcijama, novim stvarima...
uglavnom ne razumijem ljude koji nista ne rade, nicem se ne bave, nista ih ne zanima..ne zelim imati nista s njima.. jer mi je jako bidno da se stalno krecem...
pa zanimanje za stvari i žurenje ne moraju imat veze jedno s drugim.
mene sve i svašta zanima i nekad mogu neprekidno stalno bit u pokretu i radit nešto i nije mi teško, ali ako nemam šta pametno za radit, mogu zjapit cijeli dan i bavit se glupostima.
može neko bit i nezainteresiran za dosta stvari, ali stalno žurit isto ko što nekog može zanimat svašta, al da ide laganini
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.