Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2015., 15:35   #321
1. trudnoća - mučnine, krvarenje, duphastoni, gestacijski, +30kg. Ostalo 10. Prirodni porod, odbila indukciju, beba 4350g.
2. trudnoća - blaže mučnine, hematom i duphastoni do 12 tt. Nema gestacijskog (LCHF prehrana), +18kg, sve izgubljeno poslije. Prirodni porod, beba 4420g.
3. trudnoća - mučnine, BHSB (vražja bakterija gdje me nađe), za sad 14 TT, šećer 4.5 , i dalje LCHF. -1kg.
Bamby is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 17:02   #322
1 trudnoca super bez mučnina, kao da nisam trudna bila sve do kraja....porod indiciran, puknuo vodenjak, noćna mora , 11 sati...na kraju se onesvijestila...sva izrezana, bebu jedva izvukli...beba 3500 kg
2 trudnoća mučnine ispočetka, vrtoglavice, na kolaži dobila malo i s porodom sve izgubila, beba velika 4200 i rodila ekspresno bez rezanja....
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 13:48   #323
Quote:
danci1980 kaže: Pogledaj post
1 trudnoca super bez mučnina, kao da nisam trudna bila sve do kraja....porod indiciran, puknuo vodenjak, noćna mora , 11 sati...na kraju se onesvijestila...sva izrezana, bebu jedva izvukli...beba 3500 kg
2 trudnoća mučnine ispočetka, vrtoglavice, na kolaži dobila malo i s porodom sve izgubila, beba velika 4200 i rodila ekspresno bez rezanja....
Uf, kako je lijepo ovo pročitati da ti se toliko drugi porod razlikovao od prvog. Gotovo da mi ulijeva nadu da će i meni biti lakše na drugom porodu.

Da budem na temi:

1. trudnoća, bez mučnina, pila utrogestan do 12 tt, iako nisam imala nikakvih problema, već preventivno, zbog PCOS-a i što sam zatrudnila odmah nakon skidanja s Diane-a, u 11. tt dobila eserihiju, zaliječila je zinnatom, u 22 tt se eserihija vratila, izazvala otvaranje, bila na mirovanju do 36 tt, rodila s 40 + 3, curicu od 3000 grama i 54 cm dugu, vaginalno, na vakum. Udebljala se 20 kila, ostalo 8kg.

2. trudnoća, bez mučnina, otkrivena u 14 tt, zasad (29 tt) bez problema, od 14 tt do sada sam se udebljala 7 kg.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 14:42   #324
S dijagnozom PCSO ostanem trudna tri puta iz prvog pokušaja...nadam se da ulijevam nadu nekom s istom poteškoćom, jer meni je receno da cu imati probleme sa začećem...

On top.
1.trudnoća otkrivena u 8.tj. Antibiotici zbog ureoplazme i to je jedina tegoba....nije bilo mučnina, samo povremena probadanja. Rodila 40+2, vodenjak pukao u 14, s dripom beba rodjena u 16h; 3700/49. Porod ko pjesma, 18 kg, otišlo sve kroz par mjeseci

2.trudnoća otkrivena u 4 tj., ali u 8.missed ab. Kiretaža

3.trudnoća otkrivena odmah, prije no se vidjelo na uzv. Za sad sve ok, ali sam troma i usporena...trenutno 34 tj.
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 15:49   #325
Prva trudnoća nakon spontanog - (blinghed ovum) kao od šale odrađena. Bez ikakve terapije, bez mirovanja i sl. Radila do samog kraja. Rodila 40+6 hitnim carskim, curka 3700 i 56. Udebljala se 18 kg, skidala ih 2 godine. Kad sam prestala dojiti sve otišlo i više nego to je bilo.

Druga trudnoća - nakon godinu dana pokušavanja -biokemijska,

Treća trudnoća - na dobrostonu od 4 tt, nažalost missed ab u 10 tt. Ali i napokon otkrivena dijagnoza - trombofilija

Četvrta trudnoća - evo me na 20 tt, na dobrostonu do 17 tt, ali ipak na bolovanju jer mi je posteljica malo nisko i blago otvaranje je počelo. Za sada na +3 kg

RAzlika će biti 3 godine i 11 mjeseci. Iako sam htjela puno manju razliku, ova mi je super, jer 4-godišnjakinja je već dosta razumnai moći će mi pomagati ako bude htjela.
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 18:38   #326
Prva trudnoća uloživa od 20. tjedna mirovanje. Osim toga ok trudnoća bez mučnina bolova...rodila sa 39+1 porod trajao sat vremena. Dobila 18 kg na porodu izgubila 5 ostatak skinula u 3 mj. Druga nikakvi problemi dobila dosad 6 kg trenutno sam 34. tjedan.
Garf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 19:05   #327
Quote:
Garf kaže: Pogledaj post
Prva trudnoća uloživa od 20. tjedna mirovanje. Osim toga ok trudnoća bez mučnina bolova...rodila sa 39+1 porod trajao sat vremena. Dobila 18 kg na porodu izgubila 5 ostatak skinula u 3 mj. Druga nikakvi problemi dobila dosad 6 kg trenutno sam 34. tjedan.
Ko ce prije od nas dvi
Al kako bilo, šišam te s kilama duplo...haha
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.