Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2015., 21:17   #1681
Po meni se PV jako pokvario,sjećam se prošle godine sam u tjedan dana došao do 10$-15$ bez uloga što je odlično za ptc stranice,kasnije se pokvario pa sam odustao...
Pauker132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 05:33   #1682
Zamrla tema, svi radimo i zarađujemo masne pare pa ne stignemo pisati.

Eto, vrijeme prolazi i Paidverts se pokazao u punom sjaju.:klap:

Sjetio sam se ovih dana onog svojevremenog pljuvanja po Whitepinsu od nekih članova koji i ovdje pišu , a koje iz pristojnosti ne želim navoditi.
Uglavnom, mislim da će se sad svi složiti i barem sebi samima priznati, ako već ne mogu drugima, da je Whitepins bio u svakom pogledu puno bolji od Paidvertsa:
Uložilo se nije ništa, potrošilo se dnevno puno manje vremena nego na PV, a agonija je trajala vrlo kratko (dok se nije skužilo da je scam) i nitko nije ništa izgubio ni dobio.

Ovdje su mnogi izgubili, i ja među njima i po svemu je jasno, ne samo da neće biti zarade, nego i da PV lagano odlazi u k....Tako i treba, želim im čim brži put u tom smjeru. A svima vama puno sreće negdje drugdje u nekom boljem i poštenijem poslu.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 12:36   #1683
Nego što, evo ja već danima ne spavam, pretrgan od posla, lova samo dolazi, novi Audi u garaži

Paidverts se već odavno pokazao u punom sjaju, i nisi jedini koji je izgubio (ja skoro 200$) al što je tu je, ne ljutim se ni na sustav ni na njih nego isključivo na sebe, jer sam imao propuh u glavi i išao ulagat novac u ovakva s*anja. Sad će se opet javit neki da se tu dalo zaradit i da smo si sami krivi, oni koji su imali puno sreće pa i uspjeli nešto iz ovoga izvadit. Ili pak treba biti jako lukav i znati igrati u ovakvim sustavima da bi se zaradilo, ali jbg to ne može i ne zna svatko, a ako već moram ulagat u nekakvu edukaciju, ovakvi sistemi su zadnja stvar u koju ću ulagati.

Što se mene tiče, sve ovakve i slične stvari izbjegavat ubuduće u širokom luku. Tko hoće zaraditi na internetu, Adsense, Freelancing, Web Dizajn i slično, dakle isključivo poslovi gdje ne ulažeš novac nego svoje znanje i rad i gdje je to pošteno plaćeno. A ove pi*darije ne.

Mislim, ja i dalje skočim jednom svaka 2-3 tjedna u nadi da će dionice porasti, ali nemam više nikakva očekivanja. Sad i da prodam sve, dobio bi niti 50$, a uložio sam skoro 200$.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 14:17   #1684
mekerica evo me javljam se. Da smo bili pametni mogli smo zaraditi, doduše nismo bili glupi nego NEISKUSNI s ovakvom vrstom piramide i nismo zaključili da će se ona ubrzo urušiti s obzirom na onakav OGROMAN boom, MPA ima sličnu situaciju samo njih sada izvlači onaj obavezni reinvest pa će se to oduljiti, ali neizbježno je da se i ona uruši kada ljudi počnu izvlačiti a nove krvi nestane.

Ovakve vrste poslova izbjegavam sada isključivo jer se više ne zna tko je scam a tko stvarno hoće održati piramidu što dulje (kao PV i MPA), inače da znam da nebi bilo scam, isplati se puknuti 500-1000$ i zaraditi solidnu lovu kroz nekoliko tjedana, izvući sve van i to je to.

No ipak ću se kloniti jer se bavim "pravim" online poslom i neda mi se više zajebavat s ovakvim stvarima.

I naglašavam, da nismo zabrijali na nekakvu dugoročnost PV-a mogli smo svi profitirati, ja nekoliko puta po par stotina dolara, čak i nakon što sam bio pohlepan i sjebo na oba swapa.

Bilo je tu love, no nismo vukli na vrijeme i zajebalo nas.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 18:48   #1685
@Mekerica uvjek sam te volia ka brata svog.Svaka ti je NJEGOSEVA-zlatna.ps.Tocka je turena.The-End.
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.