Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2015., 10:51   #1
Thumbs up Hyipe site i brza zarada...

Evo da vam predstavim jedan nacin zarade koji se meni svidio,radi se o hyipe sajtovima gdje se ne mora klikati raditi reklamirati a ni ulaziti u sajt za imati zaradu...jer je stvar samo u orocenju srestava na odredjeno dana i tolika zarada vam sjeda na vas balans...min ulog je 10$ i ja sam poceo s tim...Ulozio sam 10$ i za 10 dana dobio 16$ koje sam povukao na svoj PM a zatim sam 10$ ponovno ulozio na 20 dana i dobio sam 30$ koje sam reinvestirao nazad u sistem al na 30 dana i cekam 150$ od kojih cu 100$ ostaviti na svom PM a 50$ cu vratiti nazad na 20 dana di ce mi biti za 20 dana s ulogom od 50$ povrat 150$ jer je ROI za 20 dana 300% a za 30 dana 500% i super je sto nema se raditi jer ja ni nemam bas mnogo vremena za ove klikanje i revshare sajtove..tko ne vjeruje mogu mu poslati slike mailova na svoj PM....ovo je sajt koji je super a dokle ce da radi ne znam,samoznam da treba iskoristiti to.Za sve one koji hoce da mi se pridruze evo im link http://url.wow.hr/network
omegast is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 01:05   #2
Quote:
omegast kaže: Pogledaj post
Evo da vam predstavim jedan nacin zarade koji se meni svidio,radi se o hyipe sajtovima gdje se ne mora klikati raditi reklamirati a ni ulaziti u sajt za imati zaradu...jer je stvar samo u orocenju srestava na odredjeno dana i tolika zarada vam sjeda na vas balans...min ulog je 10$ i ja sam poceo s tim...Ulozio sam 10$ i za 10 dana dobio 16$ koje sam povukao na svoj PM a zatim sam 10$ ponovno ulozio na 20 dana i dobio sam 30$ koje sam reinvestirao nazad u sistem al na 30 dana i cekam 150$ od kojih cu 100$ ostaviti na svom PM a 50$ cu vratiti nazad na 20 dana di ce mi biti za 20 dana s ulogom od 50$ povrat 150$ jer je ROI za 20 dana 300% a za 30 dana 500% i super je sto nema se raditi jer ja ni nemam bas mnogo vremena za ove klikanje i revshare sajtove..tko ne vjeruje mogu mu poslati slike mailova na svoj PM....ovo je sajt koji je super a dokle ce da radi ne znam,samoznam da treba iskoristiti to.Za sve one koji hoce da mi se pridruze evo im link http://url.wow.hr/network
zasto prvo ne objasnis ljudima da su HYIP programi,programi visokog rizika,koji preko noci nestaju...
petar82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 07:44   #3
Naj prije hyipe su programi di se da zaraditi puno bolje i brze i to s malim ulogom,negoli kod rewshare programa di se mora ulozit neka veca svota jer od sice i repurcase nemate nista...dok zrno po zrno gradite i kupujete sve vise paketa taj rewshare ode u scam tako da ostanete bez svega..a ja sam pametno ulaga u hype i sve ok...znaci ako ubacite min 10$ ovde di sam ja i orocite na 20 dana kao ja to vam je 30$ dignete za 20 dana...povucem 30$ a zatim vratim 20$ na 30 dana i ako izgubim briga me svoji 10$ vratija...i sad cekam 18.12. 150$ da sidne ako ode u scam nema veze mojih 10$ je vraceno odavno...tako da je riziksveden na minimum..a to ako neko ulazi u hyipe ka blesav, to nije moj problem....Znaci ulazi se s malim min iznosom i polako...a da inizgubim na nekom hyipe sajtu 10$ pa sta...nes ti love,pa ljudi bace na kladionicu po 100$ i popuse hehhe...
omegast is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 15:34   #4
Mislim da uzalud cekas 18.12 jer koliko vidim vise ne idu isplate.
http://allmonitors.net/hyip/titantrade.biz/
Jean Paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 19:31   #5
to sam baš želio reći, te sve stranice ubrzo propadnu odnosno vlasnik te stranice pobere lovu....
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 10:36   #6
Quote:
Jean Paul kaže: Pogledaj post
Mislim da uzalud cekas 18.12 jer koliko vidim vise ne idu isplate.
http://allmonitors.net/hyip/titantrade.biz/
Uuuuuuu mamicu imjebem,znaci lagano u scam...ali vazno je da sam svoj ulog vratija pa ko ih hebe onda.zato ja pametno to rafim i nikad se ne zsletim s nekom lovom.
omegast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 20:38   #7
Sto dalje od toga.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.