Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2011., 17:09   #1601
preporučavam vam matis,eto ako nešto mogu garantirat to je visoka razina profesionalnosti i odlični rezultati(barem za mene)
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 23:13   #1602
ne mogu vjerovati da je bella pa njega su forumasice fakat hvalile,i ja imam taj kupon bas za bellu ali sam odlucila ici u 9 mjesecu posto se mora iskoristiti do 12mj i kaj da sad radim???ne zelim karbonizaciju tkiva pobogu
pinkypan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 23:15   #1603
Quote:
pinkypan kaže: Pogledaj post
ne mogu vjerovati da je bella pa njega su forumasice fakat hvalile,i ja imam taj kupon bas za bellu ali sam odlucila ici u 9 mjesecu posto se mora iskoristiti do 12mj i kaj da sad radim???ne zelim karbonizaciju tkiva pobogu
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 10:10   #1604
imam jedno-dva pitanja. Preko grupnih popusta sam kupila dva kupona za IPL u dva salona. U svakom od salona sam cula drugaciju verziju o samom postupku...

U jednom salonu mi je teta rekla da podrucje obrijem dan ranije i da sljedeci tretman imam nakon 2 tjedna, i nakon toga opet nakon 3 tjedna. Prilikom rada nije koristila nikakav gel, nego je aparat naslanjala na golu kozu.

U drugom salonu mi je rekla da se obrijem 3 dana prije tretmana tako da moze vidjeti gdje su dlacice, koristila je gel i rekla je da je sljedeci tretman tek nakon mjesec dana, ako ne i dulje. Naime, kaze da nakon prva 2 tjedna dlacice tek ispadaju, i onda im treba 2 tjedna da pocnu rasti - zbog toga ja pauza mjesec dana.

Za sto se koristi taj gel? Hladjenje, vodic, ublazavanje boli?

Kakva su vasa iskustva? Koliko ste se ranije morale obrijati? Ja sam mislila da nije potrebno vidjeti okom dlaku...da nju laser sprzi ispod koze? malo sam zbunjena....
mpapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 10:46   #1605
Za sto se koristi taj gel? Hladjenje, vodic, ublazavanje boli?

Kakva su vasa iskustva? Koliko ste se ranije morale obrijati? Ja sam mislila da nije potrebno vidjeti okom dlaku...da nju laser sprzi ispod koze? malo sam zbunjena....[/QUOTE]

ja mislim da je gel neki "neutralizator" tj da služi da ti se ne speče koža. ja sam išla na tretmane sa gleom, pa ti preporučam taj, i da.. ako ti rade sa dobrim uređajem dlake stvarno ispadnu od 9-12og dana nakon tretmana. meni se pokazalo istinito
skrapava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 13:13   #1606
Quote:
mpapa kaže: Pogledaj post
imam jedno-dva pitanja. Preko grupnih popusta sam kupila dva kupona za IPL u dva salona. U svakom od salona sam cula drugaciju verziju o samom postupku...

U jednom salonu mi je teta rekla da podrucje obrijem dan ranije i da sljedeci tretman imam nakon 2 tjedna, i nakon toga opet nakon 3 tjedna. Prilikom rada nije koristila nikakav gel, nego je aparat naslanjala na golu kozu.

U drugom salonu mi je rekla da se obrijem 3 dana prije tretmana tako da moze vidjeti gdje su dlacice, koristila je gel i rekla je da je sljedeci tretman tek nakon mjesec dana, ako ne i dulje. Naime, kaze da nakon prva 2 tjedna dlacice tek ispadaju, i onda im treba 2 tjedna da pocnu rasti - zbog toga ja pauza mjesec dana.

Za sto se koristi taj gel? Hladjenje, vodic, ublazavanje boli?

Kakva su vasa iskustva? Koliko ste se ranije morale obrijati? Ja sam mislila da nije potrebno vidjeti okom dlaku...da nju laser sprzi ispod koze? malo sam zbunjena....
gel je vodic

a aparata ima na stotine pa tako ni svaki ne radi po istom principu tj nije isti princip dolazaka a uvelike ovisi dal je aparat jaci tj onaj za koji iaju dozvole samo dermatolozi ili slabilji koji u pravilu rade kozmeticki saloni
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 13:44   #1607
Bella je zakon! Idem kod njih na tretmane i jako sam zadovoljna!
Dora Malkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 14:31   #1608
Da li je tko bio u Estetika Moderna u Splitu na klanjanje dlačica IPL metodom i radiofrekvencijom ?
Kakva su vasa iskustva ?
ad1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 19:44   #1609
Quote:
Dora Malkov kaže: Pogledaj post
Bella je zakon! Idem kod njih na tretmane i jako sam zadovoljna!
hm,ovo mi sad zvuci kao da je netko od zaposlenika rekao....da je netko s vise postova rekla bih ok,ovak mi je malo sumnjivo
pinkypan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 11:06   #1610
ja sam kroz zadnje 3 godine bila na jedno 5 tretmana u Polidermi. za mene je to bio bačen novac (otpalo mi je oko 10% dlaka). ali mojoj tetki je nakon jedno 7-8 tretmana sve otpalo i ne vraća se za sad (zadnji tretman je radila prije godinu i pol), tako da nisam sigurna što da mislim o dr. Kaliterni. znam da ga ovdje većina pljuje.
ja sam jučer bila na prvom pregledu u Laser centar doctoru, doktor mi je bio jako simpa, djeluje stručno i koliko sam čitala po netu brijem da ima dobar laser (diodni) i mislim da bi tu moglo bit kruha. radit ću u utorak samo potkoljenice jer mi je skupo sad za cijele noge i bikini ostavit 5 soma dok ne vidim je li čemu. fingers crossed.
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 14:54   #1611
Quote:
mpapa kaže: Pogledaj post
imam jedno-dva pitanja. Preko grupnih popusta sam kupila dva kupona za IPL u dva salona. U svakom od salona sam cula drugaciju verziju o samom postupku...

U jednom salonu mi je teta rekla da podrucje obrijem dan ranije i da sljedeci tretman imam nakon 2 tjedna, i nakon toga opet nakon 3 tjedna. Prilikom rada nije koristila nikakav gel, nego je aparat naslanjala na golu kozu.

U drugom salonu mi je rekla da se obrijem 3 dana prije tretmana tako da moze vidjeti gdje su dlacice, koristila je gel i rekla je da je sljedeci tretman tek nakon mjesec dana, ako ne i dulje. Naime, kaze da nakon prva 2 tjedna dlacice tek ispadaju, i onda im treba 2 tjedna da pocnu rasti - zbog toga ja pauza mjesec dana.

Za sto se koristi taj gel? Hladjenje, vodic, ublazavanje boli?

Kakva su vasa iskustva? Koliko ste se ranije morale obrijati? Ja sam mislila da nije potrebno vidjeti okom dlaku...da nju laser sprzi ispod koze? malo sam zbunjena....

Vodeno hladjeni ipl uredjaji imaju obicno kristal koji dolazi u direktan kontakt sa kozom. da bi se izbjeglo ostecenje istog (jer uvjek postoji mogucnost spaljenja djela dlacice koja ipak malo viri vani) radi ljepljenja spanjenih dlacica , koristi se proziran gel za UZ. Uloga gela je takodjer da omoguci optimalno opticko uparivanje sa kristalom koji je ravan, kod je nase tijelo u nekim dijelovima oblo. Kod zracno hladjenih modela, nema kristala vec stakalca te isti ne dolazi u kontakt sa kozom ,vec se "puca" sa razdaljine od par mm, zato nema potrebe za gelom. Iz tvog iskustva ti je jasno da "ovi sa gelom" su jaci aparati.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 14:57   #1612
Quote:
rina7 kaže: Pogledaj post
Nažalost, u mome slučaju, žena je držala malo duže, koje tri sekunde i mogu ti reći da još uvijek boli, iako je prošlo skoro mjesec dana. Ne razumijem se u opekline, no rekli su mi da je došlo do karbonizacije tkiva i da je to treći stupanj opekline, a ako hoćeš mogu ti poslati sliku privatni mail. Sada koža pomalo zarasta, ali je sve još uvijek jako crveno i bojim se da će mi ostati ožiljak
Ako je bilo 3 sekunde onda je ostecenje veliko. I budi sigurna da ce se oziljak uvjek vidjeti. Ja bi podnjeo tuzbu.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 15:05   #1613
Prosli tjedan, napravila sam 6. tretman uklanjanja dlaka sa nausnice i brade. U pitanju je bio laser Cutera ND Yag.
Rezultatima sam jako zadovoljna. Ostalo mi je jos samo par dlacica, koje su izrasle nakon tremana laserom, ali su dosta svijetle. Sa brade mi je otislo oko 95% dlaka, a sa nausnice nesto manje, oko 70%. Nausnicu bih stoga ponovila jos 1x, bradu ne.
Sto napraviti s njima... jos jedan laser, elektoepilaciju?
Moze savjet od nekog tko je prosao to sve!?!
delilaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 22:04   #1614
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Ako je bilo 3 sekunde onda je ostecenje veliko. I budi sigurna da ce se oziljak uvjek vidjeti. Ja bi podnjeo tuzbu.
A zasto plasis i lazes?

Od kuda tebi da ce sigurno ostat oziljak???
I jos nagovaras zenu na tuzbu!!!!! Strasno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 12:09   #1615
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
A zasto plasis i lazes?

Od kuda tebi da ce sigurno ostat oziljak???
I jos nagovaras zenu na tuzbu!!!!! Strasno
Gledaj, do sada sam te tolerirao. Otkaci se definitivno.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 15:50   #1616
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Gledaj, do sada sam te tolerirao. Otkaci se definitivno.
Samo to otkaci ak vec nisi

Lazes zenu, plasis je nepotrebno jer moras ispast pametan.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 20:14   #1617
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Samo to otkaci ak vec nisi

Lazes zenu, plasis je nepotrebno jer moras ispast pametan.
Ti si previse neobrazovana da bi meni nesto komentirala. Tvoji postovi su babske price iz jeftine zute stampe,prema tome,ili nauci nesto pa pisi ili nas oslobodi suvisnih komentara...imas 6000 postova...smeca hehe..vidi se da ti vremena ne fali .
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 20:30   #1618
pocele su mi se "linjat" dlacice,ova IPL fotoepilacija je čudo
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 20:46   #1619
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Ti si previse neobrazovana da bi meni nesto komentirala. Tvoji postovi su babske price iz jeftine zute stampe,prema tome,ili nauci nesto pa pisi ili nas oslobodi suvisnih komentara...imas 6000 postova...smeca hehe..vidi se da ti vremena ne fali .
Obrazovanje je nebitno a ti nemas opce kulture i pjenis se na sve koji ti kontriraju.... Eto i budali dovoljno... Tu iznosis laxi i jos vrijedjad druge samo zato sto nisi uvijek u pravu a ovaj puta nikako nisi

A ako se kacis na broj postovs jojj jadna li ti majka neupucena

Bapske price ne pricam jer nego iznosim vlastita iskustva pa tako i sa opekotinama jer sam bila u 2 salona opecena a jednom doslovno bez sve koze ostala na cca 3 cm kvadratna i niti jednog oziljka nemam jet jer bitna pravovremena aplikacija potrebnih lijekova - ja sam koristila 7 dana Dermazin a nskon toga Bepanthen plus i memam ni O od oziljaka
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 22:38   #1620
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Ti si previse neobrazovana da bi meni nesto komentirala. Tvoji postovi su babske price iz jeftine zute stampe,prema tome,ili nauci nesto pa pisi ili nas oslobodi suvisnih komentara...imas 6000 postova...smeca hehe..vidi se da ti vremena ne fali .
Znas kaj? Malo si naporan, nikog ovdje ne zanima nicije vrijedjanje. Ako imas potrebe kog vrijedjati, obavi to preko pm-a.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.