Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2007., 20:28   #41
Quote:
k-a-t-y kaže: Pogledaj post
sad sam oko 1000 km daleko od cro neke su stvari opća kultura.

danas sam usao nakon 5 mjeseca na forum hahahah i zato se ne skidaš s njega tj. pokušavaš nadoknadit propušteno

si jeo danas šta?

a sorry nisam ja dobio tu opcu kulturu tu di zivim jbg ... propustio sam

a i jeo sam.. krupmire sa mesom
a jesi se ti jebala zadnjih par dana.. jer licis ko neka nejebena.. il imas pms pa sad tu izbijas neke komplekse i trazis svadju
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Old 15.04.2007., 20:31   #42
Quote:
tomas21 kaže: Pogledaj post
a sorry nisam ja dobio tu opcu kulturu tu di zivim jbg ... propustio sam
VIDI SE ...

for me... end of story
__________________
Don`t spend time with someone who doesn`t care spending it with you.
k-a-t-y is offline  
Old 15.04.2007., 23:15   #43
Quote:
supermonte kaže: Pogledaj post
Biste li se skinuli goli na plaže ili se već skidate????
Mogu se skinuti bilo gdje, pa tako i na plaži. Moje tijelo je moje tijelo. Prirodno je. Ne vidim što bi to moglo biti loše u golom tijelu...svi smo se rodili goli...
Strawinsky is offline  
Old 15.04.2007., 23:44   #44
u mojoj familiji svi se kupaju goli, nona nas je jos kao male vodila na mjesta gdje se ljudi kupaju razodjeveni...
kasnije, kada sam usla u pubertet i zasramila se vlastita tijela, nekoliko sam se godina kupala kraj svojih obucena, jos k tome u crnom jednodjelnom badekostimu i skrivala da me slucajno netko drugi, netko stran ne vidi...u nazad nekoliko godina kupam se opet gola i slobodna...ne preferiram bas nudisticke plaze, volim cistu prirodu, divljinu, mjesta na kojima se mozes opustiti bez da ti netko skace po glavi i pogleda znatizenjih prolaznika...
naopaka bajka is offline  
Old 16.04.2007., 01:42   #45
nudizam

Nisam probao osim kad sam bio klinac al to se ne računa. Probao bi. Možda probam jednom, ko zna, ali opet, nudistička plaža je jedino mjesto gdje čovjek ne može sakriti osjećaje.
__________________
Lone rider rides alone!
lone rider is offline  
Old 16.04.2007., 08:49   #46
a kaj svi pričaju o tome da iza svakog grma/kamena/kurcapalca vrebaju drkađije s nabreklom kitom u rukama!!!!! Ja se dosta kupam pa to nikada nisam vidio da je netko tak napasan i agresivan,tipična FKK floskula.Eto, ne kupajte se goli ak ne želite biti silovani od drčnih voajera..
Vincent V is offline  
Old 16.04.2007., 10:07   #47
Quote:
Vincent Vega kaže: Pogledaj post
a kaj svi pričaju o tome da iza svakog grma/kamena/kurcapalca vrebaju drkađije s nabreklom kitom u rukama!!!!! Ja se dosta kupam pa to nikada nisam vidio da je netko tak napasan i agresivan,tipična FKK floskula.Eto, ne kupajte se goli ak ne želite biti silovani od drčnih voajera..
A čuj... ljudi uglavnom zamišljaju što bi oni tamo da se kojim slučajem tamo nađu. A mašta radi svašta...
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Old 16.04.2007., 10:49   #48
Nudizam u smislu nudističkih plaža i kampova ne poznajem, niti me nešto naročito privlači, ne volim nikakvu masovnost, premda imam posve dobro mišljenje o profilu nudista.

No neplanirano, ali posve spontano i prirodno skidanje potaknuto zanosom nad divotom mora, stijene i sunca, u sinesteziji mirisa, zvukova, boja...povezujem sa najljepšim utiscima u svom životu, to je gotovo orgazmičko iskustvo.
Posebni su to i dragocjeni trenuci, kada se kao relativno sramežljiva osoba, tako odjednom oslobodiš i oduševiš, da ti nije neugodno biti posve gol čak i pred 'tekstilcima'.
Baš postaneš onaj galeb sinji i nije te briga ni što će drugi o tebi misliti, niti što ćeš kasnije sam o sebi misliti.

Inače, tijelo smatram više 'golim' u onim malim bikinićima, nego kada je bez ičega.

Nudizam baš i nije tema za LJES, preuzak kontekst, ali svakako ima veze sa erotikom, naravno, ako erotskim doživljajem smatramo sve ono što senzibilizira sva naša čula.
__________________
Him & Her
LadyBlue is offline  
Old 16.04.2007., 11:31   #49
Išo bi negdje s curom na nudističku al ima preveć gerijatrije razvaljene, pa ih gledat nemrem...ima ko kakvu preporuku?
Ze_Ilithid is offline  
Old 16.04.2007., 11:52   #50
Quote:
Ze_Ilithid kaže: Pogledaj post
Išo bi negdje s curom na nudističku al ima preveć gerijatrije razvaljene, pa ih gledat nemrem...
Pa što onda? Takav ćeš i ti biti. Star i razvaljen na plaži.

Quote:
ima ko kakvu preporuku?
Da, odi na drugu plažu. Kakvu bi ti preporuku čovječe? Imaš plaža ko u priči! Sigurno ćeš pronaći negdje mjesto za sebe i djevojku gdje neće biti preveć razvaljenih gerijatra.
futrola is offline  
Old 16.04.2007., 11:59   #51
Quote:
Ze_Ilithid kaže: Pogledaj post
Išo bi negdje s curom na nudističku al ima preveć gerijatrije razvaljene, pa ih gledat nemrem...ima ko kakvu preporuku?
Još jedna floskula. Jel ideš ti tamo uživat ili gledat. Istina, ima neki put baš previše nesamokritičnih starčeka al jebiga, i nas to čeka.....
Vincent V is offline  
Old 16.04.2007., 12:05   #52
Quote:
Vincent Vega kaže: Pogledaj post
Još jedna floskula. Jel ideš ti tamo uživat ili gledat. Istina, ima neki put baš previše nesamokritičnih starčeka al jebiga, i nas to čeka.....
Pa oboje...jebote di god sjednem gerijatrija oko mene i da, znam da ću bit star, čemu se žurit u starački onda?
Ze_Ilithid is offline  
Old 16.04.2007., 13:11   #53
onda se uvali na dio plaže gdje se igraju djeca pa ces gledat gole mame i tu i tamo koju baku...ak već ideš gledat
Vincent V is offline  
Old 16.04.2007., 16:17   #54
Prije sam išao na nudističku redovno ... tamo je riba bolje grizla, samo mi je bilo bezveze što sam morao pecati gologuz. Eh, čim bih došao, onih nekoliko baba bi navalilo: "Skini se, ili idi dalje ..." I jeb'ga, morao sam ... iako mi se te babe stvarno nisu gledale ... i još bi poslije dodijavale: "Sinko, jel' grize? A da probaš na glistu? Ja bih ju zagrizla ..."
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 16.04.2007., 16:37   #55
Quote:
Ramzes kaže: Pogledaj post
Prije sam išao na nudističku redovno ... tamo je riba bolje grizla, samo mi je bilo bezveze što sam morao pecati gologuz. Eh, čim bih došao, onih nekoliko baba bi navalilo: "Skini se, ili idi dalje ..." I jeb'ga, morao sam ... iako mi se te babe stvarno nisu gledale ... i još bi poslije dodijavale: "Sinko, jel' grize? A da probaš na glistu? Ja bih ju zagrizla ..."

He he

Imaš jedinstveno iskustvo: čopor baba ti je vikao "skini se". Ko da si pevaljka narodnjaka!!! Eto, dobro da si i to iskusio, sad znaš kako je Lepoj Ceci na pozornici dok pjeva (pa i Severini i sl.)
venezia is offline  
Old 16.04.2007., 16:46   #56
ja sam bila jednom u nudistickom kampu kao kikic..nije da se bas sjecam..i prije par godina kod frendice koja je redovito u tim kampovima....i svih 10 dana sam bila u badicu..nisam se dala nagovorit da se skinem ...dobro toples da, ali gacice ne dam...

..misslim..ko voli nek izvoli!!!...meni je ipak malo neugodno..

...ali zato mi je recimo gust otic s dragim s barkom do nekog otocica ili nekog udaljenijeg mjesta od gradske plaze i onda se opustit... ...predobar mi je osjecaj tako se buckati u moru...
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Old 16.04.2007., 17:01   #57
Quote:
gljivek kaže: Pogledaj post
ja sam bila jednom u nudistickom kampu kao kikic..nije da se bas sjecam..i prije par godina kod frendice koja je redovito u tim kampovima....i svih 10 dana sam bila u badicu..nisam se dala nagovorit da se skinem ...dobro toples da, ali gacice ne dam...

..misslim..ko voli nek izvoli!!!...meni je ipak malo neugodno..

...ali zato mi je recimo gust otic s dragim s barkom do nekog otocica ili nekog udaljenijeg mjesta od gradske plaze i onda se opustit... ...predobar mi je osjecaj tako se buckati u moru...
za ono prvo... svako ima pravo da radi sta hoce ipak je demokracija a i kao sto sam rekao toples nije nudizam bar za mene jer tu svaka cura ide toples na moru ...
a za ono drugo..hmm e to je onaj pravi gust... back to the nature.. ic na neko mjesto, otocic, ostrovo, di ste sami, i prepustite se na suncem, da skatlja vase tjelo, i da se kupate u moru... bez straha i neugodnosti... da se makne te maske koje nosimo na radnom mjestu i van u gradu..
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Old 16.04.2007., 19:22   #58
Quote:
gljivek kaže: Pogledaj post
...........i svih 10 dana sam bila u badicu..nisam se dala nagovorit da se skinem ...dobro toples da, ali gacice ne dam...

.
i strašala ko govno u punču.Te su mi najbolje.Dođu u nudistički kamp provest par dana tjedana .... i onda hodaju u badićima po kampu. Kao da će ih neko gledat ak su gole.....da im nebi vidjeli cice i picu....
Vincent V is offline  
Old 16.04.2007., 20:40   #59
Quote:
Vincent Vega kaže: Pogledaj post
i strašala ko govno u punču.Te su mi najbolje.Dođu u nudistički kamp provest par dana tjedana .... i onda hodaju u badićima po kampu. Kao da će ih neko gledat ak su gole.....da im nebi vidjeli cice i picu....

ha cuj..nemam tu naviku i ne zelim skinut gacice pred svima ...jel to problem?? usput receno..nisam bila jedina...i nisam cula da bas nekome to smeta...
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Old 16.04.2007., 20:47   #60
Quote:
gljivek kaže: Pogledaj post
ha cuj..nemam tu naviku i ne zelim skinut gacice pred svima ...jel to problem?? usput receno..nisam bila jedina...i nisam cula da bas nekome to smeta...
u nudistickom kampu je!!!!!!!!!!!!!!!
Vincent V is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger