Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2009., 23:18   #181
dragi forumasi

isplati li se zrtvovati roaming par puta godišnje prebacivanjem tele2 u tomato jer mi u tele2 ne odgovara 100 kn nadoplata jer mi je to drugi mob i dovoljno mi je manje od 50 kn za rijetke pozive i sms izvan mreze,sto znaci da mi nikako ne odgovaraju trenutni uvjeti knockout tarife,zapravo bilo koje tele2 tarife..?sad dok ne obnovim bon, pozivi mi ispadaju 99 lipa na tele2...a očigledno je da je u tomatu sad jeftinije čak i bez nadoplate stotkom...i,dal se plaća prebacivanje u tomato ?
J.F.K. 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 00:20   #182
Quote:
J.F.K. 6 kaže: Pogledaj post
dragi forumasi

isplati li se zrtvovati roaming par puta godišnje prebacivanjem tele2 u tomato jer mi u tele2 ne odgovara 100 kn nadoplata jer mi je to drugi mob i dovoljno mi je manje od 50 kn za rijetke pozive i sms izvan mreze,sto znaci da mi nikako ne odgovaraju trenutni uvjeti knockout tarife,zapravo bilo koje tele2 tarife..?sad dok ne obnovim bon, pozivi mi ispadaju 99 lipa na tele2...a očigledno je da je u tomatu sad jeftinije čak i bez nadoplate stotkom...i,dal se plaća prebacivanje u tomato ?
Pa ako ti je to drugi mob, zar nemaš roaming na prvom? Prebacivanje se ne plaća, kao ni na bilo koju drugu mrežu.
maestranza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 08:29   #183
Quote:
J.F.K. 6 kaže: Pogledaj post
dragi forumasi

isplati li se zrtvovati roaming par puta godišnje prebacivanjem tele2 u tomato jer mi u tele2 ne odgovara 100 kn nadoplata jer mi je to drugi mob i dovoljno mi je manje od 50 kn za rijetke pozive i sms izvan mreze,sto znaci da mi nikako ne odgovaraju trenutni uvjeti knockout tarife,zapravo bilo koje tele2 tarife..?sad dok ne obnovim bon, pozivi mi ispadaju 99 lipa na tele2...a očigledno je da je u tomatu sad jeftinije čak i bez nadoplate stotkom...i,dal se plaća prebacivanje u tomato ?
Uzmi tele2 pričalicu (tarifizza) tamo sa 50kn imaš 0,45 razgovore... Ili prenesi u tomato, al tamo ti je obračunska minuta, u pričalici ti je samo prva minuta, kasnije sekunda...
online is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 08:49   #184
Quote:
J.F.K. 6 kaže: Pogledaj post
dragi forumasi

isplati li se zrtvovati roaming par puta godišnje prebacivanjem tele2 u tomato jer mi u tele2 ne odgovara 100 kn nadoplata jer mi je to drugi mob i dovoljno mi je manje od 50 kn za rijetke pozive i sms izvan mreze,sto znaci da mi nikako ne odgovaraju trenutni uvjeti knockout tarife,zapravo bilo koje tele2 tarife..?sad dok ne obnovim bon, pozivi mi ispadaju 99 lipa na tele2...a očigledno je da je u tomatu sad jeftinije čak i bez nadoplate stotkom...i,dal se plaća prebacivanje u tomato ?
Nisam shvatio ovaj drugi dio. Koliko "rijetko" komuniciraš izvan (Tele2) mreže? Imaš li puno kontakata na Tele2 mreži?
I koliko ti je bitan roaming? Ako nije, onda se prebaci na Tomato i pričaj/SMS-aj za 45/25/25lp (bez obvezne nadoplate računa).
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 15:04   #185
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
Nisam shvatio ovaj drugi dio. Koliko "rijetko" komuniciraš izvan (Tele2) mreže? Imaš li puno kontakata na Tele2 mreži?
I koliko ti je bitan roaming? Ako nije, onda se prebaci na Tomato i pričaj/SMS-aj za 45/25/25lp (bez obvezne nadoplate računa).
A ne plaća se znači na Tomatu aktivacija tarife? Ja sam to tražija i nigdi nisam moga naći... Odo i ja tamo ili ću bar ženu pribaciti, jebote stavlja te bonove ko luda i onda još kupi 4-5 puta po 25... odma mi se kosa na glavi diže, umisto da rokne od 100 i bok! A na Slike i Slova je...
online is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 15:16   #186
Quote:
online kaže: Pogledaj post
A ne plaća se znači na Tomatu aktivacija tarife? Ja sam to tražija i nigdi nisam moga naći... Odo i ja tamo ili ću bar ženu pribaciti, jebote stavlja te bonove ko luda i onda još kupi 4-5 puta po 25... odma mi se kosa na glavi diže, umisto da rokne od 100 i bok! A na Slike i Slova je...

Ne plaća se aktivacija ove obične tarife za 0,45 po minuti, ali se plaća 100 kn za aktivaciju tarife od 0,25.
maestranza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 11:58   #187
http://www.tomato.com.hr/tomato/show...&idnews=688898

Lipa akcija iz tomata, odma idem ženu pribaciti...
online is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 15:59   #188
koja je situacija kad zovem sa tomata na tomato broj , dal se što naplaćuje , dal ima kakva opcija kao friend broj s kojim bi pričao posve besplatno ?
jooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 16:50   #189
Quote:
josip21 kaže: Pogledaj post
koja je situacija kad zovem sa tomata na tomato broj , dal se što naplaćuje , dal ima kakva opcija kao friend broj s kojim bi pričao posve besplatno ?
Bez obzira zvao ti nekoga u Tomato mreži ili bilo kojoj drugoj mobilnoj/fiksnoj mreži u RH, poziv košta 45lp (+usp.poz. 25lp) odnosno 29lp (usp.poz. 29lp). U tarifi 0.45 mjesečna nadoplata bonom nije obavezna, u tarifi 0.29 trebaš svaki mjesec nadoplatiti 100kn. Friend broj u Tomato mreži ne postoji.
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 20:04   #190
Quote:
online kaže: Pogledaj post
http://www.tomato.com.hr/tomato/show...&idnews=688898

Lipa akcija iz tomata, odma idem ženu pribaciti...
zanima me jel to vrijedi samo kad me zove netko iz drugih mreza ili moze i iz tomata??
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 13:19   #191
iz tomata ne vrijedi
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 14:27   #192
šteta šta nema pretplata sa ovom tarifom
__________________
nazovi me
halo_molim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 15:23   #193
bijesna sam... jučer mi naplaćivali pozive 0,45kn/min, a danas lijepo 1,00kn. razgovarala 20min i kad sam pogledala stanje računa šokiralo me! naplatili mi 20kn! gamad! u novine ću ih dat!
__________________
"Nitko ne zaslužuje naše suze, a onaj tko ih zaslužuje neće nas rasplakati..."
Jahanara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 17:09   #194
Quote:
Jahanara kaže: Pogledaj post
bijesna sam... jučer mi naplaćivali pozive 0,45kn/min, a danas lijepo 1,00kn. razgovarala 20min i kad sam pogledala stanje računa šokiralo me! naplatili mi 20kn! gamad! u novine ću ih dat!
Da i ja sam bijesna, jučer sam nabavila tomato broj i vidim na njihovom webu da svi novi korisnici automatski dobiju ovu tarifu 'Na tuđi račun', aj dobro, ali zašto onda kad sam poslala prazni sms na 2020 (za aktivirat tarifu 0,45) kažu 'pa vama je već aktivirana tarifa 0,45 blabla i onda kad zovem, vidim da sam i dalje na tarifi 'Na tuđi račun'??

Aj nek netko riješi ovu misteriju
Ne da mi se zvat ih, svašta bi im mogla izgovorit
Krvnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 19:20   #195
Angry

Quote:
Krvnica kaže: Pogledaj post
Da i ja sam bijesna, jučer sam nabavila tomato broj i vidim na njihovom webu da svi novi korisnici automatski dobiju ovu tarifu 'Na tuđi račun', aj dobro, ali zašto onda kad sam poslala prazni sms na 2020 (za aktivirat tarifu 0,45) kažu 'pa vama je već aktivirana tarifa 0,45 blabla i onda kad zovem, vidim da sam i dalje na tarifi 'Na tuđi račun'??

Aj nek netko riješi ovu misteriju
Ne da mi se zvat ih, svašta bi im mogla izgovorit
Na žalost, prikrili su informaciju u uvjete korištenja:

5. Od 9.12.2009. Tarifa "Na tuđi račun" se automatski uključuje svakom novom Korisniku nakon upostave prvog
poziva.


13. Sa Bonus tarife, Korisnik može prijeći samo na Tarifu 0.45, i to: 1-slanjem SMS poruke sadržaja
NE na broj 4111 ili pozivom na broj 0929933, ili 2-uključenjem Tarife 0.45 na način kako je
definirano Uvjetima korištenja Tarife 0.45 (sa tarife "Na tuđi račun" možete otići na tarifu 0,45 samo ako vam je stanje na računu manje ili jednako 5 kn
ZAGIMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 19:22   #196
Quote:
ZAGIMAN kaže: Pogledaj post
Na žalost, prikrili su informaciju u uvjete korištenja:

5. Od 9.12.2009. Tarifa "Na tuđi račun" se automatski uključuje svakom novom Korisniku nakon upostave prvog
poziva.


13. Sa Bonus tarife, Korisnik može prijeći samo na Tarifu 0.45, i to: 1-slanjem SMS poruke sadržaja
NE na broj 4111 ili pozivom na broj 0929933, ili 2-uključenjem Tarife 0.45 na način kako je
definirano Uvjetima korištenja Tarife 0.45 (sa tarife "Na tuđi račun" možete otići na tarifu 0,45 samo ako vam je stanje na računu manje ili jednako 5 kn


Napomena: ako nisi novi korisnik, moraš ih nazvati da isprave grešku!!!
ZAGIMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 09:33   #197
novi sam korisnik, aktivirala sam broj 10.12. s tim da su mi 2 dana naplaćivali pozive 0,45kn/min, a jučer bez ikakve poruke ili obavijesti 1kn po min. i ja sam kao Krvnica poslala poruku da mi se aktivira 0.45kn/min i vratili su mi poruku da mi je ta opcija već aktivirana. pričaju jedno, rade drugo.
__________________
"Nitko ne zaslužuje naše suze, a onaj tko ih zaslužuje neće nas rasplakati..."
Jahanara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 23:02   #198
Quote:
Jahanara kaže: Pogledaj post
novi sam korisnik, aktivirala sam broj 10.12. s tim da su mi 2 dana naplaćivali pozive 0,45kn/min, a jučer bez ikakve poruke ili obavijesti 1kn po min. i ja sam kao Krvnica poslala poruku da mi se aktivira 0.45kn/min i vratili su mi poruku da mi je ta opcija već aktivirana. pričaju jedno, rade drugo.

Meni se slično desilo. Nazvala njihovu službu (besplatno na 0929911), dali su mi neke kune i sve sredili. Narihtali mi tarifu koju sam htjela (0.45).
forumash2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 16:12   #199
zvali su me danas,uključili su mi tarifu za 0,45kn/min i vratili mi moje kn
__________________
"Nitko ne zaslužuje naše suze, a onaj tko ih zaslužuje neće nas rasplakati..."
Jahanara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 18:13   #200
ja sam u onoj tarifi gdje dobivam besplatne minute i sms.ove svaki mjesec
dali ja to gubim ako atkiviram ovu foru kaj dobije 1kn za svaku minutu ?

hvala
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.