Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2007., 17:59   #41
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
izmedju mene i prvog brata je razlika 12 godina, a drugi brat 17g, (oboje su mladi) i super mi je sto ih imamo...i sestra je starija od mene, tako da je najmladi postao ujak sa 4 god..... sada su uje i necak glavni hahari u kavrtu!!!!
jooooj,mrak...nadam se da će tak i moji...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 18:00   #42
budu...
neki dan je izbila svada jer se za moju bebu ne mogu dogovoriti tko joj je vazniji u zivotu ujak ili bratic.....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 18:42   #43
ja se i dalje jako veselim možebitnoj bebi...bez obzira na oooogroooomnuuu razliku koja će biti... važno mi je i da su moji klinci ZA bebu...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 18:47   #44
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
ja se i dalje jako veselim možebitnoj bebi...bez obzira na oooogroooomnuuu razliku koja će biti... važno mi je i da su moji klinci ZA bebu...

ma biti ce im super, a prvorodjena ga moze po potrebi profurati pod svoje.... mene su sa 17 pitali jel tvoje??? i ba smo gustale i sestra i ja!!!!
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 07:59   #45
joooj, ne sekiraj se, evo i izmedju mene i brata je tocno tolika razlika i jako se volimo i ne daj boze da sam ostala jedinica!Kad mi je bilo mali sam ga obozavala i bio mi je igracka, iako u ono vrijeme nismo mogli imati neka posebna zajednicka druzenja, svako toliko mi je znao smetat, recimo kad bi ja imala 16 i dolaze mi frendice a on dosadan gura se u sobu, al sad smo oboje daleeeeeeko iza puberteta i imamo zajednicke teme, zezamo se, super se slazemo....jedna moja frendica ima 10 godina od nje do brata i sve super, jedna druga ima izmedju nje i brata punih 15 godina i isto se super slaze, njena djeca izlaze s njenim bratom vani....a jos ima u gradu primjer di su dva brata dobili treceg brata kad je jedan od njih imao 22 godine, a drugi 24! Go for it, bit ce vam super!
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 08:07   #46
...a mi smo definitivno odlučili...a sad kak nam bog da,dal bu se i kad primilo...do sada nisam imala problema,al sad su i godine tu...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 08:08   #47
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Danas mi muž priopći svoju želju da imamo još jedno dijete. Naime, imamo sina 12 g., čovjek u pubertetu, završio 6. razr. i tako, pomirili se da će ostat jedinac... Inače smo situirani, u dobrom braku, zaposleni, ja 34 g., on 40 g. Kaj vi cure mislite o tome? Jel bu to prevelika razlika među djecom?
Moram priznati da sam se sva raznježila na tu pomisao a i moji dečki isto...
Ma to nije uopce velika razlika, evo tu kod mene u kvart frendica mojih godina ( 26) ima seku od 13 i bracu od 10 godina i slazu se fenomenalno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 09:06   #48
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Danas mi muž priopći svoju želju da imamo još jedno dijete. Naime, imamo sina 12 g., čovjek u pubertetu, završio 6. razr. i tako, pomirili se da će ostat jedinac... Inače smo situirani, u dobrom braku, zaposleni, ja 34 g., on 40 g. Kaj vi cure mislite o tome? Jel bu to prevelika razlika među djecom?
Moram priznati da sam se sva raznježila na tu pomisao a i moji dečki isto...
Draga moja winnerica!
Eto, imamo apsolutno isti slučaj!
Naime, imam sina od 12. g. (kao i tvoj - upravo je završio 6.r, pubertet ga puca 100 na sat). Dragi ima 42, a ja 35 godina....I TRUDNI SMO!!!!!!
Oboma nam je ovo drugi brak, dragi iz prvoga braka ima sineka od 10 godina!!!

I eto, čekamo svoju malu curu u 9. mjesecu (dakle, moj sin će imati punih 13, njegov 10, ja punih 36 a dragi 43)...

I vjeruj mi, ova mi trudnoća prolazi (uz male sitne nepogode) super...Svi su doma veliki, samostalni i puni brige za mene, a od kada su saznali da u kuću dolazi sestrica, ne skidaju mi ruke sa trbuha...Već ih zovem priljepcima!!!

Nadam se da sam te ohrabrila!!!!
__________________
Zaljubljena u svoju mrvicu...
Škiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 10:02   #49
paspa i škiljo super ste!
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 10:24   #50
Quote:
maja m kaže: Pogledaj post
paspa i škiljo super ste!
ček,ček,kod mene još ništa...šmrc...ali ne predajemo se...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 10:32   #51
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
ček,ček,kod mene još ništa...šmrc...ali ne predajemo se...
ma no chance da ne bu , pazi kaj ti velim !
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 11:27   #52
Quote:
maja m kaže: Pogledaj post
ma no chance da ne bu , pazi kaj ti velim !
...iz tvojih usta u božje uši... nije nam turska sila,iako bi ja što prije....ne želim ljetnu bebu,jer ja teškoooo guram po vrućini...ne samo zbog sebe,nego i,nedaj bože,zbog bebe...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 11:36   #53
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
...iz tvojih usta u božje uši... nije nam turska sila,iako bi ja što prije....ne želim ljetnu bebu,jer ja teškoooo guram po vrućini...ne samo zbog sebe,nego i,nedaj bože,zbog bebe...
najgore i je po ljeti, al kod tebe posebno, znam...
al neće šef nikog pitat kad bu se rodio i to je tak, gazda je gazda...
samo ti i dalje misli pozitivno i sve bu ok
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 11:43   #54
Hvala curke na potpori, idem danas k dr. po uputnice jer radi nekih problema sa zdravljem moram prethodno obaviti sve temeljite preglede, pa vam se javim!!!
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 12:02   #55
Ništa se ti ne brini zbog razlike u godinama, druga su danas vremena,glavno da je želja prisutna, ak te brinu neki event. likovi koji bi mogli kritizirati, takvih ima uvijek i svugdje, to nemreš izbječi, oni će uvijek imati komentare.
@@novamama@@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 12:08   #56
Quote:
@@novamama@@ kaže: Pogledaj post
Ništa se ti ne brini zbog razlike u godinama, druga su danas vremena,glavno da je želja prisutna, ak te brinu neki event. likovi koji bi mogli kritizirati, takvih ima uvijek i svugdje, to nemreš izbječi, oni će uvijek imati komentare.
a kaj se toga tiče... uopće nesmijem razmišljati kaj me sve čeka...i to sa svih strana...jedinu ću utjehu ovdje nači...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 12:58   #57
ajme super!!!! samo naprid, dovoljno ste zreli, zeljni i spremni za jos jednog bebaca. becite se vi na posal
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 13:16   #58
Quote:
njasa kaže: Pogledaj post
ajme super!!!! samo naprid, dovoljno ste zreli, zeljni i spremni za jos jednog bebaca. becite se vi na posal
...al nitko se.oko mene,neče sa tim složiti... a naročito moji starci...za druge me zabole...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 13:25   #59
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
...al nitko se.oko mene,neče sa tim složiti... a naročito moji starci...za druge me zabole...
nece prvi tren, ali poslije ce prihvatiti kao normalno.... bus vidjela.... samo nemoj pospremati vise krevet i bu sve ok.....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 13:26   #60
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
nece prvi tren, ali poslije ce prihvatiti kao normalno.... bus vidjela.... samo nemoj pospremati vise krevet i bu sve ok.....
a ja sam ti se okružila tak malo čudnim ljudima...neki doktori...prof...ing...i svi po jedno dijete...a kaj da ti dalje pričam...a starce bu srce strefilo...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.