Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2010., 14:35   #1281
Evo ga počinje!!! Atmosfera ko u mrtvačnici
Hildegard is online now  
Old 28.06.2010., 14:36   #1282
13.36: That scraping noise you can hear in the press room is the sound of knives being sharpened...

13.33: The press conference will start at approximately 13.40. Presumably Capello is just learning the English for mea culpa as we wait


Hildegard is online now  
Old 28.06.2010., 14:38   #1283
http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ive-video.html

Ajdete više

EDIT - Ova atmosfera i izgled cijele presskonferencije me podsjeća na one filmove katastrofe kad američki predsjednik govori svijetu da im se približava veliki asteroid i da stvari ne izgledaju dobro

Zadnje uređivanje Hildegard : 28.06.2010. at 14:47.
Hildegard is online now  
Old 28.06.2010., 14:46   #1284
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post



e, skuzite kak smo svi puni ljubavi

:ultimativno ujedinjeni u mrznji prema susedima:



__________________
lucca is offline  
Old 28.06.2010., 14:46   #1285
Quote:
lostcase kaže: Pogledaj post
Nimoy is offline  
Old 28.06.2010., 14:54   #1286
I evo ga, umorni smo winter break
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 28.06.2010., 15:00   #1287
Imam neki feeling da je ovaj namjerno srezo konferenciju, skuzio lik da je počelo bit opasno i da talijanko neće moć izdržat
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Old 28.06.2010., 15:10   #1288
Redknapp se "nudi" ... kao, pa evo ako bas nitko drugi nece mogu ja ... ak me bas zovete ...
Izmedu ostalog kaze :
"'We should be able to produce someone who can manage the England football team and let's be honest, they can't do any worse than what they [Eriksson and Capello] have done.' "
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 28.06.2010., 15:10   #1289
Kakva šprdnja engleskih novinara je krenula:
http://img.thesun.co.uk/multimedia/a...0_1074708a.jpg
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 28.06.2010., 15:12   #1290
Veli Redknapp:
"We were average against the USA. We were disgusting against Algeria. We were better against Slovenia, but what a poor team they were. They'd be lucky to survive in the Championship."
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 28.06.2010., 15:16   #1291
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Kovac je u skoku laktom razbio glavu protivnickom igracu. Za to se dobija crveni.
Joe Cole je krvario iz arkade i nastavio igru. Prekršaj je vjerojatno bio slučajan jer sudac nije niti reagirao dok Cole nije dotrčao i krvav stao pred suca.
"Teško ranjeni" Cole je nastavio igru a Robert Kovač je isključen iz kvalifikacija jer je pod pritiskom Engleske kažnjen s 4 utakmice. Ne treba spominjati da Hrvatska bez Kovača nije ista momčad.

Za usporedbu, Taylor je za eliminaciju Eduarda iz Nogometa nagrađen s tri utakmice. Kod usporedbe težine prekršaja uzeto je naravno u obzir tko je i odakle dolazi Eduardo a tko je i što predstavlja Cole.

Time je sve rečeno o poštenju u nogometu i fair playu.
pronto is offline  
Old 28.06.2010., 15:16   #1292
Redknapp kao i svi premierligaski treneri, cini mi se, zaboravlja da u reprezentaciju ne mozes kupiti i dovesti igraca koji ti se dopada.

Capello je eto uspio dici Englesku iz pepela nakon sto ih je Hrvatska tamo poslala prije dvije godine, i sve je bilo super i sve je bilo za pet, do odlaska u JAR.

Mozda njima treba neki psihijatar
Vanjushka is offline  
Old 28.06.2010., 15:17   #1293
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Inače, meni se čini da Englezima puca kurac za repku, novci koje bi dobili od nekog uspjeha na SP-u su im ko tjedna plaća u matičnim klubovima i to je to, nema motiva.
isto vrijedi i za bilo koju drugu jaču reprezentaciju. nikome od vrhunskih igrača reprezentacija ne znači ništa financijski.


ne znam zašto bi englezi bili manje motivirani od bilo koga drugog.

igrača poput caraghera koji se u tome ne nalaze ima vjerojatno svugdje.
hulijo đuturum is offline  
Old 28.06.2010., 15:24   #1294
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
isto vrijedi i za bilo koju drugu jaču reprezentaciju. nikome od vrhunskih igrača reprezentacija ne znači ništa financijski.


ne znam zašto bi englezi bili manje motivirani od bilo koga drugog.

igrača poput caraghera koji se u tome ne nalaze ima vjerojatno svugdje.
Pa moram primjetiti da nisam vidio da se baš cijela momčad ne trudi kao što se Englezi nisu trudili protiv Alžira ili Njemačke. Druga stvar je kad se trudiš a nejde ti...
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 28.06.2010., 15:28   #1295
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
isto vrijedi i za bilo koju drugu jaču reprezentaciju. nikome od vrhunskih igrača reprezentacija ne znači ništa financijski.


ne znam zašto bi englezi bili manje motivirani od bilo koga drugog.

igrača poput caraghera koji se u tome ne nalaze ima vjerojatno svugdje.
pa ono, neke repke su poznate po tome da igrači vise ginu za nju, neke manje. to odmah na intonirnaju himne vidis, koliko osobi znaci ta momcad, ta reprezentacija za koju igra.

zna se kome znaci najvise
Ken is offline  
Old 28.06.2010., 15:40   #1296
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
zna se kome znaci najvise
Ronaldinhu?
Nimoy is offline  
Old 28.06.2010., 15:43   #1297
istina talijani koliko god da su bili ocajni, barem su plakali, ovi englezi teza nezainteresiranost, jedino se na gerardu vidjelo da ga je pogodilo
MR-26-7 is offline  
Old 28.06.2010., 15:43   #1298
Quote:
KEN kaže:
zna se kome znaci najvise
Jadre ?
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 28.06.2010., 15:46   #1299
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Pa moram primjetiti da nisam vidio da se baš cijela momčad ne trudi kao što se Englezi nisu trudili protiv Alžira ili Njemačke. Druga stvar je kad se trudiš a nejde ti...
Trude se oni, ali ne ide. Ne ide jer nemaju snage. Nemaju snage jer ih je stručni stožer loše pripremio.
Grupa Queen is offline  
Old 28.06.2010., 15:47   #1300
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Ronaldinhu?
ne nego "narodnom" Rooneyu.

http://www.parlonsfoot.com/album/20081026/chong.jpg
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.