Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2013., 14:02   #61
app android

[QUOTE=RIOBOSS;47678632]Moraš imati odgovarajući uređaj, jel se zove android? Ili se može i na komp jer sam negdje nešto pročitao o nekom programu koji...

Zanima me to sto radis na androidu review? Moze li informacija, djeluje li to, odnosno moze li se nesto malo zaraditi?

puno hvala?
mlada1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 08:29   #62
Quote:
mlada1 kaže: Pogledaj post
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Moraš imati odgovarajući uređaj, jel se zove android? Ili se može i na komp jer sam negdje nešto pročitao o nekom programu koji...
Zanima me to sto radis na androidu review? Moze li informacija, djeluje li to, odnosno moze li se nesto malo zaraditi?

puno hvala?
Kad siječeš postove dodaš: [/QUOTE] na kraju...

Malo sam nespretno postavio pitanje kolegi. Naime, to je bilo pitanje jer ja nemam android uređaj...ili ako je to softwer za ove male prenosne uređaje koje nazivaju telefonima, opet nemam.

Općenito se na microworkers-u može ponešto zaraditi...najpouzdanija stranica koja se apsolutno razlikuje od ostalih freelance stranica ili freelance microjob stranica po tome što se ne moraš takmičiti sa drugim radnicima da bi dobio posao - nego samo udješ u zadatak i obaviš ga - jer je poslodavac predvidio da više desetina ili stotina osoba može obaviti zadatak, a kad se kvota popuni zadatak nestane sa liste...
Dakle, po tome je MW jedinstven.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 08:32   #63
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Moraš imati odgovarajući uređaj, jel se zove android? Ili se može i na komp jer sam negdje nešto pročitao o nekom programu koji...

Btw, evo da dam info o PINU:
Zatražen:2013-11-14 21:51:28 MONEYBOOKERS PENDING Cancel & Refund $9.00

Poštar mi je ušao u kancelariju prije nekoliko minuta i donio PIN koji sam ukucao, dakle, PIN mi je stigao na adresu nakon nepunih 6 dana. Adresa naravno - Celje, Slovenija.

Javit ću čim mi prebace na Moneybookers.
Jutros legao novac na skrill/moneybookers:
21/11/2013 04:44 Received Weblabcentercom Inc Processed +6.48 EUR

Exchange rate used: 1 USD = 0.719709 EUR
Amount received: 9.00 USD
Sender's email: [email protected]

Dakle, nepuna 2 dana nakon unosa PIN-a.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 00:11   #64
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Moraš imati odgovarajući uređaj, jel se zove android? Ili se može i na komp jer sam negdje nešto pročitao o nekom programu koji...

Btw, evo da dam info o PINU:
Zatražen:


Poštar mi je ušao u kancelariju prije nekoliko minuta i donio PIN koji sam ukucao, dakle, PIN mi je stigao na adresu nakon nepunih 6 dana. Adresa naravno - Celje, Slovenija.

Javit ću čim mi prebace na Moneybookers.
Pa potrebno ti je samo da imas mobitel ili tablet koji vrti android sistem, samim time ces imati i account na google play_u, i kad ti izbaci posao, kliknes na link koji ti se ponudi, i odvede te do aplikacije koju trebas instalirati, i napisati rewiev. Ispravka u postu, gore sam napisao 50$ po aplikaciji, fali mi nula ispred.
Dakle po jednoj aplikaciji dobijes 0.50$. Posto slabo imam vremena sada, radim samo to, i dnevno ih bude minimalno 1-2 poslića vezano za android app. Mislim da je to najbrza lova. Ja sam ih odradio preko 30-ak. Imam spremno napisan rewiev, koji pisem za bilo koju aplikaciju koju moram instalirati.
__________________
Sve je to vec jednom receno...
newlevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 23:23   #65
Je li se ikome dogodilo:
Quote:
You finished this job

Job name Work - #KR-1: Sign up
Job ID ff651a28ea7a
Task ID 11792937
Employer pinkerton
Earned $0.00
Finished 2013-11-14 07:31:33

Employer has not yet rated this task
Zadatak završen 14.11.2013. godine, a ovo pišem potkraj dana 24.11.2013. godine...znači prije 10 dana.

Quote:
Još jedan:
Job name Keywords: Search 3x
Job ID fdc46927e75e
Task ID 11821321
Employer Member_316836
Earned $0.00
Finished 2013-11-15 23:38:16

Employer has not yet rated this task
Ovaj je odprije 9 dana.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 02:19   #66
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Je li se ikome dogodilo:


Zadatak završen 14.11.2013. godine, a ovo pišem potkraj dana 24.11.2013. godine...znači prije 10 dana.



Ovaj je odprije 9 dana.
Meni se to desilo, prije mozda dvije sedmice. Posao odradio, isto tako sign up, i deset dana proslo nije ocijenjeno, da bi poslije nekad leglo deset centi. Malo mi cudno bilo, jer kako znam da za sedam dana treba sve biti gotovl.

Sent from my nokia 3310
__________________
Sve je to vec jednom receno...
newlevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 10:29   #67
Quote:
newlevel kaže: Pogledaj post
Meni se to desilo, prije mozda dvije sedmice. Posao odradio, isto tako sign up, i deset dana proslo nije ocijenjeno, da bi poslije nekad leglo deset centi. Malo mi cudno bilo, jer kako znam da za sedam dana treba sve biti gotovl.

Sent from my nokia 3310
Isplatili su mi nakon što sam poslao e-mail na support.

I to je prvi put da odreaguju na mail. Do sada sam se nekoliko puta žalio na poslodavce koji su mi dali missrated, od toga većinom su bile opravdane žalbe, ali ništa..., a meni i nije bilo do te love nego do negativnih ocjena. Hebo ih 0,10-0,20$, ja bih to njima platio samo da se može skinuti negativna ocjena.

Poslodavac ipak mnogo više vrijedi od nas radnika.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 15:40   #68
Rioboss...kolko dižeš mjesečno love?

Evo danas baš uhvatio neki zadatak:
Instalacija aplikacije na mob,pozvat 20 prijatelja prek fejsa,odigrat jednu partiju i ostavit review od 20-30 riječi za 1,10$...napravio to u 10min...i nakon 2 sata employer mi ocijeni sa satisfied...Najlakših 5-6kn do sad...
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 17:45   #69
Quote:
Figo_zg kaže: Pogledaj post
Rioboss...kolko dižeš mjesečno love?

Evo danas baš uhvatio neki zadatak:
Instalacija aplikacije na mob,pozvat 20 prijatelja prek fejsa,odigrat jednu partiju i ostavit review od 20-30 riječi za 1,10$...napravio to u 10min...i nakon 2 sata employer mi ocijeni sa satisfied...Najlakših 5-6kn do sad...
Samo ganjaj te android appove da radis. Evo upravo sad imas jos dva appa za odradit, oni sto nose 0.70$
Nesto kao TC/RV Download.

Sent from my nokia 3310
__________________
Sve je to vec jednom receno...
newlevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 16:52   #70
Quote:
newlevel kaže: Pogledaj post
Samo ganjaj te android appove da radis. Evo upravo sad imas jos dva appa za odradit, oni sto nose 0.70$
Nesto kao TC/RV Download.

Sent from my nokia 3310



To je super samo ih malo ima...trenutno lupam google+ (lajkove)...full jednostavno,jednostavnije od prijavljivanja na neke žnj stranice...
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 03:14   #71
Quote:
Figo_zg kaže: Pogledaj post



To je super samo ih malo ima...trenutno lupam google+ (lajkove)...full jednostavno,jednostavnije od prijavljivanja na neke žnj stranice...
Jesil mozda radio google+ share link, i na njima je fina zarada, a bude ih cesto.

Sent from my nokia 3310
__________________
Sve je to vec jednom receno...
newlevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 08:28   #72
Quote:
newlevel kaže: Pogledaj post
Jesil mozda radio google+ share link, i na njima je fina zarada, a bude ih cesto.

Sent from my nokia 3310
Da,da na to sam i mislio kad sam napisao google+ lajkove...


Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 10:48   #73
Dali je netko od vas imao iskustva sa poslodavcem China-Wholesale? Lik trazi da se YT link stavi na jedan od navedenih foruma. Naravno politika svih tih foruma je da nema postanja linkova. Ovaj kinez mi onda odbije isplatiti pare i sroza mi reputaciju. Frustrirajuce moram priznat.
karbon luccid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 16:05   #74
Quote:
newlevel kaže: Pogledaj post
Samo ganjaj te android appove da radis. Evo upravo sad imas jos dva appa za odradit, oni sto nose 0.70$
Nesto kao TC/RV Download.
To, to. Jos ako app trazi sve moguce permissionse...
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:49   #75
Quote:
karbon luccid kaže: Pogledaj post
Dali je netko od vas imao iskustva sa poslodavcem China-Wholesale? Lik trazi da se YT link stavi na jedan od navedenih foruma. Naravno politika svih tih foruma je da nema postanja linkova. Ovaj kinez mi onda odbije isplatiti pare i sroza mi reputaciju. Frustrirajuce moram priznat.
Ja sam imao stavit link stranoce na neki forum i napravio sam ali su moderatori u meduvremenu zbrisali to i banali me,onda sam opet napravio ma drugom forumu ali tu me nisu obrisali.Napravio complain i poslao mu link posta,sad cekam hoce bit dziber kao neki i ne platit a dobit uslugu koju je trazio...

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 16:11   #76
Quote:
karbon luccid kaže: Pogledaj post
Dali je netko od vas imao iskustva sa poslodavcem China-Wholesale? Lik trazi da se YT link stavi na jedan od navedenih foruma. Naravno politika svih tih foruma je da nema postanja linkova. Ovaj kinez mi onda odbije isplatiti pare i sroza mi reputaciju. Frustrirajuce moram priznat.
To ti je problem sa svakim poslodavcem koji traži da mu postaviš post sa linkom.

Meni se dogodilo da sam uradio par takvih zadataka na yahoo answers-u koji su prošli, da bi onda ja za jedan dan uradio 8 zadataka, pa mi se onda na leđa natovario yahoo admionistrator koji mi je sve to pobrisao pored toga što mi je pobirao i sve ostale najbolje odgovore koji nisu sadržavali linkove, pa onda negativne ocjene na MW od čega sam se tek nedavno oporavio.
Kasnije sam negdje pročitao da ne treba stavljati više od 3 link-odgovora dnevno, pa sam uradio jedan dan 2, a drugi dan 2, da bi mi opet admin pobrisao 2 od 4...pa sam onda odustao od tih taskova skroz, radio isključivo sign-up-ove dok nisam podigao reputaciju...

Sve u svemu ne vrijedi se sa tim baviti, uložiš trud, a ostaneš bez novca, živaca i dijela reputacije...
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 16:18   #77
Quote:
Figo_zg kaže: Pogledaj post
Ja sam imao stavit link stranoce na neki forum i napravio sam ali su moderatori u meduvremenu zbrisali to i banali me,onda sam opet napravio ma drugom forumu ali tu me nisu obrisali.Napravio complain i poslao mu link posta,sad cekam hoce bit dziber kao neki i ne platit a dobit uslugu koju je trazio...

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
Prema mom iskustvu - u isključivoj si nemilosti poslodavca koji, ako te ocjeni negativno, neće istrpiti nikakve posljedice nakon tvoje žalbe, čak i kada si očito u pravu. A ti jesi očito u pravu. Uradio si task čak 2 puta...

Ipak, ako te ocjeni negativno - prijavi ga. Ja to svaki put uradim čak i ako nema direktnog efekta.

Čini mi se da je imalo efekta nakon serije žalbi, vjerovatno ne samo mene, na jednog od poslodavaca koji su davali taskove 3 X comment na 3 youtube videa nakon čega tražiš i dobiješ konfirmacijski link koji ti je ujedno i dokaz. Taj se bio natovario sa taskovima koje ti uradiš, a nikako ne možeš da dobiješ konf-link, negop umjesto njega poruku da tvojih postova nema tamo ili da je nešto do youtube-a i da ponovo pokušaš kasnije...
Ti ponovo kasnije - a ono isto, samo što si stavio komentare na druga 3 videa.

Mislim da sam ga samo ja prijavio barem 5-6 puta.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 21:27   #78
riješim 8 postova koje na kraju pobrišu i ništa ne dobijem
a naravno da će stranica ići na stranu poslodavca jer im on stavlja lovu na stranicu a nas i pakistanaca koji radimo ima ko kineza
nažalost

treba izbjegavati ovakve zadatke, ili bar provjeriti stranice na koje se postanje traži da se vidi je li uopće dopušteno
iako i to zahtjeva neko vrijeme, izbjeći ih je najjednostavnije i košta najmanje vremena

nek si nađu nekog drugog tko će im za džabe radit
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 10:33   #79
Poceo sam samo raditi appove...3-4 dnevno bude.....obicno ujutro oko 10....
Instalacija appa na mob...Skuzio sam "taktiku"
Budeo posao instalacija appa i
1.)Nadem je na google playu instaliram i trazi me username i email to napisem i ok.
2.)Zna se desit da je tesko naci app,pogotovo ako je ime npr poker stars ili bwin bet i sll. jer google play pronade sve zive i sa rijeci poker i sa rijeci stars...nekak ju nadem instaliram otvorim ali mi ne trazi username i email...ja na micro svejedno napisem username i email kao da me je trazilo.
3.)Skuzio sam da neke appove nemogu nikako nac pa sam poceo traziti po imenima developera,nekad ubacim ime i odmah mi nade,a nekad ne.Onda sam preko kompa probao otvorit link od developera i baci me na poruku tipa user ne postoji i sl.
Onda napisem da nemogu nac aplikaciji i sam trazio po developeru pa kad popravi nek mi posalje link od appa pa cu instalirat.

I za sva 3 nacina dobijem 0,40$

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 12:16   #80
Quote:
aldin33 kaže: Pogledaj post
a na ovoj stranici se zaradi 2$ dnevno samo klikajuci na reklame ima reklama od 0,12$ a dnevno bude 50 reklama
http://dollarsincome.com/-313018.htm
Znam da je zabranjeno quotati banovane korisnike, znam da je i ovo off topic, ali me zanima da li neko zna je li ovo provjerena stranica i da li se može štogod zaraditi.
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.